Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11154) runner 125 válasza Kiliki (#11148) üzenetére


runner 125
nagyúr

Persze ,ez bent van a pakliban.
Nekem eddig talán 2 bolti garanciás készülékem volt. A többi gyártói garis volt.
Ha baj van vele talán előbb javítják,meg pl a helyi Nokia szervízbe is eltudod vinni. Az-az országos.
Szvsz megéri a picivel drágább készülék gyári garral.
Üdv.M

mod. Ők egy elég régóta -szvsz jól- működő GSM bolt.
De ha gyári garanciával vásárolod akkor teljesen mind1 hol veszed. Nyilván ott kell ahol a legolcsóbb. :K

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11155) ko9


ko9
addikt

Hello mindenki!
Lenn még két kérdésem, de először csak az egyik:
SE K800i vagy Siemens SX1
Mindakettőnél a moddingolás a fontos. SEnél már sokat csináltam, SX1-nél meg csak hallottam, hogy Linuxot is lehet rárakni meg ilyenek. Mennyire megbízható ez, na meg mennyire átalakítható?
Köszi előre is!
Üdv: ExPeacer

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11156) zsolt1129 válasza No-kia (#11048) üzenetére


zsolt1129
addikt

Az már baráti ár érte :D

(#11157) attika89


attika89
senior tag

Sziasztok!
Tesómnak haldoklik a mostani telója(se k510i) és másikat kellene neki keresnem.
Remélem tudtok segíteni. :R
"Kritériumok":
-Nokia v. SE
-valami csajos színben legyen elérhető
-ne legyen túl nagy
-40-50e-nél ne nagyon legyen drágább
szerk.: lehetőleg ne legyen slide-os

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#11158) attika89 válasza attika89 (#11157) üzenetére


attika89
senior tag

Vagy esetleg Samu U800?

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#11159) Mamuska válasza attika89 (#11158) üzenetére


Mamuska
őstag

Az elég jó darab az a samsung.
Esetleg 6120c van fehérben, rózsaszínben, és pirosban is.
6267 lehet kapni narancsban.
5310 van full fehérben, van ami fekete,de rózsaszín betétes és ugyanez persze pirossal is kapható.
7900 prism azt csak feketében láttam, de alapból csajos a kinézete.
SE t700 meg van pirosban.

(#11160) Ricardo válasza attika89 (#11157) üzenetére


Ricardo
félisten

A K770 Jó választás lehet.
Fehérben tuti elérhető a lilát nem tudom hol lehet beszerezni

(#11161) Mamuska válasza Ricardo (#11160) üzenetére


Mamuska
őstag

Nem jó az anyagminősége, a kijelzője meg már nagyon pici. Az u800 az klasszisokkal jobb.

(#11162) Mamuska válasza Ricardo (#11160) üzenetére


Mamuska
őstag

Amellett, hogy elavult, még drága is 42k a legolcsóbb gyári garanciás, míg a samsung u800 37k gyári garanciával minden színben.

(#11163) f.begbie válasza Kiliki (#11150) üzenetére


f.begbie
tag

Csak a példa kedvéért mondom, hogy én vettem úgy 0 perces használt telefont, hogy a boltos srác szólt a futárnak, hogy hozzon egyet a nagykerből, az meg hozott egy bntatlan csomagosat, gyári garanciával. Nyilván áfás számlát nem tud adni a 0 percesről, mert hivatalosan nincs rajta áfa, de ettől még a gyári gari nagyon is érvényes. Persze azért jobb óvatosnak lenni és az ilyesmit személyesen intézni.

(#11164) attika89 válasza Mamuska (#11159) üzenetére


attika89
senior tag

Köszi szépen! :R
Kezdünk is nézelődni! :K

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#11165) picur220


picur220
veterán

Sziasztok! A garanciás társaságnak üzenem, hogy a 2év Nokia garancia sem minden bolt esetében jó, mert attól, hogy a garancialeveleket beszerzik, és odaadják neked, nem biztos hogy a Nokia foglalkozik a hibás telóddal, ha a telefon nem megfelelő forrásból származik.(pl külföldről becsempészett)

(#11166) Bmx


Bmx
tag

Sziasztok!

Nagyon nem vagyok otthon a mobilos témában, ezért segítséget kérnék!

A fő szempontok: alapvető funciók mellett annyi a kitétel, hogy WIFI-n akarok elég sokat internetezni rajta és jó lenne ha minden képet + áthúzási műveletet engedélyezne 1 rendes weblapon.

Mit ajánlanátok? Az sem hátrány ha lehet venni a T-s szolgáltatónál, oda van aranykártyám.

THX a segítséget!

(#11167) Ricardo válasza Bmx (#11166) üzenetére


Ricardo
félisten

Nokia E71? Jó anyagminőség, teljes billentyűzet, ami sok írásnál nagypn jól jön, wifi, nagy kijelző, és kapható a T-nél.

(#11168) fateless válasza Bmx (#11166) üzenetére


fateless
veterán

Vagy i780, ami egy kicsit mindenben jobb a Nokiánál a kamerát kivéve

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11169) Kiliki válasza f.begbie (#11163) üzenetére


Kiliki
csendes tag

Hol vetted? :D
Mindenáron nem akarok a garancia típusokon lovagolni, az a lényeg, ha új, bontatlan telefont rendelek, akkor új, bontatlan telefont kapjak, én kapcsoljam be először, ne ilyen - egyébként új - tesztpéldányokat, pulton tartott, visszavásárolt, stb. cuccot küldjenek el nekem.

Ha már az áfa szóba került: alapesetben a bontatlan gyári garisat is tudják áfa nélkül adni vagy csak a 0perceset?

(#11170) REDeath


REDeath
őstag

mi mindenre jók a nemlétező gombok... [link]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#11171) Sylo


Sylo
tag

Sziasztok milyen telefont vegyek 35 ezres árfekvésben
jó lenne ha lenne wifi benne kössz a válaszokat

http://hacker.hupont.hu/

(#11172) Magnum_ válasza Sylo (#11171) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nokia 6300i ha nem okosteló... Vagy e51, de az okosteló. Kb ebböl kijön használtan, vagy szolgáltatótól vásárolva.

I humbly and respectfully decline™

(#11173) Magnum_ válasza fateless (#11168) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Kinek a paplan :DD

I humbly and respectfully decline™

(#11174) mézespálinka válasza Magnum_ (#11173) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Üdv!

Sürgős segítség kellene. Adott egy k750i-s készülék, amit nagyon imádtam, teljesen a szívemhez nőtt, és adott egy baleset. A két előbbi feltétel összege: törött telefon. Most szeretnék új telefon után nézni, mivel úgyis lejárt a 2 éves hűségnyilatkozatom. Valamit azonban újítani kellene, és ha már úgyis újabb 2 évre el kell köteleznem magam, akkor gondoltam veszek valami normálisabb telefont. A baj csak az, hogy egyszerűen akár melyik szlgáltató készülékeit nézem, nincs olyan telefon (számomra elérhető áron), amire azt mondom, hogy na ez igen, ezzel el leszek még kb 1-2 évig.
Gondolkodtam lg ku990-esen, az előfizetéssel 30k körül meg lett volna, olvastam róla teszete, fórumot, örült is a fejem, aztán itt vége is lett a történetnek, mivel kifutó termék, nincs az országban-legalábbis ezt mondták amikor végigtelefonáltam kb 10 boltot-. Hurrá.
Sony ericssonokat néztem, hát nemtudom, amiket olvastam róluk, hogy a w-s telókból "kispórolják" a normális fényképező opciókat, a k-sokban pedig egyre gyengébbek a zene lejátszásának lehetőségei. Ezért is szerettem a k750-esemet, szerintem nem volt baj vele, fasza kamera(persze akkori mértékben, nem a mostani 5mp-esekhez viszonyítva), fasza mp3 lejátszás.
Szóval nagyon nagyon kétségbe vagyok esve most, abszolúte nem tudok választani, egyszerűen már elég sokat olvastam mostani telókról, de nem találom "az igazit".
Ti miket ajánlanátok?
Elvárásaim-ha szabad ilyet írni-:
-jó fényképezési lehetőségek
-jó zenehallgatási lehetőségek
-30, nagyon nagyon maximum(tényleg a teteje) 40k, előfizetéssel, bármelyik szolgáltatónál

u.i. Gondolkodtam azon is, hogy veszek egy lg ku990-t használtan, de úgy olvastam, hogy nagyon érzékeny a kijelzője, és hát így félek a "használt" készüléktől, ráadásul mivel érintőképernyős a jó állapot nem feltétlenül jelenti azt, mint egy nem érintőképernyős telefonnál-szerintem-.

Hát akkor köszi, hogy végigolvastatok, várom a tanácsaitokat, előre is köszönöm!

(#11175) VD válasza mézespálinka (#11174) üzenetére


VD
őstag

Ha SE-ben gondolkozol (jól teszed! :K )
Akkor a vodánál: k770 előfizuval 19980Ft-1980Ft vagy C702 29970Ft-12990Ft esetleg K800i (bár ez már nem mai darab) 24990Ft-9990Ft
Pannon C702 előfizuval 29970Ft
T-Mobile K770 27990Ft-3960Ft C702 39990Ft-6990Ft
A walkman mobilok kiesenek, mert a kamerájuk még egy átlag szintet sem üt meg, nálad meg szempont a kamera.
Én személyszerint a C702-t ajánlom több ismerősnek is gajra ment a K750-e (hiába nem mai darab) K800-at nem akartak, mert már az se egy új cucc, így döntötek a C702 mellett. A többség nem bánta meg (3-ból 2), de szokni kell, mint mindent. Kijelző jobb, összeszerelés pazar, kamera egész jó.
A K770 is nagyon jó, főleg mivel a voda elég jó áron adja feltöltő kártyásan is. Ami hátránya C702-höz képest, hogy nem annyira maszív (de ez elég szubjektív).

Ha más gyártó is játszik akkor nem tuok segíteni :B

[ Szerkesztve ]

(#11176) mézespálinka válasza VD (#11175) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Köszönöm a választ!
Másokat is meghallgatnék azért más gyártóktól való készülékekről!
Minden informáicót szívesen veszek, akár pozitív, akár negatív, nagyon sokat segítenétek vele.

(#11177) Mamuska válasza mézespálinka (#11176) üzenetére


Mamuska
őstag

Függetlenül kijön 40-ből a samsung g600 ami a legjobb 5 megapixeles mobiltelefon, és zenében sem kell szégyenkeznie. A SE c702, k770 nagyon rossz képeket csinál én olyat nem vennék.

(#11178) syner


syner
tag

Egy kis segítségre lenne szükségem:
szeretnék telefont venni, de elég háklis vagyok egy-két dologra, mindenképpen kell bele:
-mobilfény, ami lámpaként is használható
-hívásdíj számláló
-kamera (valami élvezhető képet tudjon csinálni)
-BT
és ne legyen 3 centi vastag, meg traktor formájú. Eddig K770 a befutó, és ennek az ára a plafon, szóval 25k-ba kell beleférnie, de olcsóbb még jobb lenne.
Valakinek van tippje?

(#11179) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Még annyit kérdeznék, hogy a használt telefon vásárlásáról mi a véleményetek? Mire érdemes odafigyelni ,milyen szempontokat ajánlotok, amikor nézelődök a használt telók között?(mondjuk amit most szeretnék a ku990-est azzal az a baj, hogy újonnan előfizetéssel(amit úgy is muszály vagyok újra 2 évig vállalni, akár lesz új telefonom, akár nem, szóval használtan az említett készülék 40k körül van, újonnan, t mobilnál meg 30k :O :O . Csak ugye a t-mobilnál most jelenleg nincs és b@5nak válaszolni, hogy mikorra várható nagyjából, ha várható még egyáltalán :O )

(#11180) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Samsung L700 vagy Nokia 6300?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#11181) hemaka válasza beci (#11180) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kb. egy kategóriának mondanám a kettőt, de én inkább a 6300-át venném, az egy jól sikerült darab. Az L700-nál sokan panaszkodnak a karcolásokra.
Illetve ha jól tudom, most az olcsóbb is a 6300, mint az L700, vmelyik szolgáltató leárazta, de gondolom ennek már utána néztél.

- - -

syner: A K770 jó választásnak tűnik véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

(#11182) zaba


zaba
tag

Nokia 3310 Classic vagy SE G502?

99%-ban telefonálni akarok. Akksi sokat kell, hogy bírja. A többit meg megszokom.

[ Szerkesztve ]

Red meat can kill ya'. Enjoy!

(#11183) lexus88


lexus88
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék tőletek kérni.
Van egy LG KF750 Secret nevezetű készülékem. Rengeteget telefonálok vele, meg minden egyéb másra is tökéletesen megfelel (kamera, videó, zene) és használom is ezen célokra.
Ezt csak előzményként írtam le, hogy tudjátok, mire is (nem) kellene nekem az a másodiknak használt készülék, melyekből lehet választani:
-Nokia 3120 Classic
-Nokia 5310
-Nokia 6300
-Sony Ericsson S500i

Tudom, 6300 az acélház miatt, az 5310 részben azért, mert már volt ilyenem és nagyon szerettem lenne jó választás. A Sony mellett csak a készenléti idő "nagysága" szól.
A 3120C-ről mit tudtok?
Fontos lenne, hogy az akksija bírja rendesen, mert ha a Secret lemerül, és én telefonálni szeretnék, legyen szufla, a kihagosított zene jól szóljon, és erősen rezegjen.
A 3120C-t tudom ezek közül a legolcsóbban megvenni, ami szintén erős faktor. Szerintetek érdemes beáldozni egy 10essel drágább 5310-re vagy egy 5-össel drágább 6300/S500i-be?

Nagyon sokat segítenétek a véleményekkel és tapasztalatokkal!!!!
Köszi!

(#11184) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!
Anyukámnak kéne telefon, főkönyvvizsgáló, egy kisebb csoport vezetője... 44 éves...
Telefon kéne neki, pannonos, előfizuba, 20k körül/alatt... Jórlszt csak telefonálni használná, az majdnem biztos, mindenféle extra fölösleges neki, legyen elegáns, illetve talán a kijelző ami fontos..
Mit ajánlotok?

(#11185) Vtwo válasza lexus88 (#11183) üzenetére


Vtwo
senior tag

3120c.Gyakorlatilag egy átszabott 6233-at kapsz,ami elég jó kis teló.

(#11186) lexus88 válasza laci06 (#11184) üzenetére


lexus88
tag

Nokia 6300

(#11187) f.begbie válasza picur220 (#11165) üzenetére


f.begbie
tag

Maradjunk annyiban, hogy az általam említett telefon járt hivatalos Nokia szervízben és minden rendben volt vele. Mármint a garanciával. Mondjuk nem tudom, hogy az aluljárókban és más sufnikban hogy okoskodnak, de igenis létezik néhány jó gsm üzlet. Erről ennyit.

(#11188) f.begbie válasza Kiliki (#11169) üzenetére


f.begbie
tag

Nem akarok reklámot csinálni nekik, mert semmi közöm a bolthoz, de én az xxl-ben szoktam mobilt venni, ahonnan pl ez az oldal is sok telefont kap tesztelésre.

(#11189) xxxlewykexxx válasza diegho (#24) üzenetére


xxxlewykexxx
csendes tag

D900 Ne vegyél használtat.

Itt egy jó mobil web sop mindenkinek ajánlom:http: //mgsm.hu/

(#11190) lorcsi


lorcsi
veterán

10k körül egyszerű telót
újat vagy t vagy függetlent
tippek?

(#11191) Chiller


Chiller
őstag

Sziasztok!

Mobilt keresek, a következő kritériumokkal:
- gyors legyen a menüje
- MP3 lejátszás 3,5-ös jack dugóval (bármilyen fülhallgatót rádughassak), támogassa a könyvtárakat, és mivel főleg mix cd-ket illetve mixeket (60+perc) szoktam hallgatni, az mp3-akba való beletekerésnél ne mp-eket léptessen, hanem mint pld. a mostani motorola v3xx-emnél ~perceket.
- ja, és bírja egy feltöltéssel mondjuk 15-20 óra zenehallgatást
- durván 20-30k körüli összeget szánok rá

Én nokia 5310-est néztem ki, egyéb ötlet?

(#11192) nemma válasza Chiller (#11191) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem is az 5310 lenne a jó választás. Esetleg 5220, ha nem hányod el magad tőle. Nekem bejön...

(#11193) beci


beci
őstag

Sziasztok.
6500 slide 30ért,vagy w910i 27ért?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#11194) sanzi89


sanzi89
addikt

Üdv.

Tudtok nekem ajánlani valamilyen telót az alábbi kritériumokkal ha az ár nem számít?
- 3,5mm-es Jack dugója legyen
- Jól tudjon Mp3-mat megszülaltatni
- Ne csak 2GB-ig lehessen bővíteni a memóriáját
- Nem kell érintőkijelző, kifejezetten nem szeretem
- Min 2"-os 320*240-es kijelző
- Fém készülékház, vagy részben fém, de akkor jó minőségű műanyag
- Hosszú aksiidő, egy hetet jó lenne ha kibírna

Üdv. sanzi

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#11195) f.begbie válasza runner 125 (#11154) üzenetére


f.begbie
tag

Meg persze az is lehet szempont, hogy a bolti garis telefonnál nem adnak cseretelefont általában, a javítás idejére.

(#11196) picur220 válasza sanzi89 (#11194) üzenetére


picur220
veterán

Nokia 5310 XpressMusic, sztem bővthető 4 v 8 gb-ig, és kb 1 hónapja a photohallban 2gbs kártyával és BT-s hangszóróval árulták. A feltételeidnek megfelel (szerintem...).

(#11197) picur220 válasza f.begbie (#11187) üzenetére


picur220
veterán

Nme azt mondtam, hogy ez mindig így van, tom hogy léteznek jó boltok, van is gsmboltos ismerősöm, az tuti nem baszna át, mivel 2 percen belül leellenőriztetném a Nokia szervizes ismerősömmel... :))

(#11198) -NOKIA- válasza beci (#11193) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Még jó hogy 6500 slide...

(#11199) nemma válasza -NOKIA- (#11198) üzenetére


nemma
addikt

Miért? ;]

(#11200) legiaap válasza sanzi89 (#11194) üzenetére


legiaap
nagyúr

Samsung U800

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.