Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) Kiskrapek90 válasza -NOKIA- (#11600) üzenetére


Kiskrapek90
tag

Ez relatív! :)

Esetleg valami mást tudnál/tudnátok ajánlani?

(#11602) -NOKIA- válasza Kiskrapek90 (#11601) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

valamelyik Vertu?

(#11603) ALI_G válasza -NOKIA- (#11589) üzenetére


ALI_G
veterán

na és hol lehet ilyet kapni? :F

(#11604) Kiskrapek90 válasza -NOKIA- (#11602) üzenetére


Kiskrapek90
tag

Sajna az meg butácska :))

De már megvan...Nokia 8800 Carbon Arte!!

Csak előtte elolvasnék egy tesztet róla vagy kipróbálnám!

(#11605) -NOKIA- válasza ALI_G (#11603) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én azt nem tudom, nem vagyok egy nagy Vertu törzsvásárló. :D

(#11606) ALI_G válasza -NOKIA- (#11605) üzenetére


ALI_G
veterán

nem a vertut, hanem ezt a nokiát.

(#11607) -NOKIA- válasza ALI_G (#11606) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ezekbe a falakba ütköztem:

A GSM boltok ajánlatai között nincs ilyen készülék!
A mobil szolgáltatók ajánlatai között nincs ilyen készülék!

Itt az aprók között van pár eladó. Újat biztos csak külföldről hoznak megrendelésre...

mod: vagy mégiscsak van új itthon :F [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#11608) MixY


MixY
tag

Hello!
2-3 hónap múlva szeretnék telefont venni,és nagyon nem tudok dönteni hogy melyiket...
Lehetőségek:
- Nokia N96, N85, N79, N95 8GB
- Samsung i900 Omnia
- Apple iPhone 3G

Nem fél évre szeretném venni, mert ilyen drágán még sose vettem telefont. :DDD
Nekem az a lényeg, hogy jól kezelhető legyen, kamerája is üssön azért, gyors legyen, minőségi legyen. Melyik ajánljátok?
Köszi!

(#11609) Ricardo válasza MixY (#11608) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha ebben a kategóriában gondolkodsz akkor szerencsésebb itt kérdezned.

Én az említett telefonok közül omniát vennék.

Mivel hosszú távon gondolkodsz, ezért a csúszkás telefonokat alapból kizárnám, főleg annak tekintetében hogy a Nokia nem áll a helyzet magaslatán a slide telefonok esetén (egy két esetet leszámítva E65 6500 Slide...). Gyakran "Lötyögnek", ha alapból nem , akkor majd idővel. Az N széri anyagválasztása engem nem győzőtt meg ( bár ez elég egyéni vélemény, valakinek bejön a lakkozott kobogós műanyag).
Az Iphone 3G minőség szempontjából nem tűnik gázosnak, nagyon jó a kezelhetősége de a korlátai amiket az almagyár a felhasználóra erőltet (nincs kékfoggal adatküldés, egyesével nem lehet sms-t törölni...) számomra (szintén egyéni vélemény) kizárják. Egy csomó dolgot meg lehet oldani ha buherátor vagy, de csak akkor éri meg.
Egy szó mint száz én Omniát vennék.

(#11610) Pöfi


Pöfi
csendes tag

Haliho!

Telefon vásásrolnék 1-2 héten belül!

Amiket kinéztem az Lg mobilok. Érdekelne h. mit mondtok rá mennyire jók, érdemes vennei LG-t, stb...
LG-n belül pedig a KP500 vagy a KS20-as a kiszemelt! Nem tudom eldönteni h. melyik legyen!
Kinek van tapasztalata?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Pöfi

(#11611) MixY válasza Ricardo (#11609) üzenetére


MixY
tag

Oszt.társamnak Omniája van, és a színei egyszerűen gyönyörűek... nekem az tűnt fel (lehet hogy hülyeség), hogy mintha egy kicsit pixelesek lennének az ikonok képei meg a betűk is :F Meg ha kamerázok, akkor akad rendesen. De ettől eltekintve nagyszerű telefon. De itt van ugye az a helyzet, hogy a "Nokia az mégis csak Nokia"... hát nekem eddig volt pár Nokia telóm, és hát egyszerűen az a minőség, meg az egész kezelhetőség miatt nekem mindig idehúz igazából a szívem. :B
Bár ez lehet hogy régi felfogás, mert a mostani Samsung telók már elég durván ott vannak a Nokiák mellett. Hát még nem tudom, majd gondolkozok, azért kösz a véleményt! :)

(#11612) karantÉN válasza Mamuska (#11566) üzenetére


karantÉN
aktív tag

én nem mondtam , hogy csoda képeket csinál !
ezek mind olyan képek amik vakuval készültek szinte fény nélkül !
Egy Led es kamerás telefon soha nemfog ilyen fényt adni

pl n73 : n73
ugyan ott máskor k800 al : k800

szóval ha fényképezni kell 1 olcsó telefon ami tud mp3 at és strapabíró akkor k800 :)
én 12 ért adtam el leharcolt külsővel udi kollegának 1 gb kártyával minden tartozékkal :Y
nappal tényleg szép képeket csinál a g600 as samsung de esti képet még nemtaláltam ...

Nokia , hát jah volt fogyasztás :)

[ Szerkesztve ]

6543210

(#11613) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

nos előttem van a nagy választás ahogy a cím is írja milyen telefont vegyek...
ehez kéne némi segítség. igazából 2 telefon t néztem.. de nem tudok 100% ig dönteni... mindkettőt használtan boltból 24-26 ezer Ft ért tudom megszerezni 2-3 hónap garancia és néhol 1 év szoftveres garival.
a két jelölt a nokia n73 és a sony ericson p990
elöbbi mellett szól h aszem valamivel újabb igy kevésbé idős példányok lehetnek esetleg a használtak közt no meg h töltő és adatkábel/füles csati külön van
a másik mellett a qwerty és az érintőkijelző szól.
szóval vélemények kellenének megbízhatóságrl.. érdemes e használtan venni egyéb érvek ötletek stb. esetleg egy egy jó ajánlat :U

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#11614) MixY válasza DarknessHope (#11613) üzenetére


MixY
tag

Hát nekem volt SE P1i-m, hasonló a P990-hez, de nekem egyáltalán nem jött be, vhogy az egész szoftvere olyan furcsa nekem. Ettől függetlenül az érintője jól megvan csinálva, a 3.2mpixeles kamerája is jó, csak nekem az SE menü, kezelhetőség nem jött be, de sokaknak viszont bejön. Haverom N73 ME-jét sokat nyomogattam, nagyon jó kis masszív teló, a kamerája is jó, zene szépen szól rajta, csak néha lassulgat (neki 2GB-os kártya van benne, és azzal nem olyan fürge, de szoft.frissitéssel sztem gyorsabb lenne).
Tehát én, már csak a márka miatt is az N73-mat ajánlom. :)

(#11615) karantÉN válasza DarknessHope (#11613) üzenetére


karantÉN
aktív tag

n73 hoz tudok hozzáfűzni 1-2 gondolatot

ami bejött rajta nekem : szép nagy kijelző , szép külső , jó billentyűzet ( a joy is használható volt rajta ment rendesen ) szépen szólt az mp3 is , a kamera fedlap sokkal ötletesebb mint az n70 esen .

kontra : 1 gb-s kártyával telepakolva csak zenével nagyon lomha volt a menüje a többi telefonomhoz képest ( új softal , ez volt kb év végén ) ! a kamera semmit nemért a ledes fénnyel ! hiába szólt jól az mp3 nemvolt rajta jack kimenet és az én dugóm nagyon könnyen kijött belőle , és sajna nemvolt olyan mint a SE teloknál h megkérdezze a folytatást ha kijött a fejes :) szólt és sokszor szerintem betegnek néztek a villamoson , metron , buszon olyan zenét hallgatam :)

p990-t még nemláttam :)

[ Szerkesztve ]

6543210

(#11616) Mamuska válasza DarknessHope (#11613) üzenetére


Mamuska
őstag

Vannak hibái a p990-nek bőven. Nagyon kevés a RAM-ja, a programok futtatására csak 14-15mb áll rendelkezésre. A névjegyzéket is csak belső memóriában szabad tárolni, mert különben nem ír ki semmit ha hívnak. Nagyon sok java játék nem megy rajta. Nagyon lassú, az érintőképernyő nem látszik napfényben. Az ébresztés sem működik mindig, meg tele van szoft hibákkal amiket már régóta leszar a gyártó. Lassú nagy tégla egy 208mhz-es gagyi procival. A jog dial is sokaknak baszakodik.

Vannak újabb okos telefonok hasonló árban.
Nokia 6650
369mhz-es proci, sokkal újabb szoft-al, mert fp2-es. A memóriája ennek sem sok, mert csak 20mb a szabad ram-ja. Hatalmas aksija van, van benne gps, és ezt is meg lehet venni 30 ezer alatt.

Nokia n76
Több hirdetést is láttam 30 ropiért. Ebben is 369mhz-es proci dolgozik, 2,4" kijelző, ennek már 44mb a hozzáférhető ram-ja, van 3,5 jack, csak az aksija kicsi, de még mindig 100x jobb mint egy p990. Kopik viszont a burkolat rendesen.

Nokia e51
Ezt is ki lehet fogni 30 körül, és tényleg elég fasza telefon, egy hibája van, hogy kicsi a kijelző.

Nokia e61i
Ez is 30 körül mozog használtan. Nem egy sebes készülék, de hatalmas kijelző, nagy aksi, qwerty bill, wifi, nagyon jól használható telefon, csak egy nagy tepsi. Ennek 23mb a felhasználható memója.

(#11617) phob!a


phob!a
csendes tag

Sziasztok!
Anyukámnak szeretnék venni egy mobilt. Most egy Samsung x450-est nyúz de már kezdi megadni magát a masina és kellene valami helyette. Kialakításban és méretben hasonlónak kéne lennie mint a mostani.Tehát szétnyitható legyen, hogy a táskában kotorászás közben ne nyomjon meg egy gombot sem véletlenül, valamint a kijelző és a bill. se legyen kisebb. A telefont csak sms-re és telefonálásra használja, más nem szempont. Mivel csak alapfunkciós gép kell az ára ne legyen több mint 20000 HUF
Remélem tudtok ajánlani pár alternatívát nekem. Segítségeteket előre is köszönöm.

''I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones.'' Albert Einstein

(#11619) csibor


csibor
őstag

Pár napja kinyírtam Samsung M610-es telefonomat :U Nekem a kamerát leszámítva megfelelt,-.Tehát a költői kérdés vegyek használtan ~4K körül ugyanilyet,vagy M620 9K körül,esetleg J700 11K-ért.A J700 mellett szólna 1.3 kamera.Talán M620 a legfrissebb,bár csak átcsomagolták a 610. Amennyire körbe néztem nagyjából ugyanazt tudja min három. :F

(#11620) Viktor0610 válasza csibor (#11619) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a J700 mellett döntenék.

Samsung Galaxy A54

(#11621) karantÉN válasza csibor (#11619) üzenetére


karantÉN
aktív tag

mindenféleképpen samsungot akarsz?

[ Szerkesztve ]

6543210

(#11622) nemma válasza csibor (#11619) üzenetére


nemma
addikt

Osztom Viktor véleményét, szerintem is J700 legyen.

phob!a: Gondolom új telefont akarsz. Függő/független? Ha hálózatfüggő, akkor kártyás?
Ezek sokat jelentenének, ha elárulnád, mert úgy könnyebb lesz az árkategóriát belőni.

(#11623) #30734848


#30734848
törölt tag

Üdv!

Most szeretnék telót venni max 50 e ft-ért.

Most 2 telefon lenne az ismerőseim közt eladó hasonló árban, ami tetszene is.
Nokia 6210 navigator és Sony Ericsson w760.
Ti melyiket ajánlanátok, vagy esetleg tetszik még a w595 is, mert most már 3 éves a k750-em, de nagyon tetszenek az ún "slide" telók.

Ami fontos lenne, h zenét tudjak rajta hallgatni jó minőségben, kamera se csináljon rossz képet, meg giroszkóp legyen benne...

Vagy más telót esetleg tudnátok ajánlani ezek fényében?

és 1-2 évre tervezném a telót

(#11624) phob!a válasza nemma (#11622) üzenetére


phob!a
csendes tag

Igen új telefont szeretnék. Alapvetően függetlent szerettem volna, de ha így nem találok megfelelőt akkor lehet függő is. Most anyum a Vodánál van és maradni is szeretne szerintem ja és már letelt régen a hűségidő. Nagyon úgy fest, hogy 20k-ból független, megfelelő paraméterekkel rendelkező és minőségi telefont nemigazán fogok találni. Pedig semmi extra igényem nincs. Mindegy keresek tovább és remélem tudtok segíteni egy kicsit benne.

''I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones.'' Albert Einstein

(#11625) phob!a


phob!a
csendes tag

Vagy inkább egyszerűsítsük le a kérdést: Milyen szétnyitható mobilt ajánlotok ha csak a dumára ill. az sms-re használja valaki a telefont valamint a minőség is fontos mindemellett

''I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones.'' Albert Einstein

(#11626) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

köszi mindenkinek az eddigi hozzászólásokat n73 és p990 ről... várok még további észrevételeket. még kb 1 hónap míg ténylegesen veszek telót.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#11627) karantÉN válasza #30734848 (#11623) üzenetére


karantÉN
aktív tag

egyik osztálytársamnak volt 6210 es telója !
meglehetősen hasonlít a 6220c re csak az éppen slide os teló , egész gyorsan talál gps műholdat . !
úgy tudom , h a 6220 kicsivel olcsóbb 5 mp xenon vakuval viszont szebb képet csinál mint a 6210 . mind 2 ben ugyan az a kijelző van ( QVGA ,240*320 ) és kb összetolva 5 mm el hosszabb a 6220 mint a 6210 . szerintem fölösleges többet kidobni azért mert slide de ha neked jobban bejön a slide :)

6543210

(#11628) Bosziii


Bosziii
csendes tag

Sziasztok!

MEgint egy kérdés:) Merjek-e gsm-es üzletben venni telefont (új)? Vagy csak T-mobilnál? Voltam egy üzletben és 6 ezerrel olcsóbb a telefon, amit szeretnék...Megbízhatok benne? Egy nagy üzletházban van......Félek, hogy eltűnnek, bezár a bolt, meg ilyesmiktől :DD Nyugtassatok meg, hogy jó telefont fogok kapni! :-) Köszi!

Ki méltó látni a Csodát..az a Csodát magában hordja..

(#11629) Bosziii válasza csibor (#11619) üzenetére


Bosziii
csendes tag

Szia! Ne haragudj, de én lebeszélnélek a Samsung j700-asról! Én most szenvedek vele fél éve, lemerül 12 óra alatt az aksija, a 3-adik garanciális aksin és egy Pestre küldésen van túl (szervíz..) Több ismerősöm járt így, ők már elpasszolták a telefont, én most fogok másikat venni... Egy szaktársamnak vált be, bár ő is tölti minden nap....

Ki méltó látni a Csodát..az a Csodát magában hordja..

(#11630) Viktor0610 válasza Bosziii (#11628) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy dologra figyelj, de arra nagyon: gyártói jótállással adják. Így több lehetőséged akad az esetleges garanciális problémák intézésekor.

Samsung Galaxy A54

(#11631) Bosziii válasza Viktor0610 (#11630) üzenetére


Bosziii
csendes tag

Köszi a tanácsot! Remélem nem csapnak be..majd ráfogják egy papírra, hogy az a jótállás :DD , de majd szemfüles leszek:-)

Ki méltó látni a Csodát..az a Csodát magában hordja..

(#11632) karantÉN válasza Bosziii (#11631) üzenetére


karantÉN
aktív tag

Pl ha 3-6 hó garit adnak az kb annyira új telefon lehet mint az én 9 éves 3310 esem amit jelenleg is használok :)

6543210

(#11633) Bosziii válasza karantÉN (#11632) üzenetére


Bosziii
csendes tag

Amúgy tényleg új! Domino csomagban vannak, fóliásak, több színben is..stb..Csak furcsa nekem, hogy 6 ezerrel olcsóbb, mint a hivatalos üzletben..amúgy Nokia 6300.....De most olvastam a 6300-ás topicot, és a végére eléggé elkeseredtem, mert a hozzászólok szerint alig bírja egy napig az akkumulátor.....pont emiatt akarok cserélni.......Tanácstalan vagyok most már teljesen............. :(

(Motorola k1-ről(lekopik a külseje stb..) és a Nokia 5310-ről(elfolyik a képernyő) lemondtam..)

[ Szerkesztve ]

Ki méltó látni a Csodát..az a Csodát magában hordja..

(#11634) karantÉN válasza Bosziii (#11633) üzenetére


karantÉN
aktív tag

kicsit furcsállom h alig bírja 1 napig a teló . ha tényleg vadi új akkor nem 1 napnak kéne lenni-e az aksiidőnek ( osztálytársam nem naponta tölti , igaz csak zenét hallgat rajta )

én arra jöttem rá , h számomra nincs tökéletes telefon :)
ami közel áll hozzá az a htc touch pro 2 , de még nemsokat tudni róla

6543210

(#11635) tremor


tremor
tag

Hali nagy kérdés milyen telefont érdemes most venni,nálam szűkűl a kör nokia,vagy Sony Ericsson, általános használatra,megbízható legyen,mp3-lejátszóként is működjön ?

Debuggolást vállalok,,házhoz megyek,,,

(#11636) tremor


tremor
tag

eddig csak a Sony Ericsson-jöhetett szóba de gomb kopási problémák ott is előfordultak

Debuggolást vállalok,,házhoz megyek,,,

(#11637) Kiskrapek90


Kiskrapek90
tag

Hello!

Segítsetek már légyszi!

Nem tudok dönteni e két telkó között:

Nokia 8800 Carbon Arte és Nokia 5800

Ti melyiket ajánlanátok/választanátok és miért?

A 8800 CA-ban nagyon tetszik a külső, de ma kipróbáltam egy Nokia 5800-át és az is nagyon tetszik!

Szóval nemtudom!

Segítsetek légyszi!

Köszi!

(#11638) Vtwo válasza Kiskrapek90 (#11637) üzenetére


Vtwo
senior tag

Hát,a két teló köszönőviszonyban sincs egymással.
Én az 5800-ast venném.

(#11639) karantÉN válasza Kiskrapek90 (#11637) üzenetére


karantÉN
aktív tag

ha csak vagizni akarsz a telóval akkor 8800 :)
ha tudás is kell és úgy akarsz vagizni akkor az 5800 ,és árban is sokkal kevesebb a 2.

te az 5800 alatt a simát érted vagy az xpress változatot ? mert én az xpm-t

6543210

(#11640) Iwinyoufold


Iwinyoufold
csendes tag

Sziasztok!

Egy egyszerű lame-user vagyok, aki keresi a legmegfelelőbb mobilt magának. Van egy két kritérium amit elvárok egy mobiltól, ha ezek teljesülnének valamelyik modellre nagyon örülnék neki. Nézegettem a mobilteszteket, próbáltam keresni a megfelelőt, de eddig nem akadtam rá. Nektek biztos lenne valami ötletek. Az alábbiak fontossági sorrendbe amit szeretnék:

- Legyen időtálló, sokáig jó telefon.
- Megbízható aksi, minimum 3 napig bírja (A 100 éves Sony Ericsson T610-em kb 5-ig bírja, ez nekem optimális)
- független állapotban lehessen olyan 50 000 HUF-ért kapni, ezt ne nagyon haladja meg.
- Legyen könnyen kezelhető, érthető a menürendszere, és ami nagyon fontos, amire allergiás vagyok:
- Lehessen programozni az iránygombjait vagy oldalgombjait
- Az SMS-írás funkcióból egy "vissza" gombbal ne lépjen ki kérdés nélkül, illetve ha kérdez ne "Menti a piszkozatokba?" kérdést tegyen fel, hanem amit kéne.. "Biztos ki akar lépni?"
- legyen nagyobb a screenje, szeretem a csúsztatós telefonokat, vagy nyithatósokat. Pl. Samsung U700.
- A külső legyen diszkrétebb, elegáns.
- Lehessen vele jól zenét hallgatni.
- normál képet csinálni, kb 2 mp körül.
- WLAN nem lenne rossz, de ez nem aktuális annyira gondolom ;)

Ezek nagyjából a kritériumaim, gondolom teljesíthető már manapság. Szóval mit gondoltok mibe lenne érdekes befektetni?

Nagyon köszi a segítséget előre is!

(#11641) dr.amd


dr.amd
csendes tag

Nem tom srácok de én a nokia 7610re eskűszök!:D

(#11642) -NOKIA- válasza dr.amd (#11641) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

És... 1 év után megtörtént az 1. szakmai hozzászólás. Gratulálunk. :C

(#11643) Mamuska válasza dr.amd (#11641) üzenetére


Mamuska
őstag

A kettő közül melyikre? Föl is írom nehogy elfelejtsem ezt a fontos információt.

(#11644) Kiskrapek90


Kiskrapek90
tag

A Nokia 8800 Carbon Arte-ról tudna valaki linkelni 1 viszonylag részletes tesztet?

(#11645) Viktor0610 válasza Kiskrapek90 (#11644) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben nem gond az angol: [link].

Samsung Galaxy A54

(#11646) Bosziii


Bosziii
csendes tag

Úgy néz ki holnap eladom a j700-asom és tulajdonosa leszek egy nikia 6300-nak! Még van időtök lebeszélni róla:-) Csak bírja az aksiiii ajjjj :F

Ki méltó látni a Csodát..az a Csodát magában hordja..

(#11647) szucs.attila


szucs.attila
csendes tag

Üdv!

Mondjon valaki valami okosat arra, hogy ha 2 sim-kártyás telefonra van szükségem, akkor mi a nyerő? A D880-at nézegettem, mert bár nem vagyok nagy samsung rajongó, nem akarok 2 telefonnal rohanálni, szeretem az E51-emet nagyon, de meg kell váljak tőle emiatt. ÉS ugye van egy rakat kínai telefon, amikről nem tudni milyenek, az eladók (nyílván) csupa jót mondanak róla, de ha valaki használt már ilyet, akkor mondja már el a tapasztalateit, esetleg mely típusok azok amiket nagyívben kerülni kell, és mik azok amik kifejezetten ajánlottak?

Köszi.

(#11648) Viktor0610 válasza szucs.attila (#11647) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

szucs.attila:
Én inkább megvenném a Samsungot, mint valami kínai vackot.
A Samsunghoz évek múltán is lesz alkatrész, míg ezekhez a távolkeleti "csodákhoz" már most is kérdéses... :U

Bosziii:
Amennyiben sokat beszélsz, készülj fel rá, hogy naponta fogod tölteni. Tudom, mert Kedves is ilyen készüléket használ, és naponta tölti.
Értelemszerűen kisebb igénybevételnél sokal továb is bírhatja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#11649) szucs.attila válasza Viktor0610 (#11648) üzenetére


szucs.attila
csendes tag

Ebben igazad van, de őszintén, et eddig hány telefont javíttattál? Én egyet sem. :) Egyiknek sem volt soha semmi baja, és az elején bizony használt telefonokat veszegettem. :) A kínai vackokról meg csak egyszerűen érdekel, hogy mi a tapasztalat, elhúznak tőlünk nagyon messze, nem olyan rosszak azok, mindenki ott gyártat, szinte minden világmárka, tehát az aparátus adott. Nyilván vannak ott szar dolgok, de nem minden az. Mikor kint voltam koreában 2006ban 3 hónapot, olyan telefonok voltak ott, hogy majd leesett az állam, már akkor 10 megapixel környékén mocorogtak.

(#11650) Viktor0610 válasza szucs.attila (#11649) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csak a javíttatásról van szó.
Idővel szükséged lehet hozzá akármire: akkumulátor, headset, tok, egyéb. Ezeket biztosan előbb találsz egy Samsunghoz, mint akármelyik kínai csodákhoz.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.