Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) Atlantis válasza f.begbie (#10550) üzenetére


Atlantis
veterán

Rosszat? Én semmi súlyosat nem látok. Tökéletes telefon meg amúgy sincs.

Volt a kezemben 3600 Slide. Hihetelen gagyi darab, recseg-ropog, a festése sem tűnik valami tartósnak. Árához képest a tudása mondjuk nem rossz. Asszonynak tetszett egy időben, de mikor megfogdostuk a helyi Pannon kirendeltségen(csoda, hogy volt nekik), inkább ő is lemondott róla.

Szerintem a C702 nem rossz választás ebben a kategóriában, Nokiát max a 6300-ast lehet ajánlani. Samsungokat nem ismerem, nem is szoktam ajánlani, Moto meg....

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10552) Jimmy8 válasza f.begbie (#10550) üzenetére


Jimmy8
senior tag

c702: Jobban megnéztem: a Pannonnál csak abban a "szép ződ" színben van. Fekete nincs.
A T-mobil-nál meg fekete van....

Egy kis info a Pannonról: Hűséges előfizetőként kaptam egy levelet melyben felajánlanak "kedvezményes" áron különböző készülékeket:
A C702 így 2 év aláírással 37940Ft lenne. Elmehetnek a ******-ba.
Ez kedvezmény? Gondolom ha bemegyek a kirendeltségbe, nagy kegyesen jelzik, hogy ebből még adnak 10eft kedvezmény (ha meg nem,akkor már régen rossz). Tehát ekkor pontosan 2030ft kell kevesebbet fizetnem oldalukon szereplő árhoz képest :((( :((( :((( . Gratula Pannon... :C

[ Szerkesztve ]

(#10553) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Nekem főleg Vodás telefon kéne, ha már nem független, ha Z8-ról van szó.
Nem tudom, van-e más színben is, vagy csak a neonzöld, mert elég feltűnő telefon, jobb lenne valami szolidabb.

A z10 nagyon tetszene, de nem értem, fél éve alatt hogyhogy nem csökken már az ára.

Az LGKF510 miatt visozntmég mindig szomorú vagyok.
Az hogy van, hogy bármelyik rokon vagy ismerős vesze egy tlefont ránézésre, 20-30-100 ezerért, azzal semmi gond nincs nekik soha.
Én meg ha tényleg jól akarok dönteni, és elkezdek utánaolvasni bővebben, rögtön minden típusról kidaerül, hogy ez is szr, meg az is.
Komolyan, nem láttam még tökéletes telefont-ha a fórumokat nézem, a vlaó életben meg még olyat nem nagyon, aminek baja lett volna. :(

(#10554) BaLee válasza hemaka (#10547) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kösz a tippeket én is ezt a Nokia 1680-at találáltam egész jó választásnak. Pannonnál kártyával 14k körül van. A 3110 Classic sem rossz csak az 1,5x ennyi.

(#10555) hemaka válasza BaLee (#10554) üzenetére


hemaka
nagyúr

A 3110C mondjuk kicsit másabb kategória már, mint a 1680. Vagy neked is azt tudom még javasolni, hogy várj vele kicsit, mert a karácsony miatt biztosan lesznek akciók.

(#10556) f.begbie válasza Atlantis (#10551) üzenetére


f.begbie
tag

A gagyi kamerán kívül most elsősorban szoftveres gondok jutnak eszembe, pl állítólag többeknél volt, hogy nem ébresztett, vagy pl a gps körüli gondok. Ok, hogy ennyi pénzért nem kapok beépített gps-es telót, de ha már van benne, akkor működjön már rendesen.

Egyébként nem akarom elvennia kedved tőle, csak próbálok tájékozódni.

(#10557) Atlantis válasza f.begbie (#10556) üzenetére


Atlantis
veterán

Az enyémet biztos nem tudod elvenni tőle. :) Nálam még erősen többesélyes a dolog.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10558) Razuel


Razuel
aktív tag

Yo!
Szerintetek megéri megvenni egy 6500 Slide-ot 55-60k ért? Nem tudom pontosan, hogy mennyi.. (függetlenül saturnból)
Ahogy nézegettem elég jó teló.. szerintetek? ;)

(#10559) f.begbie válasza Atlantis (#10557) üzenetére


f.begbie
tag

Én is így vagyok ezzel, de még megvárom a karácsonyi akciókat, hátha hozzámvágnak egy n85-öt 30 ezerért :)) :DD

(#10560) f.begbie válasza Razuel (#10558) üzenetére


f.begbie
tag

Mondjuk én csak a Media Marktban fogdostam, és fogdosásra nagyon jó, de szerintem hihetetlenül túl van árazva még most is. Ennyi pénzért már sokkal de sokkal nagyobb tudású telefonokat lehet venni. Mondjuk az is igaz, hogy ilyen jól összerakott telefont nem szokott a nokia gyártani.

Én sokat gondolkoztam rajta, de ennyit sztem nem ér. ha egy húszassal olcsóbb lenne sztem nagyon megérné.

(#10561) Razuel válasza f.begbie (#10560) üzenetére


Razuel
aktív tag

Nem igazán vagyok otthon a mobilokba, annyira nem is érdekel, csak már itt lenne az ideje lecserélni a régit ;)
Te milyet ajánlanál?
Nokia kell az már biztos.. ami lényeg: szép kijelzője legyen (16m), strapabíró legyen, kamera az annyira nem lényeges, de legyen benne valami, hogy ha képet akarok csinálni, akkor azt azért szépet csináljon.. ;)

Ja és ne legyen túl drága.. nem kell 80-100k ért telefon..

[ Szerkesztve ]

(#10562) Atlantis válasza f.begbie (#10559) üzenetére


Atlantis
veterán

Melyik évben lesz az a Karácsony, amire te vársz?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10563) Worker


Worker
aktív tag

Sziasztok!

Szamlasan szeretnek mobilt venni (legolcsobb dijcsomag, vagyis havi 1500-2000ft, ergo a telo arabol kisebb a kedvezmeny), max. 15.000 ft-ot szanok az uj mobilra.
Eddig a nokia 6300-zal szemezgettem nagyon (t-mobile-nal 9.990 ket eves huseggel), de idokozben elbizonytalanodtam...

Fontos lenne, h jol birja az akksi, ne legyen szetnyithatos (nem birom oket), megbizhato legyen, es nezzen is ki vhogy :)
Na meg nem art, ha mp3-lejatszokent is lehet hasznalni (ergo bovitheto a memoriaja, van normalisabb audiolejatszoja, fulese etc.)

Ha tudtok ilyeneket, ne fojtsatok magatokba a szot! :)

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#10564) Viktor0610 válasza Worker (#10563) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 6300 nem fogja hosszú ideig bírni, sok beszélgetéssel egy nap-két lesz a készenléte.
Ami biztosan továb bírja, az például a 3120 lesz, talán hasonló árban van, hasonló tudással (plusz 3G), bár kétségtelen, nem néz ki olyan jól...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#10565) hemaka válasza Razuel (#10558) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szia. Vannak neki bakijai amiket érdemes megnézni a megvásárláskor(slide nyitogatásnál érdemes meghallgatni, mert soknál előfordul, hogy összekarcolja a billenytűket a slide rész alja. Illetve össze szokták karcolni a fém részét is, azt könnyű észre venni.) Egyébként nem rossz telefon, de ne lepődj meg a Made in Hungary feliraton. :)
55e Ft-ért gyárilag kártyafüggetlenül 2év Nokia garanciával megvásárolható már pár GSM boltban.

[ Szerkesztve ]

(#10566) Razuel válasza hemaka (#10565) üzenetére


Razuel
aktív tag

Ilyen helyekről teljesen fölösleges venni, mert
1. míg lehozzák postán +2k és akkor már ugyan ott vagyok mintha a boltba venném meg..
2. boltba meg tudom nézni mielőtt megveszem és a garival se kell baszakodni ha valami baja van..

(#10567) hemaka válasza Razuel (#10566) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én mindig náluk veszem, és elmegyek érte, mert ott meg is nézhetem, meg ki is próbálhatom, hogy minden rendben van-e vele. De kinek mi az elvárása.

(#10568) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Sziasztok!
Olyan telefont tudtok, ami kifejezetten jó diktafon funkciókkal rendelkezik (esetleg line in)? Mellesleg anyumnak lenne, úgyh nem kell szuper spéci teló.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#10569) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Üdv,
ELőfizetéssel kb mennyi egy 8800 arte?

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#10571) f.begbie válasza Razuel (#10561) üzenetére


f.begbie
tag

annyira én sem ismerem a 6500 slide-ot, de amikor legutóbb voltam a MM-ban, akkor megfogdostam azt is.és tetszett is, de szerintem a tudásához képest nagyon drága, egyébként nekem pont jó lenne, csak nem ennyi pénzért. PL a mostani n78-am 60k körül beszerezhető és mondjuk a készülékházat leszámítva, mindenben sokkal jobb a 6500 slide-nál.

(#10572) Atlantis válasza N4r4ncs (#10569) üzenetére


Atlantis
veterán

220, ill. 230k a rózsaszíneknél, hűségidőtől függően.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10573) Ricardo válasza N4r4ncs (#10569) üzenetére


Ricardo
félisten

Melyik szolgáltatónál?

(#10574) Razuel válasza f.begbie (#10571) üzenetére


Razuel
aktív tag

Jaja pont most néztem ezt a 2őt:
N78, N81
Ezek közül melyik érné meg jobban?

(#10575) Atlantis válasza Ricardo (#10573) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha jól látom, csak a rószaszíneknél van.

Razuel: N78. Jobb kamera, nem csúszkás(ami a Nokiának nem mindig sikerül jól ;] ), frisseb, lágyabb, jobb. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10576) Razuel válasza Atlantis (#10575) üzenetére


Razuel
aktív tag

Ahogy nézem csak a kinézete gány egy kicsit.. Na de azt ki lehet bírni.. :)
Lehet, hogy befizetek egy ilyenre =)

(#10577) Atlantis válasza Razuel (#10576) üzenetére


Atlantis
veterán

Volt a kezembe mindkettő, egyformán gagyi összerakás és anyaghasználat, csak az N81 még csúszkás is. :)
Nem olyan vészes az N78 kinézete, a gombjai sem, megszokható, akinek arra van gusztusa. :D

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10578) f.begbie válasza Razuel (#10576) üzenetére


f.begbie
tag

nekem most n78-am van. Az összerakás és az anyagminőség, már-már nokiásan gagyi, de a belső mindenért kárpótol. Ami meg a design-t illeti, elóször nagyon rondának tartottam, de mostanra szinte már tetszik is:)

(#10579) Jazz^


Jazz^
tag

Jövőhéten szeretnék megejteni egy telefonvásárlást,ehhez kellene nekem egy kis segítség.

45K-m lenne a készülékre, és ha lehet, független legyen :]

Zenei oldalon korrekt legyen a készülék, szeretném az mp3 lejátszómat is helyettesíteni vele.

Ne legyen szétnyitható, csúsztatható teló még belefér, de a legjobb, ha nagyományos lenne :­D

Szoftver ne legyen lassú :|

Kamera nem annyira fontos, ritkán használom, túlélem, ha nincs AF. (=

Nem hátrány a strapabíróság sem, jólenne, ha 1-2 évet kihúzna mellettem. :]

SE telókat favorizálom leginkább, de Nokiára, esetleg Samsungra is vevő vagyok.
SE W890-t néztem ki walkman családból, ami design, tudás alapján megfelel, illetve Cyber shot családból K810-et.
Bár gondolom W890-nel jobban járnék, mert zene nekem pöppet fontosabb, mint a fényképezés.

Akinek van javaslata, h milyen telefont vegyek, az legyenszíves jelezze felém, köszöntem :­)

[ Szerkesztve ]

(#10580) Atlantis válasza Jazz^ (#10579) üzenetére


Atlantis
veterán

A W890 jó választás, de nézd meg a C702-est is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10581) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Szerintetek melyik éri meg jobban: N78 vagy N79?

/\/0zb3/27

(#10582) f.begbie válasza --Nozbert-- (#10581) üzenetére


f.begbie
tag

anélkül, hogy az n79-et közelebbről láttam volna:

van kb 20e ft a két telefon ára között.
N79:
- jobb kamera
- okosborító (szvsz parasztvakítás)
- TV out

Sztem kb ennyivel jobb az n79, de persze lehet, hogy nincs igazam. Ha neked ez megér +20k-t akkor n79:)

[ Szerkesztve ]

(#10583) --Nozbert-- válasza f.begbie (#10582) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Köszi! Akkor valószínűleg az N78-at választom,20 ezer forintal többet azért nem fogok fizetni közel azonos tudásért.

/\/0zb3/27

(#10584) hemaka válasza Jazz^ (#10579) üzenetére


hemaka
nagyúr

A w890 jó telefon, ha esetleg arra esne a választásod. :)

(#10585) f.begbie válasza --Nozbert-- (#10583) üzenetére


f.begbie
tag

Ja bocs az n79-hez nem 2 gigás hanem 4 gb-s kártyát adnak.

(#10586) N4r4ncs válasza Ricardo (#10573) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

A pannonnál,de valószínű náluk is 190-200k között van.

[ Szerkesztve ]

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#10587) Zsolto


Zsolto
őstag

Sziasztok, én is kérdeznék, biztos tudtok ajánlani valamit, ami nekem nem jutott eszembe.

Szóval kéne egy második teló, a D900/D900i legyen az etalon, férfias, lapos, szép a kijelzője, csúszkás. Fontos, hogy az emailket normálisan kezelje, és éppen ezért nem lenne rossz, ha lenne benne 3G. Hátha van valami hasonló, akár a Samunak is, amiről nem tudok.
Max. 15k-t szánok rá.

Nektek beugrik valami?

Köszi:
Zsolto

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#10588) runner 125 válasza --Nozbert-- (#10581) üzenetére


runner 125
nagyúr

Sztem az N78 szebb,illetve olcsóbb is. :K
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10589) sagesz93


sagesz93
addikt

Hali!
35-40k-ból szeretnék az ünnepekre egy mobilt beújítani!
3g, meg hspda nem nagyon kell mert nem netezek telón, a multimédia rész annál inkább fontosabb! független vagy vodás teló kellene és csak új!
Eddig az lg kc550-ig juttottam valami jobb ötlet?
köszi! :R

(#10590) #35692544 válasza sagesz93 (#10589) üzenetére


#35692544
törölt tag

pont ugyan ezekkel a paraméterekkel szeretnék a gyereknek telót
a kc550et meg a w910 et néztem ki

[ Szerkesztve ]

(#10591) runner 125 válasza sagesz93 (#10589) üzenetére


runner 125
nagyúr

Samsung G600-hoz mit szólsz(tok)?
A kamera nagyon ütős! :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10592) Kilian


Kilian
csendes tag

Nokia 5320 vagy E51, ha a wifit nem nézem?
Az anyag mennyire vészes+mennyire beváltak ezek a telefonok (gondolok itt 5320-ra)?

CnC Forever!

(#10593) sagesz93 válasza runner 125 (#10591) üzenetére


sagesz93
addikt

néztem a telót de nemtom mér de nekem nagyon nem teccik! amugy télleg 1 jó tella csak valahogy nekem nem jön be.... :((
valami más ? :C

(#10594) hemaka válasza Kilian (#10592) üzenetére


hemaka
nagyúr

Egyértelmű számomra, hogy inkább az E51. ;)

(#10595) A-ki


A-ki
csendes tag

Pannonos kártyás telefont akarok venni nokiát vagy samsungot, vagy esetleg sony ericssont 20 ezer körül. Szerintetek milyet vegyek?

(#10596) A-ki


A-ki
csendes tag

Ja, és lehetőleg legyen csúszkás, persze kártyafüggetlen is jó :)

(#10597) sagesz93


sagesz93
addikt

Ugylátom ma a szakértök nincsenek gépnél vagy nemtudnak tanácsot adni :))

(#10598) hemaka válasza A-ki (#10595) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nokia 3110C
Sony Ericsson W350i
Moto V3, K1
Igazából ezek jöhetnek szóba, ha pannonost szeretnél.
Én ezekből a W350i-t választanám. :)

Ui.: Ezek közül egyik sem csúszkás.

Sagesz kollégának SE T700, vagy SE W880i?

[ Szerkesztve ]

(#10599) f.begbie válasza A-ki (#10596) üzenetére


f.begbie
tag

Samsung E250, csúszkás és 16980 praktikumban. Ráadásul ebben a szegmensben nem rossz kis telefon. Pl a csúszkamechanika kifejezetten jó.

(#10600) Jazz^ válasza Atlantis (#10580) üzenetére


Jazz^
tag

Megnéztem, tudás alapján korrekt, de a design egyeltalán nem fogott meg. :S
Valószínű, h akkor marad w890 (:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.