Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) bt infó válasza lúzer (#11897) üzenetére


bt infó
tag

Se k800i-t használtam több mint 1 évig és nyugottan merem ajánlani
És jól viszi is a progikat is De aztán LGKU990 lett belőle
tegnap óta :))
De ez az írás
[link]
Segít eggy jó választásba W910i is jó

A pecsét helye

(#11902) runner 125 válasza bt infó (#11901) üzenetére


runner 125
nagyúr

Volt nekem is K800i-m, bíztam benne h az SE már kijavította a joy problémákat, de csalódnom kellett. :N
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11903) Ricardo válasza bt infó (#11901) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem most is K800am van. Megbízható telefon, nagyon szeretem.

(#11904) Mamuska válasza Ricardo (#11903) üzenetére


Mamuska
őstag

Tényleg jó telefon, az egyik legjobb SE, csak nagyon elavult tudásra.

(#11905) Ricardo válasza Mamuska (#11904) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem mai darab. A tudása is és az ára is ennek megfelelő.

(#11906) feodora


feodora
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy nagyon megbízható, jó telefont venni. A problémám, csak annyi, hogy eddig volt egy Luna-m, egy e65, meg egy n80-am és mindegyik nagyon hamar "tönkrement". Recseg a vonal, folyamatosan megszakad a hívás, nincs hang és még sorolhatnám. Ezekután úgy gondoltam, hogy egy s40-eset kéne venni, (bár a luna is az), szinte semmi nem kell tudnia, csak nézzen ki jól, működjön és 30-40 körül kijöjjek belőle. Kamera jó ha van, de amúgy semmi extra igényem nincs. Elegem van a drága telókból...Szerintetek?

(#11907) runner 125 válasza Ricardo (#11903) üzenetére


runner 125
nagyúr

Joystick-ot "mennyire használod"? Enyém fél éves volt, de jobbra nem mindig vette már be... :F
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11908) wwhy


wwhy
veterán

megpróbáltam egyedül megoldani, de egy kis segítség jól jönne:
Eddig sikerült szűkíteni:

KU990 vs, KF750
Samsung U800 vs Nokia 6500 classic (esetleg u900 vs 6600 slide)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#11910) fateless válasza feodora (#11906) üzenetére


fateless
veterán

6300?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11911) iNfAntRy válasza feodora (#11906) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Nokia 3110C, vagy ennek a fejletebb verziója: 3120C. Könnyü kezelni, viszonylag jól néznek ki, tudásuk is megfelelő.

Ajánlom még a kifutó samsung e250-t, a tudása alapszintü, de tud mindent ami egy juzernek fontos lehet(mp3,video,radió). Anyagminösége nagyon jó, nem kopik vagy karcolódik.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#11912) York


York
tag

Sziasztok

A hetvegen megadta magat a motorola A780-am :( hupp hupp, imadtam...
Helyette keresnek valami telefont :).
A kovetkezo tipusokat talaltam igy hirtelen:
SE W910i, SE W890i esetleg T700.
Ami fontos szempont 3G-t tudja lehetoleg 3.5G, valamint strapabiro legyen fem boritas vagy nagyon jo minosegu muanyag legyen, valamint legalabb 5 napi ne keljen tolteni kozepes hasznalat mellett. Paromnak W910i van, nekem tetszik :), tudja az 5 napot, eleg strapabironak velem.

Igazabol meg egy dolog jo lenne ha SD kartyas lenne, ami az SE keszulekeire nem igaz :(, tudtok esetleg mas gyartotol ajanlani keszuleket?

Valaszokat elore is koszonom.

(#11913) Mamuska válasza thomyerk (#11894) üzenetére


Mamuska
őstag

Vettem ma egy diamond-ot, még ismerkedés fázisában vagyunk, de úgy tűnik a samsung pda-m gyorsabb, meg abban kicsit izmosabb proci van egy 624mhz-es marvel. Kérdezgess a topicjában, mert én csak úgy vaktában vettem nem nyálaztam végig a fórumokat, majd egy hónap múlva tudnék mesélni igazán.

Saint_ Csak úgy jött, de megmaradok még a symbiannál is.

[ Szerkesztve ]

(#11914) Magnum_ válasza Mamuska (#11913) üzenetére


Magnum_
nagyúr

WM-et? :Y ;]

I humbly and respectfully decline™

(#11915) Mappa


Mappa
addikt

Hali

K810 ről szeretnék váltani K850-re vagy van ilyen árban más teló ami esetleg még jobb is ? nagyon SE felé húzok már 4 éve... azóta 4-ik SE telóm ...de azért hátha van valami jóság ilyen kategóriába. :)

nem kötelező megadni

(#11916) Mamuska válasza Mappa (#11915) üzenetére


Mamuska
őstag

Én ha nem számítana a kamera, és csak SE jöhetne szóba 60 körül akkor a g705 lenne a befutó. Jó pár dologban túlmutat a k850-en, nagyobb kijelző, wifi stb. de a navigációt ne vedd készpénznek mert arra használhatatlan.
Más márkánál egy n78 lenne a befutó, az viszont egy sokkal magasabb szint mint a k850, de a kamerában az is rosszabb, de minden másban veri. Azután ami még jobban bejön mint a k850, de szerintem kevésbé jók mint az n78, az a 6220classic, meg az e63.
Vagy még az LG ks20 is olyan árban van, és a k850 vizet nem visz neki, mondjuk ez pda.
A g705, vagy az n78 közül választanék elsődlegesen, persze ha számít a kamera akkor k850.

(#11917) Mappa válasza Mamuska (#11916) üzenetére


Mappa
addikt

igen néztem a g705 nem is rossz...de rossz pont a kamera benne....illetve voltakép ugyanolyan képeket csinálna mint most a k810 csak ebben van vaku asszem a g705 csak led van sajnos ...de nagy dilemma g705 vs k850 ....g705 mellet szol hogy a wifi-t munkahelyemen tudnán pl használni +sokkal nagyobb kijelző ...dilemma :U

nem kötelező megadni

(#11918) f.begbie válasza Mamuska (#11916) üzenetére


f.begbie
tag

N78-am volt nekem, nagyon jó kis masina! Egyébként meg attól, hogy "csak" 3 mpx-es kamera van benne, nem feltétlenül rosszabb mint a k850... Az n78-ban csak az anyaghasználattal volt komoly bajom:(

(#11919) feodora válasza iNfAntRy (#11911) üzenetére


feodora
csendes tag

A 3120C jobban tetszik talán, megnézem élőben. Az 5220ról tudtok valamit? ajánlanátok? És a 6303 megjelent már? Mennyibe kerül? Arról vélemények?

(#11920) Mamuska válasza f.begbie (#11918) üzenetére


Mamuska
őstag

Amilyen képeket láttam egy kicsit jobbnak tűnt a k850, de mint kiemeltem ég és föld a két telefon tudásra, természetesen a nokia javára. Nekem leginkább a gombok nem jönnek be rajta. Soha sem a kamera miatt veszek telefont amint ez látszik a készülékeimen is, mindegyiknek ez a gyenge pontja, de nem nagyon izgat, mivel jelen állás szerint nagy átvágás ez a mobilos fotózás úgy ahogy van, még ezek a 8 megapixeles "csodák" is siralmasak.

(#11921) runner 125 válasza Mamuska (#11913) üzenetére


runner 125
nagyúr

A TF3D azon nem sikerült túl jól, az elsődleges "lassúságát" az okozza.
..illetve van nekem még jó néhány érvem h olyanom nem lesz.. :)) ;)
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11922) Mamuska válasza runner 125 (#11921) üzenetére


Mamuska
őstag

Kijöttek újabb rom-ok amikkel sokat gyorsult a cucc, majd a napokban fölküldöm rá. Akkor rá lehet tolni az új TF3D2-t is. Nem lesz ez olyan rossz. Az aksi az gyengus, azt hiszem a touch pro akkuját kell bele venni ami kicsit izmosabb. Olvasgatok majd róla mit hogyan kell.

(#11923) York válasza York (#11912) üzenetére


York
tag

Meg egy hulye kerdes :).
Van SE W910 es W910i, ha igen mi a kulonbseg?

(#11924) fateless válasza York (#11923) üzenetére


fateless
veterán

semmi (i=international)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11925) -NOKIA- válasza feodora (#11919) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ezek közül a 5220ast javasolnám, vagy egy 5310est...

(#11926) f.begbie válasza Mamuska (#11920) üzenetére


f.begbie
tag

Nem kioktatni akartalak ezzel, csak ahogy emlékszem a k850 az 5 mpx-esek között nem volt vmi nagy szám, annak ellenére, hogy a k sorozat tagja. Szóval még mindig inkább egy jó 3 megapixeles, mint egy rossz 5-ös. Bár tény, hogy az n78 kamerája sem a legjobb, de azzal komoly gondjaim nem voltak, az legalább egy valamennyire kiforrott 3 megás modul volt. A gomboktól én is tartottam, de egészen meglepő, de könnyen és kényelmesen kezelhető volt. Persze több oldalas e-maileket nem írtam volna rajta. :)

Abban meg maximálisan egyetértek, hogy lehet akár 8 vagy 12 mpx is, ha egyszer még mindig sokkal gyengébb,mint akár egy kompakt fényképezőgép. Bár fejlődik a dolog és voltak egészen jó próbálkozások, lásd g800, de azért még mindig nagyon messze vannak ezek a mobilos kamerák az elvárható minőségtől.

(#11927) runner 125 válasza Mamuska (#11922) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, érdemes próbálkozni főzött ROM-okkal is, XDA oldalán is van egy rakat ROM.
Sok sikert hozzá! :)
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11928) Mamuska válasza runner 125 (#11927) üzenetére


Mamuska
őstag

Nem tudod véletlenül hol lehet venni a legolcsóbban gyári 1340mAh-es akkut hátlappal. Eddig 10k a legolcsóbb amit találtam. Eddig ez a legnagyobb bajom vele, mert most nyomogatom rendesen, és fél nap alatt megadja magát.

(#11929) Csij


Csij
csendes tag

Sziasztok! Fehér SE W580i-t vadászok. Ajánljátok még 35e-ért függetlenül, vagy ennyiért van másik hasonló/jobb is? Leginkább csak szép, csajos telók érdekelnek! Köszi a választ! Pusz mindenkinek!

(#11930) linkoln001 válasza (#11050) üzenetére


linkoln001
tag

ha vkit érdekel haveromnak van egy nagyon full állapotban lévő független n73 fekete előhátlappal. sok tartozékkal: fix 30ezerért!

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?sfor_all=&sfor_exac=&sfor_some=&sfor_none=&suser=linkoln001&sival=&sctyid=&scmpid=&swanna=

(#11931) linkoln001 válasza linkoln001 (#11930) üzenetére


linkoln001
tag

ja és ajánlaom mindenkinek az e51-t.nagyon teccetős telefon. most adtam el, van egy k850im nem rossz, de azért visszatérnék az e51-hez

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?sfor_all=&sfor_exac=&sfor_some=&sfor_none=&suser=linkoln001&sival=&sctyid=&scmpid=&swanna=

(#11933) runner 125 válasza Mamuska (#11928) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ahogy néztem csak gyorsboltnál látok. :U Gondolom ott találtál Te is 10k-ért.
Talán nézz szét még vateran, vagy ebay-en. Hátha. Bár most kintről vásárolni nem éri meg.

Többiek; Az Apróhirdetés rovat itt van. :U

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11934) Csij


Csij
csendes tag

Köszönöm a választ! Ez a gyorsbolt ez mi? Tudnál küldeni linket? Köszi!

(#11935) linkoln001 válasza runner 125 (#11933) üzenetére


linkoln001
tag

hát igen a külföldi árubehozatal igencsak megsokszorozodott az Euro magaslatából.

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?sfor_all=&sfor_exac=&sfor_some=&sfor_none=&suser=linkoln001&sival=&sctyid=&scmpid=&swanna=

(#11936) runner 125 válasza Csij (#11934) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem Neked válaszoltam, mindig tekintsd a fejlécet;

"(#11933) runner 125 válasza Mamuska (#11928) üzenetére"

Egyébként a W580 új árai itt vannak, nézz szét.

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11937) Csij


Csij
csendes tag

Bocsi, még új vagyok.

(#11938) Mappa


Mappa
addikt

Az a helyzet,hogy egyre jobban bizonytalanodom el a G705 eddig csak lehuzó teszteket olvastam...alig van valami ahol dicsérik :F :O .....lehet K850 maradok

Szerk.: G705 mellete szól hogy pl.munkahelyemen a WiFi kitudom használni ...

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#11939) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Tervezem egy LG KE970-es telefon vételét. T-mobilnál 4K-ért kettőt is hozzámvágnak, persze 2 új előfizetéssel.
Ma megnéztem a telót, nyomkodtam meg ilyenek. Egész bejön, bár az a görgő...eltart egy darabig szerintem a megszokása. Tudom, nem egy csúcstelefon.
Kinézetre egész bejön (persze a Titanium-ot gondoltam:D).
Neketek mi a véleményetek róla?
Fülhallgató ügyileg hogyan szól? Itt jó pont, hogy saját fülest is lehet hozzá csatlakoztatni.
Átlagban mennyit bír az akksija?
A java-s játékokkkal mennyire van megbarátkozva? Ezt azért kérdezem, mert volt annó egy D600-am, az ugye java-s, de egy db java-s játékot nem tudtam rárakni.
Előre is köszi! :R

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#11940) Magnum_ válasza Klemens (#11939) üzenetére


Magnum_
nagyúr

családban van, 2x is járt szervizben. de ez csak saját "tapsztalat", én nem ezt választanám.

I humbly and respectfully decline™

(#11941) Klemens válasza Magnum_ (#11940) üzenetére


Klemens
őstag

És milyen okból járt ott?
A többi szempontból milyen amiket még írtam?
Előre is köszi! :R

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#11942) No-kia


No-kia
őstag

ide is beírom, háthaHello! milyen mobilt tudtok ajánlani 20K alatt ami iagazi kuriózum és egyedi(sőt legjobb lenene eg ynokia, és persze azért amindennapokban használható legyen) és egy 7710 est néztem ki de 30 alatt nem adja senki, szval milyen ötletek vanank? tudom elég hülye kérdés, de elfogott a nosztalgia, ngage qd t se találok

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11943) Klemens válasza No-kia (#11942) üzenetére


Klemens
őstag

N70?
Not bad telefon, nekem is volt, egész jó is és szerintem már 20K alatt is kapható.
Nekem volt már. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#11944) linkoln001 válasza Klemens (#11943) üzenetére


linkoln001
tag

n70? hát szoftvehibás széria volt.
szerintem akkor már inkább n73. és kicsit rárakok egy pár ezrest

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?sfor_all=&sfor_exac=&sfor_some=&sfor_none=&suser=linkoln001&sival=&sctyid=&scmpid=&swanna=

(#11945) No-kia válasza Klemens (#11943) üzenetére


No-kia
őstag

igen nézegettem, de nekem most az eannyira nem olyan nagy kuriózum, 7710 est esetleg nem tudnál szerezni? :DD :DDD :))

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11946) No-kia válasza linkoln001 (#11944) üzenetére


No-kia
őstag

n73 am volt, de nekem most az a lényeg hogy különleges legyen aka 7710, de ehhez hasonló tuti nincs :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11947) -NOKIA- válasza No-kia (#11945) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Esetleg még ez?

(#11948) No-kia válasza -NOKIA- (#11947) üzenetére


No-kia
őstag

mi? :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11949) Magnum_ válasza No-kia (#11948) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hát ez ;]

I humbly and respectfully decline™

(#11950) Mamuska válasza Magnum_ (#11949) üzenetére


Mamuska
őstag

Na húzzál innen kóla báró. :D

No-kia: 5500 sport, samsung i300, i750, motorola q8, vagy egy-két régebbi linuxos moto. Ezek közül egyik sem volt tömegtelefon. Még eszembe jutott az LG ks10 ami nagyon olcsó, és még most sem olyan kevés a tudása, és amellett igazi ritkaság, és symbianos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.