Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) ko9 válasza nemma (#11088) üzenetére


ko9
addikt

Hali!
Persze, csak zenét hallgatnék szinte :D
Nekem is jobban tetszik az SE gyümölcse, csak azon alsó sorcsatit kellene cserélnem, és ha azzal se oldódik meg a problémája, akkor marad a GDFS újraírás...
Azért köszi, hogy megerősítettél a döntésben!
Üdv: ExPeacer

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11102) Womb válasza TheTruth (#11100) üzenetére


Womb
senior tag

A GSM boltok árai független készülékre értendő,ezért drágább.

(#11103) leeate válasza máyköl (#11098) üzenetére


leeate
senior tag

Csak megláttam a téma címét :D

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#11104) csimav válasza Womb (#11102) üzenetére


csimav
senior tag

Jó,független,de akkorse ér 12-16 ezer Ft al többet... :DDD

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#11105) metafenomÉN


metafenomÉN
csendes tag

Anyira nem vagyok othon telefon témában így segítséget kérnék.
Lényeg hogy ne kopjon jó anygból legyen összerakva és csak utánna jön a többi szempont.

Ezek közül nem tudok dönteni

Nokia e51:
http://mobilarena.hu/teszt/nokia_e51_kecs_es_fem/bevezeto.html

Sony Ericsson Z770i
http://mobilarena.hu/teszt/sony_ericsson_z770i_femkigyo/bevezeto.html

Motorola V8 : Tudom hogy keveset tud de kicsi, de állítólag sok tönkre megy
http://mobilarena.hu/teszt/motorola_v8_penge_a_negyzeten/kulso.html

LG KS20 állítólag kopik akkor viszont tuti nem kell... .
http://mobilarena.hu/teszt/lg_ks20_pda_a_mobilban/bevezeto_csomagolas.html

LG KU990 és ami nagyon tetszik de állítólag nagyon meglátszik rajta a használat és iszonyúan kopik!!!
(egy lánynál láttam a PRADA típust mindig tokban tartotta és nagyon csúnyán kopott)
http://mobilarena.hu/teszt/lg_ku990_viewty-beauty/bevezeto.html

Ha valaki ismeri ezeket a telókat egy kis iránymutatás is nagyon jól jönne köszönöm!

(#11106) Womb válasza csimav (#11104) üzenetére


Womb
senior tag

Ez viszont igaz.

(#11107) XSiGma válasza metafenomÉN (#11105) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Nekem ku990em van és teljesen megvagyok elégedve vele.Igaz mégcsak egy hónapos de elég elképzelhetetlennek tartom hogy elkezdjen kopni.A használat annyira látszik meg mint egy érintőképernyős telefonon tehát nyilván meglátszik rajta az ujjlenyomat,de ez is megszokható.Amúgy nagyon jol kigondolt és összerakott telefonrol van szó.Én biztos megint ezt venném... :P

(#11108) metafenomÉN válasza XSiGma (#11107) üzenetére


metafenomÉN
csendes tag

Nagyon szépen köszi az infót 1 pont a 990-esnek :DD

(#11109) TheTruth


TheTruth
tag

Na jó srácok, feladom... egy nap tesztnézés és árböngészés után megint elbizonytalanítottam magam.

Szűkítem a kört mégjobban: Max 55e. aranytallért vagyok hajlandó kiadni egy nem okos telefonért. Merthogy okos telefon nem kell, mivel a laptop minden funkcióját helyettesíti.

De Sony körben gusztustalan ez a "Ez Walkman, nem Cybershot" gondolkodás. Ebben az árkategóriában nagyon jó SE Walkmanek kaphatók. Csak odaraknak egy AF nélküli szeméttelepi kamerát mindbe?? Azért ennyiért nehogy ne lehessen valahogy kiokoskodni hogy a kamera is tűrhető legyen.

Elkezdtem nézni erre a nokiákat, találtam ezt az 5610-et. Végre normális kamera, erre azt olvasom ez meg rosszabbul szól mint egy SE.

A Samsungoknak a menüje baromira nem tetszik, egyiknek se. Nem tehetek róla :-)

Tudom nem vagyok egyszerű eset, vki mentsen meg! :))

Szumma: Max 55e, jó anyaghasználat, saját füles is csatlakoztatható legyen, nem árt ha elbír 2/4 giga bővítőkártyát is a tár (bár ez nem elsődleges), elsősorban zenetelefon, de a kamera nem ártana ha jó minőségű lenne.

Remélem létezik ilyen telefon a világon :D

(#11110) Womb válasza TheTruth (#11109) üzenetére


Womb
senior tag

Nokia 6500 slide.
A 3.5-ös jack-en kívűl mindenben ott van a kívánalmaid között.
Tökéletes anyaghasználat,fasza 3.2-es AF kamera,hivatalosan 4GB-ig bővíthető (nem hivatalosan akár 8GB),átlagos füldugó,de jó média lejátszó.
Úgy tudom,hogy fülbevalót lehet hozzá venni.

(#11111) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Holnap elmegyek mobilt venni.
80k lesz nálam, ami megtetszik, megveszem.

Nokia N95 esélyes, vagy 6600 Fold.
De egy ZN5 is beleférhet...

(#11112) TheTruth válasza Womb (#11110) üzenetére


TheTruth
tag

Womb köszi neked is.

Úgy látszik a Samsung mobilokat túl hamar elvetettem. Nem tetszik a Walkman üzletpolitika, Nokiát meg már csak elvből sem szeretnék venni.

De most találtam valami egészen jót. Kamera/Zene/Akku mindenről jót írnak.. pont így gondolkodtam, mint a mesében:

Samsung F400

Mit szóltok a telóhoz? Pro és kontra? :)

(#11113) Mamuska válasza TheTruth (#11112) üzenetére


Mamuska
őstag

Nagyon jó vételnek tűnik a telefon van jack, af-es kamera, normális kijelző szóval jó vétel.
Én még ajánlanám megnézésre a samsung i450-et is, mert az is tud ennyit, sőt annak nagyobb a kijelzője, meg symbianos, csak a kamerában gyengébb. Ismerős vette pár hónapja 44 ezerért gyári garanciával, de az f400-al járnál a legjobban, és szerintem nem csalódsz benne.

(#11114) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Hali! Gondolkodom egy új telefonon, elvárásaim:
-lehetőleg nagy gombok legyenek rajta, mivel elég nagy a kezem, és az ujjaim
-az akksi üzemideje ne az arcpirító kategóriába essen tehát viszonylag hosszú/stabil üzemidő (minimum 3 nap átlagos használattal)
-a szoftvere minél gyorsabb legyen (nem a be/ki kapcsolás idejére gondolok, hanem használat közben ne "homokórázzon" folyton)
-ne legyen gagyi recsegős műanyag
-szétcsúsztatható, vagy kinyitható legyen (ez csak azért mert úgy látom azoknak van megfelelően nagy billentyűzete)
-ha eszembe jutna még valami szólok, de fő szempont a megbízhatóság(de nem feltétlenül az egyszerűség)
-bővíthető memória, és symbian op. rendszer nem fontos, inkább csak esetlegesen jó lenne ha benne van ennyiért még ez a két plusz is.
-ja és nem szempont hogy a legújabb legyen ha régebbiek közül valamelyik megfelel az elvárásaimnak az is jó (mivel ugye használt mobilosnál veszem valszeg...)

25.000 körül gondoltam (használt mobilosnál valószínüleg, tehát ez inkáb olyan becsült, irány adó ár, újjal se lenne gondom, de az feleslegesen drágább szerintem...), ha csak többért érdemes válogatni akkor is írjátok le, legfeljebb később veszem meg, szerintem ennyi elvárás ennyi pénzért nem sok, előre is köszönöm a javaslatokat.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#11115) total90


total90
veterán

Csákó!

A nagy kérdésre szeretnék választ kapni....tehát milyen telót vegyek ?

A 2 kiszemelt pedig az LG Viewty és a Nokia 5800.Január végén veszem majd valamelyiket de igazából nem tudok dönteni.Olvastam a teszteket is a telefonokról de az sem sokat segített.Mindkettőben van jó és rossz tulajdonság is.Melyiket érné meg jobban megvenni ?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11116) bentsze88888 válasza $p@rr0w (#11114) üzenetére


bentsze88888
tag

szerintem a Nokia 6290 nem rossz választás! (bár ez okostelefon,nem mobiltelefon)

[ Szerkesztve ]

(#11117) TheTruth válasza Mamuska (#11113) üzenetére


TheTruth
tag

Köszi a megerősítést, ő lesz a nyerő akkor :-)))

(#11118) Mamuska válasza $p@rr0w (#11114) üzenetére


Mamuska
őstag

Nokia 6650 használtan 30-ért már lehet venni kártyafüggetlen példányokat. Fém külső, bazi nagy aksi 1500mAh ami az e71-ben is van, szóval van nafta bőven, legújabb symbian, gyors, bővíthető meg gps és minden földi jóval. Ahogy olvastam a szempontokat, talán ez felel meg a legjobban.

(#11119) (Kolombusz) válasza (Kolombusz) (#11111) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

6600 Fold lett.
Csak kár, hogy szar a tok, amit adnak mellé gyárilag.

(#11120) válasza total90 (#11115) üzenetére



aktív tag

helló.
ha boltban szeretnéd megvásárolni a Viewty akkor jelentem hogy Nincs már M.o.-on.
Ma akartam rendelni eggyet én is de közölték hogy kifutó típus és nincs is már belőle (T-Mobil).
:K
de ha megnézed Ph!-n található 1-2 darab belőle 30-40k körüli áron
vagy LG márkaüzletekben :K

[ Szerkesztve ]

Már 16 éve itt :)

(#11121) runner 125 válasza (#11120) üzenetére


runner 125
nagyúr

Maximum a szolgáltató(k) fejezik be,GSM boltokban ugyanúgy kapni.
Katt ide.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11122) runner 125 válasza total90 (#11115) üzenetére


runner 125
nagyúr

Számomra ez nem kérdés. :U :)
Egyértelműen 5800.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11123) Dominiator


Dominiator
aktív tag

én az N82-t tudom ajánlani

Who's the bigger hero who lives or who want to live?

(#11124) válasza runner 125 (#11122) üzenetére



aktív tag

egyébként énis az 5800 at ajánlanám bár még nem annyira kiforrt a rendszere hiszen új ,de azért a 2 között van 1 kicsi árkülönbség is / 60viewry -100e nokia/. :U :K

de tudtommal a M.O-i modellek ,még ilyen szürkeimportosak /5800/ :F

Már 16 éve itt :)

(#11125) runner 125 válasza (#11124) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem hinném,néhol már 2év Nokia garral árulják. :K
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11126) picur220


picur220
veterán

5800-t ajánlom, az tényleg 1 jó telefon. Én személy szerint csak Nokia telokban bízom, volt már pár nem-Nokiám, és nem igazán feleltek meg az elvárásaimnak, bár voltak a Nokiának is olyan modelljei, amiket lehetett szervizbe hordani 2hetente, pl: 3510i... Esetleg még a Samsung Omnia ami 1 jó telefon, ezt tapasztaltam!!!
Lenne nekem is kérdésem, mivel én is telot akarok venni: 4 lehetséges dolog van:
- Nokia N79
- Nokia N78
- Nokia N85
- Nokia 5800
Én ezekben gondolkodtam, ha van vkinek személyes tapasztalata, az legyen szíves meséljen! :) Én személy szerint az N85öt venném, vagy az 5800-át de ha valakinek jó/rossz tapasztalata van vmelyikkel, akkor azt hanyagolom...

(#11127) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

(#11116) bentsze88888, (#11118) Mamuska: Köszi az ajánlásokat, nézegettem, de szinte sehol nem tudom ezeket a telefonokat beszerezni, lévén vidéki vagyok, és itt eléggé el vannak szállva a használt mobilosok ahogy elnéztem, legalábbis ahol volt ilyen (6650) ott 55.000-ért. 6290 sehol. Találtam pesti boltot ahonnan leküldenék, nem tudom mennyire megbízható...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#11128) Mamuska válasza $p@rr0w (#11127) üzenetére


Mamuska
őstag

Rizikós használt mobilt látatlanban venni. Nincs valami pösti ismerős aki megnézni, hogy mégis milyen állapotban van? azt ha jó, menne hozzád. Annyit mondhatok, hogy a 6290-et felejtsd el, lényegében a 6650 az utódja és sokkal jobb.

(#11129) $p@rr0w válasza Mamuska (#11128) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Sajtos nincs, elfelejte(né)m, de/mivel egyrészt olcsóbb, másrészt nem beszerezhető.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#11130) Mamuska válasza $p@rr0w (#11129) üzenetére


Mamuska
őstag

Akkor a nokia 6110 navigátor is kijön 30 ezerből, de 32 ezerért láttam nokia garanciálisat itt. Az is gyors symbianos meg minden, bár nincs akkora akku benne mint a 6650-esben, sőt sokkal kisebb. 6650(1500mAH) 6110 navigátor(900mAh), de ezt leszámítva mindenben megfelel a számodra szerintem.
Akkor a nokia 6500 slide is van számszerivel 30 alatt, csak az nem symbianos de minőségi fém telefon. Sajnálatos, hogy 6650-esből kevés van, mert elég jó vétel. A slideot mindenképpen javaslom megnézésre, de a navigátor sem kutya.

(#11131) $p@rr0w válasza Mamuska (#11130) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Köszönöm, utána fogok nézni, de mivel nem sürgős lehet várok még hátha találok 6650-est, eléggé megtetszett. :)

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#11132) Mamuska válasza $p@rr0w (#11131) üzenetére


Mamuska
őstag

Ja ja érdemesebb várni, és akkor még lejjebb is mehet a 6650-es ára.

(#11133) Baboon válasza (#11124) üzenetére


Baboon
senior tag

A viewty már 60 sincs rég :D 54E a part nero gsm-be.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#11134) Mamuska válasza Baboon (#11133) üzenetére


Mamuska
őstag

Az meg is érdemli aki tőlük veszi. Mennyi garanciát adnak rá 3 hónap, vagy talán 6 hónap, meg egyébként is kitörölheted a segged a garanciájukkal.
mgsm.hu 52 ezer gyári garanciával

(#11135) Baboon válasza total90 (#11115) üzenetére


Baboon
senior tag

Egyébként nekem viewty-m van szóval arról tudok neked nyilatkozni.

Kezelhetőség:néha rezeg hogy bevette amit nyomtam aztán mégse, vannak menü részek ahol nem lehet képernyőn húzással scrollozni csak a kis oldalsó görgető sáv tapival és vmiért csak az sms szekcióba a scroll szaggat, nem magába az smsbe hanem a beérkezett üzeneteknél, de egyébként az életben nagyon használható és az sms írás nagyon tökéletesen kivitelezhető vele fektetett módba!

Képernyő: A rátöltött képek tökéletesek, színteltek. A videók teljes képernyősek, tökélesen akadás mentesek

Fényképező/Kamera:A fényképező kb csak nyári napsütésbe ad éles és színtelt képeket,esetleg 2m-en belül vakuval, máskülönben elfogadhatatlanul szar! / A kamera magától érhetődően jó bár a felvett video élessége nem fog sose vetekedni egy kamerájéval

MP3 lejátszó: Ha valaki hallott már SE K750-et walkmen-es fülessel akkor annak mondom hogy pont olyan (márha walkmen fülest dugsz rá) :D Mind hangerőre mind hangzásra. Magyarul közepesen hangos (sokaknak halk, de vmi szervízmenűbe állítható) és a minősége teljesen jó, de nincs ugye equalizer, de nem is hiányzik.

Akku: Ha kb napi 1-2 telefont eresztesz el akkor max 4 nap, ha sokat telefonálsz max 2!!! Videozásnál más emberek szerint 3óra egyhúzásra én még nem próbáltam. A töltés jelző viszont teljesen szar, ha lemegy az első csík onnantól kb 1-2 telefon +20 perc üresjárton és vége.

LG PC suite: Az ég óvjon meg minket attól hogy az LG bármit is gyártson számítógépre mert tragédia. Istentelenül ótvar lassú, 1 mp3 feltöltése kb 40mp. 700 megás video meg se próbáltam feltölteni mert kb 1 óra lenne vele. Ebből adódan kell egy kártya olvasó, viszont akkor mindig szét kell szedni a gépet hogy ki tudd venni a memkártyát. Agybaj....

No ennyi! én 30ért vettem 2év hűséggel annyit megért. 54-et is megér ha fontos a nagy kijelző. Azt meg nem tudom elképzelni hogy a nokia 100E+ környékén 2x ennyit tudjon, ergo nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#11136) Baboon válasza Mamuska (#11134) üzenetére


Baboon
senior tag

A kérdést passzolom mivel nem vettem náluk semmit és a honlapon 1év garit igérnek. Ennyi ;)

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#11137) Mamuska válasza Baboon (#11136) üzenetére


Mamuska
őstag

Az lényegtelen, hogy egy év, az baj, hogy könnyen meg lehet szívni a bolti garival. A gyári garancia éri a legtöbbet, és jelen esetünkben kevesebb pénzből normális garanciával vehetnénk mobilt.

(#11138) Kiliki


Kiliki
csendes tag

Homályosítsatok már fel engem ebben a gyári / bolti garancia témában!
Azt tudom, hogy melyik mit jelent, miért drágább így és olcsóbb úgy.

Viszont számos GSM-bolt hirdeti ugyanazt az "új, bontatlan" készüléket különféle garanciális feltételekkel. Ha pl. 3 különböző forrásból beszerzett telóról van szó, és ezért adják - ezért adhatják - ezért tudják adni 3 eltérő konstrukcióban, akkor értem, de ha egy helyről hozzák, ugyanazt, akkor mi értelme van ennek? Ilyenkor egyáltalán van-e joguk tovább variálni a hozzáadott gyári garanciával?

(#11139) runner 125 válasza Kiliki (#11138) üzenetére


runner 125
nagyúr

Pontosan nem értem h mire gondolsz.
Különböző garanciális idők pusztán ár beli eltéréseket eredményeznek. Legolcsóbban 3 hó garral tudod megvásárolni..majd 6 hó,12hó,2év.. :U
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11141) xxxlewykexxx válasza ko9 (#11101) üzenetére


xxxlewykexxx
csendes tag

Sziasztok!

szerintetek meg éri a Nokia E51-et lecserélni egy n73-ra??????? :F :F :F

(#11142) runner 125 válasza xxxlewykexxx (#11141) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mire van szükséged?
Az E sorozat egy üzleti mobil,gyengébb kamerával,de erősebb procival,fém házzal,illetve WiFi-vel!
Míg az N73 egy egész jó kamerával,nagy kijelzővel,de gyengébb procival rendelkezik.
Ha nem számít a fényképező,akkor megéri a váltás.
Üdv.M
ui.: kérdőjelből/smile-ból elég 1-1 db is!

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11143) Kiliki válasza runner 125 (#11139) üzenetére


Kiliki
csendes tag

A kiskereskedő dönthet a garanciális feltételekről saját hatáskörben, vagy többféle beszerzési forrásból tudja rendelni ugyanazt a készüléket, és ezért vannak a különböző gar.idők?

[ Szerkesztve ]

(#11144) Mamuska válasza runner 125 (#11142) üzenetére


Mamuska
őstag

Ez elég kétértelmű, épp az a lényeg ha nem számít a kamera, akkor nem éri meg váltani e51-ről. Szerintem se cserélje le arra a régi n73-ra.

(#11145) runner 125 válasza Mamuska (#11144) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hoppáré igaz,nem rég keltem fel. :))
Hirtelen úgy értettem h N73-ről szeretne E51-re váltani,de pont fordítva.
Én nem cserélném,az tuti. Az N73 egy 1,5éve még jó készülék volt,ma más kicsit eljárt felette az idő.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11146) Kiliki


Kiliki
csendes tag

Oké, akkor konkrétan: új készülék esetén a 12hó gyári és a 6hó bolti fizikailag ugyanazt a telót jelenti, csak utóbbiból kiveszik a hivatalos gyári garanciajegyet, vagy előfordulhat az is, hogy az olcsóbb verzió esetleg 0perces használat takar? :(

(#11147) runner 125 válasza Kiliki (#11146) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egy "0perces használt" adómentes. Azaz sztem ott tuti nem ad a nagyker mellé hivatalos gyári garit,mivel számlát sem... :U
Így arra max a bolt tud adni..
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11148) Kiliki válasza runner 125 (#11147) üzenetére


Kiliki
csendes tag

Ez tiszta sor. Én arra gondoltam, mi van akkor, ha a gyári felár a kiskernél csak a garanciapapírról szól, így tiszta haszon neki. De jó, nem is feltételezek ilyesmit. :D

Ha már 0perces: a rendelésnél sok helyen nem szerepel, hogy azért olcsóbb és kisebb mértékű a garancia, mert ez esetleg egy 0perces használt, mindössze a különböző gar. idők szerint alakulnak az árak, és mindegyik "új készülék"-ként fut.
Most akkor ha én bolti garral, tehát olcsóbban rendelek egy ilyen "újat", honnan tudjam, hogy valóban én kapcsolom be először a telót vagy már forgatták páran előttem? :F

(#11149) Viktor0610 válasza Kiliki (#11148) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vannak márkánként különböző kódok, szervizmenük, ahol ezt ellenőrizheted. Persze, ez nem minden gyártó készülékeire igaz.

Samsung Galaxy A54

(#11150) Kiliki válasza Viktor0610 (#11149) üzenetére


Kiliki
csendes tag

Kösz a tippet!
Lehet, hogy mégis inkább megfizetem a biztonság 10-15%-os felárát és megrendelem gyári garanciával. Tudsz ajánlani olyan boltokat, ahol korrektek ilyen szempontból? Egyszer már bebuktam ilyesmivel, azóta óvatos vagyok.
...,vagy a marketing még nagyobb felárát, MM, Saturn, EW, Photohall, stb. és felbontatom a szemem előtt. ;] De ezt csak végső esetben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.