Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10401) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Hi!

50k környékén keresek valami igényes, készüléket. Kamera annyira nem lényeg mp3 annál inkább, jó akksi. a kiszemeltek: Samu U800, SE T700, SE W890. Ezek közül melyiket ajánljátok?

(#10402) D4rkm4n válasza tisn (#10400) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Mármint T-mobile-os. ;)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10403) poirot


poirot
senior tag

Van egy SE Z300i kagyló mobilom. (Nem nevetni... :) )

Nagyon meg vagyok elégedve;

- a logikus menüjével,
- a programozható négy/öt állású gombjával,
- hogy szétnyitható,
- elég sokáig birja nálam az aksi, (keveset telefonálok)

Viszont hiányolom belőle a bluetooth-t, a bővíthető memóriát.

Elég sokat nézegettem már a kagyló mobilokat, de mindig volt valami negativ megjegyzés, ami elgondolkodtatott, hol a készenléti idő, hol a meghibásodásról szóló megjegyzések.

Tehát a kérdésem; tudtok-e kagylóban, a fentiek figyelmbevételével ajánlani valamilyen telefont ?

Köszönöm előre is a válaszokat.

(#10404) FraFer válasza #78070016 (#10399) üzenetére


FraFer
tag

Ha a zene a legfontosabb, akkor pedig Sony Ericsson a legjobb választás még mindig, annak is a W(alkman) szériája.
A felsorolt telefonok mind elég jók zenében, de mondjuk egy SE W890 vagy W910 mindegyiknél jobb.
Az U800, a L700 és a 6120 remek telefonok, de egyik sem nyújt túl nagy extrát zene terén, csak jól szólnak, viszont jobb készülékek, mint a 530 mondjuk, ami meg talán zene terén jobb. Nehéz így bármit is mondani. :U
Például a SE T700-ban sztereó hangszórók vannak, és az nem is zenei modell, tehát eléggé össze-vissza van ez a gyártóknál, így a legjobb lenne személyesen kipróbálnod őket. ;)

(#10405) FraFer


FraFer
tag

Kagylóból szerintem a Samsung talán a legjobb, ahogy candy barban meg a SE és a Nokia. Általában. Vannak üdítő kivételek a gyártók palettáján és olyankor mi nagyon örülünk. :))
A lényeg, hogy alapjáraton a Samsungok között nézz szét, ha ezért a formáért vagy oda. :K
Vagy persze a Motorola...
Fontos, hogy milyen összegért, melyik szolgáltatónál vagy épp függetlenül, milyen tudást vársz el!?

[ Szerkesztve ]

(#10406) hemaka válasza Tommmmka (#10401) üzenetére


hemaka
nagyúr

Zenehallgatásra mindenképpen SE-W széria, nekem volt anno W810i-m agybadughatóssal nagyon élvezhető volt számomra. :) Szóval én a W890-et venném meg a helyedben. :K

(#10407) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Sziasztok!

Mobiltelefont vennék, már meg is van a fő irányvonal, csak nem tudok közülük választani :)
Motorola mind:
-V3i
-K1
-K3
-V8

Szerintetek melyik ezek közül az, amelyik a legjobb ár/érték aránnyal rendelkezik?

(#10408) FraFer válasza kacsyx (#10407) üzenetére


FraFer
tag

Attól függ, hogy mire kell, de én V(8at vennék magam számára. :B (A T-Mobilenál egész jó áron van most előfizetéssel: 2 évre 20 ezer, 1 évre 28 ezer forint.)

(#10409) D4rkm4n válasza kacsyx (#10407) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A V3i-nek vannak kehéi. Itt olvashatsz róla egy cikket. A többi típussal még nem volt dolgom. Én jelenleg egy V3xx boldog tulajdonosa vagyok. Eddig semmi problémám nem volt vele. :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#10410) Atlantis válasza kacsyx (#10407) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem lehet kérdés. A V8 a legjobb.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10412) Peace


Peace
nagyúr

Tudnátok ajánlani nekem egy korrekt kis telót viszonylag normális áron(olyan 30k körül maximum)? A kritérium hogy symbianos legyen lehetőleg és lehessen vele netezni. Azt hallottam hogy 3G az jobb mint a wifi, mert az nem keres folyamat hot spotokat. Ha ez igaz, akkor ilyen 3G technológiával rendelkezőt ha lehetséges. Jah és természetesen lehessen mem karit bővíteni, mert zenét is hallgatnék rajta. Köszi!

(#10413) FraFer válasza #78070016 (#10411) üzenetére


FraFer
tag

Szerintem egész nyugodtan vedd meg. ;) Zenében nagyon erős, nőies, szép, több színben kapható (fekete, fehér, lila, piros). Kártyafüggetlenül 50 ezer forint körül lehet az ára jelenleg.
Ha neked női szemmel ő jön be és az árát is elfogadhatónak tartod, akkor nem szabad gondolkozni: jó készülék. :K
(Vannak két hangszórós, sztereó telefonok, de egy mobilnál nem tudom, hogy mennyire tud érvényesülni. Persze jól szólnak, de rengeteg mono is szól úgy..., de a SE T700 nagyon jól szól a két hangszórójával.)

[ Szerkesztve ]

(#10414) zenonn válasza #78070016 (#10399) üzenetére


zenonn
csendes tag

Sziasztok!

Ezt megírtam már a Nokia 5310-es részhez is, de a bizonytalanok kedvéért ide is megírom.
Szeretném megosztani véleményemet erről a telefonról, hogy a rosz választást elkerüljétek. 1,5 hónapja vettem a telót aPannonnál. Eddig egy Nokia 3100-át használtm, de mivel elromlott vettem ezt. Hát nem vágom hanyat magam. Rendelkezik néhány funkcióval az biztos, de 25000 rongyot előfizetésesen nem ér meg (adtak hozzá mini hangszórókat is). Először is. Semmit sem érnek a zenelejátszó gombok, mert ki kell oldalni a billentyűz-et, hogy válthassak zenét, akkor minek??? onnan már tudom a navigációs gombokkal is. Az adatátvitele USB-n pocsék. Olyan lassú, hogy megőszülök mire befelyez valamit. Marad az USB kiegészítő. Ezen kívűl videólejátszás terén is gyengus. Ha már tesznek bele legyen jó. az MP4 fájlok akadoznak,( (176x144 AAC, MPEG4 12fps) hát szép mondhatom. Egy 320x240-es kijelzőn. A hozzá adott konvertáló prgram meg használhatatlan (frissítettem). A videó konvertálás során egyszerűen leveszi a képsávot! ????? Szóval mint telefon jó, de ha az extrákat is nézem, nem vagyok megelégedve. Ja és a fülese hihetetlen rossz megoldású, (de legalább jó minőségű).
Mint mobil 5-öst kapna alapfunkciókra és mint multimédiával kiegészített cucc 2, talán, de csak talán 3-ast a videó miatt, meg a billentyű kioldás miatt. Jobb lett volna még egy onhold gombot rárakni és akkor nem kellene a kijelzőt fölösen bekapcsolni, hogy fogyassza az áramot. Jobban megérte volna egy NOKIA 3210 + mp4 lejátszót venni! Most, hogy ezeket kitapasztaltam tuti nem ezt venném. :(

Ha fontos a videó, egy normális kialakítású fülest adjanak hozzá, akkor ezt ne.
Ja és az anyám 6210 classic-jának jobb minőségű a hangja (füles nélkül), ezen kívűl sokkal jobb képeket csinál.

(#10415) hemaka válasza Peace (#10412) üzenetére


hemaka
nagyúr

30k-ért symbianos max. 6120C használtan kijön.

(#10416) Hunter2


Hunter2
addikt

Valami rohadt bu*i patkány az este folyamán kipakolta a szekrényem a melóhelyen és közte volt a W800i-s telóm is, mivel túlsok esélyt nem látok a megkerülésérre ezért szerintetek melyik az a ma is újonnan kapható SE teló ami legalább annyit tud mint a W800i.AF fontos lenne.És ha lehet W-s széria.

(#10417) hemaka válasza Hunter2 (#10416) üzenetére


hemaka
nagyúr

Először is kár a telefonért :U
Mennyit szánsz rá, mert azért ez is fontos:)
Ha olyan kialakításút szeretnél, mint amilyen a W800 volt, akkor ezek: [link] [link]

Ha slide, akkor ilyesmik: [link] [link]

(#10418) Hunter2 válasza hemaka (#10417) üzenetére


Hunter2
addikt

w580-at néztem csak az tuti nem AF-es. Olyan 20-25-re gondoltam(w800-at még 35-ért vettem), az se lenne baj ha T függő csak a T-nél kevés SE teló van.

[ Szerkesztve ]

(#10419) FraFer válasza Hunter2 (#10418) üzenetére


FraFer
tag

Ok, de 25-ért előfizetéssel? Mert dominoban nem nagyon kapsz ilyet ennyiért. Ami még a legközelebb lehet hozzá a K800 28 ezerért vagy a W880 22 ezerért. Sajnos a W800 óta eltelt időben a SE szeret kihagyni ezt-azt, így megkülönböztetve a K-s és W-s telefonokat. :U

(#10420) FraFer válasza Peace (#10412) üzenetére


FraFer
tag

A Symbian miatt elég halott ez az ügy újonnan. :U 30 körül már kaphatóak elég jó +G-s telefonok akár kártyafüggetlenül is, de zárt rendszerrel.
(Mindig furcsa nekem, amikor valaki sok mindent akar a telefonjába, de kevés pénzért: vagy-vagy. :B )

(#10421) hemaka válasza FraFer (#10419) üzenetére


hemaka
nagyúr

Igen, sajnos nem lehet már annyira ajánlani telefonokat, mint régebben. Mert láthatod te is, hogy a W nem feltétlenül jelent már AF kemerát és agybadugós fülest, illetve MegaBass-t sem. :U

(#10422) FraFer válasza zenonn (#10414) üzenetére


FraFer
tag

Nem véletlenül nem szokták a Nokia-t, mit világbajnok zenemobilt emlegetni. :U Inkább a megbízhatóság, tartósság szempontból jók a Nokia telefonjai. Aki nagyon zenélni akar, az úgyis SE-t vesz, abból is valamelyik felsőbb kategóriást (de persze vannak kivételek, mint a Samsung F400, ami tényleg remekül szól)...

(#10423) Algieba válasza FraFer (#10420) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

0 forintért előfizetéssel megérte a SE W910. HPM-70-es fülest adtak hozzá. A kamera mellékes, ritkán használom. Zenei téren pedig tökéletes nekem. :K

Szerk.: Apámhoz került az L700-as. Ő hozta a W910-est, aztán cseréltünk. Egy férfi kézbe sokkal jobban illik az elegáns fémház. Nagyon örült neki. Egy 3510i után csöppent bele a modern telefonok világába. :) Amikor egy 50-en túli ember döbben rá az mp3 lejátszás előnyeire a tömve telt, zsongó buszon... Azonnal megkedvelte a Samsungot. :D

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10424) mrlujoak válasza Hunter2 (#10418) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hát, a W580i tényleg nem AF-os.
AF-os Walkman 30 körül... Hirtelen a W610i és a W810i jut eszembe, mint alternatíva.
Persze, ezek mind független árak.

Az autofocus megléte miatt nyugodtan bevállalhatsz nem W-s modellt is, MegaBass mélyhangkiemeléssel, és komolyabb zeneszofttal...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10425) FraFer válasza hemaka (#10421) üzenetére


FraFer
tag

Nem feltétlenül? :D Sajnos az alapmodellek esetében már inkább ritkán jelenti azt. :(( Finoman fogalmaztál. :) Ok, AF ne legyen egy alsóbb osztályú készülékben, de ha Walkman, akkor MB és minőségi füles igen. :B Jelenleg ott tartunk, hogy a zenemobilok nagy részének nincs sok értelme, mert nem szólnak (sokkal) jobban, mint szimpla társaik... :U

(#10426) hemaka válasza mrlujoak (#10424) üzenetére


hemaka
nagyúr

A W810i-t bátran merem ajánlani, nekem is volt, nagyon szerettem. :C :)
Bánom is, hogy lecseréltem... :(((

FraFer: Nos igen, mondjuk úgy, hogy indulatoktól mentesen fogalmaztam. És ténylegesen kezd eltűnni a K/W szériák közötti választóvonal... Sőt ugye itt vannak az új jelölésű modellek is, nem egyszerű eldönteni már. :)

[ Szerkesztve ]

(#10427) FraFer válasza mrlujoak (#10424) üzenetére


FraFer
tag

Vagy a legjobb választás, hogy vesz valaki egy Sony lejátszót és egy SE telefont. :) Én még 60 ezerért vettem anno a 6 gigás lejátszómat, hozzá 10-ért a Sony agybadugós fülesemet, de lassan 3 éve nincs vele semmi gondom és jobban szól, mint bármelyik telefon, ezt garantálom. Mellé bátran lehet venni egy szép T-s vagy K-s AF-es telefont, és akkor az aksit sem kell minden nap tölteni a sok zene miatt a telefonban. Valamit valamiért. :))

(#10428) Hunter2 válasza mrlujoak (#10424) üzenetére


Hunter2
addikt

Sztem az lessz hogy keresek egy jó állapotú w800-at.Az olcsóbb is lessz és tudja ugyanmazt mint a régi.
Egyébként melyik az a K-s(AF-es) teló amin normális zeneszoft van megabass-al?

(#10429) FraFer válasza Hunter2 (#10428) üzenetére


FraFer
tag

A K800 nem jó 28-ért csomagban? Jobb a kamerája, jól szól, AF-es. Szerintem a K800 jobb, mint a W800. :U

(#10430) Hunter2 válasza FraFer (#10429) üzenetére


Hunter2
addikt

csak w800-at használtan 10-el kevesebbért lehet venni.Na majd még kigondolom, kössz a segítséget.

(#10431) FraFer válasza Hunter2 (#10430) üzenetére


FraFer
tag

Lehet, hogy van K800 is olcsóbban használtan, de a használt árakat nem nagyon tudom. :B

(#10432) hbalu


hbalu
tag

Kérdezném ,hogy ki tud olyan telefont aminek jó nagy a kijelzője(240x320) és 3.5 jack csastlakozója van egy nagoyn jó zenelejátszóval megspékelve 45000-ért függetlenül vagy ennél olcsóbban T-nél kártyásan? én személy szerint az 5310 és 5320 között gondolkozok, de remélem ti is fogtok segíteni a választásban és mondtok további telefonokat ami kmegfelelnek a kritériumoknak. Előre is köszönöm!

(#10433) gooool


gooool
őstag

Helló!
A két mobil közül melyik a jobb:Nokia 5310i XPressMusic vagy LG KU990 Viewty?
Átlagos felhasználás mellett néha fotózásra,de főleg zenelejátszásra használnám.Ja és gyors legyen rajta a net.Nagyjából ennyi.Kösz a választ!

Üdv, Balázs

(#10434) hemaka válasza hbalu (#10432) üzenetére


hemaka
nagyúr

5310 nem rossz model, igaz nem mai gyerek már, habár ha kicsit visszaolvasol azt hiszem épp írt róla valaki, és nem túl jókat. Talán a SE W szériában nézelődnék.
Ha főként zenehallgatásra kell, miért nem veszek pl.: iPodot?:)

Gooool: Szerintem nyálazd át a két készülék tesztjét és döntsd el te. Úgyis vannak tesztképek is a kamerával.... :)
LG Nokia

[ Szerkesztve ]

(#10435) hbalu


hbalu
tag

Igen, csak a zenélés mellett a játék is fontos tényező ezért kéne a 240x320as kijelző, és az ipod amugy sem ér szerintem anniyt amennyiért adják... Az 5310 nekem is bejön de az 5320 méginkább, mert okosabb... Vélemények?

(#10436) hbalu


hbalu
tag

ja igen és a játék miatt fontos a strapabiro billentyűzet és a téglakialakitás. Épp ezért gondoltam az 5320ra, mert habár fényes müanyag a gombsor, de épp ezért nem kopik mint pl. egy k550nek( a mostani telefonomnak).

(#10437) hbalu válasza hemaka (#10434) üzenetére


hbalu
tag

SE W szériában nézelődtem de 2 hét alatt sikerült anniyra meggyűlölnöm a fast-portot, hogy az X1en kívül nincs sony-ericsson ami megfelelne az elvárásaimnak...a k550t is vihetem szervizbe a sony-s csatlakozó miatt, ezért kéne 3.5ös jack bele.

(#10438) nnnnn


nnnnn
tag

Üdv!

Szeretnék venni valamilyen olyasféle telefont ami elég jo minőségben tud zenét lejátszani. Árban olyan 35-40re gondoltam. Nézegettem a nokia 5610-et meg a SE W890-et és W910-et
viszont ezek már 50 felé kacsingatnak... valami ötlet? igazából a jó zenelejátszás a fontos a többi funkció nem olyan lényeges, vmi tipp olcsóbb hasonló képességű telefonra? Vagy Ezek megérik az árukat ennyire?

ITT KERESS ---> BigG.(nnnnn)

(#10439) máyköl válasza nnnnn (#10438) üzenetére


máyköl
veterán

Hátha TÉNYLEG CSAK A ZENE a fontos, akkor még a sony ericsson w200i is megteszi. De ha mégis valami komolyabbat szeretnél, akkor szerintem sony ericsson w880.

üdv: Beni. :)

(#10440) nnnnn válasza máyköl (#10439) üzenetére


nnnnn
tag

w200i :F há nemtom, a w880-al meg annyi a bajom h kicsik a billentyűi és h páran kritizálták a hangját. Meg nekem azért fontos a jobb fajta hangminőség...

ITT KERESS ---> BigG.(nnnnn)

(#10441) Peace válasza FraFer (#10420) üzenetére


Peace
nagyúr

Egyszer elég volt nekem 98k-ért telefont venni 3 éve. Csak többen is mondták hogy 30 körül már van symbianos teló amivel tudnék netezni/MSN-ezni. Azt gondoltam hogy nem új készülékről beszélnek. Nekem ez a 3G teljesen új info volt. Nem tudom mi a különbség 3G és egyéb vezeték nélküli netelérés között mobiloknál. És azt sem vágom mi az a zárt rendszer. :B

(#10442) gooool válasza hemaka (#10434) üzenetére


gooool
őstag

Hát elég jó az LG!Lehet,hogy inkább arra gyűjtök a Nokia helyett.Kösz a választ!

Üdv, Balázs

(#10443) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Melyik a legolcsóbb mobil ami a Wifi-t, HSDPA-t és 3G-t is tudja?

Köszi.

(#10444) sleberboti


sleberboti
csendes tag

mobilt szeretnék venni úgy 40000-45000-ig :F
szerintetek? én ezeket nézegettem:
v8
k800
c702
kf600
ku990(ez már húzósabb) :Y
kf510
a1200
g600
zene,kamera,kezelhetőség,játékok ezek lennének az irányadók
előre is köszi a válszokat :R

Már a jövő sem a régi...

(#10445) sleberboti


sleberboti
csendes tag

az a1200-ast elnéztem boccs

Már a jövő sem a régi...

(#10446) hemaka válasza sleberboti (#10444) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én biztosan T700-at vennék, vagy V8-at. :)

(#10447) --Nozbert-- válasza VINIKOR (#10443) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Nokia E51.

sleberboti: A C702-es legjobb választás szerintem.

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#10448) kártya válasza BringásLevy (#998) üzenetére


kártya
csendes tag

Szerintem a Nokia 5500 egyetlen olyan nagy hibája, hogy leesik e billentyűzete. Ha a Nokia 6650 T- mobile billentyűzete lenne rajta csak vízállóban akkor az lenne szerintem a legjobb strapatelefon. Kár érte. Na meg a kijelző elég kicsire sikeredett. Én raktam volna bele még pár plusz dolgot. De ezt elméletben a végsőkig lehetne fokozni......

(#10449) kártya


kártya
csendes tag

Szerintem most az N96 a legjobb teló, de a Nokia E61i -t éri meg a legjobb vagy az E51i -t. Kinem melyik tetszik. Szerintem. ;]

(#10450) hbalu


hbalu
tag

Olyan telefont keresnék max 45ezerért függetlenül vagy kártyásan a Tnél amiben 3.5 jack csatlakozó és jó zenelejátszó van 240x320as kijelző mellett! A billentyűzete jó lenne ha valami nem kopandó anyagból ksézülne, és nem szeretnék slide vagy kagyló telefont, mert abban van minek elromlania a kemény használatkor. Ötletek? Én személy szerint az 5320ra gondoltam, tetszik is meg okos is de érdekel a ti véleményetek is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.