Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) fateless válasza V.Stryker (#10693) üzenetére


fateless
veterán

Jó az E51, valamint az a legújabb is, ugyanakkor én inkább venném a másik 3 valamelyikét a kijelző mérete miatt - a Samsungé kb 25%- kal nagyobb, a SE-é majdnem duplája, az E61-é még nagyobb. Ráadásul a qwerty bill is sokat dob a használhatóságon.
A WinMo-tól nem kell félni, nem bonyolultabb, mint a symbian, én még jobban is szerettem, mint az E61-emet. Igazából a symbiannál jobbnak találtam a SE-os UIQ-t...
Érdemes még megnézned egy Asus M530w-t is, ilyen árért már azt is kaphatsz jó egy év garival.

Összességében: ha egy megszokott telefon kell WLAN-na felvértezve, akkor E51 (vagy akár 6300i) az igazi nyerő, ha a kijelző méret is fontos meg jól jön a qwerty - és a nagyobb méret nem zavar - akkor a másik 4 készülék

MOD
esetleg használt PDA-telefont is választhatsz, abbó rengeteg van ilyen áron

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10702) V.Stryker válasza fateless (#10701) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

És jól olvasom,hogy a nokia Visual rádiója fogja a földi fm adókat? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#10703) Kickass válasza V.Stryker (#10702) üzenetére


Kickass
őstag

már mért ne fogná?

(#10704) Rolly


Rolly
veterán

Pro, kontra érveket várnék a következő telefonokre:
HTC touch HD
HTC touch Diamond

mivel ez a két telefont néztem ki, s a segítségeteket szeretném kéreni, hogy melyiket éri meg inkább venni ...

(#10705) Kickass válasza Rolly (#10704) üzenetére


Kickass
őstag

Talán a Milyen okostelefont vegyek topikban, vagy a két teló topikjában több infot gyűjthetsz :K

(#10706) Rolly válasza Kickass (#10705) üzenetére


Rolly
veterán

uh olyan is van :) köszi

(#10707) Viktor0610 válasza Rolly (#10704) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kisebb kijelző miatt a Diamond gyorsabb, illetve nem érintőgombos, ez nálam vásárlásdöntő lenne, a HD kijelzője viszont nagyobb (milyen meglepő, ugye? :D ), netezni, videókat nézni jobb -persze, ha eltekintünk a HTC gépek videóproblémáitól *... :U
A 3,5 mm jack-csatlakozó és a jobb fényképező megint csak a HD mellett szól.

( * A nagyobb bitsűrűségű és/vagy felbontású filmek akadoznak az újabb gépeiken... :( )

Samsung Galaxy A54

(#10708) wisda


wisda
csendes tag

Sziasztok!

Hosszabbítottam a vodánál és végül K770i mellett kötöttem ki(valójában a feleségemnek vettem) és nagyon tetszik nem bántuk meg. Kaptam ezüstös bézs színben és igazi fémes hatása van. Aki túléli, hogy a videó nem tökéletes (de pillanatfelvételek vételére épp jó) és mondjuk a led nem Xenon vaku, ár, érték arányban sztem tökéletes választás (kártyásan 28e) , ajánlom mindenkinek. Bár nyilván van aki a nokiát vagy a samsungot szereti, nekem ez a Se (+K800) bejött. Remélem aki majd benéz ide és gondolkodóban van milyen telefont vegyen kicsit segítettem.

üdv: dee

(#10709) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy egy vodás bármilyen telefonnak csökkentett bármiben is a tartalma mostanság? Mind dobozolásban, mind a menürendszerben?

Tetszene nekem a Motorola V8, most talán ott a legolcsóbb-mellesleg ha valaki tudja megírhatná, hogy mennyire akciós a 29 ezres ár? (mert ha várható, hogy hamarosan a V9 ára is lejjebb megy, legalább 40 körülre, akkor érdekelhet).
MediaMarktban 51 volt a sima V8 is.
Menürendszer? Voda Live? Zavarni nem zavarna, épphogy ahhoz vagyok szokva már majdnem 5 éve a Sharp okán, de ha még mindig BT és egyéb programtelepítési korlátjai vannak, akkor talán nem kéne. :R

Van a cserélhető memórián kívül bármi technikai különbség a V8 és V9 között?
Köszi!

(#10710) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Olyan vaku van még bármely telefonon, amit bármikor lehet használni kislámapként? A Sharp 25-ösömön volt, és úgy megszoktam :C , hogy az új telefon egyik legfontosabb kritériuma lenne.

(#10711) Kloden válasza HagaNRG (#10710) üzenetére


Kloden
senior tag

SE led-es telókon van lámpa funkció, pl (k770; C702...) A többi gyártóról nem tudok semmit...

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#10712) N-vidi-A válasza Barett 50cal (#10676) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Hali!
Ha a hangszoro a lenyeg, akkor en egy Nokia 6290-es telot ajanlanek, az egyik legjobban szolo keszulek, symbiannal, kameraval, mindennel!
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#10713) N-vidi-A válasza Eyesis (#10689) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Hali!
ugyan osszehasonlito tesztet nem tudok, de nagyon konnyen kulonbseget lehet tenni a 2 telo kozott!

Namarmost ha neked az a fontos, hogy milyen frankon lehet kezelni az ájfónt, meg hogy neptelefon, villogos cucc, akkor azt ajanlom!

Ha a tudas es ugyanugy a stilus is szamit, akko egyertelmuen i900!

Az i900-nak is nagy a kijlezoje, gps. wifi, fem keszulekhaz....

Szerintem egyertelmu, hogy melyik a jobb, itt mar csak a "mire kell" dont...

remelem tudtam segiteni!

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#10714) pétrik


pétrik
csendes tag

Sziasztok! Szerintetek melyik telefont vegyem meg: Samsung i900Omnia vagy Samsung M8800 Pixon? Segítségeteket előre is köszönöm!

(#10715) N-vidi-A válasza pétrik (#10714) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Szia!
Ennel a ket telonal igazabol a kamera es a dizajn mas, tehat ha neked annyival tobbet er az M8800 Pixon, akkor azt, de ha annyira nem lenyeg, akkor azt valaszd, amelyik kulsore jobban bejon...

Szereny szemelyemnek ha ez szamit, az i900 jobb...

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#10716) sleberboti


sleberboti
csendes tag

lenne pár új teló jelöltöm. A régi 3100-ást már kicsit nagyon elavultnak érzem ezért lenne pár jelölt:
KU990 viewty
KF750 secret
G800
U900
Fontos szempont lenne a kamera zene video és persze a játékok, hogy néha elszórakoztassam magam..
szerintetek???????
más jelölteket is várok úgy max. 65000 ft-ért
Előre is köszi a válaszokat! :R

Már a jövő sem a régi...

(#10717) pétrik válasza N-vidi-A (#10715) üzenetére


pétrik
csendes tag

Köszönöm a választ, bár nem lett könnyebb a választás.Majd meglátjuk :) Majd megírom, ha megvettem valamelyiket, bár ha Pixon lesz, akkor az még soká, majd akkor, ha témobilnál is kapható lesz.

(#10718) pétrik


pétrik
csendes tag

Tudom, hogy ez egy picit off, de a Pixon háza fém vagy műanyag?Előre is köszi a választ!

(#10719) Kickass válasza sleberboti (#10716) üzenetére


Kickass
őstag

G800 meg U900 kiesett a játékok miatt, nem java barát teló egyik sem, akkor Samu fronton inkább G810, ha jól tudom ára 65 körül alakul és Symbian miatt sokkal testreszabhatóbb ilyen szempontból

LG-ről majd valaki nyilatkozik nincs tapasztalatom velük

de amiket irkáltál egyértelműen Nokia N szériás telefon kell neked, N82, N95, N78
ha tudsz hozzátoldani akkor esetleg N79 vagy N95 8GB

(#10720) N-vidi-A válasza pétrik (#10718) üzenetére


N-vidi-A
őstag

pixon itt egy rovid leiras, ugy vettem ki h a hatlap fem, de gondolom az eleje is minosegi muanyag! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#10721) N-vidi-A válasza sleberboti (#10716) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Hali!
65000 Ft-ert valoban valami N szerias nokiat ajanlanek en is...

Pl n82, n79, esetleg arpon egy n95 8gb...

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#10722) Mamuska válasza sleberboti (#10716) üzenetére


Mamuska
őstag

Itt az n78 vadi újonnan 2 év gyári garanciával 64 ezer. Ez most nagyon megéri. A többi újabb fajta n szériás nokia nem jön ki 65 ezerből.

(#10723) N-vidi-A válasza Mamuska (#10722) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Ja igen, az n78 is nagyon baba telo:D
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#10724) N-vidi-A válasza Rolly (#10704) üzenetére


N-vidi-A
őstag

HD ujabb telo:Dbar nem sokkal, es tenyleg az inkabb multimedias keszulek a nagyobb kijelzo miatt!
:R
Diamond meg kisebb!:D
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#10725) Rolly válasza N-vidi-A (#10724) üzenetére


Rolly
veterán

Köszi, valszeg diamond lesz ... mondhatni biztos :) ... sok utánnaolvasás miatt úgy gondolom, hogy a hd nem éri meg a plusz 40000 Ft felárat, illetve multimédiában ha szaggat a videó akkor kakit sem ér ... illetve ami még a diamond mellett döntött a méretén kívül, hogy ritkán kell csak navigációra, s akkor elég lesz a kisebb kijelző is ..

(#10726) killergyuszi


killergyuszi
tag

Sziasztok!
Új vagyok itt.
Egy pár hete nézegetem az oldalt(szerintem nagyon hasznos kis oldal)
Telefonvásárlás előtt állok....de nemtudok választani TI mit ajánlanátok nekem?
SE:
W380i???
W580i???
k550i???
Nokia:
6300?
Vagy esetleg tudnátok ajánlani más készüléket?
Leírom mik lennének a kritériumok:
-Legyen "szép"
-Szeretem használni a kihangosítót...az legyen jóó benne. a fülest nem sűrűn, de jó ha azis jó benne.
-legyen benne x-y megapixeles kamera is.
- NE menjen tönkre fél év után...
A SE W580i nagyon tetszik de olvastam hogy sz.r a hangja... a hangerej milyen? melyik mobilhoz tudnátok hasonlítani?
a válaszokat előre köszönöm
üdv: Gyuszi

"Pain is temporary Victory is forever"

(#10727) hemaka válasza killergyuszi (#10726) üzenetére


hemaka
nagyúr

W580, vagy 6300. A zene szolgáltatások miatt én inkább előbbit venném, jó az a megabass, meg az agybadugós füles. A másik mellett meg az igényesebb fémes részek szólnak. Döntsd el te, melyikre van nagyobb szükséged.
Egyik sem megy tönkre szerintem fél év után.

(#10728) killergyuszi válasza hemaka (#10727) üzenetére


killergyuszi
tag

Sziasztok!
Köszönöm a gyors választ :C
Én a kihangosított zene híve vagyok :D
Nekem nagyon tetszik a w580i,de azt írták hogy a hangja nem jó...ezt nemtom mennyire igaz mennyire nem... a hangerő milyen hangos, hangos attól hogy a gomgok közt van?
Én rá vagyok kattanva a kihangosított zenehalgatásra telefonon és nem szeretnék nagy pofáraesést mikor kézhezkapom :(

"Pain is temporary Victory is forever"

(#10729) hemaka válasza killergyuszi (#10728) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azt sajnos nem tudom mennyire jók ezek kihangosítva. :) Esetleg próbáld ki valamelyik nagyobb műszaki áruházban(MM, Saturn, ilyesmik....)

(#10730) killergyuszi


killergyuszi
tag

Szia!
Sajnos vidéki vagyok és itt a közelben nem sok van :U
De azért köszi :R
Amúgy a 6300 ki volt próbálva haverom anyjának olyan van és az elég jó.
DE nekem akkoris a W580i keellll :W
Na de mind1 hátha valaki erre jár és esetleg még van is neki ilyenje és meg is mondja hogy, hogy is szól valójában. :DD

"Pain is temporary Victory is forever"

(#10731) máyköl válasza killergyuszi (#10730) üzenetére


máyköl
veterán

Én inkább a 6300-át ajánlanám. Az Nokia, és fémházas. Tudás kb. ugyanannyi. :K ;)

(#10732) killergyuszi válasza máyköl (#10731) üzenetére


killergyuszi
tag

Sziasztok!
Köszi a választ.
A nokia tényleg jeles a minőségből és a tudásból is csak a kinézet ugyanaz már régóta, amúgy nincs semmi bajom vele :K
Ha valaki errejár és van W580i -je akkor mondja már meg pls hogy milyen a kihangosított zene és milyen a hangereje... :R

"Pain is temporary Victory is forever"

(#10733) máyköl válasza killergyuszi (#10732) üzenetére


máyköl
veterán

Te tudod, de szerintem nagyon szép teló a 6300. :U

(#10734) f.begbie


f.begbie
tag

Hello az LG KF600-ról tud valaki valamit?:)

Egyébként elsősorban a zenelejátszás minősége érdekelne. Tudom, hogy szédszedhető a headset és olyan fülhallgatót használok, amilyet akarok, de volt korábban LG-m és azt tapasztaltam, hogy max hangerőn is halk volt. Ilyen jellegű tapasztalata van valakinek a kf 600-al?

(#10735) lajcsiii


lajcsiii
csendes tag

sziasztok!

zenetelefont szeretnék venni, a legfontosabb, hogy a zene nagyon jó minőségben és (szükség esetén (pl metrón)) nagy hangerővel szóljon.
Csak fülhallgatóval használnám, tehát az lényegtelen, hogy kihangosítva hogyan szól.

Az alábbi kritériumokat kellene még teljesítenie:
- 3,5 jack kimenet a fülhallgatónak
- minimum 2 GB memóriát tudjon kezelni
- rádió előny
- az mp3 lejátszó (rádió) a háttérben is üzemeljen
- 3 sávos legyen (900/1800/1900)
- bluetooth, gprs, naptár, ébresztő, számológép legyen benne
- opera mini menjen rajta
- ne szétcsúsztatós legyen

Asszem, minden más lényegtelen:
- kamera, 3G, HSDPA nem érdekes
- a gyárilag mellé adott füles minősége nem döntő, ha rossz, lecserélem

Előre is köszi a válaszokat!

(#10736) hemaka válasza lajcsiii (#10735) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nos egy és talán a legfontosabb információt kifelejtettél, mégpedig azt az összeget, amennyit szánnál rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#10737) bleró válasza lajcsiii (#10735) üzenetére


bleró
tag

Szia.Hát elég nehéz választani,mivel szerintem az SE telók szólnak a legjobban,de ott ugye nincs 3,5-ös jack.Bár átalakítóval megoldható,és nem is nagy beruházás.Nokiánál szerintem csak a symbis telók szólnak jól.az S 40-eseknél mindíg van alapzaj,hiába cseréled ki a gyári fülest jobbra.Samsungot sajnos nem ismerem zene terén. Szerintem az általad leírt kritériumoknak,megfelel pl a Nokia N82.Én halgattam rajta zenét sokat,és hp70-nel jól szólt, majdnem olyan dinamikusan mint pl az Se w880-am.Még estleg ott van a nokia 6220 classic is választásnak.

[ Szerkesztve ]

(#10738) chron


chron
tag

Sziasztok.új teló vásárlás előtt állok.szinte majdnem azonos áron tudnám megvenni mind kettőt ,bonusz programban.Légyszi segítsetek.Nokia 3120classic,vagy SE K660i?Pro, Kontra.Köszönöm előre is :R

(#10739) Mamuska válasza lajcsiii (#10735) üzenetére


Mamuska
őstag

Nokia 5310, n78, n82, n79, 5320. Az n78 most nagyon jó vétel, mert csak 64 ezer hivatalos nokia garanciával, de mondjuk számodra sok felesleges dolgot is tartalmaz. 2 gigás kártya van az alapcsomagban, és elég jó készenléti idővel is rendelkezik ami gondolom még fontos lehet.

(#10740) lajcsiii válasza hemaka (#10736) üzenetére


lajcsiii
csendes tag

ó, hát a pénz nem számít :)
50-60 ezerig van rá keret, vagy kártyafüggetlenül kellene, vagy vodás legyen (postpaides is lehet)
az eddigi válaszokat köszönöm, ha valakinek eszébe jut még valami, írjon :)

(#10741) hemaka válasza lajcsiii (#10740) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nos akkor én azt írom le, hogy ekkora összegből nálam, a te szempontjaid szerint mely telefonok maradnak a kosárban.
SE:
■W890i ehhez fülest sem kell venned, mivel jóféle Sony agybadugós van, azt pedig metrón is használhatod, mert nagyon jól szűri a külső zajokat, 2Gbyte-os kártya alapból mellékelve. 52e Ft környéként mozog kártyafüggetlenül.
■W910-et is ajánlom, de ha jól emlékszem neked sima candybar kialakítású telefon kell, ez szétcsúsztathatós. Árban kb. ez is ugyanott mozog, mint az előző.
■T700 is egész jó, kellemes minőségi telefon, a walkman funkció megvan, mivel nem W-széria ezért 512Mbyte-os kártya van mellékelve hozzá, és a fülhallgató is sima, de mivel 2részből áll, bármilyen füles rádugható. Ára olyan 50e körül mozog.

Nokia-t nem írok, mert azokkal nincs tapasztalatom zenei téren, arra majd úgyis ajánl valaki olyan, aki tisztában van a Nokiák ezen képességeivel.

[ Szerkesztve ]

(#10742) chron


chron
tag

Help...Sziasztok.új teló vásárlás előtt állok.szinte majdnem azonos áron tudnám megvenni mind kettőt ,bonusz programban.Légyszi segítsetek.Nokia 3120classic,vagy SE K660i?Pro, Kontra.Köszönöm előre is :R

(#10743) hemaka válasza chron (#10742) üzenetére


hemaka
nagyúr

Inkább a Nokia :)
A k660i az egy tömegcucc az SE-nél, sok normálisabb telefon is van náluk ebben az árban, ahogy meg az a szerencsétlen telefon kinéz, hááát... :Y
3120C az egy jó kis Nokia, én azt venném biztosan. :)

(#10744) chron válasza hemaka (#10743) üzenetére


chron
tag

hát nem tudom.az Se k660i-t megvehetném 3000ft-ért 2 év hűséggel,3g kedvezménnyel.A noki 3120c-ét meg 9000ft-ért.az se-nél sajnos nagyon nem tetszik a bordó betét az előlapon.és sajnos csak igy kapható a panonnál.ha lenne a silver black változat nem gondolkodnék,mert a 3120c sem egy király forma.valaki estleg még tudna segíteni :R

(#10745) pohár


pohár
félisten

Hello skacok!! Az lenne a kérdésem, hogy kinek van itt T-Mobile-os (függő) Nokia 6300-ja??
Mert most 21.990Ft, és vennék egy feketét, és arra kíváncsi vagyok, hogy oda van-e biggyesztve-e a T-Mobile felirat bárhol a telefonon?? Wwwáá rühellem ha ott díszeleg hogy T-Mobile... :( :O :D

Az meg hogy függő, hát... Teszek róla hogy ne legyen az :D
Akiknek ilyen Nokiája van, mondanának a telóról véleményt?? Sokat kellett-e vele járni szervízbe??

Lehet sok lett, de azért olvassátok végig :D :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10746) Kickass válasza pohár (#10745) üzenetére


Kickass
őstag

sztem van rajta, a T egyébként is szereti rátolni a logót a leglehetetlenebbül kinéző telefonokra is, egyébként jó kis teló haver ilyet kapott nemrég céges mobilnak azóta nyúzza és meg van elégedve vele

(#10747) --Nozbert-- válasza pohár (#10745) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

A hátlapon,a kamera alatt van egy T-Mobile logó.

/\/0zb3/27

(#10748) Isti088


Isti088
csendes tag

Üdv! A jövő hét folyamán szeretnék telefont venni, de nem tudok dönteni. 22K a keret, a W880i-t néztem ki meg az LG Shine-t. Tudtok valami jó ötletet adni? Köszi

(#10749) Nordik válasza Isti088 (#10748) üzenetére


Nordik
őstag

6300-val nem szemezgettél? Én a T jelenlegi akciós kínálatából azt venném.

(#10750) Kickass válasza Isti088 (#10748) üzenetére


Kickass
őstag

W880i nem rossz kis teló, perze attól is függ neked mire kell, a Shine szoftja tiszta bugos egyébként se sok öröm van abban a telóban szerintem. :K

Esetleg 6300, Samu D900i (szigoruan 'i'), K800i
Ezek se rossz telók.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.