Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) mila1214


mila1214
csendes tag

Akkor érdemes megvenni ezek szerint végülis más baja nincs ugye? Azért köszi! :)

Reni

(#11552) Mamuska válasza mila1214 (#11551) üzenetére


Mamuska
őstag

Ha használtan veszed akkor talán még érdemes beruházni rá, de újonnan annyiba kerül mint egy n78, és az azért komolyabb. Aksiban is jobb, újabb symbian, valamivel jobb kamera,de azért még mindig szutyok, fm transmitter, gps. Újonnan én mindenképpen az n78-at venném, mert egy árban vannak.

(#11553) karantÉN válasza Viktor0610 (#11550) üzenetére


karantÉN
aktív tag

köszi a segítséget :)

Ez a touch pro 2 elég durva cucc :)
én kb 1 éven keresztül trémobilos mobilnettet használtam telefonon és akkor elég sokat msn eztem :D böngészésre úgy ahogy elég volt a sima telefonos gombok .

akkor lenne számomra tökéletes ha xenon vaku , full fekete és a hátlap pros :) de amúgy tényleg nagyon brutál cucc :)

te a proval milyen gyorsan tudsz gépelni ? hasonló sebességet el lehet érni mint a gép billentyüzettel ? mert gépen sokkal gyorsabban írok mint tollal :)

[ Szerkesztve ]

6543210

(#11554) surgery


surgery
senior tag

Üdv ha valaki tud segíteni megköszöném szépen szeretnék venni egy samsung g810 telót aki már használta az írja le a tapasztalatait előre is köszönöm
Üdv

(#11555) nemma válasza surgery (#11554) üzenetére


nemma
addikt

Drága jó surgery fórumtárs, itt a hőn áhított telefon topikja, ott tudsz kérdezősködni. Mivel ha már elhatároztad, hogy G810-est akarsz venni, akkor ez a topik nem igazán aktuális ;)

[ Szerkesztve ]

(#11556) Bosziii


Bosziii
csendes tag

Sziasztok!

Végre találtam 2 telefont, ami tetszik, és most megint a Ti segítségeteket kérem! Az egyik telefon a Motorola K1 : nagyon szép.....csak nem tudom, hogy kijelzi-e a külső kijelzőn az időt, vagy ha sms-t kaptam (sokáig lecsukott állapotnál csak rá kelljen pillantanom), volt annak idején Motorola V50-esem, és az mindig pittyogott, ha lemerült ha nem --mindezt néma állapotban csinálta....Aztán sms-t 160 karaktert lehet-e vele írni ékezettel? Teljesen le lehessen némitani, ne csak rezfőre, JÓL BÍRJA AZ AKSIJA...
A másik telefon: Nokia 5310..most van akcióban, meg adnak hozzá memóriakártyát....Mindkettő kb. ugyanabban az árban van, a Motorola csodásan néz ki....Akinek van tapasztalata e két telefonnal kapcsolatban örülnék, ha írna...Most megnézem van-e róluk itt teszt!

Előre is köszönöm a segítséget!!!:)

Ki méltó látni a Csodát..az a Csodát magában hordja..

(#11557) mila1214


mila1214
csendes tag

Hát mostmár nem tudom tényleg igazándibol nekem nem kell több tudás egy telefonnak mint a nokia81 de passz vagy esetleg valami olyasmi telefont ha tudtok nem muszály nokia!

Reni

(#11558) Viktor0610 válasza Bosziii (#11556) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én az 5310 mellett döntenék. Nem tudom, milyen akcióban adják mellé a kártyát, alapból 2 gigabájtos darabbal kerül forgalomba mindenhol. ;)

Samsung Galaxy A54

(#11559) Bosziii válasza Viktor0610 (#11558) üzenetére


Bosziii
csendes tag

Köszi! Egy strigula akkor a Nokiának:) A telefonos fickó szerint a Motorola jobban illik hozzám :D De ha megbízhatóbb, tovább bírja az aksija, akkor lehet mégiscsak Nokia lesz..2 Gb-s memóriakártyát meg valami kis hangszórót is adnak hozzá, plussz olcsóbb is lett...

Ki méltó látni a Csodát..az a Csodát magában hordja..

(#11560) nyunyu


nyunyu
félisten

Kellene nekem valami BT headset, ami
-Sokaig elmegy egy toltessel (ne meruljon le 2 ora beszed utan)
-Egyszerre tobb telefonnal is paroztathato (Sajat T610, cegest meg nem tudom mi lesz)
-Hosszu ido utan sem kenyelmetlen a fulnek
-Jo hangminosegu
-Ha mar lud, tudjon BT 2.0-at
-Nem tul draga (~10k)

Mit tudtok ajanlani?

Kollegak SE HBH-PV70x-ekkel rohangalnak, de azokon van fulre ratekeredos kampo, en viszont szemuveges vagyok :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11561) -NOKIA- válasza Bosziii (#11559) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én is az 5310re szavaznék, az általad felsoroltak miatt (is). :R

(#11562) Wallz


Wallz
tag

Hello :(

Szerintetek érdemes használt telt venni?
Csak mert nincs rá pénzem sok és ezért..
Olyan kéne ami tud képet :O
Mert szeretnék vele képet és most jöttem rá hogy ez egy rakás szar :W
és nem tud képet.
Sírok :O :O

(#11563) Mamuska válasza Wallz (#11562) üzenetére


Mamuska
őstag

Ha úgy vesszük minden telefon egy rakás szar fényképezés szempontjából, hogy a te szavaiddal éljek. Kompakt gépet már 20 alatt simán lehet venni, és még az is lenyomja ezeket a 100 ezer forintos lg renoir, meg se c905 készülékeket. Szóval nem értem, hogy ez miért akkora probléma hogy régebbi telefonod van? de ha ennyire fontos akkor egy samsung g600 már elfogadható, és használtan már egész korrekt ára van.

(#11564) karantÉN válasza Mamuska (#11563) üzenetére


karantÉN
aktív tag

vagy ha éppen nem kell az 5megapixel de pl a 3G jobban jönne akkor még egy olcsó választás és jó minőségű telefon az a k800 as se :)

pár kép amit vele csináltam :

szöveg :
szöveg

makro :
makro

vakuval sötétben :
vaku 1
vaku 2

bővíthető , viszonylag jó mp3 lejátszónak is ( van EQ ) , operaval közepesen élvezhető a böngészés , aksi se rossz :)

6543210

(#11565) Wallz válasza karantÉN (#11564) üzenetére


Wallz
tag

Az Sony Ericsson K800-as? És kb. mennyibe kerül?

(#11566) Mamuska válasza karantÉN (#11564) üzenetére


Mamuska
őstag

Ezek a képek szerinted jók? :F

(#11567) Teemu


Teemu
tag

Sziasztok

Szerintetek melyiket érdemesebb venni?
Nokia 5310 – 25k-ért
Samsung L700 – 24k-ért
Samsung D900i – 18k-ért
SE W580 - 24k-ért
Nincsenek különösebb elvárásaim csak annyi, hogy minél tovább bírja. Nem fél évre akarok telefont venni. :)

[ Szerkesztve ]

(#11568) -NOKIA- válasza Teemu (#11567) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Mindenképp a Nokiát javasolnám a jack, meg az USB miatt.

karantÉN: hmm..mennyi sör! :D

[ Szerkesztve ]

(#11569) Teemu válasza -NOKIA- (#11568) üzenetére


Teemu
tag

Hát igen. Mindegyikben van vmi jó dolog. Nekem is nagyon tetszik a nokia, de nem tudom mennyire lenne tartós......L700-nak fém váza van ami elég tartósnak tűnik.

(#11570) BlueBear


BlueBear
csendes tag

Sziasztok...

megint kérdeznék... :D :D :D

Elvárások:
-nem slide, nem fold
-3.2mp AF kamera
-jó zene lejátszó
-max. 40k t-m. előfizusan

:F :F :F :F

köszi,köszi előre is

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#11571) Mamuska válasza Teemu (#11569) üzenetére


Mamuska
őstag

Persze minőségi, meg fém, de nagyon könnyen karcolódik az L700.

(#11572) Teemu válasza Mamuska (#11571) üzenetére


Teemu
tag

Ezt nem tudtam...köszi. Szerinted melyiket érdemes venni? Nokia 5320 tudása tetszik...de annak az anyaghasználata nem a legjobb. 35 körül lehet kapni....annyiért ha nem recsegne ok lenne.

(#11573) -NOKIA- válasza Teemu (#11569) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ha fém kell, ebben a tudásban, vegyél egy 6300-át, vagy 6300i-t. Itt is van jack meg usb... szerintem ezek nélkül ma már bosszantó..

(#11574) Mamuska válasza Teemu (#11572) üzenetére


Mamuska
őstag

Az 5320 nagyon sebes az okos telefonok között, szóval faint ebből a szempontból, meg fp2-es is. Zenére mindenképpen egy ilyen nokia, már a 3,5 jack miatt is, meg nem szól rosszul egy jobb fülessel. Adnak hozzá 1 gigás kártyát, a gyári füles vacak, de általában mindenkinek van otthon egy normálisabb jack-es fülese. A burkolat az viszont ótvar, recseg, mint ahogy mondod, meg a silányabb minőségű műanyagból van, ami szintén karcolódik mint állat. Attól függetlenül egy ilyen telefonnal is ki lehet húzni 2 évet, csak óvni kell nagyon. Persze ha nem számít a tudás, akkor egy L700 szerintem sokkal jobban néz ki, tokban hordod azt nem karcolódik. Az 5320-ra már lehet komoly programokat is tenni, ilyen szempontból gagyi a samsung.

(#11575) Teemu


Teemu
tag

Köszi a segítséget. Szerintem valamelyik Nokiát veszem.

(#11576) mila1214


mila1214
csendes tag

Azokkal biztos jól jársz!

Reni

(#11577) -NOKIA- válasza mila1214 (#11576) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

mivel :F
Kicsit értelmesebben...

(#11578) Wallz válasza Mamuska (#11563) üzenetére


Wallz
tag

Na szóval az a baj hogy ez a telefon egyszerűen nem támogatja a kép üzenetet sem :W
Szóval nem is színes és képet sem tud elég idegesítő azért képet tudhatna.. meg olyan kéne ami fényképez is.
Sony Ericssonból akkor tudnál ajánlani?
Ez amit ajálnlasz ez jó,de még használtan is 30.000 forint.

Lehet,hogy ez neked korrekt ár,de szerintem meg nagyon drága. :S

[ Szerkesztve ]

(#11579) Mamuska válasza Wallz (#11578) üzenetére


Mamuska
őstag

Akkor jó az a k800 amit a srác ajánlott, normális fényviszonyok között azért nem ilyen szarul fényképez. Vagy a k770 ami egy kicsit gyengébb kamerában, de legalább nincsen joy ami tönkremehetne.

(#11580) Bosziii válasza -NOKIA- (#11561) üzenetére


Bosziii
csendes tag

Egyre töb szavazat jöna Nokiára...:) Most olvastam, hogy vegyünk hozzá védőfóliát, meg tartóban legyen mindig, mert nincs rajta olyan plexi, ami a többi telónál védőréteg...olvastam sajna olyan tapasztalatokat, ahol "elfolyt" :( Jajj:(

Ki méltó látni a Csodát..az a Csodát magában hordja..

(#11581) mila1214


mila1214
csendes tag

A nokiák nálam nagyon sokáig bírták,eddig csak azok a telefonok bírták nálam sokáig,pedi azok aztán úsztak vízben,estek le magasról... Én a nokia mellett maradok,és asszem ezért ajánlom másoknak is ami azután még jól bírja az a sony ericcson! Én ezekben bízok,a többivel eddig csak negatív tapasztalatom van! :)) És most mégis tanácstalan vagyok,hogy milyen telefont vegyek! Mennyi mindent kitalálnak manapság! :))

Reni

(#11582) mimi_bacsi


mimi_bacsi
tag

Mit tanácsoltok?

Nokia E71 vagy E63 vagy esetleg E51? Vagy esetleg mást?

Ami fontos:
Wifi
MAC OSX kompatibilitás a nevek, telefonszámok fel és letöltéséhez
üzleti felhasználás
Akár HSDPA

Ami nem fontos
fotó

(#11583) Ricardo válasza mimi_bacsi (#11582) üzenetére


Ricardo
félisten

A három közül én az E71-et venném.
Az E63 szerintem nem pálya ha lehet E71 is (szerintem akkor kérdés csak ha a nagyobb testvérre nincs kertet)
E71vsE51
Nagyobb a kijelző mint az E51-nél (igaz maga a telefon is), igy jobb rajta böngészni.
Üzleti felhasználás szempotjából is előny a qwerty.

[ Szerkesztve ]

(#11584) mimi_bacsi válasza Ricardo (#11583) üzenetére


mimi_bacsi
tag

Köszi a javaslatot!

Vajon MAC OSX lehetőség van az E71-hez?

(#11585) Mamuska válasza mimi_bacsi (#11584) üzenetére


Mamuska
őstag

Persze lehet, Kalandor is éppen e71, és mac használó, és ódákat zeng róla, hogy sokkal könnyebben megy minden, mint xp-n.

(#11586) Peet20


Peet20
csendes tag

Sziasztok!

Telefont szeretnék venni, következő funkciók fontosak:
- Mp3 (vezérlőgombok legyenek hogy akár zsebből tudjak számot váltani, hangosítani...)
- Vakus kamera legalább 2 megapixel
- bővíthető memória

Motorola Z6 tetszik külsőre, 6300 is bejön csak azon nincs vaku :(! Hasonló árban mit tudtok ajánlani??

Előre is köszi a segítségeteket.
Peet

(#11587) Gergooo


Gergooo
csendes tag

k800

(#11588) ALI_G


ALI_G
veterán

faternak kellene egy strapabíróbb telefon, lehetőleg nokia. Milyet tudtok ajánlani neki?

fú, hülye szolgáltatók nem képesek egy strapa telefont se árulni? [link], mennyire undorítónak tartom őket :(((

[ Szerkesztve ]

(#11589) -NOKIA- válasza ALI_G (#11588) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Talán ez?

(#11590) -NOKIA- válasza Peet20 (#11586) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

6120c?

(#11591) ALI_G válasza -NOKIA- (#11589) üzenetére


ALI_G
veterán

számomra ez kevés infó, képről nem ismerem fel :F

(#11592) Viktor0610 válasza ALI_G (#11591) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ejnyehát?! A kép címét nem tetszettek megnézni? :D

Egyébként ez az 5140i.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#11593) -NOKIA- válasza ALI_G (#11591) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

(#11594) ALI_G válasza Viktor0610 (#11592) üzenetére


ALI_G
veterán

bocsi, firefox nem írja ki, ha felé viszem, csak ha link.
Na de ezt ki árulja, szolgáltatók nuku, mgsm szintén. Hol kéne nézzem?

mod: jaa, beugrott ez melyik teló. Ez 5 éve volt 10 éves :DDD, ami lényegtelen lenne, ha lehetne még kapni szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

(#11595) Kiskrapek90


Kiskrapek90
tag

Hello!

Engem olyan telcsik érdekelnének, amelyekkel lehet vagizni (vagánykodni, menőzni), hú de milyen telefonom van...

Nem ezért venném meg, csak érdekelne, hogy melyek ezek a telcsik!

Köszi előre is a válaszokat!

(#11596) -NOKIA- válasza Kiskrapek90 (#11595) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nokia-8800-Sirocco-Gold

(#11597) Viktor0610 válasza Kiskrapek90 (#11595) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pl. a napokban nálunk járt Nokia 8800 Arte utánzat... :D

Azzal lehet "vagizni"!? :D

Samsung Galaxy A54

(#11598) Kiskrapek90 válasza Viktor0610 (#11597) üzenetére


Kiskrapek90
tag

Köszi, de szerintem az túl nőies! :F

De a Carbon Arte az jól néz ki, és kicsit "okosabb" is mint az Arte, de arról nincs tesztetek! :F

(#11599) Kiskrapek90 válasza -NOKIA- (#11596) üzenetére


Kiskrapek90
tag

Köszi, de ez is nőies! :F

(#11600) -NOKIA- válasza Kiskrapek90 (#11599) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szerintem egyátalán nem nőies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.