Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) Zoli bácsi válasza D4rkm4n (#10146) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Olyan 7500 ft-tól lehet kapni. Ez a típusom nincs, de az ezelőtti 1100-1101-1112 típusok vannak, és elég sok készülék átment a kezem között, ezért merem mondani, hogy készenlétben a 1xxx Nokiák nagyon jók. Ezenkívül térerőben, és hangminőségben is kenterbe vernek jónéhány többszörös árba kerülő készüléket. Nekem további előny a monokróm kijelző, és hogy nincs "kamera". Bocs,a kamera szót idézőjelbe kell tennem, mert röhögnöm kell, amikor meglátom a légypiszoknyi optika által (Ugyanakkora érzékelőre) kirajzolt 8 megapixeles képeket, és az emberek tízezrekkel többért vesznek telefont, mert abban jobb a "kamera". Sajnos nem nagyon gyártanak monokróm telókat, pedig ez a hosszú készenlét egyik kulcsa. Moto F3-at nem ajánlom, és a Nokiák tovább húzzák. Nemrég teszteltek itt a mobilarénán egy extra hosszú készenléti idejű Philips telefont, nézd meg a tesztet, az már jóval okosabb a 1xxx Nokiáknál, igaz az ára sem ennyi.

(#10152) amol válasza FraFer (#10125) üzenetére


amol
addikt

Nekem is bejön, nem írtam olyat hogy nem :)

(#10153) amol válasza marcee (#10126) üzenetére


amol
addikt

Milyen mobilt vegyek? a topic címe, én meg leírtam a szempontjaimat, azt hittem a kettő együtt érthető.
Érthető, csak az emberi kommunikációnak vannak alapvető formulái. Ha leírom hogy "akarok valamit", az nem ugyanazt jelenti mint a "megkérlek titeket hogy segítsetek választani egyet."

(#10154) amol válasza Mamuska (#10136) üzenetére


amol
addikt

Értelek, csak egy ötlet volt. Elvetve. A G705-ös SE-re azonban kiváncsi leszek.
Mellesleg most lehet hogy mégis hozzám akarnak valamit vágni ingyen, egy vacak Nokiát. Valami N95 8GB :DDD
Kivárok mi lesz.

Úgy hallottam összeszerelési minőségben az is küzd hiányosságokkal, emellett akkora mint egy tégla.

(#10155) fateless válasza Nyúl7 (#10147) üzenetére


fateless
veterán

A pannon üzleti árlistája sajnos eléggé hektikus, ennek lettél te is az áldozata.
Mindazonáltal én a helyedben - ha mindenképp a 3600-ra áhítozol - kivárnék egy kicsit, mivel ez a készülék nem nagyon fog drágulni, viszont könnyedén csökkenhet az ára. Vagy mondom inkább úgy, hamarosan minimum vissza fog menni az ára 20k-ra, esetleg alá.
Az üzleti árlista mostanában egy-másfél hetente változott, utoljára 4-én, szóval remélhetőleg hamarosan megint változik.
Ha nem akarsz várni, akkor talán vedd figyelembe a 6300-t is 13k-ért, vagy a 6120-at, ha akarsz symbian készüléket 25k-ért.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10156) D4rkm4n válasza Zoli bácsi (#10151) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ha tudnék egy 1200-ásat szerezni 4-5k-ért, biztos hogy azt venném 2. mobilnak. (Másik hálózathoz.)

A 1680-ast találtam a leghosszabb készenléti és beszélgetési időre a maga 420/8 órájával. Szerintem ez nagyon nem semmi. Arra jók ezek a telefonok, hogy csak telefonáljon vele az ember. Esetleg SMS.

[ Szerkesztve ]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10157) Jazz^


Jazz^
tag

Üdv!

A közeljövőben tervezek új mobiltelefont vásárolni és egy kis tanács jóljönne. :]
SE párti vagyok, de nyitott vagyok másra is. Zenemobil vételén jár az agyam, mert akkor nem kellene az mp4 lejátszót is mindenhová magammal hurcolnom.
SE W890-t néztem ki, desing/tudás szerintem korrekt, igaz AF nincs, de eddig se volt af-es telóm, szóval nem fog hiányozni :DDD
Az lenne a kérdésem,h megéri ár/teljesítmény szempontból, vagy van jobb is? Esetleg van valami negatívuma, ami miatt nem ajánlanátok?

Tehát egy telefon kellene, ami: mp3 lejátszóként is funkcionál, jól néz ki, nem felnyitható/szétcsűsztatható, 45-50K-ból kijöjjön.

Nos, nagyjából ennyi lenne a kitétel, aminek a w890 megfelel, de szeretném kikérni a véleményeteket, h megérné-e, mert ti mégiscsak jobban otthovagytok a témában, mint én. =)

Köszönöm.

(#10159) bajuszati


bajuszati
tag

Havi egy töltéssel - Nokia 1661

A Nokia legújabb alsókategóriás modellje a 1661 mindenből a minimumot nyújtja, kivéve az akkumulátort!!
A telefonban 1,8 colos képátlóval rendelkező TFT display található, szerény 128x160 pixeles felbontással, illetve 65.536 színárnyalatával.
A multimédia szintén nem erőssége a telefonnak, kamera nincsen, ha kamera nincs akkor képeket sem szeretnénk küldözgetni gondolhatta a gyártó így kihagyták a bluetooth-t is!
A hagyományos kialaktású Nokia 1661 108 milliméter hosszú, 45 milliméter széles, 13,8 milliméter vastag és 82 gramm tömegű.
Telefonkönyve kapacitása 500 bejegyzés, SMS-ből pedig maximum 250 darab fér el benne.
A legnagyobb durranás az új technológiát használó 720 mAh kapacitású BL-4C lítium-ion akkumulátor, amely maximum 8 órás beszélgetési időt, illetve mintegy 26 napos készenlétet képes biztosítani.
Extraként lehet még említeni az integrált FM rádiót, a beépített led "zseblámpát", a naptárt és a valuta konvertert.

A készülék várhatóan 2009 első negyedévében kerül a boltok polcaira.

[ Szerkesztve ]

(#10161) nemma válasza Viktor0610 (#10140) üzenetére


nemma
addikt

Jólvanna, de az ronda :D

(#10162) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Milyet vegyek anyukámnak(52), aki telefonálásra és sms-ezésre szeretné leginkább használni, (Pannonos kártyás megoldásban) azt megbízhatóan kéne hogy tegye, és lehetőleg legyen strapabíró az akksi. Ja, legyen használható, nem túl bonyolult a menüje, és viszonlyag olvasható a kijelzője, és a számbillentyű feliratai is kellően nagyok.
Kamera, meg csicsa, meg ilyesmi nem fontosak, de ha van, az nem kizáró ok. Valami kommunikációs dolog legyen benne adatátvitelhez, és legyen alapból használható méretű memóriája, mert bővíteni alighanem nem fogja kártyával. Ne egy legbutább alapmodell legyen, de 18-20 k-ba férjen bele. Hagyományos kialakítású preferált, de a kagyló vagy slide sem probléma.
Van ilyen? :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10163) D4rkm4n válasza bajuszati (#10159) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Odavág ez a telefon. Nem is sok érte a 7800 forint.

Kár, hogy ennél jóval többe fog kerülni. :D :(

[ Szerkesztve ]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10164) fateless válasza BlacKSouL (#10162) üzenetére


fateless
veterán

Ezek alapján egy Nokiát ajánlanék, valahogy az "eccerűbb" az idősebbeknek. Bár 52 év még nem olyan nagy kor, ha a logika kell édesanyádnak, akkor pl egy SE s500 is nagyon jó lehet, neten rendelve csak 19k.
Egy 2630, 2760, 3110, 5000 jó lehet neki, ahogy egy K320, w200, z310 is.

bajuszati: nem tudom, hány éves vagy, de már nem kéne hinni a mesékben. Esetleg ha Philips felirat lenne a készüléken...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10165) bajuszati válasza fateless (#10164) üzenetére


bajuszati
tag

biztos a korom határozza meg ha belinkelek egy érdekesnek tűnő..elsőre...cikket,de bocsánat uram :R

volt olyan nokiám ami bírta készenlétiben a 14-15 napot.
A 26nap lehet irreális de 17-18at el tudok képzelni.

(#10166) FraFer válasza Jazz^ (#10157) üzenetére


FraFer
tag

Jó telefon a W890, de szerintem nem ér kétszer annyit, mint a W880. A T-Mobilenál most 22 ezer forintért elvihető dominoval. :Y (SE bolti áruk kártyafüggetlenül: W880 44 ezer forint, W890 50 ezer forint.)

(#10167) FraFer válasza BlacKSouL (#10162) üzenetére


FraFer
tag

Nokia 2630, Samsung E250 vagy SE S500.

[ Szerkesztve ]

(#10168) runner 125 válasza bajuszati (#10159) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hmm..és még szép is.. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10169) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Köszi a segítségeket, lehet hogy találok köztük megfelelőt.. :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10170) Mr.Grincs válasza runner 125 (#10109) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jóválasztás lehet az 5000, jól menne ebben a fehér zöld kombinációval, pont menne is az xbxo 360amhoz:D Csak az a kár hogy nem bővíthető a telefon memóriája amúgy verhetetlen lenne akkor. elképzelhető hogy lesz ebből i verzió?
Volt V3asom én nagyon imádtam, amikor vettem akkor 40K ért vettem. Csak ellopták:(
Köszi a tippeket :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#10171) Ricardo válasza Mr.Grincs (#10170) üzenetére


Ricardo
félisten

Vegyél SE K660-at Van zöld fehér verzió, bővíthető...

kép

(#10172) Mr.Grincs válasza Ricardo (#10171) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

:R Ezt mipapírérét osztogatják kb kártyafüggetlenül újonnan? :R

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#10173) FraFer válasza Mr.Grincs (#10170) üzenetére


FraFer
tag

Akkor a Media Markt lehet a te barátod, ahol a V3i egy elég különleges fémes zöldben (almazöld?) 20 ezer forintért kapható kártyafüggetlenül. (40 ezerért pedig meg lehet már kapnia a SE T650-t szintén zöldben.) ;)

(#10174) fateless válasza bajuszati (#10165) üzenetére


fateless
veterán

semmi gond, és értékelem a képzelőerőd :)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10175) FraFer válasza Mr.Grincs (#10170) üzenetére


FraFer
tag

Ne haragudj, most látom csak, hogy neked nem zöld, hanem fehér-zöld/zöld-fehér telefon tetszene, akkor viszont tényleg az lehet a "best choice", amit a kolléga ajánlott számodra. Az ára (kártyafüggetlenül) jelenleg akciós a SE-márkaboltban: 33 900 forint.

(#10176) Jazz^ válasza FraFer (#10166) üzenetére


Jazz^
tag

W880 volt a másik jelölt, amíg meg nem láttam a w890-t :DDD
880ban nem tetszik a bill., az egész egy kis vonal :S Ill. a netes rádió se a legszimpatikusabb, és mintha a képernyője is kisebb lenne a 890hez képest. (bár lehet,h csak képeken tűnik úgy, nem néztem utána)
Plusz a lekerekített design is a 890 mellett szól, nekem jobban bejön. :)

(#10177) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Valaki meg tudja mondani, hogy mennyibe kerül most a MM-ban egy Nokia 1200?

Csak mert nem vagyok olyan környéken, ahol meg tudnám lesni. :B

Vajh várható a közeljövőben, hogy lejebb megy az alsóbb árkategóriás telefonok ára így karácsony környékén? :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10178) FraFer válasza Jazz^ (#10176) üzenetére


FraFer
tag

Persze, jobb telefon a W890, mint a W880, de ha az ár-érték arányukat nézed, akkor a W880 jobban megér 22 lepedőt, mint a W890 50 ezret.

(#10179) AtHoS válasza Atlantis (#10116) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Megmondom őszintén, hogy K850-nel kapcsolatban ezt a ph! tesztet olvastam csak, amiben egy kumma szó nem esett a segédfényről csak xenon vaku-t említettek benne, így nem is kutakodtam tovább.

Most, hogy említetted a segédfényt elolvastam a K850 ismertető cikket, amiben valóban említést tesznek érintőlegesen a menü bemutatásánál a segédfényről.

Nem értem miért nem lehet egy sokak által nem elhanyagolható "extra"-t kiemelni a mobil "külső - ház" taglalásánál. Ráadásul a műszaki adatoknál sincs megemlítve. Ezt nagy hiányosságnak tartom, de ez szigorúan saját vélemény.

Ha nem említed meg itt a segédfényt lehet lemaradok arról a telóról ami kézenfekvően a legmegfelelőbb lenne számomra. Ezúton is köszönöm :R

Kicsit bonyolódott azóta a helyzet, mert egy K800 tulajnak mondhatom magam:
Tesóm vasárnap délelőtt felhívott, hogy az előző napon általam említett cserébe (W910 <> K800) annyira beleélte magát, hogy éjszaka telefonvásárlásról álmodott :DDD Vasárnap reggel felkelve pedig végigtelefonálta az összes Vodafone üzletet, hogy hol van ilyen készülék. Miután talált vasárnap is nyitva tartót és telefon is volt, akkor felhívott az előbbi sztorit tálalva. Nem volt mese, mentem és elhoztam egy W910-est (meglepően gyorsan ment. Nem voltam 10percet az üzletben. Legtovább az akku kiszedése a telóból tartott (gemkapocs segítségével sikerült csak) ).

Most meg olvasom a hsz-od, hogy van K850-ben segédfény is a Xenon mellett. Mondjuk Vodánál nincs kínálatban K850, így vagy másodkézből vagy boltból nézek egyet. ha már itt tartunk valaki nem tud normális helyet mobilvásárlásra? Esetleg ha K850 is lenne nem lenne rossz :B Miskolc magasságú bolt pedig igencsak kiváló lenne :) Bár online vásárlástól sem riadok vissza csak azt kapjam amit hirdetnek.

read-only mode on the forum

(#10180) hbalu


hbalu
tag

Nagy kérdés: Nokia 5320 XpressMusic, Sony-ericsson w760 vagy sony-ericsson c702? A lényeg, hogy nagyon jó legyen a zenei oldala, és jól lehessen rajta játszani. A w760nak és a c702nek kb. milyen a zenei oldala a nokiához hasonlítva? Egy 15 éves fiúnak kellene aki sokat játszik vele, és eléggé megnyúzza a telefonjait, és úgy néztem hogy a 3 telefon közül a nokiának a legkevésbé kopásra hajlamos a billlentyűzete, és a 3.5 jack + usb kimenet is az 5320 javára billenti szerintem a mérleget, de kíváncsi vagyok más véleményére is.

(#10181) Gzolo


Gzolo
senior tag

Sziasztok

Egyik barátomnak kellene segítség. Másfél éves SE W810-e haldoklik, belül valami gebasz van, mert ha bal lenti sarka kicsit koppan valamihez, azonnal kikapcsol. Szóval új telefon után szeretne nézni, SE fronton.
Ami fontos:
-25k körüli ár
-lehetőleg Walkman legyen, de ha mégse, fontos a Megabass
-Led legyen a kamerához/ a kamera nem fontos, leddel szokott világítani sok helyzetben /
-Független vagy Vodafone -os legyen a telefon, új

Eddig W350 volt a cél, de led hiányában kiesett, szóval új jelölt kell.
Mit ajánlotok?

(#10182) Atlantis válasza AtHoS (#10179) üzenetére


Atlantis
veterán

Olyan tesztet senki nem írt még, ami mindenkinek tetszett és semmi nem hiányzott belőle. Egy-egy készülék szolgáltatásainak fontossági sorrendje erősen szubjektív megítélésű. Én elolvasom ugyan az érdekesebb itteni teszteket is, de a mérvadók számomra a mobile-review és a gsmarena írásai. :B

Boltot ajánlani nehéz, olcsóbban akarsz kockázatosat, vagy drágábban megbízhatót...én az utóbbit szoktam választani, ezért vásárlok általában a Speedshoptól.

Most akkor a k800 mellé keresel még egy telefont?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10183) Ricardo válasza Gzolo (#10181) üzenetére


Ricardo
félisten

Előfizetéssel legyen 25 körül?

(#10184) Gzolo válasza Ricardo (#10183) üzenetére


Gzolo
senior tag

Elnézést, ez lemaradt, Vitamaxxal. Vagy függetlenül Photohallban és társaiban.

(#10185) Atlantis válasza Gzolo (#10184) üzenetére


Atlantis
veterán

Felejtős, ez így kevés rá...vegyen egy használt w810-est.

Újan a pirosaknál 40k Vitamaxban a c702. Szerintem ez a legolcsóbb, ami megfelel a kéréseknek. A w350 is 34k náluk, +6kt-t megér a jobb fényképező, a GPS és a többi, még akkor is, ha nem használja ki.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10186) sleberboti


sleberboti
csendes tag

lg kf510 vs. ku990 viewty
35000 60000
ár/ érték
a photo hallban
szerintetek?, :F

Már a jövő sem a régi...

(#10187) fateless válasza Gzolo (#10181) üzenetére


fateless
veterán

SE K770
25k Vitamaxban, de nincs Megabass...
Ennyi azért bevállalható sztem, főleg hogy vehet egy profi kis fülest hozzá, akkor már nincs is probléma. Nekem anno volt olyan fülesem, ami alap esetben is jobban hozta a mély hangokat. Persze az fejhallgató volt

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10188) Atlantis válasza fateless (#10187) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem abban nem használható elemlámpaként a "vaku".

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10189) fateless válasza Atlantis (#10188) üzenetére


fateless
veterán

Valamilyen módon mindenképpen használható.
Az Asusomban sem lehetett alapesetben lámpaként használni, de ha bementem a videófelvétel menüponthoz, ott be tudtam kapcsolni.
Ha nincs is külön zsebpilács funkció, így biztosan menne akkor is, nem :F

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10190) Mr.Grincs válasza FraFer (#10173) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jaja az az almazöld. Első benyomásom az volt hogy ez nagyon bizarr:D Elővillan a telefon azt az hiszik homokvihar vagyok:D De belegondoltam, ez nem annyira ótvar szín, inkább olyan egyedi ritka, még nem is láttam ilyet. Mellesleg nem vagyok kancsó, sem arra hajlamos attól függetlenül nagyon bejön ez a szín ennél a készüléknél.
Inkább a motorolára hajlok mint a SE ra, mert annyi pénzem most sajna nincs. :R
Egyébként ebből az almazöld motorola v3iből van még msáfajta ilyen hasonlójó színű? :R
De ennek még a belső kerete is fényes. :R

Jó telefon lenne a nokia 5000 de sajan nem bővíthető a memója és 21K körül van függetlenül:( Inkább várok vele. Kókány kamugariosat meg nemakarok, putri gsm kereskedésből.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#10191) Ricardo válasza Atlantis (#10188) üzenetére


Ricardo
félisten

Mivel LED van benne, nem Xenon, így elvileg használható kellene hogy legyen.

(#10192) Atlantis válasza Ricardo (#10191) üzenetére


Atlantis
veterán

Hm, azt hittem az Xenon, de tényleg nem az, így igazad lehet. Na, majd megnézem holnap munkatársaméban van-e Fény.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10193) --Nozbert-- válasza Atlantis (#10192) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Van benne! :K A Szervező menüpont alatt.

/\/0zb3/27

(#10194) amol válasza Atlantis (#10188) üzenetére


amol
addikt

Fényképező bekapcs, * megnyom ;)

(#10195) AtHoS válasza Atlantis (#10182) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Tesztről csak szubjektív véleményt nyilvánítottam. Másoknak biztosan más borzolta az idegeit.

Megbízhatót jobban csipázom, inkább fizetek kicsit többet csak nyugodtan tudjak aludni. Megnézem ezt a Speedshop-ot magamnak. K800 el lesz passzolva, ha megveszem a K850-et. K750-et mindenképp megtartom, sose lehet tudni mikor lesz szükség egy jó telóra.

read-only mode on the forum

(#10196) Gzolo válasza Atlantis (#10185) üzenetére


Gzolo
senior tag

Köszi mindenkinek a válaszokat.
C702 jónak tűnik, de szerintem ennyi pénze nemlesz, max kb 25. De mondjuk karácsonykor esedékes, talán lesznek akciók, vagy valami. Vagy marad a gyűjtés.

Mégvalami eszembejutott...W610-et lehet kapni valahol újonnan?

(#10197) M3nt0R


M3nt0R
tag

Üdv!

Telefon váráslás előtt állok. Több kérdésem lenne:
1. mivel még egy jó darabig szolgáltatótól nemtudok új telót venni (fél éve kötöttem a 2 évs hűséget) ezért kérdés hogy szerintetek hol érdemes? Jó lenne új és független. Photohall pl? Pécsi vagyok, szóval a pesti boltok nem játszanak.

2. milyet? nagyjából 30e van rá. 2 teló tetszik nagyon, az egyik a nokia 5310, másik a SE w580. A nokiával egyetlen bajom van: 40e.... a SE csak 35, de nemtudom hogy nem e lenne érdemes akkor már azt az 5öt kiadni a nokiára. Illetve hasonló tulajdonságokkal rendelkező jó ár/érték arányú telefont tudtok javasolni?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Ádám

(#10198) Ricardo válasza M3nt0R (#10197) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó választás lehet még a Nokia 6300. 28 most az electroworldben.

(#10199) csigacsa válasza Gzolo (#10196) üzenetére


csigacsa
tag

Szia! Szerintem is az SE K770 a jó választás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10200) FraFer válasza Mr.Grincs (#10190) üzenetére


FraFer
tag

Szerintem a V3i alapból egy nagyon pasis telefon, és ezt a szint se gondolnám én annyira "melegnek". :) Kifejezetten szépnek tűnt nekem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.