Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) S W A T válasza Hobli1988 (#11350) üzenetére


S W A T
senior tag

Gondolom nem pirulsz benne az úton. :U hanem használod arra amire tervezték.

Ja ha valaki nem ismerné a több mobiltelefon tesztelő portál által (a mobilaréna is..) nőiesnek kikáltott telefon.

nokia 6555 nekem éppen pomt ilyen van

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#11352) Hobli1988 válasza S W A T (#11351) üzenetére


Hobli1988
tag

Nem hát,sőt feszítek,mint pók a lucernán benne! :DDD

A mai világban már nincs női vagy férfi!

[ Szerkesztve ]

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#11353) Mamuska válasza Hobli1988 (#11349) üzenetére


Mamuska
őstag

Jónak tűnik, használd egészséggel!

(#11354) S W A T válasza Hobli1988 (#11352) üzenetére


S W A T
senior tag

Kivéve ha lányos a színe :D bár a sötét piros ma már sok fiunak tetszik. :U :DDD

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#11355) Hobli1988 válasza Mamuska (#11353) üzenetére


Hobli1988
tag

Köszi,már rendeltem is bele memkártyát! :C

Swat: én nem 1szer láttam rózsaszin inges muksikat!

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#11356) #30734848


#30734848
törölt tag

Még mindig nem találtam meg az eléggé lestrapált k750-em utódját, mert már 3x rendeltem készüléket, de nem tudtak hozni.

Milyen hasonló kaliberű új készüléket tudnátok ajánlani úgy max 50e ft-ig?

És valószinű,h netről szeretnék rendelni, tudnátok ajánlani megbízható oldalakat, ahonnan lehetne rendelnem?

Köszönöm

(#11357) jociacer


jociacer
csendes tag

Sziasztok!Mobil vétel előtt állok és két tipus között vacilállok!Nokia6300 vagy samsung L700 !
Szerintetek melyik a strapa bíróbb és meg bízhatóbb?Egy árban tudnék hozzá jutni!A 6300 ból van fekete a vodafonnál?

(#11358) [a]tti...


[a]tti...
csendes tag

Hy all! :)
Nyárra gondolkozok hogy beújjítok egy új telefont. Jelenleg egy nokia 5310es Xpress musicom van.. hát eléggé kiábrándultam hogy egy kicsi eséstől a kijelző betört és elkezdett folyni.. igazán csak most kezd lassan idegesíteni, 1évig szinte semmit nemgátolt mert pár pixel volt csak fekete.
Most szeretnék valami újjat, valami jobbat. Márka mindegy, bár örülnék ha SE, Nokia vagy Samsung lenne a kicsike. Pár dolog amit szeretnék:
-Jó fényképező tudása legyen mert szeretek sokmindent megörökíteni.
-Lehetőleg 2gigás legyen, és bővíthető.
-Zenelejátszó finoman beállítható legyen és könnyen lehessen kezelni mert imádok zenét hallgatni. És kihangosítva is tisztán szóljon.
-Örülnék ha normál designje lenne, szóval semmi csúszka vagy nyitogatás :)
-Legyen kényelmes a billentyűzete.
-Akksija bírja el a hosszú használatot . :P
-Gps
-Internet kapcsolódási lehetőség.
ennyi :)
lehet hogy ilyen telefon nincs is.. vagy csak nagyon összesűrítettem hogy mitszeretnék. De remélem segítségemre lesztek! Előre is köszönöm!
:R

(#11359) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Üdv!
Egyik ismerősöm nehéz feladvánnyal lepett meg, jó kamerás, mp3 lejátszós mobilt keres, leginkább a T-Mobile-nál előfizetéssel, mert ez a szolgáltatója.
Használtan max. 25-30e-t tudna rászánni a készülékre.
Elsődleges a fotózás és videórögzítés, mert sokat jár rendezvényekre. A mobilnak kicsinek, kézre állónak kell lennie, mert hölgy és szeretné a zsebében, kéz közelben tartani a telefont, hogy azonnal fotózni tudjon.

Mondtam neki, hogy vegyen digitális kamerát... de neki mobil kell.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11360) Hobli1988


Hobli1988
tag

Joshi Bharat segít nektek srácok! :R

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#11361) Worker válasza jociacer (#11357) üzenetére


Worker
aktív tag

Sztem a N6300 a TE telefonod! :)

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#11362) Ricardo válasza #30734848 (#11356) üzenetére


Ricardo
félisten

K800. Jobb kijelző, jobb kamera, Xenon villanó, és az ár/érték aránya verhetetlen. Nem mai készülék, de ha K750 volt az előd akkor ez a te telefonod.

(#11363) fateless válasza Algieba (#11359) üzenetére


fateless
veterán

Esetleg K770 Vodánál, turbosim, így 28k. Persze videóra nem az ideális, de arra minimális számú LG és Samsungon meg újabb (nem 15f/s-os) Nokián kívül nem sok jó, de azok drágábbak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11364) Mamuska válasza #30734848 (#11356) üzenetére


Mamuska
őstag

LG Viewty 3" érintőkijelző, 5 mp kamera, VGA videó, HSDPA

Samsung f400 2,2" kijelző, 3,2 mp kamera, 3,5 jack, HSDPA 44 ezer gyári garanciával újonnan.

Samsung g600 2,2" kijelző, 5 mp kamera és a legjobb ebben a felbontásban, VGA videó.

Nokia 6500 slide, 2,2" kijelző, fém külső, 3,2 mp kamera, VGA videó.

Nokia 5610 2,2" kijelző, 3,2 mp kamera, VGA videó.

(#11365) Mamuska válasza Algieba (#11359) üzenetére


Mamuska
őstag

Annyit tudok mondani, hogyha még hozzátesz párat, akkor tudna venni egy LG kc550-et, ami már komolyabb.

- 5 mp kamera
- 720x480 videó, verhetetlen!
- 2,4" kijelző
- kijelzőforgatás
- ráköthető TV-re
- 34900- több színben, az edigitalban gyári garanciával

A samsung g600 újonnan 40 ropi, de használtan bőven kijön 30-ból.

- 5 mp kamera, a legjobb
- 2,2" kijelző
- VGA videó
- jó zenei képességek a B&O chipnek köszönhetően

[ Szerkesztve ]

(#11366) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Köszönöm a válaszokat!
Az LG és a Samsung ígéretes modell. Már csak rajta múlik, mit választ.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11367) Mamuska válasza [a]tti... (#11358) üzenetére


Mamuska
őstag

Ecsém, neked aztán van egy kívánságlistád. Szóljál nekem is ha találtál ilyet! Közelítőleg megfelel talán egy n79 a számodra, vagy addigra megjelenik a samsung i7110-es is. Jövőre én is írok a Mikulásnak, hogy kérek egy e71-et az i8510 kamerájával.

(#11368) wombation válasza [a]tti... (#11358) üzenetére


wombation
tag

N98...talán?

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#11369) [a]tti...


[a]tti...
csendes tag

Köszi Mamuska!
A samsung i7110 jó választásnak tűnik, de majd teszt után még meglátom. :) :R

(#11370) #30734848


#30734848
törölt tag

Na végül is két telefonra szűkítettem a kört. SE K810i és K850i.
a különbség nyilvánvaló, no persze az árban is.
45-50nél semmiképp nem akarok többet szánni telefonra, de sajnos ilyen árban még nincs a k850, mert amit találtam legolcsóbbat, az is 53+szállítási ktg... :((

Szerintetek vegyem meg most a k810et, vagy várjak még a inkább a k850re?
Vajon 50 alá fog menni rövid időn belül az ára? :((

(#11371) Mamuska válasza #30734848 (#11370) üzenetére


Mamuska
őstag

Nem várható, amíg nem stabilizálódik a forint árfolyama. Az elmúlt egy-két hónapban minden telefon csak megdrágult.

(#11372) picur220 válasza wombation (#11368) üzenetére


picur220
veterán

Kár, hogy az a telefon nem létezik... N79 viszont igen, és abban ezek kb benne vannak...

[ Szerkesztve ]

(#11373) Mamuska válasza picur220 (#11372) üzenetére


Mamuska
őstag

Létezik az n98, még pedig Jinpeng n98. Senki nem mondta, hogy nokia, és simán lenyomja a nokedli n79-et. :D Nálunk csak Orosz nyelvű van, touchscreen, dual sim mi kell még? Egyedi kínai design, nem tucat nokia. ;]

(#11374) wombation válasza Mamuska (#11373) üzenetére


wombation
tag

Így van, kell egy "kis" különlegesség a mobilok terén is :DDD

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#11375) jociacer


jociacer
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek melyik lenne a jobb választás L700 vagy Nokia 6300?

(#11376) wombation válasza jociacer (#11375) üzenetére


wombation
tag

Tesztek:

L700:[link]

Nokia 6300:[link]

Én a Nokiát választanám :U

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#11377) Worker válasza wombation (#11376) üzenetére


Worker
aktív tag

sztem is 6300, bar en 6300 buzi vagyok :DDD

de amugy legfobb ervek:
- kijelzo (csodaszep)
- szvsz SZEBB, kifinomultabb a keszulek
- nokia (bar ez nem mindenkinek erv)

tobbi tulajdnosagban hozza ugyanazt legalabb, mint a samsung

(aktualitasaban mar a 6300 sem csak ajanlott lenne az ara miatt sztem)

[ Szerkesztve ]

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#11378) picur220 válasza Worker (#11377) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem is 6300...
Egyébként elárulná vki, h mit jelent az szvsz?? Tom h 1 ideje itt vok az oldalon, csak azért nem tom, mert a fórumozást nemrég kezdtem...

(#11379) nemma válasza picur220 (#11378) üzenetére


nemma
addikt

Szerény véleményem szerint ;)

jociacer: 6300 :K

(#11380) fateless válasza wombation (#11376) üzenetére


fateless
veterán

Nekem jobban tetszik külsőre a Samsung, de a Nokiát venném a menü átláthatósága és módosíthatósága miatt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11381) -NOKIA- válasza wombation (#11376) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nokia 6300.

-USB csatlakozó miatt
-2,5 jack miatt
-remek kijelző, több téma + program áll rendelkezésre.
-és ugye a márka...

(#11382) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Na meg ugye a fateless kolléga által említett kezelhetőbb menü...

(#11383) wombation válasza -NOKIA- (#11381) üzenetére


wombation
tag

Persze hogy a Nokiát ajánlod,mivel a neved is Nokia :)
Nemrég én is ilyet akartam venni,de közben rájöttem,hogy ez a telefon túl jó hozzám... :U

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#11384) -NOKIA- válasza wombation (#11383) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

És a 3120 classic?

(#11385) Hobli1988 válasza -NOKIA- (#11384) üzenetére


Hobli1988
tag

Nokiának nokia való,szerintem a 6300 a nyerő!Szerintem(saját vélemény) ami még jó és jól néz ki az a 7500,igaz kicsit drábább 4-5k-val!

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#11386) wombation válasza -NOKIA- (#11384) üzenetére


wombation
tag

Ahhoz meg már én vagyok túl jó :))

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#11387) S W A T


S W A T
senior tag

Játékra milyenm mobilt ajánlotok :F A fő szempoont az az hogy ne merüljön le 2 óra folyamatos game-től. :U

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#11388) S W A T


S W A T
senior tag

Elég 1 alap teló de azért 1 kam legyen benne.

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#11389) -NOKIA- válasza S W A T (#11387) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Vagy valami újabbra gondoltál? :U

(#11390) priti


priti
addikt

Helo, olyan teló van már, ami szól úgy legalább, mint egy W200i, jó bele a sima jack-el szerelt füles, szal van rajta aljzat meg az SD kártyát is bele lehet tömni, USB-n rá lehet nyomni a pc-re és készít olyan minőségű képeket, ami már nem pixelháború, teszem azt egy olyan igazolványképet lehet vele csinálni, amiről nem ordít, hogy telefonnal készült és belefér 30-40 ezerbe adatkábellel?
Az internettel kapcsolatos dolgok, a videotelefonálás, bluetooth meg ilyenek egyáltalán nem érdekelnek. Ha jó felbontású nagy a kijelzője és videót lejátszik az nem hátrány, de ha nem az se nagy érvágás a zene a lényeg, de ha lehet kihagynám a SE walkman mobiloknál használatos plussz kábelt, ami csak ott tekeredik, hogy legyen jack a végén, mert úgyis a saját intraaurális fülesem használom, mert a telefonos fülesek egytől-egyig harmat gyengék az AKG fülesemhez képest és már megszoktam.

A mai napig nincs bajom végülis a w200i telómmal, csak nagyon szar képeket csinál és sajnálok pénzt adni külön fényképezőgépért, mert annyit nem fotózom, viszont néha kéne és inkább a telót cserélném ki valami jobba, ez egy picit talán mára már ciki is, bár ez se nagyon izgat, ha csak régiben van ilyen az se baj, ha nekem jó mindenki bekaphatja.

Hardverlesen

(#11391) S W A T válasza -NOKIA- (#11389) üzenetére


S W A T
senior tag

Nem méregdrága készülékre gondoltam. :U :U úgy tudom az N-gage az..

Sima 1szerű mobil mint a nokia 6555 vagy ilyesmi .(ilyenem van szóval ezt senki ne ajálja)

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#11392) wombation válasza S W A T (#11391) üzenetére


wombation
tag

Jáccani nem mobilon kell...arra ott a PSP ;]

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#11393) S W A T válasza wombation (#11392) üzenetére


S W A T
senior tag

Azt nem lehet bárhová magaddal vinni... vagy akárhol elővenni. :P

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#11394) Mamuska válasza priti (#11390) üzenetére


Mamuska
őstag

Az samsung i550 csak 39980- és tud mindent. Először próbáld ki a trackball-t, mert lehet nem jön be a kezelése. Jelenleg a tudását nézve ennyiért elég best buy, 2,6" kijelző, symbian, 3,5 jack, microsd, gps, HSDPA, 3,2 mp af kamera, VGA videó.

A samsung f400 44k gyártói garanciával. Az kifejezetten a zenére van kihegyezve 2,2" kijelző, 3,5 jack, microsd, 3,2 mp af kamera, HSDPA, szóval megfelel a kívánalmaknak. Én ezt venném, de ez csak az én véleményem.

(#11395) -NOKIA- válasza S W A T (#11391) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Már 11ért lehet kapni itt a PH-n.

(#11396) S W A T válasza -NOKIA- (#11395) üzenetére


S W A T
senior tag

Gondolom valami lehasznált cuccot. :)

Meg nekem bőven elég a java játék azt meg egy mezei teló is tudja.

Ez az N-gage kicsit csicsás nekem.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#11397) wombation válasza S W A T (#11393) üzenetére


wombation
tag

Még magaddal vinni csak-csak .....de elővenni pl egy sötét utcán nem ajánlott ;]

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#11398) priti válasza Mamuska (#11394) üzenetére


priti
addikt

Ez kellemes meglepetés, még választék is van, azt hittem a jack miatt szívni fogok és kompromisszum kell.

Az F400-al az a bajom, hogy nem fix. Az a tapasztalatom a saját meg a család telói alapján, hogy az ilyen csúsztatós meg nyithatós telefonok kevésbé tartósak, rendre elhullottak nálunk egy-két év után, pedig mindenki vigyáz a sajátjára, ami meg fixen össze van rakva egy téglában az meg túléli mindet.

Emiatt meg a GPS miatt az i550 felé hajlok, de olvastam róla egy tesztet, amiben nagyon lehúzták "ilyen szart még nem pipáltam" szinten a GPS-t benne, viszont symbian alá lehet telepíteni jobb szoftvert, ami azért sokat dobhat rajta, nem tudod véletlenül, hogy ez a 9.2-es symbian mennyire jó vagy rossz? Csak mert körbenéztem, hogy tudnék e IGO8-at szerezni pölö (arról jókat hallottam) és már meg is van, nem volt egy nagy kaland, kérdés hogy megy e majd, mert ha azzal még GPS-nek is lehetne érdemben használni, akkor egyértelmű, bár azt az EQ nélküli zenét is meg kéne hallgatni, hogy az milyen, utánanézni , hogy van e zenelejátszó progi, amiben van EQ ami nem torzít és megy rajta, nem gondoltam, hogyez ilyen bonyolult lesz, tiszta pc lassan. Találtam cikket itt a PH-n is, hogy lehet azért varázsolni és akár tanúsítvány nélküli progikat is fel lehet dobni picurka hack után, ami tényleg nem vészes
Persze lehet valami olcsóbbon kéne próbálkoznom először, nehogy tanulópénz legyen belőle, mert annak picit sok lesz azért 40k :U

Hardverlesen

(#11399) Mamuska válasza priti (#11398) üzenetére


Mamuska
őstag

A samsung csúszkái ahogy hallom, látom tartósabbak, de tényleg még egy plusz hibalehetőség. Azért hajlottam az f400 felé, mert a trackball az nagyon megosztó tud lenni és csak kipróbálás után érdemes belevágni, meg szerintem még nem olyan kiforrott mint a Blackberry készülékekben. Az igo az csak windows mobile-on megy, symbianra a garmin javasolt ami 17k. Mennek rajta a nokiás programok, csak azt hiszem az n gage-el vannak problémák, bár ezt nem tudom pontosan. A samsung az okos telefonjaira nem nagyon szokott kiadni frissítéseket, így ez is problémás. Jobban belegondolva ez még az első symbian-os samsungok egyike, talán a g810-től jöttek bele igazán, most meg már nagyon a csúcson vannak, csak kurva drága egy i8510.
Én ebben a helyzetben vennék egy használt n78-at, láttam is már 40 körül nokia garisat, persze csak akkor ha nem félsz a használttól. Az már fp2-es, fm transmitter, gyorsabb, wifi is van, ugyanúgy persze van gps, meg még is csak nokia, a zenében is jobb, aksi is elég méretes. Újonnan 65k nokia garival, de használtan azért talán kijön 40-ből egy jó állapotú nokia garis. Szerintem jóval kevesebb gondod lenne egy n78-al.

(#11400) Mamuska válasza priti (#11398) üzenetére


Mamuska
őstag

Tehát én újonnan egy f400-at vennék, de ha szóba jöhet a használt is akkor egy n78-ra hajtanék. Nekem még szerencsére nem volt soha gondom egy használt mobillal sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.