Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11243) fateless válasza Móncsa (#11235) üzenetére


fateless
veterán

A K800 kiemelkedően jó készülék minden szempontból. Két negatívuma van: joy és méret - persze ez utóbbi nem biztos, hogy negatívum.

K770egy jó készülék, minden szempontból, tehát a kamera - most már - jó, szép képeket készít, 3,2 megapixeles és autofokuszos, a zenelejátszó is megfelelő, de MegaBass nincs benne, viszont equa van, állítgathatod, ahogy akarod. A kezelése könnyű, logikus a menüje.
Szerintem a w580 is megfelelő, mindent tud, amit leírtál elvárásként.
A Nokiák is megfelelnek a kritériumoknak azzal megspékelve, hogy a 6300 fém készülékházzal rendelkezik és kecses, szép készülék, az 5310 pedig alapból ha jól emlékszem 2 gigás kártyával érkezik, de ebben nem vagyok biztos. Emellett ez utóbbi 3,5-ös csatival is rendelkezik, mindkettő ugyancsak könnyen kezelhető. Viszont ennek a kettőnek csak olyan a kamerája, mint a w580-nak.

Szóval az általad említett elvárásoknak mind megfelel.
Ha olcsó kell, akkor K800 vagy w580.
Ha csúszkát szeretnél, akkor w580.
Ha fémet szeretnél, akkor 6300.
Ha fontos a jó fényképező funkció is, akkor K770/K800.
Ha tetszetős zenefont szeretnél, akkor w580/5310

Igazából csak a saját preferenciád, illetve a pénztárcád dönt végérvényesen, mindegyik mellett vannak erős érvek. Az elvárásaid alapján egyikkel sem fogsz pórul járni.

Ha nekem kellene választanom, én is a K770-et választanám a kamera miatt, de ha a fotók nem lennének fontosak, akkor az 5310-et vinném, mert használtan könnyen eladható, hála a Nokia márkának - ami mögött azért van is valami, nem csak a brand.

Ja igen, a garancia is mindkettőnél ugyanannyi.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.