Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) Atlantis válasza Eyesis (#10499) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem nincs, de csak azért, mert a rószaszínek árulják, oda meg nem akaródzik átmenni. :)

Tudtommal sehogyan sincs lehetőség BT-küldésre, bár nem vagyok teljesen naprakész. A navigáció télleg netfüggő, mintha lenne lehetőség okosabb megoldásra, de azt írtad, annyira nem fontos az neked. Ha mégis, ott az iPhone szakmai topic, sok mindent megtalálsz benne.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10502) gooool


gooool
őstag

Helló!
Egy LG Viewty-m lesz még a mai nap és az lenne a kérdésem,hogy kinek mi a véleménye a telóról.Az ő topicjában már érdeklődtem,de ti biztos mással is össze tudjátok vetni.
Kösz a választ! :)

Üdv, Balázs

(#10503) kártya


kártya
csendes tag

Szerintetek Nokia 6650-t vagy Nokia E50-t

[ Szerkesztve ]

(#10504) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hali mindenkinek! Vesz/vett valaki mostanában Motorola U9-et a t-nél (v bhol)?
Érdekelne, hogy mit adnak hozzá, és milyen minőségű maga a telefon?

(#10505) FraFer válasza zolikaDB (#10504) üzenetére


FraFer
tag

Szép, fiatalos, de szerintem ennyiért drága. Sokkal kedvezőbb ajánlatai vannak jelenleg a T-nek. :U Persze ez csak "okoskodás", mert ha valakinek pont ez a forma (és tudás) a szíve vágya, akkor csak bátran. Azt azért hozzátenném, hogy nekem egy telefon volt, amit nem igazán tudtam megszokni Nokia és SE telefonok után/mellett, és az pont a Motorola. Esetleg ezt érdemes figyelembe venned, hogy a Motorolát valaki vagy nagyon szereti és megszokja, vagy nem. különösen akkor, ha előtte másmilyen telefonjai voltak. :U

(#10506) zolikaDB válasza FraFer (#10505) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez totálisan így van! Édesanyámnak kellene telefon, flipes, nőies, (húúú, pink is van? :)) ), elég jó minőségű!
4 évig gyűrt egy SE Z520-at, de valahogy a mostani LG-jét, ha jól látom, nem annyira szereti, mint a régit.
Én pedig a 30e körüli árkategóriában nem nagyon tudtam olyan sok t-s/független telót mutatni neki, ami még tetszett is. (D900i 18ért - nem bírtam rábeszélni...) Elismerem, sokat tud ez a Moto, de majd a gyakorlatban elválik. Bár, a SE-al csak telefonált (!!!), és nem azért mert nem tudna mást, de nem érdekli.
Neki az a fontos, h tetsszen! (és flipes legyen)
Úh Moto U9 tulajok, jelentkezzetek!

[ Szerkesztve ]

(#10507) mrlujoak válasza zolikaDB (#10506) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha már kavics MOTO, akkor a Sony Ericsson Z610i-hez mit szólna édesanyád?

Nőies, pink is is van...
Igaz, a független ára inkább 40 E. :U , bár ha jól látom az U9 is ebben az árban mozog.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10508) FraFer válasza zolikaDB (#10506) üzenetére


FraFer
tag

Igen, a nők szeretik a csúszkás és/vagy szétnyithatós telefonokat, de ha valóban csak telefonálásra kell, akkor esetleg olcsóbb kategóriás Samsung kagyló is jó lehet a T-től, mutasd meg neki őket (B300, C260, M310)...
Bár nagyon jó vétel lehet most a LG Shine 20 ezerért, a Nokia 6300 22 ezerért, a Samsung D900i 18 ezerért, a Samsung E250 17 ezerért, a Samsung J700 22 ezerért, a Samsung L700 24 ezerért, a Samsung U600 28 ezerért, a SE T303 20 ezerét, a SE W580 24 ezerért, a SE W880 22 ezerét. Ezek mind 30 ezer alatt vannak (dominoban), árukhoz képest korrekt a tudásuk és több közülük vagy eleve kissé feminin vagy van női színváltozata. ;)

(#10509) Vicoo


Vicoo
senior tag

Hello mindenki!

A következő mobilok közül kellene választanom: SE k530i ,k660i ,w880i, illetve Nokia:3120c ,5310. Ki mit ajánl?

(#10510) FraFer válasza Vicoo (#10509) üzenetére


FraFer
tag

Attól függ. Szolgáltatónál vagy függetlenül, illetve melyiket mennyiért?

(#10512) Vicoo válasza FraFer (#10510) üzenetére


Vicoo
senior tag

Szolgáltatónál,mind 20e körül van.

(#10513) fullextra


fullextra
tag

Hali!

Valaki tudna engem egy pár szóval segíteni?
-Tapasztalatok, az ázsia Nokia 8800 Arteról:
-Minőség.
-Szoftveresen milyen.
-Gyorsaság.
-használhatóság.

Köszönöm!

(#10514) zolikaDB válasza FraFer (#10508) üzenetére


zolikaDB
veterán

Tudom-tudom-tudom...
Szerinted nem 1000x elmondtam neki? Nem ér semmit - sőt legtöbbjüket ismerem, ismerősnek van stb, de nem... Seggem a földhöz verném egy 18 ezres D900-ért! A Shine felejtős, volt, lassú, mint a tetű! Illetve most is egy kis olcsó (10e HUF) LG-je van, de szokatlan neki, és annyira semmi minősége, hogy fáj! Tehát az olcsó kagyló Samuk se játszanak!
Nem rajtam múlik sajna a dolog!

(#10515) hebling válasza fullextra (#10513) üzenetére


hebling
tag

Szoftveresen nem lesz gond a telefonnal kidolgozása 1. osztályu viszont mielött kiadsz érte pénzt nézd meg a hangszorokat ill hogy müködik-e a mikrofon!Álltalábann ugy hirdetik hogy 1.3-as 2 mp-s kamera de ha belemész a beállitásokba akkor szembe jön a rideg valoság:640x480 vga!Ezekre érdemes figyelni!

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#10516) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

Üdv!
Telót keresek a k750i helyett... Rosszabbat nem akarok, mint a mostani
A legfontosabb: Minél szebb képeket csináljon (min. 3M pixel).
legyen rajta vaku, ill. autófókusz, ne karcolódjon a kijelzője.
Külső: hagyományos (nem kinyitós, csúszós stb..)
Valószínűleg pannon-nál fogom venni előfizetéssel.
Az ár 15-35eFtig.
Esetleg PDF ill. office fájlok nézhetősége (vagy ez már másik árkategória?)

(#10517) Atlantis válasza Jimmy8 (#10516) üzenetére


Atlantis
veterán

SE k800. Függetlenül is megkapod ennyiért. Bár a PDF olvasás már okostelefon kategória, arról lehet le kell mondani, ha fényképezni is akarsz.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10518) fateless válasza Jimmy8 (#10516) üzenetére


fateless
veterán

K800 - ezt javasolnám én is
Árban kamerában jó.
PDF-et érdemes megkérdezni a fórumában, de emlékeim szerint nem tudja, ha kell, akkor holnap meg tudm nézni.

U800
Word, Excel, PDF megjelenítés
A kamera viszont csak fixfókuszos

U900
Word, Excel, PDF megjelenítés
A kamera is jó
Viszont az ára magasabb az elvártnak

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10519) KMT


KMT
addikt

20 ezer ft körül keresek független/feltöltőkártyás telefont. Egyelőre a nokia 3120c-t néztem ki. Mik a vélemények róla? Mennyire megbízható, strapabíró?
Más telefon esetleg ilyen kategóriában? (Zene nem fontos, erre megvan a külön eszközöm. 3G sem életbevágó.)

(#10520) gooool válasza KMT (#10519) üzenetére


gooool
őstag

Helló!
Szerintem a T-mobile-nál nézz körül most.Egy csomó készülékük van Dominóban 20K körül.Pl.:Nokia 6300,Samsung D900,SE W880 v. W580,Samsung J700.
Ezek közül biztos van neked megfelelő.

Üdv, Balázs

(#10521) KMT válasza gooool (#10520) üzenetére


KMT
addikt

D900 túl gyenge nekem. J700 még butább is, nem tetszenek.
A zene nem fontos, ahogy írtam, szóval wókmen mobil sem kell. Szinte zavar, hogy ilyen.
W580 meg >30k. Megbízhatóak amúgy a mostani SE telók? Egyszer eljátszották már a bizalmukat nálam.

6300 viszont megfontolandó 22 k-ért. Ezzel csak az a gond, hogy vodásat szeretnék, így még tudnék váltani vitamax scool-ra, aminek elég jók a tarifái, főleg a hülye új csomagokhoz képest.

Szóval kb 6300 vs 3120. Ez utóbbi többet is tud, ha jól látom.

(#10522) gooool válasza KMT (#10521) üzenetére


gooool
őstag

Hát nem tom,hogy mennyire megbízhatóak a mostani SE-ok,de mivel szinte minden osztálytársam ilyet használ,hibák nélkül,gondolom nem lehet olyan rossz.
Amúgy én tegnap óta egy LG KU990 Viewty tulaja vagyok,nálam mostantól ez képzi a viszonyítási alapot,ami valljuk be,igen magas.
Ja és hogy kérdésedre is válaszoljak:Nokia 3120 Classic,vagy persze Viewty. :D

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#10523) hemaka válasza KMT (#10521) üzenetére


hemaka
nagyúr

6300, 3120C kb egy kategória, amelyiket olcsóbban sikerül megvenni, az lehet a nyerő. :)

(#10524) máyköl válasza KMT (#10519) üzenetére


máyköl
veterán

6300! Fém ház, és a tudása se rossz. ;)

(#10525) #35104512


#35104512
törölt tag

sziasztok

a kérdésem adott, a szokásos :)
anyámnak kellene valami telefon a mostani helyett (valami kicsi kinyitható samsung :) ), nagyjából semmi komoly kritérium nincs, egyet kivéve de az nagyon fontos.
térerő szempontjából nem a legjobb helyen lakik (az udvaron hibátlan, de a házban még az ablak mellett is alig-alig akad térerő), és ezért kellene valami más a samsung helyett, de jó lenne valami hasonló kicsi, nőies telefon. nekem e51-em van, amiben a házban is 3-4 pálcika térerő van, de ez se nem tetszik neki, se nem akar ennyit telefonért adni, neki csak telefonálásra kellene. szóval kicsi, nőies telefont keresek kivételes vételi képességekkel :) előre is köszi a tippeket :R

üdv

(#10526) f.begbie


f.begbie
tag

Hello!

A véleményeteket kérném, mivel a Pannonál készülök előfizetéses telót venni.

30 ezernél sokkal többet nem szánok rá. Fontos, hogy korrektül zenéljen, normális kamerája legyen (nem kell 120 Mpx, 3 is bőven elég), az se baj, ha nem kell naponta tölteni.
A kinézet is fontos nekem, de persze szubjektivitása okán, nálatok nem szempont.

Nézegettem az árlistát, olvasgattam a teszteket és ez alapján kiválasztottám néhány telefont.

Nokia 3600 slide: Talán ez tetszik a legjobban, az ára sem rossz annyira, de a 2 hüvelykes kijelző egy kicsit aggaszt + nemrég emelte apanno az árát:(

Nokia 6120c: Nagy előnye az s60, a zenélés, de sok rosszat hallottam a gyenge anyagminőségről és összeszerelésről, ráadásul a kamera is elég kutyaütő ebben a modellben.

SE C702: Mindenképpen érdekes, úgyh. jó lenne ha valaki írna róla pár sort. A tesztben kicsit lehúzták a kamerát, illettve érdekelne, hogy a GPS-t lehet-e normálisan használni, van-e olyan progi rá ami tervez is? lehet-e előre letöltött térképet használni hozzá?

Persze ha Pannon jelenlegi kínálatából mást ajánlanátok arra is kíváncsi vagyok.

(#10527) KMT válasza máyköl (#10524) üzenetére


KMT
addikt

Fémház, ez valóban szimpatikus benne. Viszont a trémobile... :( Rosszak a tarifái, ha meg vodával használnám, függetleníteni kéne, és a gari ugrana.
Még meditálok a dolgon. :)

Kösz a segítséget mindenkinek.

(#10528) f.begbie válasza f.begbie (#10526) üzenetére


f.begbie
tag

Ja azt kihagytam, hogy a samsung rndszerétől kiráz a hideg, szóval nem véletlenül maradt ki a márka.

Egyébként a mobilinternet egyáltalán nem érdekel, szóval az sem szempont.

Még egy kérdés: SZerintetek várható még valami karácsonyi nagy akció a szolgáltatóknál?

[ Szerkesztve ]

(#10529) Murderer69 válasza f.begbie (#10526) üzenetére


Murderer69
őstag

BlackBerry® Pearl™ 8100 igaz a kamera 1.3 de iszonyat jó teló
Nokia E51 úgy ahogy van jó és kész(talán az egyik legjobb telóm volt)
Samsung SGH - F400 zene ügyileg elég jó és a kamera is elmegy
Samsung SGH-U800 ez is jó és kifejezetten jó minőségű
Motorola Z6 a kamerája elég ramaty de zenélni "penge" és jó minőségű ez is
LG KC550 5mega meg minden de minőségileg nagyon elmarad ez előzőktől...

Remélem tudtam egy picit segíteni..
(amúgy nem a levegőbe beszélek a felsoroltak többségét már használtam de amit nem azt is megnyomkodtam már 1 párszor)

MOD: lemaradtam a samus részről :U /mindjárt itt a karácsony biztos lesznek még eksönök....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#10530) f.begbie válasza Murderer69 (#10529) üzenetére


f.begbie
tag

Köszi mindenképpen segítség, hogy írtál. Ha még a blackberryről tudnál pár infót írni az jó lenne, mert nagyon nem vagyok képben se a márkát, se a telefont illetően.

Az e51-et véletlenül hagytam ki, bár egy picit drágább, de kétség kívül jó kis telefon + a wifi sem egy rossz dolog. Bár engem az irodai funkciókkal ellentétben a multimédia érdekel , már amennyire az n78-am után ezekre rásüthető egyáltalán ez a szó:)

Az f400-al már korábban is szemeztem, de mióta volt egy u600-am azóta rá sem bírok nézni a samsung op rendszerére. Tudom, hogy nem rossz annyira, de most valahogy mégse kellene. Ezért felejtős a g800 is, bár a fém ház azért vonzó.

A motorolát én is néztem de végülis a kamera és a rádió hiánya miatt elvetettem. Fura dolog ez a rádió, mert ha van a telefonomban, akkor nem használom, de ha nem lenne, akkor tuti hiányozna:)

Az LG meg sajna minden tekintben felejtős nekem.

Köszi még egyszer!

[ Szerkesztve ]

(#10531) hemaka válasza f.begbie (#10526) üzenetére


hemaka
nagyúr

6120C tény, hogy nagyon rossz minőségű Made in Hungary telefont. Ráadásul elég sok a selejt is közte(megfeszült kijelző, rossz villanó LED stb.).
A másik kettőt nem ismerem.

Egyébként a helyedben még várnék úgy kb. 2-3hetet, akkor tuti, hogy lesznek akciók mindegyik szolgáltatónál a karácsony miatt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10532) f.begbie válasza hemaka (#10531) üzenetére


f.begbie
tag

Köszi a választ! Nem sürgős a dolog végülis, úgyhogy a kari akciókat mindenképpen megvárom:)

(#10533) Murderer69 válasza f.begbie (#10532) üzenetére


Murderer69
őstag

nekem is volt N78-am(még az elsők között) :B
sajnos a BB-t nem is merem annyira hogy mesélni tudjak róla az a lényeg hogy teljessen más mint amihez szoktál....

N78-után csak is az e51-et tudom ajánlani minőségi az is s60 csak fp1...szóval én ezt ajánlanám és én is azt mondom hogy 2-3 hetet várjál addigra bizti lesz valami bigeksön a pannonál is...

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#10534) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Elég sok helyről hallom mostanában, hogy LG-ből se TV, se telefon, se semmi nem jó, nem is szabad ilyen vételén gondolkodni.
Ez eléggé elszomorít, ugyanis már majdnem biztos voltam benne, hogy veszek végre egy Viewtyt.
Fórumain tényleg nem nagyon hallottam róla semmi rosszat.

Viszont ezelőtt egy hónappal még ott tartottam, hogy egyáltalán semmi csicsa telefon nem kell, csak telefonálni lehessen vele.
Most meg mégiscsak hiányzik a legalább alap szines kijelző. (egy 3ezer ft-s SE-m van, na).

Figyeljetek, nonszensz az összehasonlítás, de van 30 ezer körül LG KF510. Képeken nézve gyönyörű-remélem élőben sem derül ki, hogy női telefon. Van benne egy villantós tapifelület, állítólag ezzel sincs semmi probléma. Fém, vékony és olcsó.

Ellenben van 60 ezerért a Viewty.
Tényleg próbálok nem beleugrani egy hirtelen vételbe és okosan költeni a pénzt.
Már ezerszer beláttam, hogy felesleges nekem a drága, okos telefon, 2 hétig örülök neki, addig noymkodom, ezt is tudja, azt is, amazt is. Aztán megszokom, eltűnik a varázs és marad a telefonálás meg az ébresztőóra.

Innen nézve bőven jónak kéne nekem lennie a KF510-nek is.
Kérlek segítsetek, miért is kéne Viewtyt vennem 60 ezerért?
5Mp kamera ok. Nagy fotós vagyok, van is komoly DSLR gépem, én a fotós mobilokból semmit nem nézek ki, nem is érdekel. Egyedül az egész jó videofelvétel lehet vonzó. (évente 1 felvételt csinálni családi összejövetelen).
Ezen kívül miben leszek előrébb, ha ezt veszem :R a KF510 ellenében?
Másvalami esetleg?

(#10535) f.begbie válasza HagaNRG (#10534) üzenetére


f.begbie
tag

"Már ezerszer beláttam, hogy felesleges nekem a drága, okos telefon, 2 hétig örülök neki, addig noymkodom, ezt is tudja, azt is, amazt is. Aztán megszokom, eltűnik a varázs és marad a telefonálás meg az ébresztőóra."

Én is pont így vagyok ezzel...

(#10536) Murderer69 válasza HagaNRG (#10534) üzenetére


Murderer69
őstag

na ma mindenkinek én mondom meg a frankót ;]
egész véletlen volt kf510-em is(soha többet lg-t)
minősége a képekkel ellentétben egy nagy sz@r festék napok után vágod? 4-5 nap alatt elkezdett lepattogni a króm részen... menü szvsz ocsmány jah és ugye ilyen puha műanyag van a kijelzőn...frankón olyan göcsörtös mint az északi-középhegység..

Viewty meg hát szvsz nem ér annyit sőőőt...

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#10537) HagaNRG válasza Murderer69 (#10536) üzenetére


HagaNRG
őstag

Na.

Köszi vazeg az élménydús beszámolót.
Pedig már komolyan tetszett a kis fém teló, nem hiszem el, hogy végre egyszer találok valamit, ami olcsó és szép és nekem való, erre kiderül, hogy szr.

Akkor marad a J20-as Sony. :C

(#10538) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Néztem KF510-es topicot.
Sajnos tényleg úgy látom, hogy az első hetekben mindneki odáig volt a telótól, gyönyörű, gyors, minden.

Aztán elkezdenek jönni a panaszos kommentek, hogy fagy, kopik, hülyéskedik.

Fene megeszi, pedig végre csak egy normális és szép beszélőtelefont akartam.
(motorola Z8 is azért esett ki, mert mindenhol csak a lassúságát emlegetik-egyébként is drága).
Soha nem fogok találni egy nekem való, egyedi szép telefont. (Sharp GX25-öt 55 ezerért vettem, mikor kijött, gyönyörű, masszív, szép kijelzős alap telefon volt, de 5 évig kihúzott nálam-végül kettétört, mikor már vagy 20-adik reggelre úgy ébredtem, hogy az ágyban felejtettem kinyitva, így jól összehemperegtem).

(#10539) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Vettem mobilt, ugyanolyat amim összetört---> Sony Ercsson V630i vodás ami pont jóljött:), Full új mert a gyereknek kicserélték mert az előző behalt így új nekem is. 11K ért sikerült megkaparintanom, szerint nagyon megérte. 2500 Ft ért vettem 2gb-s Sandisk M2 memóriakártyát és 2K ért HPM-70es agybadugós SEW fülest. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#10540) Murderer69 válasza HagaNRG (#10538) üzenetére


Murderer69
őstag

szerintem annyira nem lassú az a Z8 (végig jártam a z családot is :) )
nekem csak logikátlan volt mármint a UI...
mondj 1 árat és hogy hol szeretnéd megvenni(függőség) és hátha tudok segíteni...

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#10541) Jimmy8 válasza Atlantis (#10517) üzenetére


Jimmy8
senior tag

K800-at én is néztem, de van egy "kis" zavaró benne. A k750-nél elég sokat használtam az elemlámpa funkciót. Ebben meg nincs....
Hol is érdemes venni kártyafüggetlenül újonban? Egy kicsit félek a "Dzsunka" oldalutcai boltoktól...

(#10542) mrlujoak válasza Jimmy8 (#10541) üzenetére


mrlujoak
veterán

A K800i/K810i hiányossága (lámpaként használható LED) némiképp pótolható egy Java-s progival (Torch) ami a piros AF segédfényt használja ilyenkor folyamatos fényforrásnak.

Olyan kis GSM boltból érdemes vásárolnod, ahol tényleg gyártói garanciás készülékeket (is) árulnak.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10543) Atlantis válasza Jimmy8 (#10541) üzenetére


Atlantis
veterán

Akkor nézd meg a k770-et. Az is megfelelhet az elvárásaidnak.

Vásárlás: mrlujoak jól írta, mindegy, hol veszed, csak rendes gyártói garancia legyen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10544) Jimmy8 válasza fateless (#10518) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Köszi a segitsége :-)) Samsung valahogy nem nyerő, ill. amit ajánlottál az meg nem "classic" felépítésű.(meg "drága" is)

A SE C702-vel szemezek. Tényleg annyira tré a kamerája?

Mondjuk a jelenlegi k750i-nek is valami gondja volt már új korától , mert a bal felső sarka a képeknek elég elmosódott, homályos ...

[ Szerkesztve ]

(#10545) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Tudtok ajánlani nekem valami készüléket, karácsonyra lenne ajándékba egy olyan valakinek aki úgyis csak telefonál rajt meg max SMS-t ír.

Elvárások:

- Pannonos kártyás vagy független jöhet szóba.
- Legyen normális sebességű szoftvere
- Könnyen kezelhető legyen, nem kell semmi extra.
- Ára 10-15 körül max.

Ötlet?

(#10546) Atlantis válasza Jimmy8 (#10544) üzenetére


Atlantis
veterán

C702 sem rossz, sőt. Viszont drágább, mint amit megadtál max összeget.

BaLee: Ezen az keretösszegen lehet emelni kell, sem kártyával, sem függetlenben nincs bő választék ezen a szinten. Talán a Nokia 3110 classic lehet jó, sok "alap" felhasználói ismerősöm használ ilyet megelégedeéssel. Anyósnak én is ennek a kistestvérét, a 3109-et vettem.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10547) hemaka válasza BaLee (#10545) üzenetére


hemaka
nagyúr

ezeket: [link] [link] [link]

Pannon kártyásban meg talán ez: [link]

[ Szerkesztve ]

(#10548) Jimmy8 válasza Atlantis (#10546) üzenetére


Jimmy8
senior tag

Az összegbe beleférne a c702 . A Pannonmnál most előfizuval ~29000Ft (úgy is van előfizum,meg lesz is, így csak hosszabbítanék..). Csak a kamerájától (képminőségétől) félek.
Lehet hülye kérdés: Honnan tudom, hogy gyártói garanciát kapok? Milyen dokumentumot kell kapnom?
Bocsi, de eddig csak szolgáltatótól vettem készüléket.

(#10549) Atlantis válasza Jimmy8 (#10548) üzenetére


Atlantis
veterán

Előfizetéssel valóban jó vétel. Én nem tartanék a fényképezőtől, célnak megfelel. Van nála jobb, ez igaz.

Kapsz egy gyártó által kiadott Jótállási jegyet is a számla mellé.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10550) f.begbie válasza Atlantis (#10549) üzenetére


f.begbie
tag

Én is erősen gondolkozom a c702-n, pont ugyanilyen kondíciókkal (pannon előfizu), csak most olvastam át a topikját és elég sok rosszat írtak róla:(

Esetleg a 3600 slide-ról tudna valaki vmit?

Vagy minek kéne még utánanéznem? max 30-35e huf-ig pannon vagy kf.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.