Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) Wyll


Wyll
őstag

Az uraknak meg köszönöm a téma kitárgyalását :R

Annyit még hozzátennék, hogy nekem egyetlen nokiám volt eddig (3310), az egyszer 4 métert szabadesett betonra, és semmi baja nem lett, és egyetlen samsungom volt eddig (x660), az egyszercsak minden előzmény nélkül meghalt, azóta nem lehet használni, ha bekapcsolnám, azonnal lefagy. Plusz apunak most (eddig) is Nokiája van (6610), tehát összességében úgy tűnik, minden a 6300 felé dönti a mérleg nyelvét.
Azt nem említettem, hogy apu nem valami nagy geek :P , főleg telefonálásra használja a telefont.
A Samsungban az tetszett, hogy szintén fém, a teszt megdícsérte a kijelzőjét, hogy jól látható, ami fontos, a billentyűi talán kicsit jobban külön vannak választva, és hát 3G, de ez effektíve nem hiszem hogy sokat lenne használva, és pici, süllyesztett az OK billentyűje. Úgyhogy. :K
(Amúgy vicces, hogy milyen banális dolgok tudják eldönteni, hogy jó-e egy telefon. Pl. "...a hugi példája. Nagy nekibuzdulásomban pár éve egy Sharp GX25-tel leptem meg, amiről azt gondoltam, hogy a piac legjobb ár/érték arányú telefonja, csinos, összecsukható, frankó kijelzővel, Bluetooth funkcióval. Nem szereti, mert kattan kinyitáskor. Erre ki gondolt?")

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#10952) máyköl válasza Nikitaa7 (#10949) üzenetére


máyköl
veterán

Milyen típusu a Nokia telód? ;)

(#10953) Nikitaa7


Nikitaa7
tag

Köszi mindkét választ!:)

Most fogok venni újat. Nokia E51-re esett a választásom:) (számlás előfizuval most 34ezer, ennyit megér egy telefon, amit hosszú távra tervezek használni:)

(#10954) runner 125 válasza Nikitaa7 (#10949) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szia!
Előtte meg kell győződni h az adott készülék milyen memóriakártyát támogat.
Az újabb készülékek már mind MicroSD-t (némelyik SDHC ) támogatja.
A készülék márkájától függetlenül bármilyen márkájú MicroSD (SanDisk,Kingstone,Nokia,stb..) működik az adott készülékkel.
Fényképezőgépek általában SD-t támogatják,bár egy SD átalakítóval belelehet tolni a MicroSD kártyákat is.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10955) csimav


csimav
senior tag

Hali! Mit jelent telok estében a 3G, MobilTV, VidUP?
:R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#10956) runner 125 válasza csimav (#10955) üzenetére


runner 125
nagyúr

3G:

"A 3G a jövő vezeték nélküli technológiáira vonatkozó általános kifejezés, amely a cdma2000-t, az UMTS-t, a GPRS-t, a WCDMA-t és EDGE-et foglalja magában.
A 3G a nagy sebességű mobil hozzáférést az Internet protokoll (IP) alapú szolgáltatásokkal kombinálja. Ez nemcsak gyors mobilkapcsolatot jelent a világhálóval, hiszen megszabadulunk a lassú kapcsolatlétesítéstől, a nehézkes berendezésektől és a helyhez kötött hozzáférési pontoktól, hanem a 3G technológiák a kommunikáció, az információ-elérés, az üzletvezetés és a tanulás új formáit is magukkal hozzák."

Így pontosabb :)

MobilTV:
Ah én tudom; Vannak egyes kínai klón készülékek,melyek antenna segítségével érik el a TV adásokat. Illetve talán a T-mobile rukkolt elő "MobilTV" szolgáltatással. Ez pedig netkapcsolat alapján,előfizetéssel megy.

VidUP; Lényegében egy olyan portál ahova a telefonnal készült videóidat tudod feltölteni /tárolni/megosztani. (Jelen esetben is benne van a kifejezésben; "VidUP -"Videó fel" )

Üdv.M

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10957) sleberboti


sleberboti
csendes tag

Szerintetek megéri 5000 ft ot hozzárakni az se k850i árához, hgy egy se c902-őm legyen??? :F
A válaszokat előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

Már a jövő sem a régi...

(#10958) Womb válasza sleberboti (#10957) üzenetére


Womb
senior tag

Hülyeséget írtam,benéztem!

[ Szerkesztve ]

(#10959) máyköl válasza sleberboti (#10957) üzenetére


máyköl
veterán

Hát a tudások szinte ugyanaz, szerintem ne. :)

üdv: Beni.

(#10960) Mamuska válasza sleberboti (#10957) üzenetére


Mamuska
őstag

Szerintem csak akkor éri meg számodra ha fontos a minőség, mert ugye az fém ház. Minőség oder xenon+ picit nagyobb kijelző+ jobb képeket lehet vele lőni.

(#10961) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Samsung L770-ről nem nagyon volt szó itt, lehet, hogy lecserélném a másfél éves U600-at,szegénynek nagyon le van már harcolva a kijelzője. Mi a vélemény erről a telóról? Nekem megérne 20k-t ha legalább olyan jó mint az U600.

Köszi!

(#10962) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok! Szeretném megköszönni mindenki segítségét. Elég sokáig görcsöltem, hogy melyik telefont vegyem meg: Sony Ericcson K530i, K550i, K750i, K770i, K800i között vacilláltam. Végül sikerült szert tennem egy használt, de nagyon szép K750i-re, amivel tökéletesen elégedett vagyok, mert minden kritériumomnak megfelel (jó fényképező, szép, okos :) ). Köszi szépen mindenkinek!

Láttam a WestEndben, egy telefonboltban 20K-ért egy használt, de baromi szép K530i-t. Viszont rá volt szitálva egy külföldi szolgáltató emblémája. 3 hónap garanciát vállaltak rá, magyar menü volt rajta, de nem mertem megvenni...

(#10963) bici75


bici75
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget, kérnék.
Most jár le az asszony előfizetése. Az előfizetést meg akarjuk hosszabbítani. Neki se és nekem sem kell telefon jelenleg.
A kérdésem az volna, hogy "D" kategóriából választhatunk és a telefon eladásra kerülne. Szeretnék csinálni belőle 20-30 ezret. :K
Melyiket vegyem, melyiket lehet könnyen eladni? Azért úgy, hogy minél nagyobb legyen az árrés?
Mostani árak!:

Előre is köszi! :R
Esetleg ajánlatokat is várok, akinek kell Vodás készülék újjan, olcsóbban.

(#10964) Kickass válasza bici75 (#10963) üzenetére


Kickass
őstag

hát mer nagyot álmodni, Touch diamond, Omnia, ha jól látom az F480 1ft tehát amennyiért eladod az tiszta haszon, meg van ott még egy kettő, egy a lényeg az alsó kategóriás telefonokat ha bizniszt akarsz csinálni és gyorsan egy telóból akkor felejtsd el.

(#10965) bici75 válasza Kickass (#10964) üzenetére


bici75
csendes tag

Bocs rosszul mondtam, nem D hanem C kategória!!! :(

(#10966) hemaka válasza bici75 (#10963) üzenetére


hemaka
nagyúr

SE W910i azt 30-ért bárki megveszi zsír újonnan. :)

(#10967) Wyll válasza hemaka (#10946) üzenetére


Wyll
őstag

sziasztok megint :B
Még azt mondjátok meg gyorsan kérlek, hogy a SE G502 jobb-e a már kiszemelt Nokia 6300-nál +3000ért? (figyelembe véve hogy kinek kell)
köszi

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#10968) runner 125 válasza Wyll (#10967) üzenetére


runner 125
nagyúr

Zenében biztosan jobb,nekem pl külsőre is jobban bejön. "Fiatalosabb".. :)
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10969) máyköl válasza Wyll (#10967) üzenetére


máyköl
veterán

Hát a tudásuk majdnem egyenlő, de ha én nekem kellene döntenem akkor 6300. Zenében viszont lehet, hogy a G502 tényleg jobb, de te dönts! ;)

(#10970) Reno7


Reno7
senior tag

Sziasztok
Apumat szeretnénk meglepni egy telefonnal karácsonyra,mert a mostani már eléggé betyárosan néz ki...Olyan 20-25 ezer forint felső határig tudnátok mondani egy strapabíró telefont? Igazándiból ez lenne a legfontosabb,mert a munkájából kifolyólag elég sűrűn leesik/odaütődik mindennek.
Előre is kösz :)

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#10971) máyköl válasza Reno7 (#10970) üzenetére


máyköl
veterán

Tudnál még pontosabb info-kat mondani? Pl. Nokia? Mekkora kijelző, gombok kellenek? Maga a telefon nagy legyen?

Extrák kellenek?, pl. kamera, 3G, bluetooth? :D

(#10972) Mamuska válasza Reno7 (#10970) üzenetére


Mamuska
őstag

Samsung m110 bőven benne van a keretben, és ez a legfőbb tulajdonsága. Szerintem feketében még jól is néz ki.

Wyll a g502-öt próbáld ki, mert azt mondják irtó szarok a gombjai. Én csak azután venném meg miután azért megbizonyosodtam erről, hogy tűrhető-e.

(#10973) máyköl válasza Reno7 (#10970) üzenetére


máyköl
veterán

Nokia 5000 ez benne van az árkategóriádban, elég strapabíró, és extrák is vannak benne, mert azért valamikor jól jöhet. :)

üdv: Beni

De ha még olcsóbb kell szólj rakok be neked, csak ez a Nokia 5000 strapabíró, és megbízható. :)

[ Szerkesztve ]

(#10974) Reno7 válasza máyköl (#10971) üzenetére


Reno7
senior tag

Ilyen jellegű feltételek nincsenek :) telefonálni lehessen vele,meg tudjon sms-t fogadni,ennyi lenen :) mondjuk a színe amire allergiás...de azt megoldjuk :) .

Mamuska: Utána nézek :R

szerk: Nokia 5000et is meglesem :R

[ Szerkesztve ]

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#10975) máyköl válasza Reno7 (#10974) üzenetére


máyköl
veterán

Ja! Új legyen? :)

(#10976) Reno7 válasza máyköl (#10975) üzenetére


Reno7
senior tag

Igen,az új se húzza sokáig,nemhogy egy használt :))

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#10977) máyköl válasza Reno7 (#10976) üzenetére


máyköl
veterán

Azért ha veszel egy új nokiát az 3-4 évig elbírja. :) Mindjárt dobok pár telót. ;)

(#10978) máyköl


máyköl
veterán

Azthiszem ez jó lesz.

Samsung E200

Vagy ez vagy a Nokia 5000 amit előbb belinkeltem. Sok szerencsét a vételhez.

üdv: Beni. :)

[ Szerkesztve ]

(#10979) Reno7 válasza máyköl (#10977) üzenetére


Reno7
senior tag

Nálam igen :) de apumnál a környezeti behatások miatt nem húzza ilyen sokáig :( ezért akarjuk meglepni valami strapabíróval,hátha az tovább bírja :D

szerk:Megnézem az E200at is

[ Szerkesztve ]

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#10980) máyköl


máyköl
veterán

Közben találtam mégegyet. ;] Nokia 1680 classic

Ha még kell szólj.

üdv: Beni. :)

[ Szerkesztve ]

(#10981) Oracle


Oracle
senior tag

Üdv

srácok nem tudok dönteni melyik teló legyen a befutó. 3 közt szenvedek: iphone 3g, omnia, pixon. Ipone szép és jó de vannak hiányosságai rögtön az mms a béna kamera de nagyon tetszik, pixon jó de nincs wifi meg gps, omnia "tökéletes" de a kijelző béna. :F

n97 tetszik csak tuti quva drága lesz

[ Szerkesztve ]

(#10982) bici75 válasza hemaka (#10966) üzenetére


bici75
csendes tag

Azt vettem, remélem mielőbb elmegy! THNX! :K

(#10983) máyköl válasza Oracle (#10981) üzenetére


máyköl
veterán

Ha nagyon fontos a kamera akkor szerintem Omnia, de ha megvagy a 2mp.-el is akkor Iphone. (nagyon jó képeket csinál szerintem az Iphone is). Én a pixon-t kihagynám. :B

üdv: Beni. :)

[ Szerkesztve ]

(#10984) Brent válasza Reno7 (#10979) üzenetére


Brent
aktív tag

[link]

Szerintem ez a samu faterodnak tökéletes vétel, csepp- por és ütés álló, semmi fölös csicsa, munkás teló, azt mondod bírnia kell a környezeti behatásokat ez bírja :K

+ itt egy Ph-s teszt [link]

[ Szerkesztve ]

(#10985) hemaka válasza Oracle (#10981) üzenetére


hemaka
nagyúr

Omnia :) :K

(#10986) Brent válasza Oracle (#10981) üzenetére


Brent
aktív tag

Szerintem is Omnia :K

(#10987) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy 30ezer forint körül milyen mobilt kapok , amibe benne vannak az alap funkciók , stb ? Legfőbb tulajdonsága a zene legyen ebben azt értem hogy legyen hangos de ne torzítson! :R

(#10988) Ricardo válasza moddingR (#10987) üzenetére


Ricardo
félisten

Függetlenül vagy előfizetéssel, ha utóbbi akkor melyik szolgáltatónál?

(#10989) moddingR válasza Ricardo (#10988) üzenetére


moddingR
aktív tag

független

(#10990) Tüzi

Ezt nézzétek meg :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10991) Vtwo válasza Tüzi (#10990) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ez nagyon súlyos :DDD

(#10992) runner 125 válasza Tüzi (#10990) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szánalmas kínai sz@r!
Bleee...

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10993) bici75 válasza Tüzi (#10990) üzenetére


bici75
csendes tag

ÁÁÁ..nincs benne wifi.. :D Elöl is 5 mpx-es a cam? :))

(#10994) hemaka válasza Tüzi (#10990) üzenetére


hemaka
nagyúr

megalol :D De az akku legalább bika :D

(#10995) máyköl válasza moddingR (#10987) üzenetére


máyköl
veterán

Nokia 5310

Alapfunkciók benne vannak, a zene is jó benne. :)

üdv: Beni. :)

(#10996) csimav


csimav
senior tag

Hali! Mit láttam..... karácsonyra kértem 1 sony e. w580i-t. Most néztem az se-forum-on hogy törnek a gombjai :F Ez igaz lehet?
Itt 1 kép:
[link]

vélemények?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#10997) bici75


bici75
csendes tag

Légyszíves segítsetek nekem. :O
Vettem egy Omniát, de nálam nem vált be..az a piszkos Windows mobile...ez a második próbálkozásom volt érintős pda-val (asus p535), nekem mindennapi használatra nem vált be (ezért ne kövezzetek meg). :U
Marad a symbian, és a gombok.
Volt sok készülék amin gondolkoztam, de az ár eleve kizárta az iPhone-t és az Innov8-at.
A pályázókat már sikerült leszűkítenem két modellre N82 és N79
Mondhatjuk, hogy egy árfekvésben vannak. :K
Szerintetek melyik a jobb és miért. Esetleg hasonló ár és tudáskategóriában (wifi, gps, hsdpa) van-e jobb?? :F

(#10998) hemaka válasza csimav (#10996) üzenetére


hemaka
nagyúr

S500-as esetében is volt ilyen probléma, de tudtommal már javították.

(#10999) máyköl válasza bici75 (#10997) üzenetére


máyköl
veterán

Hát a nagyon hasonló a 2 teló tudása. A teósómnak múltkor N82-je volt, az nagyon jó teló, én ezért választanám az N82-t. Sok szerencsét!

Azért itt egy összehasonlítás

üdv: Beni. :)

(#11000) Viktor0610 válasza máyköl (#10999) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A link gyanúm szerit nem jó, illetve az oldalról csak annyit (a sok téves információn kívül), hogy még a betöltéskor látható mondatban is van egy hiba... :U

"Kérjük várjon. Az összes készülék adatainak betöltése eltart néhány pillanatig, de utána viszont az összehasonlításuk már gyorsan fog menni."

Olyan nincs, hogy de viszont... Vagy de vagy viszont. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.