Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) Istvan89


Istvan89
tag

üdv
tud vlki olyan telefont mondani ami kicsi, mint mondjuk a SE T303, csak tudásban kicsit jobb (pl memóriakártya, kijelző nagyobb mint mondjuk min. 176x220)

(#11202) -NOKIA- válasza nemma (#11199) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szerintem szebb/minőségibb...

(#11203) picur220 válasza Istvan89 (#11201) üzenetére


picur220
veterán

pl:6500 slide, igaz, hogy nem annyira kicsi, de vhova a tudást is tenni kell...:)) memkártyát meg veszel bele, nemtom milyen van hozzá... a kijelzője viszont nagyobb sztem.

(#11204) nemma válasza -NOKIA- (#11202) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem meg a W910i néz ki jobban, kellemes tapintású a ház, nagyobb a kijelzője, kétszer akkora a belső memóriája, HSDPA-képes, sokkal jobb a zenelejátszója, alaptartozékként kapsz hozzá egy minőségi fülest, valamint sokkal jobb az akksija.

A szépség nyilván szubjektív, de a fém házon, és a kamerán kívül nem tudom, hogy mi szól a Nokia mellett...

(#11205) picur220 válasza beci (#11193) üzenetére


picur220
veterán

6500 slide, ez tök alapvető, sokkal jobb + mégiscsak NOKIA :))

(#11206) Istvan89


Istvan89
tag

köszi, de szntem a 6500 slide vastag teló :) de a tudása jó, most evvel az uj SE c510-el szemeztem, amugy is szimpatikus volt nekem a k800i-m :) ez meg vékony és szinte ugyanaz :)

(#11207) nemma válasza picur220 (#11205) üzenetére


nemma
addikt

Ezt aztán sok bizonyítékkal támasztottad alá...

(#11208) fateless válasza Istvan89 (#11201) üzenetére


fateless
veterán

A Samsung M3200 hamarosan megjelenik - elvileg - ami nem olyan kicsi, de hasonló a T303-hoz, de jobb a tudása.

A Neonode M2 még kisebb, elég jó a tudása is, viszont most ment csődbe a gyártó :DDD

SE-től a w380 nem sokkal nagyobb a T303-nál.

A Moto U9 elég pici, sokat is tud. (Az U3 és U6 kisebbek, de nem bővíthetőek)

Az LG KP 215 is azt hiszem már kapható néhol, az kicsi is, bővíthető is, de a kijelző csak 128x160-as

Hirtelen ezek jutnak eszembe. A Samsung és LG modellek között találhatsz könnyen ilyen kisebbeket, illetve a Hzundai-nak is van kisebb modellje, ha jól emlékszem. Az olyanok, mint pl SE G705 már egy centivel hosszabbak, a Nokia 3600 talán másféllel is.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11209) Istvan89


Istvan89
tag

nézegettem de igazság szerint ugy egyik sem fogott meg, talán az LG :)

( kis teló örület azért volt mert nem találtam olyan telót ami bejönne :D gondoltam kisebbek között lesz, de azok sem egy álom telók :DDD)

nézegettem a sonyericsson c510est :) az mikor jelenik meg itthon?

köszi :R

(#11210) MmDorian


MmDorian
őstag

Üdv !
Nem nagyon kapcsolódik, de megkérdezem, mert az illetékes topic eléggé kihalt.
Kapunk céges 3110 Classic-ot, a kérdésem az lenne, hogy adnak-e hozzá memóriakártyát ?
Mind1 mekkora, csak, hogy adnak-e ?

:R

(#11211) picur220 válasza nemma (#11207) üzenetére


picur220
veterán

Igaz, nagyon laza volt a szöveg, akkor lássuk a valóságalapját:
- 2,5 m Jack csati, a szabványtalan SE csati helyett
- 3,2 mpx kamera, 2 mpx helyett
- 16,8 millió szín a 262ezer helyett
- Mivel SE, kevésbé kompatibilis a progikkal (tapasztalat)
- Nehezebb, mivel FÉMBŐL van.
- Van push-to-talk (tudom, hogy semmi haszna :) )
- Kisebb készülék
- Gyorsabb memóriakártya(olcsóbb is)
Relatív: jobban néz ki, nem olyan mint 1 tégla, amit földhöz vágtak, ezért le van törve(csapva) az alja. De ez már csak nézőpont kérdése, kinek mi tetszik.

(#11212) nemma válasza picur220 (#11211) üzenetére


nemma
addikt

Ahogy mondtam, a szépség szubjektív.
A gyári tartozékként mellékelt HPM-70 kettészedhető, vagyis 3,5-ös JACK csatid van.
A kamera tényleg jobb, azt írtam is.
A színárnyalatból szerinted mennyit veszel észre? De ha már ilyen példát hozol,akkor én meg azt mondom, hogy flash menü.
Mivel SE, és nem S40 fut rajta, ezért ezerszer több program fut el rajta, és nem csak 1Mb-osok, hanem mondjuk 10! Multitask!
A memóriakártya viszont tényleg drágább hozzá. Én ezek tükrében, még mindig a W910i-t választanám.

(#11213) fateless válasza MmDorian (#11210) üzenetére


fateless
veterán

nem adnak hozzá semmilyet

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11214) MmDorian válasza fateless (#11213) üzenetére


MmDorian
őstag

:R :R :(

(#11215) picur220 válasza nemma (#11212) üzenetére


picur220
veterán

A multitask a Symbianon meg a Windowson van, ezen annyi van, hogy 1 javás progit le tudsz tenni a háttérbe... (Javíts ki, ha tévedek...) Am nem találkoztam még olyan progival, ami ne futna el S40-en. Akár 1 10mb-s navigációs progi is fut, 100mb-nyi térképpel...

[ Szerkesztve ]

(#11216) picur220 válasza picur220 (#11215) üzenetére


picur220
veterán

Csak annyit még, hogy eddig volt 3 SE-m, mind3 joystick hibás volt, na meg a szoftver eléggé érdekes dolgokat csinált

(#11217) fateless válasza picur220 (#11215) üzenetére


fateless
veterán

tévedsz
több javas programot is futtathasz egyszerre. Most próbaképpen elindítottam két játékot és a bejövő üzenetek mappát, valamint a stoppert, ezek mind futnak a háttérben. a két egymásba fonódó négyzettel jelzett ikonos gombbal hívhatod elő a futó progikat.
Ez már a K790-ben is ment közel három évvel ezelőtt

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11218) mrlujoak válasza picur220 (#11215) üzenetére


mrlujoak
veterán

A Sony Ericssonok Java kezelése példás!
Multitask, azaz egyszerre több java alkalmazás is futhat a háttérben. Akár 7-8 is!
Váltani is tudsz köztük, külön-külön is be tudod őket zárni, stb.
Már a 2005-ös (és lassan 4 éves) K750i is tudja ezt a funkciót!

Nekem 5 joystick-os Sony Ericssonom volt, és egyik sem romlott el.
T300, T610, K700i, F500i, K500i. Egyszerűen csak rendeltetésszerűen használtam...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11219) YouDo8


YouDo8
csendes tag

Én a saját tapasztalatomat szeretném veletek megosztani. Nem is azt, hogy milyen telefont vegyek, hanem inkább, hogy hogy (vagy hogy ne) vegyek telefont. Én világ életemben GSM boltból vettem a telefonjaimat. Legtöbbször újat, de volt, hogy használtat. Granciális javításra sosem volt szükségem, igy ezzel eddig nem is foglalkoztam. Én álltalában sokáig használok egy telefont, de vigyázok rá. Szóval volt egy T 610-esem, amit egy K 800-ra cseréltem. Hatalmas ugrás volt pozitív irányba. Megszoktam a jót. SE menü, szép képek, nekem teljesen megfelelt. Nemrégen tönkrement a K 800-on az exponáló gomb, így nem tudtam fókuszálni. Mivel a telefon már több mint egy éves volt úgy gondoltam nem csináltatom meg, hanem lecserélem. Én viszonylag sokat fényképeztem vele, így elsősorban "kameramobilt" kerestem. Kinéztem a Samsung G 600-at. Rengeteg tesztet elolvastam mindenhol dicsérték, gondoltam megveszem. Használtat nem akartam, csak újat. Körbenéztem a neten, és postai utánvéttel megrendeltem egy GSM boltbol, ahol éppen a legkedvezőbb volt az ára. Nagy hiba volt! A készülék tényleg új és 0 perces volt, de valami szörnyű képeket csinált. Természetesen gyári garancia nincs rá, csak 6 hónap bolti. Visszaküldtem, de azt mondták, hogy nem tudnak vele mit kezdeni, ez ilyen. Voltam bent egy pár boltban azt mondták, hogy valószínűleg valami ázsiai szart kaphattam azért nem jó. Megvettem látatlanban egy olyan telefont a kamerája miatt aminek nemjó a kamerája. Most vagy elfogadom, hogy egy szar van a zsebemben, vagy nagy bukóval újra lecserélem. A menüröl nem is beszélek. Olyan kényelmi funkciókat még hírböl sem ismer, amit már a fater K 750-je tudott. A K 800-al össze sem hasonlítható.
Tehát tanultam a hibámból. Soha többet nem veszek úgy telefont, hogy azon nincs gyári garancia, nem fogom a kezembe, és próbálom ki azt a telefont amit majd hazaviszek. Én nagyot buktam azon, hogy spórolni akartam egy pár ezrest.
Az öcsémnek K 770-ese van, ő csak röhög rajtam. Már megbántam, hogy nem egy olyat vettem. Nagyon jó teló. Szép a kijelzője, szép képeket csinál a kamera. A zenelejátszóval sincs semmi gond. Én azt gondolom egy nagyon jó választás.

(#11220) nemma válasza picur220 (#11216) üzenetére


nemma
addikt

fateless, és mrlujoak mindent elmondott...
A joystick viszont tényleg szar, nekem 2 joy-os telefonom volt, mindkettő bedöglött előbb-utóbb. Pedig én is "rendeltetésszerűen" használtam...

(#11221) fateless válasza mrlujoak (#11218) üzenetére


fateless
veterán

Ja, igen, a joystickot nem is mondtam:
T610-esen még mindig jó a joystick, bár mivel csak hívásfogadásra van a készülék a polcon, most már nehezebben reagál, de csak egy portalanítás kellene neki (eddig csak egyszer kapott ilyen pátyolgatást). 2003 őszén vásároltuk az egyik legelső Mo-i darabot temérdek pénzért.
K320 még mindig itthon van, mivel annyira beleszerettem, semmi baja a joynak.
W800-on viszont tönkrement, hála egy barátnak, viszont mivel tőle kaptam a készüléket ráadásul ingyen, ezért semmiképp sem rovom fel neki mindezt. Annál sem a szokásos módon ment tönkre a joy, hanem sikerült felszakítani a nyákról. Javítás után tökéletesen működött az eladásig.

Szóval eddig nem voltak problémáim vele. Ugyanakkor körülöttem némely isminek voltak rendszeres nyavalyái a "pöcökkel". Nem tudom, hogy felhasználó-függő, vagy sorozatfüggő-e a probléma, én ez utóbbira gyanakszom, de az is biztos, hogy gyengédséggel sok minden elérhető (pl gyülekezetünkben egyik lány K300-asa máig vidáman működik).

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11222) fateless válasza fateless (#11221) üzenetére


fateless
veterán

T300, F500 sem romlott el, bár azok csak egy-másfél évig voltak nálam

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11223) nemma válasza fateless (#11221) üzenetére


nemma
addikt

Aki ismer, tudja, hogy néznek ki a telefonjaim, mennyire vigyázom rájuk, ennek ellenére mind a K750i-ben, mind a K790i-ben kellett joy-t cserélni. Utóbbiban fél év alatt kétszer! :(

(#11224) fateless válasza nemma (#11223) üzenetére


fateless
veterán

No igen, ezeket a modelleket nem tudom érdemben kommentálni, bár a w800 uaz, mint a k750, de a nálam levő w800 angliai vérvonallal rendelkezett abból a korból, amikor idehaza még csak pár darab vendégeskedett feketén. Azzal sokáig nem volt gond, míg az ominózus eset meg nem történt. Utána már joy-mentes idők következtek. Vagyis PDA-idők :)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11225) joey04 válasza fateless (#11221) üzenetére


joey04
titán

tuti sorozatfüggő...
nekem 2db K800 telóm volt, az egyiknek pár hónap után elkezdett akadozni a joy, míg a másiknak a mai napig nincs ilyen gondja.ugyanúgy használtam mind a 2 készüléket, és nagyon kényesen ügyelek a telefonjaim állapotára, szóval a "rendeltetésszerű használat" mellett is bedöglenek ha olyan sorozatból van,ez hülyeség, nem ettől függ a dolog, maximum annyiban, hogy ha ütöd-vágod elképzelhető, hogy hamarabb meghal.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11226) Vtwo


Vtwo
senior tag

Szerintem a joy egy alapvetően rossz konstrukció,és nem SE specifikus az elromlása.
Nekem pl. annó a Siemens S65-ben 3napot bírt. :O
Kezdenek is egyre jobban leszokni róla a gyártók.

[ Szerkesztve ]

(#11227) Móncsa


Móncsa
aktív tag

Sziasztok! Szeretnék egy új telefont vásárolni és ebben kérném a segítségeteket.
Az alábbi készülékek közül melyiket válasszam.
A telefont 2éves előfizetéssel venném meg a T-Mobilnál.

SE: K770i -20 ezer , K800i - 10ezer, W580i -13ezer, W880i - 13ezer

Nokia: 6300 -16ezer , 5310 - 22ezer

Főbb szempontok: bővíthető memória, jó minőségű és szépen szóló rádió és mp3 lejátszó, könnyű és egyszerű kezelhetőség ,legyen benne erős antenna azért hogy legyen jó térereje / a mostani Samsung E250-esnek már nincs térereje ott ahol egy Nokia 1600 vagy egy SE 510i még talál térerőt /
Üdv.

(#11228) nemma válasza Móncsa (#11227) üzenetére


nemma
addikt

Szia

A W880i sajnos kiesik, mert nincs benne rádió, csak valami onlány, fizetős szutyok...
W580i-t sem választanám, szerintem elég gyenge konstrukció.
A K800i a joy miatt nem kéne.

Én a K770i, és az 5310 között gondolkodnék, attól függ, mihez vagy szokva, mik az elvárásaid. Ha a zenei rész fontosabb, akkor szerintem 5310, már csak a 3,5-es JACK csati miatt... Ja, és a Nokiához nagyobb kártyát kapsz az alapcsomagban (2Gb).

[ Szerkesztve ]

(#11229) picur220 válasza fateless (#11221) üzenetére


picur220
veterán

Nekem volt T610, de 1 hónapig tartott a joy, pedig nem nyomkodtam agyon, ahogy te mondod, "rendeltetésszerűen" használtam. Aztán K300i megint joy hiba. Aztán meg K750i annak megint ua hiba. Szoftverről meg annyit, hogy ugye k300i-vel sokat wapoztam, neteztem, de lehetett hordani 2havonta szervizbe mert csak simán nem kapcsolt be. Erre ondhatod, hog a Nokiának is vannak ilyen gondjai, tudok róla, amikor kijött a 3510i (első színes), azt is hordhattam wap miatt szervizbe 2 havonta. Másik ilyen Nokia modellről nem tudok...

(#11230) Móncsa válasza nemma (#11228) üzenetére


Móncsa
aktív tag

Szia Köszi a gyors választ . Elvárás még a jó minőségű anyag és összeszerelési minőség.
A K770i mennyivel tud többet mint a K800i? Üdv.

(#11233) picur220 válasza Móncsa (#11227) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem 5310, elég jó zenés képességei vannak. Egy ismerősönek van ilyen, tényleg nagyon szépen szól. Ha veszel hozzá 1 jobb fülhallgatót(AKG, Pioneer, Sennheiser) ,akkor már simán van 1 átlag mp3 lejátszó szintjén, persze az eredetivel sem rossz. A többi érvet említette nemma kolléga. Amúgy egy Nokia vagy mindenhol talál térerőt, vagy sehol, ha sehol, akkor szervizbe mehet, de ilyenről még elég kevésszer hallottam.

(#11234) mrlujoak válasza Móncsa (#11230) üzenetére


mrlujoak
veterán

Újabb, és frissebb szoft.
LED villanója miatt alkalmas(abb) lámpaként használni.
Vékonyabb a teló, diszkrétebb a kameravédő.
Ami viszont hiányzik, az a K800i Xenon vakuja.
Ja, a K770i már nem joy-os.

nagyon nagy vonalakban ennyi

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11235) Móncsa válasza mrlujoak (#11234) üzenetére


Móncsa
aktív tag

Szia! Köszi a tájékoztatást:.Te melyiket választanád?

SE: K770i -20 ezer , K800i - 10ezer

Nokia: 6300 -16ezer , 5310 - 22ezer

(#11236) Mamuska válasza Móncsa (#11235) üzenetére


Mamuska
őstag

A legnagyobb SE fan az oldalon, szóval lemerem fogadni a k770-et ajánlaná. Egyébként meg 5310, mint ahogy a többiek is mondták.

(#11237) Istvan89


Istvan89
tag

de a k770i ha jól tudom kopásra hajlamos, nem? láttam pár hete is 1-2dbot h árulgattak kopottas állapotban, mivel kicsit újabb dolog, nyílván van abba vlmi h kopásra hajlamos :)

szerk: én is gondolkodtam h veszek, de a kopás miatt nem mertem, most a c510re várok, remélem ütős lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#11238) mrlujoak válasza Mamuska (#11236) üzenetére


mrlujoak
veterán

Örülnék, ha asaját dolgoddal foglalkoznál, és nem azt találgatnád, sőt kommentálnád, én mit gondolok! :(((

Móncsa:

Én a K800i-t választanám. Szebb képeket készít, pláne sötétben.
A K770i-t talán a kompaktsága miatt.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11239) Drovi20


Drovi20
csendes tag

Hello
Azt szeretném megkérdezni hogy a Nokia 6500ctelo az jo vétel lenne?

(#11240) Istvan89 válasza Drovi20 (#11239) üzenetére


Istvan89
tag

samsung u900 tényleg olyan halk amikor beszélek vlkivel? :S

[ Szerkesztve ]

(#11241) Istvan89 válasza Drovi20 (#11239) üzenetére


Istvan89
tag

átlagos tudással rendelkezik, de amúgy szntem minőségi hatást kellt a teló :) a vékonysága az egyik fő előnye :) nem lesz rá sok panaszod :)

(#11242) Mamuska válasza mrlujoak (#11238) üzenetére


Mamuska
őstag

Hülyeség volt téged megkérdeznie, mert itt a fórumon mindenki tudja rólad, hogy akkor is SE-t javasolsz ha az a legszarabb a felmerült telefonok közül.

(#11243) fateless válasza Móncsa (#11235) üzenetére


fateless
veterán

A K800 kiemelkedően jó készülék minden szempontból. Két negatívuma van: joy és méret - persze ez utóbbi nem biztos, hogy negatívum.

K770egy jó készülék, minden szempontból, tehát a kamera - most már - jó, szép képeket készít, 3,2 megapixeles és autofokuszos, a zenelejátszó is megfelelő, de MegaBass nincs benne, viszont equa van, állítgathatod, ahogy akarod. A kezelése könnyű, logikus a menüje.
Szerintem a w580 is megfelelő, mindent tud, amit leírtál elvárásként.
A Nokiák is megfelelnek a kritériumoknak azzal megspékelve, hogy a 6300 fém készülékházzal rendelkezik és kecses, szép készülék, az 5310 pedig alapból ha jól emlékszem 2 gigás kártyával érkezik, de ebben nem vagyok biztos. Emellett ez utóbbi 3,5-ös csatival is rendelkezik, mindkettő ugyancsak könnyen kezelhető. Viszont ennek a kettőnek csak olyan a kamerája, mint a w580-nak.

Szóval az általad említett elvárásoknak mind megfelel.
Ha olcsó kell, akkor K800 vagy w580.
Ha csúszkát szeretnél, akkor w580.
Ha fémet szeretnél, akkor 6300.
Ha fontos a jó fényképező funkció is, akkor K770/K800.
Ha tetszetős zenefont szeretnél, akkor w580/5310

Igazából csak a saját preferenciád, illetve a pénztárcád dönt végérvényesen, mindegyik mellett vannak erős érvek. Az elvárásaid alapján egyikkel sem fogsz pórul járni.

Ha nekem kellene választanom, én is a K770-et választanám a kamera miatt, de ha a fotók nem lennének fontosak, akkor az 5310-et vinném, mert használtan könnyen eladható, hála a Nokia márkának - ami mögött azért van is valami, nem csak a brand.

Ja igen, a garancia is mindkettőnél ugyanannyi.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11244) fateless válasza Mamuska (#11236) üzenetére


fateless
veterán

Azért elfogultságban te sem panaszkodhatsz... :(
Ahelyett, hogy egy készülék mellett érveltél volna, inkább csak minősítetted a fórumtársadat.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11245) Mamuska válasza fateless (#11244) üzenetére


Mamuska
őstag

Kicsit visszalapozol ott virít egy SE amit én ajánlottam. Na erről ennyit. Azt mondta a zene a fontos, innentől kezdve mindegyik SE kiesett, mert egyiken sincs 3,5 jack csatlakozó, meg az 5310-nek legalább normális kijelzőmérete van+ adnak hozzá 2 gigás kártyát.

(#11246) sanzi89 válasza picur220 (#11196) üzenetére


sanzi89
addikt

Üdv.

Köszi a választ. Elég jó kis teló, azonban - ha nem is teljesen ehhez a típushoz - de egy Nokia 5000-hoz volt szerencsém, és a készülékháza hagyott nem kevés kivetnivalót maga után. Nem tudom, hogy az 5310-eshez képest milyen, majd leteszteljük. Ha még a MiniUSB előtt nem lenne az a gumi szörnyűség nagyon is jó lenne.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#11247) sanzi89 válasza legiaap (#11200) üzenetére


sanzi89
addikt

Üdv.

Tetszetős az U800 is, sőt külsőre még jobban bejön, mint a fent említett Nokia. Megnéztem a gyári oldalt, és ott sajna nem írnak se a füles, se a töltő csatlakozójűról, vagy arról, hogy max mekkora memóriakártyát fogad be. Ha valakinek van infója ossza meg kérem. :)

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#11248) Móncsa válasza fateless (#11243) üzenetére


Móncsa
aktív tag

Szia ! Köszi a részletes választ! Még azt szeretném kérdezni ,hogy a K800i-hez mennyibe kerül egy 2gb-os memóriakártya? A felsorolt készülékek közül melyiknek a legerősebb az antennája ?Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#11249) fateless válasza Móncsa (#11248) üzenetére


fateless
veterán

Pl itt és itt 2.890

MOD
antennáról nem tudok mit mondani.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11250) ko9


ko9
addikt

Üdv mindenkinek!
Új telóba ruháznék be mostanság, és nagyon nem tudok dönteni, hogy miet vegyek...
Az a fontos, hogy Motorola legyen a moddingolás miatt. Főleg zenét hallgatnék vele, ezért gondoltam a ROKR szériából...
Amik szóba jöhetnek: E8, V8, Z6, Z8 esetleg Q9
Naggyából ennyi, bár ha van valakinek ajánlata azt is szívesen fogadnám!
Köszi előre is!
Üdv: Gyula

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.