Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) coffee93


coffee93
csendes tag

Szeritetek w880i-t vagy d900i-t vegyek? a válszokat előre is köszziii

Hegedűs Máté

(#10802) barfredi


barfredi
csendes tag

Sziasztok Samsung Omnia xvid és divx file-t tud lejátszani ?kíváncsi vagyok a kijelzője szaggat vagy valami mert nem szabvány méret?? :F

(#10803) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Sziasztok!

Indult egy gondolat, hogy kéne valami új masín - erre jön egy Iphone 3G 8GB. :B
Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e valami bénasága, vagy inkább másik készülékben gondolkozzak? GPS-ről olvastam, hogy nem működik még teljesen a szoftvere, de így mennyire lehet használni?

Köszi :R

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#10804) Vtwo válasza coffee93 (#10801) üzenetére


Vtwo
senior tag

D900i-t vennék a helyedben.
A 3G-t leszámítva mindent tud:jó kamera,rádió,mp3,microSD.És olcsóbb is.
A SE 3G-s,és jobban szó a zene.Viszont gagyi a kamera,kissebb a kijelző,nincs rádió(!),drágább a memókari.

[ Szerkesztve ]

(#10805) coffee93


coffee93
csendes tag

köszii gondolkodtató válasz.. csak az az igazság hogy az egyikben van ami a másikba nincs és forditva :D szal nehéz a döntés:s

Hegedűs Máté

(#10806) pétrik


pétrik
csendes tag

Sziasztok! Megint én. A kérdésem a következő: a Samsung Pixonba a Vodafone belerakta a Live menüjét? Ha igen, akkor a Live menü mit takar? Változtat valamit a telefon dolgain? Lehet, hogy ezek hülye kérdések, de mindig is T-mobile-os voltam, szóval nem tudom a válaszokat. Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

(#10807) hemaka válasza pétrik (#10806) üzenetére


hemaka
nagyúr

Megnéztem a Vodafone website-ot, nincs ott, hogy live! menüs lenne. :)

(#10808) pétrik válasza hemaka (#10807) üzenetére


pétrik
csendes tag

Én is néztem az oldalt, de azt nem tudtam, hogy odaírják ha Live menüs. Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :))

(#10809) Vtwo válasza hemaka (#10807) üzenetére


Vtwo
senior tag

Arra ne vegyél mérget.Más telóról meg azt írják hogy LIVE!-os és nem az...
Szóval inkább egy tulajt kell megkérdezni-

(#10810) coffee93


coffee93
csendes tag

azt szeretném még kérdezni hogy a d900i id3 tag alapján rendezi a zenéket? meg hogy lehet e hozzá kapni 3,5mm jack dugó kiegészítést ( mert az egyik samsung zene mobilhoz adnak gyárilag ijet) válaszokat előre is köszi

Hegedűs Máté

(#10811) hemaka válasza pétrik (#10808) üzenetére


hemaka
nagyúr

Vtvo-nak igaza lehet. Egy Vodafone boltban inkább érdemes akkor rákérdezni. :)

(#10812) sagem válasza Wyll (#10798) üzenetére


sagem
addikt

Én is hasonló kvalitású telefont keresek hasonló kvalitású szülő részére, a Motorola F3 jó lenne, ha a kijelzője jó lenne:))

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10813) Wyll válasza fateless (#10799) üzenetére


Wyll
őstag

6300-n szerinted érdemes lehet még gondolkodni, vagy direkt nem említetted?
árban pont a kettő szint között van..

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#10814) runner 125 válasza Konfigos (#10796) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jelenleg itt találtam legolcsóbban...bár kérdéses h van-e nekik pink színű.
..apropó; amit talán egyedüli hátrányként feltudok hozni a G600-nál; A "szokásos" béna Samsung menü.. nagyon egyszerű/nem szép...
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10815) bentsze88888


bentsze88888
tag

Hello! Milyen telefont vegyek?
Legyen:
-vékony
-könnyű
-jó anyagok
-elfogadható kamera (segedfennyell)
-elfogadható ár

Ja és azért ne egy 6310es legyen,annál újabb picit! :)
(Mondjuk a 6310es egy elég faja telefon,csak már nem mostani)

Kösz előre is!

(#10816) fateless válasza Wyll (#10813) üzenetére


fateless
veterán

Jó a 6300, ahogy pl a 3120 is az ezekre a célokra. (Mivel én is jobban kedvelem a SE-okat, akár azokat is ajánlhattam volna)
A felsorolt célokra alkalmas az 5000, de mivel gondolom hosszú távra akarod venni neki, akkor esetleg felmerülhet az igény az okostelefonra is. Mindemellett igazad van, a 6300 akár egyenesági leszármazottja is lehetne a 6610-nek.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10817) Wyll válasza fateless (#10816) üzenetére


Wyll
őstag

Az okostelefon kategória asszem kicsit már túlmutat az anyagi lehetőségeinken, ráadásul kicsi a valószínűsége, hogy ki lenne használva.
A hosszútávot a 6300-ban a fémházban látom pl.
És köszi az 5000-res tippet, az sincs elvetve!

Javasolj, kérlek még egy vagy két hasonló megoldást SonyEricsson-ban is, aztán már eldöntjük egyedül ígérem. :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#10818) f.begbie válasza hemaka (#10780) üzenetére


f.begbie
tag

Néhány napja voltam a miskolci MM-ben és sajnálkozva tapasztaltam, hogy a jobb mobilok egy vitrinbe vannak zárva:( Persze gondolom ki lehet nyittatni az eladóval, de azért mégiscsak szar dolog, eladó után kajtatni, hogy nagy unottan kinyissa. A másik meg, azok a telefonok, amik meg ki annak rakva, sztem aksi nélkül vannak kint, mert életet nem lehet lehelni beléjük, ráadásul nem is volt olyan sok típus kint, szal én mást javasolnék ha szét akar vki nézni.

(#10819) hemaka válasza f.begbie (#10818) üzenetére


hemaka
nagyúr

Akkor sajnos nem tudom. Ez nem olyan, mint a digit fényképezőknél, h meg lehet őket fogdosni, esetleg ki is lehet próbálni. Mobilnál úgylátom kevés helyen van ilyen. :U

(#10820) Tomcy7


Tomcy7
tag

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni, mert nem tudok dönteni!
Szeretnék másik mobilt a jelenlegi helyett.
SE fan vagyok most egy K810-em van.
Amit kinéztem az egy K850 és egy LG KU990.
Nem nagyon tudok dönteni, mert a szívem és minden más érzésem a Sony felé húz, viszont az eszem meg az LG felé.
Munkatársamnak van LG paradaja amit kipróbáltam és nagyon tetszett, nekem annak az érintőképernyőjével sincs semmi bajom, de mivel a tesztek meg a tapasztalatok is azt mutatják, hogy a KU990-nek sokkal jobb már a kijelzője meg minden így kétségem nincs afelől, hogy gond lenne a kezelése.
Egyedül ami a Sony ellen szól az a gyatra videófelvevő képessége, a többi dolog nekem 1000%-osan megfelel, de sajnos ahogy olvastam még a legújabb SE sem tud normálisan videozni, szóval ez irányú reményeim nincsenek.
Nem akarok egyiken sem netezni, wapozni, zenéthalgatni, játszani, sms-t írni.
Kb amire használom: telefonálok, fényképezek, diktafont használom, számológépet, ébresztőt.

Az lenne a kérdésem, hogy az LG tud e olyan minőségű képet készíteni mint a mostani K810-em, és hogy van e rajta elemlápa funkció???
Az LG-nél a diktafonnal felvett szövegbe bele lehet tekerni lejátszáskor és ha beszélek valakivel ki lehet hangosítani a telót?(gondolom az utolsó dolog elég alap már, de biztos ami biztos inkább megkérdezem :) )

40K-nál többet nem akarok rászánni egyikre sem.
Nokia szóba nem jöhet, gyűlölőm az összeset, samunak nem jön be a menüje.

Bocsi, hogy kicsit hosszúra nyúlt! Segítségeteket előre is köszi!!!! :R :R :R

(#10821) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Nokia 1209-ről vélemény esetleg valakinek? :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10822) hemaka válasza D4rkm4n (#10821) üzenetére


hemaka
nagyúr

Alsókategóriás, kb ennyire is lehet számítani, semmi extra, max az elemlámpa a tetején. :)

[ Szerkesztve ]

(#10823) f.begbie


f.begbie
tag

LG KF600 Venusról vélemény esetleg?:)

(#10824) RZoli89


RZoli89
tag

Sziasztok, most láttam a nokia 6300-át, hogy akciós a t-mobile-ban 22 ezerért. Sztetek megéri? Épp tegnap halt meg a 3410-esem:)

Esetleg ajánlhatnátok még vmit 20-25 ért, max 30e-ért, a samsung L700 kivételével(tudom, hogy ez most elég jó ár/érték aránnyal bír, de tesómnak is samsung van és vhogy nem jön be a menü-je+vannak benne butaságok pl.:java szenvedés, nem lehet témát belerakni).

Amire kéne: Kb. 70%-ban telefonálásra, 20%-ban mp3 lejátszásra(normális minőségben), 10%-ban fényképezésre :) és fontos, hogy elég jól bírja a strapát(hosszú tárva terezem).

(#10825) misirulez válasza RZoli89 (#10824) üzenetére


misirulez
senior tag

Sziasztok!

9éves kislánynak szeretnék telefont venni.
Tudni kell a kis csitriről, hogy inkább autózik mint babázik, szoknyát/kopogós cipőt nem hajlandó felvenni és csak fiú barátai vannak. :N (de azért legbelül ő is egy igazi nő, de egy rózsaszín hello-kitty s mobiltól szerintem röhögőgörcsöt kapna...)

Mivel szeretne majd rajta zenéket hallgatni, az se baj, ha mondjuk gyárilag adnak hozzá fülest nem muszáj, végülis utólag is lehet majd venni, nem zárkózom el pl. egy walkman mobiltól sem, és mindenképpen lehessen bele majd memókarit venni.

Ezenkívül fontos, hogy semmi csilli villi ne legyen rajta, valszeg úgyis sok taccs-ot fog majd kapni a telefon, ne legyen olyan "bevonata" ami könnyen karcolódik, azonkívül ne legyen benne 6mpx es kamera mert hót'felesleges.

Ár nem számít, de nem szeretnék neki 30 vagy 20 körüli telefont venni, mert egyrészt úgyis tönkre vágja pillanatok alatt, vagy neadjisten ellopják, elveszíti stb.
És azt se szeretném, hogy valami hiper telefon legyen, mert nem akarom, hogy ő ezzel majd felvágjon, szóval ezt a ma divatos konzumsznob mentalitást nem akarom belenevelni. (akármilyen hihetetlen, de már ilyen korban is megjelenik).
Viszont régóta kéri már, jól is viselkedett, meg is érdemli, nekem meg nem pénz.

Szóval értitek?
Elég keszekuszán magyaráztam. :D

(#10826) Mamuska válasza misirulez (#10825) üzenetére


Mamuska
őstag

Egy gyereknek ideális a samsung b2700, mert nehezen lehet kicsinálni. Egy ilyen telefon akár több walkmant is túlél, szóval egy picit több befektetés talán később megtérül. Strapabíró, adnak hozzá fülest, 8gb-ig bővithető, és 39 ezer forintba kerül a speedshopban gyári garanciával.

(#10827) Wyll válasza fateless (#10816) üzenetére


Wyll
őstag

#10817-re mit mondasz? :U

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#10828) Tommy7


Tommy7
tag

Nokia 6500 Classic vagy Nokia E51? Tudom hogy mind2 másmilyen, de úgy átlagban SZERINTETEK? :F

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#10829) máyköl válasza Tommy7 (#10828) üzenetére


máyköl
veterán

E51-et vegyed! 3,5G-s, Symbian-os, Rádió van benne. :)

üdv: Beni.

(#10830) hemaka válasza Tommy7 (#10828) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én szerintem a 6500C szebb, de az E51 okosabb. :)

(#10831) Ricardo válasza Tommy7 (#10828) üzenetére


Ricardo
félisten

E51. Nagyobb tudás, több lehetőség

(#10832) máyköl válasza hemaka (#10830) üzenetére


máyköl
veterán

Attól függ, hogy neki a külső vagy a belső a fontos. ;)

(#10833) hemaka válasza máyköl (#10832) üzenetére


hemaka
nagyúr

Épp azért írtam így. Legalábbis nekem ez jutna eszembe, ha a kettő közül kellene választanom. :)

(#10834) máyköl válasza hemaka (#10833) üzenetére


máyköl
veterán

Én úgy választom, hogy mind2 jó legyen. :DDD

(#10835) Ricardo válasza Ricardo (#10831) üzenetére


Ricardo
félisten

csupa nagy betűvel írta hogy szerintünk :)
Szerintem E51. Nekem mindkettő tetszik így nem kérdés a tudás felé hajlok.
A szépség szubektív. Tény hogy szebb a 6500c, de a szépség vs tudás az lesarkítja és úgy állítja be mintha az E51 csúnya lenne.

Szerk: Most látom hogy mellé klikkeltem és magamnak válaszoltam :B

[ Szerkesztve ]

(#10836) Davey7


Davey7
senior tag

Moto V8 vs. Nokia 6300??? ugyanbban az árban van.
Multimédia nem számít,mert arra van más. Csak telefon és sms (és ezek miatt az akku idő,mert a mostani Moto V3x-em 2 napot bír....).

(#10837) vermi75


vermi75
csendes tag

Üdv mindenkinek!

A kérdésem csak annyi lenne, hogy Nokia n80-AS telefon vagy SonyEricsson P990i telcsit vegyek?
Minden hozzászólás érdekel.

(#10838) D4rkm4n válasza hemaka (#10822) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Azt hallottam, hogy a 12** széria elég jóra sikerült. Mármint strapabíró meg elég sokáig bírja az akksija is. Persze tudásra nem egy csoda... :DDD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10839) hemaka válasza Davey7 (#10836) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én biztosan a V8-at venném, az egy egészen jól sikerült Motorola. :) Ha meg eddig V3i-d volt, még a formaterv sem lesz újdonság, és gondolom a menü sem.

- - -

Vermi: Inkább az N80 mellé teszem le a voksom.

- - -

D4rkm4n: na igen, olcsó strapa telefon :D

[ Szerkesztve ]

(#10840) Kickass válasza Davey7 (#10836) üzenetére


Kickass
őstag

Én egyiket se venném hanem választanék egy Philips Xenium modellt vagy a 9@9U-t telóra és sms-re tökéletes és általában brutális készenléti idejük van. :C

(#10841) D4rkm4n válasza Davey7 (#10836) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A 6300 14,5 napot bír ki üresjáraton, 3,5 órát beszélgetéssel.

A Motorolák köztudottan gyengébb akksival vannak ellátva.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10842) D4rkm4n válasza hemaka (#10839) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Agyon lehet verni vele valakit anélkül, hogy tönkremenne. :DDD ;]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10843) máyköl válasza vermi75 (#10837) üzenetére


máyköl
veterán

N80. Ugyanaz a 2 telefon csak a kamerája jobb az N80-nak. ;)

(#10844) Ricardo válasza vermi75 (#10837) üzenetére


Ricardo
félisten

Azt kell eldöntened hogy kell az érintő kijelző vagy nem.

(#10846) máyköl válasza LuiG (#10845) üzenetére


máyköl
veterán

Jobb a kamerája mint az N73-nak... ;)

(#10847) pohár


pohár
félisten

Hello megintcsak mindekni :D

Az lenne a kvescsönöm, hogy a T-Mobile féle SE W880i-n van valamerre T-Mobile logo?? :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10848) Kimmuriel válasza D4rkm4n (#10841) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

A 14,5 nap erős túlzás... Az egy hét közelebb áll az igazsághoz, természetesen üresjáratban értve (és éjszaka kikapcsolt állapotban tartva). :U

(#10849) fateless válasza Kimmuriel (#10848) üzenetére


fateless
veterán

Még az egy hét is erős...
Persze ha nem is mozdítják :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10850) Tollaskigyo válasza Kickass (#10840) üzenetére


Tollaskigyo
csendes tag

Hali Kickass, egy ilyen philipsre v. hasonlora fáj a fogam nekem is. tudsz rolla valamit ,hogy hol és mennyiért lehet venni. Köszi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.