Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) VD válasza ez_meg_emaz (#11500) üzenetére


VD
őstag

Elég nagy batár, elfér rajta! ;)
n95 8GB - 2,8

(#11502) karantÉN


karantÉN
aktív tag

köszi az infot :)

n95 öm már volt . csak számomra a hátrány az volt h hamar lemerült :S
de tetszik a teló . htc nél lehetne nagyobb a kijelző ha már pda de legalább ami van az szép felbontáson megy :)

6543210

(#11503) scofield8


scofield8
csendes tag

Sziasztok! Én azt ajánlom mindenkinek: vegyen Motorolát! Nekem már 2 hónapja meg van a Motorola KRZR K1 (régebbi nevén Canary). 2 megapixeles kamerája van, autófókusz nélkül, elég jó képet csinál. 176x220 a kijelző 262 ezer szín de szebb mint pl.: Nokia 6300, N95, N96
stb... A külső kijelző 90x90 4096 szín a legfontosabb adatokkal ellátva: térerő, töltöttség, dátum, idő, háttérkép. Csodálkoztam a telefonon mikor megkaptam, mert azt olvastam pár fórumban, hogy: 1.3 megapixeles kamerája van és érintő gombok a külső kijelző alatt. De szerintem jobb ez a 2 megapixel. A külső kijelző körül "tükör" van. Bővíthető memóriája van egészen 4gb-ig! És a legfontosabb: az egész telefon fém!!! Az akku fedéltől kezdve a flippig mind fém. A gyártó szerint leselejtezett repülőgép aluminium. Szerintem jó telefon aki teheti vegyen Motorolát. Megbízható, lehet, hogy drága senkit ne ilyesszen el ez de az ára ellenére azt tudja ami levan írva rólla. Az akksi 3 napot bír ki folyamatos zene hallgatással, fényképezgetés, játszás(játékot nem mindeggyiket viszi de a Gravity Defied nevű játék kicsit szaggat rajta) és a kedvencem: a film nézés. 3gp és mp4 formátumú videókat játszik le. Mp3, AAC, AAC+, Wav, AMR, Mp4 formátumú csengőhangokat játszik le. A videókat teljesképernyőn is nézhetjük 2 féle verzióban: 1: Balra 90°, 2: jobbra 90°. Alaptartozékok: Töltő (ez alapvető dolog :D ), stereo fülhallgató(elég hosszú a drótja, jobb oldala amin a mikrofon is van az a mélyet jól nyomja), adatkábel(fényképezőgép és mp3/4 és bármilyen mini
usb-s adatkábelt elfogad a teló de a program mindig legyen a gépen: Motorola Phone Tools). Micro Sd-vel bővíthető (nekem 1gb-os és még mindig van rajta kb 550 mb szabad hely). Mindenkinek ajánlom ezt a telefont ha megbízható, nem fagyó és működőképes telefont szeretne. Egyedül a V3, V3i, V3x, V3xx típusú telefonokat nem ajánlom. Nekem volt V3-as és egy pár probléma volt vele: rosszul volt benne a kijelző nem felfelé világosodott és nem lefelé sötétedett hanem balra világosodott és jobbra sötétedett, ez igaz a többi V3-as szériára is, lefagyott menet közben, párszor telefonálás közben megbontotta a hívást, kikapcsolt vagy lefagyott a teló, VGA kamera elég f*s képeket csinál, a V550-es hozzá képes telefon, hiába vastag meg össze kopik a kijelző a billentyűzettel de a V550-es ben van videó felvétel(a v3-ban nincs), a Vga kamera amit akarsz lefényképezni a teljesen éles a többi igaz hogy homályos de amit akarsz az teljesen tiszta, szebb mp3 lejátszás stb... Aki Motorolát akar venni azoknak ajánlom a következőket: V525, V547, V550, V8, V9, L7, L7 SLVR, L7i, L9 SLVR, KRZR K1, KRZR K3, RAZR 2 Z3, Z6, Z8, MPX 200(windows 2002), MPX 220(windows 2003), V360, V70, V80, V50, V150, C385(ez a telefon megelőzte a korát, mikor a nokia kiadta a 3210-est Motoroláék már ezt adták ki 176x220 65 ezer színű kijelzővel és mp3 lejátszással na meg persze az 5 mb belső memórival), V980 ( mikor a nokia a 3510i-t adta ki ez a telefon már 3G-s volt), Motofone F3(
ez azoknak jó akik öregek és már nem látnak tisztán vagy halláskárosultak mert beszél a telefon 2 nyelven: magyar és angol, por csepp és ütés álló, quarts kijelző ez lehetővé teszi a hosszú használatot(nagybátyámnak ilyen telefonja van és 2 hónapban 1x tölti)), na és persze az Accompli. Ha valaki Nokiát akar venni annak ajánlom az AEON-t. Olcsó de sokat tud(kamera nincs benne de viszont 2 kijelzője van: 1:főkijelző,2:számsor és a többi gomb. Alcatel, Sagem, Philips, Samsung(talán egy pár: Omnia, Pixxon, D900, D880), Sony Ericsson(talán egy pár: C902, C702) ezeket senkinek nem ajánlom ha működő képes telefont akar venni. Ha kicsi az elvárása pl.: Telefonálás, SMS küldés és a hosszú készenléti idő akkor ideális telefon a Motorola Motofone F3. Ha nem akkor vegyen Nokia N szériát de ha az se elég akkor ne vegyen semmijen telefont az lessz a legjobb.

Remélem segíthettem azoknak akik telefont szeretnének vásárolni és azoknak is akik leszeretnék cserélni.
MOTOROLA :R

Scofield

Gumi kopjon ne az aszfalt!!!

(#11504) scofield8 válasza mcclode (#11492) üzenetére


scofield8
csendes tag

Szia! Szerintem a Motorola MPX 220 ideális a számodra igaz hogy nem szimbian van rajta hanem a Bill Gates álltal készített Microsoft Mobile Windows 2003 működteti. A belső kijelző:
176x220 262 ezer szín, külső 90x90 4096, Infra port(semmi értelme), Bluetooth (A2DP(Stereo hangátvitel), memória bővíthetőség: Mini SD 2gb-ig, 1.3 megapixeles kamera fotófénnyel(jó képeket csinál), 1hét készenléti idő. Van benne még: naptár, tennivaló lista, stopper, számológép, iTunes, iTap(mint egy bio agy sokkal jobb mint a T9, ez az iTap tanul, segít a szavakban, régebben beírt szavakkal próbál segíteni a könnyebb sms írásban). Fém hátlapja van a Microsoft Mobile Windows logóval. Szebb a kijelzője bármely 16 millió színű kijelzőnél(ez igaz az összes Motorolára kivéve a retrókra :D). Alap tartozékok: töltő, stereo fülhallgató, adatkábel, 32mb Mini SD.

Remélem segíthettem
Scofield

Gumi kopjon ne az aszfalt!!!

(#11505) scofield8 válasza tomi_x (#11491) üzenetére


scofield8
csendes tag

Szia! A te elvárásodnak a következő mobilok tesznek eleget: 6230, 6230i, 3250.

Scofield

Gumi kopjon ne az aszfalt!!!

(#11506) mcclode válasza scofield8 (#11504) üzenetére


mcclode
tag

köszi és egy ilyen gépezet mi lové volna????
ez a navgaciot tudja vagy csak alap? :C :C

"Nem kell hogy arról szóljon minden nóta, mekkora raj vagyok, Nem kell hogy azt hidd: én bármit, bárhol megkapok! 10 éve próbálok, ugyan az a srác lenni, De megváltozott a világ, én is megváltoztam... ENNYI!"

(#11507) -NOKIA- válasza mcclode (#11499) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Az n95 használtan olyan 40-45körül van.
A másikhoz nem értek.

(#11508) Mamuska válasza scofield8 (#11504) üzenetére


Mamuska
őstag

Te most komolyan azt gondolod, hogy az az őskori lelet fölveszi a versenyt a mai n szériával?

(#11509) mcclode válasza -NOKIA- (#11507) üzenetére


mcclode
tag

na pont ezért kérdesztem mert volt it egy tag aki egy n95 akart eladni nekem 45eft de csak a töltő ill a headset volt hozzá semmi más.ezért kérdem h mi most egy normális(aktuális ár)egy ilyen telonak. :R :R :R :C

"Nem kell hogy arról szóljon minden nóta, mekkora raj vagyok, Nem kell hogy azt hidd: én bármit, bárhol megkapok! 10 éve próbálok, ugyan az a srác lenni, De megváltozott a világ, én is megváltoztam... ENNYI!"

(#11510) RexpecT


RexpecT
addikt

Telefont kellene vennem úgy néztem hogy most a fixen lebeszélhető csomagban a T-Mobil a legolcsóbb szóval, ott kellene nézni valami telefont:

-MP3 lejátszó legyen benne
-Bővíthető memória
-Mobilfénnyel ellátott 2 MP van nagyobb kamera

Mivel valszeg KP+12 havi részlet lesz ezért:
10k-nál ne legyen drágább és a havi + részlete se legyen több mint 1,5k.

Köszi a helpet előre is :R .

(#11511) ksasaksa


ksasaksa
csendes tag

u800 v w890?

(#11512) Mamuska válasza ksasaksa (#11511) üzenetére


Mamuska
őstag

A w890-re szavaznék, mivel az párhuzamosan több java program futtatásárára képes, meg sokkal egyszerűbben lehet rá telepíteni alkalmazásokat. A kamera az mindkettőben szutyok, egy szót sem érdemel, és technikai paraméterekben is szinte azonosak. A w890-hez 2 gigás kártyát adnak, míg az u800-ban csak 1 giga beépített memória van, de bővíthető, szóval nem kell parázni. A bökkenő viszont az, hogy az u800 már 39 ezerért kapható gyári garanciával, míg a w890-et legolcsóbban 47 ropiért találtam, ami szintúgy gyári garis. Így már meggondolandó az u800 vétele.
Igazából 50 ropi körül már samsung L870-et lehet kapni, amit hivatalosan még nem forgalmaznak samsung garanciával, de szénné alázza a legtöbb hasonló árkategóriájú telefont. Kicsit rizikós a garancia miatt, de 2,4" kijelző, ugyanúgy fém ház, symbian 9.3 feature pack 2, 393 mhz-es nomadik proci, 3,2 mp -es AF kamera, adatkapcsolatok terén is ugyanazt tudja. Nekem közel 50 ropiért eszembe sem jutna op. rendszer nélküli telefont venni, így ezért kicsit soknak érzem a w890 árát.

(#11513) ez_meg_emaz válasza Vtwo (#11476) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Jelentem találtam! :D
50k-ért gyári független, alig használt, még fóliás a kijelző, nem is karcos, hibátlan. Annyi hogy németektől hozták tehát nem magyar a menü, meg no gari, de ez nem izgat ennyiért. Összes tartozékkal, dobozával. De nem akarom elszolni (kopp,kopp) Majd kedden jön meg. Várom. :))

VD:Azt tudtam hogy 0,2-vel nagyobb a 8gb-nak a kiejlzője. Csak azt nem tudtam hogy az n95.é mekkora. :DDD

scofield8: Moto K1-et senkinek nem ajánlanám. Haver a v3-at arra cserélte le. Ugyanugy szarakodott a szoftver, ráadásul én fogtam kézben is. Iszonyat hülyén néz ki. Szélességre nagyon kicsi és mivel kinyitható nagyon hosszu. A v3-asnál is kisebb a kijelzője, legalábbis annak tünik. Nekem ugyan nem kéne. Mondom ezt ugy hogy nem utálom a motorolát, sokakkal ellentétben. Nekem a v3 is bejön, az van most is. A v8 is tetszik, de az csak azoknak jó akiket nem zavar a tepsi méret. Nekem kimondottan bejön. Utálom a kicsi telokat, pl a sok SE-nél azok a hangyaf*sz méretű gombok idegesítenének.

Mamuska:"Nekem közel 50 ropiért eszembe sem jutna op. rendszer nélküli telefont venni."
Na ebben teljesen egyetértek. :R

karantÉN: n95öt egyedüli telonak nem jó megvenni. Kell mellé egy másik is aminek az akksija jól bírja hogyha nagyon muszáj tudj telefonálni. Egy hosszabb ut során ha sokat használod szerintem 5-6 óra alatt le lehet meríteni az n95-öt. Ilyenkor jo ha van tartalék telo.
Nekem is haver mondta hogy egyetlen telonak nem vette volna meg.

[ Szerkesztve ]

(#11514) RexpecT válasza RexpecT (#11510) üzenetére


RexpecT
addikt

Erre vki :F

(#11515) Viktor0610 válasza RexpecT (#11510) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hirtelen felindulásból szerintem például a Sony Ericsson T700 lehet a befutó.

Samsung Galaxy A54

(#11516) RexpecT válasza Viktor0610 (#11515) üzenetére


RexpecT
addikt

Ez tényleg elég jó :R ,egyedül az af-et hiányolom.

(#11517) -NOKIA- válasza mcclode (#11509) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ezért az összegért inkább keress olyat, aki mindent ad hozzá...

(#11518) mcclode válasza -NOKIA- (#11517) üzenetére


mcclode
tag

Ill a kérdés az h milyen nokia az amit ajánlotok navi-hoz mert ilyet akkarok venni csak nem tom h igazándibol melyik az elfogadható.E66 ot néztem magamnak de az kicsit drága igazándibol 30-40 eFT lenne rá.de az se baj ha olcsobb :C :DD :DDD

"Nem kell hogy arról szóljon minden nóta, mekkora raj vagyok, Nem kell hogy azt hidd: én bármit, bárhol megkapok! 10 éve próbálok, ugyan az a srác lenni, De megváltozott a világ, én is megváltoztam... ENNYI!"

(#11519) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Hármas dilemmában szenvedek.
árban kb mind ugyanaz.
G1 (anrdoid), Htc Diamond, N85
Mit mondtok?

(#11520) ez_meg_emaz válasza mcclode (#11518) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nem vagyok nagy telefonguru de annyiért nem sokat találsz szerintem.
Nemtom hogy az oprendszer meg a navi összefügg-e de ahogy néztem a telokat gondolom igen. Op-os telot mag 30-40-ért alig találni.
Itt egy (kártyás) lista viszonylag aktuális árakkal. Elöfizetéses is ott van csak a köv oldalon.
Olcson navis nokiábol a 6110 van ahogy néztem. De a listábol legalább el tudsz indulni. Látod a nevét, árát, amiről van teszt arra link is mutat.
Persze lehet hogy majd tudnak itt is vmi okosat mondani de addig is tudsz keresni magadnak.

[ Szerkesztve ]

(#11521) Mamuska válasza mcclode (#11518) üzenetére


Mamuska
őstag

Ennyiből elég karcsú a kínálat, még használtan is. Nokia 6650, 6110 navigator, Sasmung i550. Lehet venni újonnan 40-ért Eten x600-as pda-t, ami még jobb navigációra mint az előbb felsoroltak, bár telefonálásra rosszabb. Most jut eszembe a 6220c, ami kijön 40-ből, nevezhetnénk egy n82 light-nak. Ezekből a 6220c a legjobb, bár nincs wifi, és a kijelző is csak 2,2", de ennyi pénzből ez igen is csúcs telefon.

(#11522) gibi.david


gibi.david
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami telót 40-60 ezer között? Használt, vagy új.
Ami fontos lehet: fényképezés, zene, külső.
SE C902-m volt ezelőtt.

Üdv

(#11523) evitiguF


evitiguF
senior tag

Üdv!

segítségeteket szeretném kérni!
SE K700i-m már nagyon a végét járja, a telep már másfél-két nap alatt megadja magát úgy, hogy nem is csinálok rajta szinte semmit, illetve elég fura dolgokat csinál. (kitörli az elmentett telószámokat, sms-eket stb) és szeretném közeljövőben lecserélni.
Szeretném minél olcsóbban megúszni a cserét, viszont ha valami megéri az árát, akkor hajlandó vagyok érte fizetni. (ésszerű határokon belül)
Valami hasonló kategóriájú, de mostani készülékre lenne szükségem. Ami lényeges, hogy elsősorban smsezésre, másodlagosan pedig telefonálásra használnám a telót, és csak jóval ezek után jön a rangsorban a többi úgymond extra. Jó ha van rajta valamilyen kamera, néha jól jöhet, bár ezt sem használtam sokszor, valahogy annak a híve vagyok, hogy egy telefon legyen telefon, ha fényképezni akarok, akkor úgyis viszek magammal fényképezőgépet.
GPS meg videotelefonálás és mobilon való netezés nem érdekel, tehát ez is felesleges számomra.
Ami viszont fontos:
Legyen egy elfogadható kijelzője, normálisan lehessen vele telefonálni, halljanak engem is, és én is halljam akivel épp beszélek, legyen egy normális formája a telónak, naptár, szervezőfunkciók, ébresztőóra, mp3 csengőhang, és valamilyen módon jó lenne, ha kezelne dokumentumokat. (doc, txt, pdf) (azért írom így, mert ha alapból nincs benne a készülékben, akkor interneten bizonyos oldalon fellehető, elérhető legyen hozzá a program, amivel rá tudom bírni, hogy működjön úgy is) és mindezek mellett az akksija is legyen elfogadható, 3-4 de inkább 5 napig ne szólaljon meg, hogy enni kér. (gyorsan megjegyzem, hogy napi 2-3 sms és max 10-15perc telefonálás lenne vele)
Nagymesterek segítsenek! :)

köszönöm

(#11524) picur220 válasza evitiguF (#11523) üzenetére


picur220
veterán

Üdv!
Ajánlanám a Nokia 6300-t, mivel a designt nem említetted, esetleg a 6500 classic/slide-ot(különbség szinte csak a kialakítás(csuszka/sima)).Nem tom, hogy a dokumentumokat kezeli-e, de sztem külső progival igen. Esetleg ajánlhatnám az 5310 xpressmusic-ot, ha fontos az mp3. Ezek közül sztem 6300 gombjai a legjobbak smsezésre. Még a 3120 classic is megfelel az adott feltételeidnek, de annyi pénzért jobb a 6300.
Sztem ezek elég jók, az én sorrendem a következő:
6300
5310
3120 c, ha a design/sms/hang a fontos.

5310
6300
3120 c, ha a zene a fontosabb.
Én a 3120 c-t nem venném, a van annyi pénzed, hogy 6300t végy...

(#11525) picur220 válasza scofield8 (#11503) üzenetére


picur220
veterán

Most hallhattunk (olvashattunk) egy Motorola-FANT aki szerint a motorola felveheti a versenyt az N95/N96 kijelzőjével, meg minden más funkciójával. A fémesség felejtős, műanyag az egész... 1 g fém sincs rajta...
A kamerája 1 szóval foos.
Az akksi lehet hogy bírja, nem tudom, de 1 ismerősöm teloját elnézve a véleményemet leírtam...

(#11526) evitiguF válasza picur220 (#11524) üzenetére


evitiguF
senior tag

Pont a 6300 és a 3120c-t néztem ki így elsőre. (persze tetszik a 6500 slide is, de az vagy 20kval drágább ezeknél)
Függetlenül venném, és így 1000forint difi van köztük (a 6300 olcsóbb). Így melyiket ajánlanád?
6300-nak designja picit jobban tetszik, de ha jól tájékozódtam, a 3120c tudásban picit jobb. (javíts ki, ha tévedek)
(illetve egyáltalán érdemes függetlenül venni? a Robin Hood-osoknál vagyok, nem tudom milyen korlátozások vannak ott a telóra)
Előre is köszönöm a segítségedet!

[ Szerkesztve ]

(#11527) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Megvásárolható már m.o.-n a Meizu M8? :B

szerk: c510-el mi a helyzet?
Mit jósoltok , kiváncsi lennék, szerintetek hogyan fog alakulni ebben az évebn (szakaszokra bontva) az érintős új telók ára? Amik most is kinnt vannak mobilarénán hírekben , és amik már most is forgalomban vannak ( Omnia , Viewty, stb)

előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#11528) Mamuska válasza Chosen (#11527) üzenetére


Mamuska
őstag

Szerinted létezik olyan ember, aki meg tudja jósolni, hogy mennyire lesz szar a forint ebben az évben? Na ettől függ a telefonok ára. A c510 teszt itt olvasható[link]. Egy alap telefon, és a lőtt képek is gyengék, még egy ősrégi k800 szintjét sem hozza a fotók terén. Azért fasza objektívtakaróra futja, de a xenon-t már lesajnálják.

(#11529) Chosen válasza Mamuska (#11528) üzenetére


Chosen
addikt

Nem arra gondoltam , hogy a forint hogyan esik , hanem a touchos telók hogyan nyomják le egymás árait :K

(#11530) picur220 válasza evitiguF (#11526) üzenetére


picur220
veterán

Sztem 6300-t vedd...
Ha telot veszel, MINDENKÉPP Nokia garanciával vedd, mert az tuti legális és nem fog letiltani semmit, meg nem zavarnak a billentyűzeten az arab karakterek.
3120c tényleg jobbtudásban de sztem nem éri meg megvenni, mivel amivel többet tud, az neked leírásod szerint nem kell...

[ Szerkesztve ]

(#11531) henesa


henesa
aktív tag

nokia 5800 vásárlása elött vagyok tapasztalatok esetleg????????

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#11532) fateless válasza henesa (#11531) üzenetére


fateless
veterán

a fórumában...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11533) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Sziasztok!
Bnőm akar magának telót venni, kérte a segítségemet.Igazából valamennyire csak okostelefonok terén vagyok otthon.
Úgyhogy remélem tudtok segíteni?Valami 30-40ezer ftért kb!
LG KF510et néztem ki, mert FONTOS hogy szétcsúsztatható legyen, meg szép:)
Ha tudtok jobbat segítsetek.

(#11534) #35692544 válasza 8nemesis8 (#11533) üzenetére


#35692544
törölt tag

az nagyon lassú nyomkodtam az MM-ben
akkor már inkább a kc550 az sem egy rakéta de az 510-nél gyorsabb

(#11535) 8nemesis8 válasza #35692544 (#11534) üzenetére


8nemesis8
veterán

Akkor esetleg mit tudsz ajánlani ami szétcsúsztatható.
Mert most változott a terv:DPannonos prémium előfizuval lesz véve.Így nőtt a választható telefonok száma.
Akármi fasza kis nőies szétcsúsztatható teló?
Köszi előre is.

(#11536) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Erre a kérdésemre valaki? Mert amint látom eléggé áll a topic.

(#11537) #35692544 válasza 8nemesis8 (#11535) üzenetére


#35692544
törölt tag

A pannonnál ezeket találtam előfizuval
Nokia3600 slide
SE W595
Samsung F400, G800, U900
LG KC550, KF600, (KF750secret ez már 50k)

Az F400-ról meg a KF750-ről elég jó a vélemény a mobilarénás tesztekben

(#11538) 8nemesis8 válasza #35692544 (#11537) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi szépen a segítséget.

(#11539) Chosen válasza Chosen (#11527) üzenetére


Chosen
addikt

A Meizu M8-al mi a helyzet? Megnéztem , a gyártó oldalán fennt van , de forgalomban van már ? :F

[ Szerkesztve ]

(#11540) -NOKIA- válasza -NOKIA- (#11536) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

:F

(#11541) VD válasza -NOKIA- (#11540) üzenetére


VD
őstag

Az ártól függ. Mivel mostanság sz.-é h.-é szórják, nem hinném, hogy a gari lenne a legnagyobb gond. Itt a PH-n is láttam tizen egy-ké-há pénzért eladó darabot.
Melsleg meg nem hiszem, hogy sokáig megtartod, így arra a 2 hétre minek gari? :P Vagy tévednék? :U

[ Szerkesztve ]

(#11542) -NOKIA- válasza VD (#11541) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nővéremnek lenne, az 3500classicját szeretném lecserélni. :U

(#11543) VD válasza -NOKIA- (#11542) üzenetére


VD
őstag

Az ajándék az más. Nállam akkor csak garis cucc jöhet szóba. De ez szvsz.

(#11544) karantÉN


karantÉN
aktív tag

szerintetek érdemes HTC D pro-t venni a bill miatt ?
sokkal gyorsabb a gépelés mint pl a HD-n ?

HD vs pro Vs iphone ? bár ahogy néztem netezésre legjobb a hd .. de pl msn re meg a pro , iphone 3g miben veri őket ?

[ Szerkesztve ]

6543210

(#11545) mila1214


mila1214
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem,úgy mindenki irányába,aki egy kicsit is ismeri a nokia n81 8gb-os telefont! Olyan telefont szeretnék,de már hallottam róla jó és rossz véleményt is! Szerintetek milyen a nokia n81 -es telefon? Vagy esetleg valaki tud valami hasonló de jó telefont? Igazándibol zenehallgatás a fontos! Köszike előre is!

Reni

(#11546) mila1214


mila1214
csendes tag

:))

Reni

(#11547) karantÉN válasza mila1214 (#11545) üzenetére


karantÉN
aktív tag

én azt hallotam , hogy a gyári füles nem a legjobb ( szinte soha nemjó , kivéve a jobb W telokon ) de mivel bármilyet rálehet rakni az javít rajta ha jobb fülest használsz hozzá .

6543210

(#11548) Viktor0610 válasza karantÉN (#11544) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Összehasonlíthatatlan a kettő, a Touch Pro sokkal produktívabb szövegbevitelt tesz lehetővé.

Samsung Galaxy A54

(#11549) karantÉN válasza Viktor0610 (#11548) üzenetére


karantÉN
aktív tag

az lehet de arra a pár sorra ami az oldal begépelésére kell arra a HD is elegendő azon a kijelzőn minden élethűbb :)

Egy olyan telefont kéne csinálniuk a mobil gyártóknak ami :
-Kristály tiszta nagy kijelző nagy felbontással legalább 3.2" mellete QWERTZ
-5 mp kamera Xenon vakuval ! 640x480 as videófelvevővel .
-Olyan mp3 hanggal mint az ipodok , persze 3.5 jack kimenet
-a Windows mobil teljesen kijavított változatával :) persze touch menüvel :)
- meg ilyen apróságokkal mint pl Erős wifi , gps , pár napos aksi , olyan hátlap mint ami a pron és a sima dia-n van :)

Ha valaki ismer ilyen telót írjon xD :C

6543210

(#11550) Viktor0610 válasza karantÉN (#11549) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt kérdezted: "szerintetek érdemes HTC D pro-t venni a bill miatt ?"
Erre válaszoltam azt, amit. Jegyzem meg, azt is a Pro billentyűzetén írtam, miközben leszálltam a villamostól, félig vakon gépelve. ;) Ezt nem igazán tudtam volna megtenni a HD virtuális billentyűzetén.

Persze, ha tudtam volna, hogy nem gépelsz sokat, mindjárt nem ajánlottam volna a Prot. Az csak SMS-/e-mail-/MSN- és fórum-"bajnokoknak" való.

A HTC Touch Pro2 egyébként a kívánalmaid jó részét teljesíti. ;) Persze, kompromisszumokkal, de szerintem ezek abszolút vállalhatóak. :D Én biztosan vállalom majd... ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.