Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) fateless válasza ko9 (#11250) üzenetére


fateless
veterán

A moto v8-ról csak jót hallottam eddig, az itteni teszt is nagyon dícsérte. nemrég a Vodánál 30k volt, a Photohall-ban pedig 40k független.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11252) VD válasza ko9 (#11250) üzenetére


VD
őstag

Még egy szavazat a V8-ra.

A Q9-et felejtsd el! A Z6 elég régi darab, akkor már inkább Z8. De a felsoroltak közül szvsz a V8 a legjobb választás.

(#11253) ko9 válasza VD (#11252) üzenetére


ko9
addikt

Üdv!
Köszi a választ, én is jókat hallottam róla. Jobb az E8-nál is? Mert az még nekem a másik nagy favorit.
Meg a V8 nem bővíthető, és lehet a 420MB nekem kvés lenne...
Köszi előre is!
Üdv: ExPeacer

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11254) fateless válasza ko9 (#11253) üzenetére


fateless
veterán

Az E8-ról nincs infóm, de ha kell a bávíthetőség és nem elég a V8 memóriáj, akkor tényleg inkább másikat keress.
A Q9-cel nekem nincs bajom, fogtam már a kezemben, illetve volt több WM mobilom (standard verzió is), ezért azt mondom, hogy jó készülék, sok lehetőséggel, de nem az a tipikus modding-alap.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11255) Istvan89 válasza ko9 (#11253) üzenetére


Istvan89
tag

e8-at nem ismerem annyira, véleményt nem tudok alkotni róla :( z6 szntem jó, nem mai darab, de szntem tökéletes, z8 szintén (bár ez már ifjabb :D)

v8, fent említettek fedik a valóságot :K

én a motorolának a "Z" szériája mellett voksolnék :)

[ Szerkesztve ]

(#11256) Mamuska válasza ko9 (#11253) üzenetére


Mamuska
őstag

Van 2 gigás a v8-ból a luxury edition vagy mi, az aranyszínű.

(#11257) ko9 válasza Mamuska (#11256) üzenetére


ko9
addikt

Az meg drága...
Nekem most max 30-am van telóra, és láttam most V9-et 28.000-ért mondjuk, és az összes fent említettet megtudnám venni ezen összeg körül használtan.
Csak nekem az E8-nak a ritkasága, metamorf billentyűzete tetszik, mert szeretem a technikai újdonságokat...
De ha ti azt mondjátok, hogy a V8 (esetleg V9) jobb, akkor hiszek nektek, ti értetek hozzá :DD
Üdv: ExPeacer

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11258) fateless válasza ko9 (#11257) üzenetére


fateless
veterán

Akkor az E8 tesztjének a végét hadd idézzem:

Ha valaki szereti a márkát, netán szeretne egy valóban egyedi, kissé feltűnő, high-tech zenetelefont, az jól járhat vele. A többiek viszont inkább másfelé nézegessenek.

Ez jól kifejezi a készüléket. Azt mondtad, zenefont keresel, gondolom az egyediséget is szeretnéd, különben nem akarnád moddingolni. Ez esetben megfelelőne khangzik számodra, ha nem zavarnak a tesztben említett hiányosságok.

Saját célra én a V8-at venném az egyedisége és időtálló szépsége miatt, második telefonnak ideális lenne. De ez én vagyok, nem te.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11259) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy dupla sim-es mobilt?

A Vatera tele van vele, de mindegyik noname vagy csak én nem ismerem!

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#11260) VD válasza !Overdose! (#11259) üzenetére


VD
őstag

Nagy gyártok közül a Samsung háza táján találhatsz dual simes mobilt. D780 D880 D980 néven, itt a mobilarenan is tesztelték mindent.

(#11261) ko9 válasza fateless (#11258) üzenetére


ko9
addikt

Most így ahogy elolvastam a V9 és a E8 tesztjét, rájöttem, hogy mekkora a különbség... Szerintem csak elfelejtem a telót, és már csak a V9-Z8 között gondolkodok...
Ha itt valaki megmondja, hogy pontosan milyen legyen, és indokol is, akkor nagyon megköszönném!
A V9-en nem Motomagx van, hanem P2K??? Hogy lehet az, hogy a kevesebb több?
Üdv: ExPeacer

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11262) ko9


ko9
addikt

Háát olvastam a Z8-at is és az felejtős...
Inkább Z6, az legalább ROKR...
Szval módosítom az előző hsz-em, csak mivel az időlimit már lejárt:
V9 vagy Z6
Főleg zenét hallgatnék, nem érdekelnek a HSDPA, meg ilyenek (amíg dominós vagyok addig biztos nem :D ), csak, hogy jó minőségű és moddolható legyen!
Köszönettel előre is!
Üdv: ExPeacer

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#11263) picur220 válasza fateless (#11243) üzenetére


picur220
veterán

Én nem kommentálnám egyik mobiltelefon vagy okostelefon kameráját sem, mert nincs olyan kaera, amelyik felérne 1 féyképezőgéppel... egyik teloban sem láttam még jó kamerát, persze vannak jobbak, mint pl g600. Hiába a Zeiss meg a Schneider, ez van.
5310-et tényleg 2gb-os kártyával szállítják. És mint már emltettem, zenelejátszása (majdnem) tökéletes.

(#11264) Cartman002


Cartman002
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek melyik telefont vegyem az alábbiak közül?
Sony Ericsson V640i
Samsung L700
Összességében én SE. párti vagyok, de a Samsungnak a fémes külseje nagyon bejön nekem. :K

(#11265) VD válasza Cartman002 (#11264) üzenetére


VD
őstag

A V640i is félig fém :K

Papíron tudásra nagyon hasonló a kettő. A V640i-ben van HSDPA és SE lévén mind hardver, mind softver szempontból fényévekkel jobb a támogatotsága mint a samsungnak.
Ugyanakkor az L700-ban van led segédfény (ha ez szempont) és micro SD-vel bővíthehtő, ami picit olcsóbb mint az M2.

Én személy szerint az SE-t javaslom.

[ Szerkesztve ]

(#11266) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

SE telón lehet teljes képernyőre videót tenni , ha nem van rá progi? ( c510-ra gondolok , tudom , hogy még nem jött ki :) )

(#11267) animoni


animoni
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Párom ajánlotta ezt a fórumot, mert itt biztosan tudnak, tudtok segíteni nekem! :) Szeretnék új mobilt venni, a probléma ott van, hogy két éve vettem vadi újjan egy SE w300i, de tönkrement és a javítása már megérné egy új telót sztem. Szerintetek érdemesebb egy használtat venni olcsóbban, de mondjuk kicsit jobb fajtát, ami egy kicsit okosabb; vagy egy teljesen újat, ami mondjuk egyszerűbb telefon! Mikor megvettem az SE w300i-et megígértem magamnak, hogy ha ez tönkre megy akkor én is egy komolyabb mobilt veszek magamnak, mint amilyen páromnak(N E50) is van.
Köszi! :D
Üdv:animoni

Az este, ahogy feküdtem az ágyamban, és bámultam a csillagokat, arra gondoltam: hova a francba lett a tető?

(#11268) Mamuska válasza animoni (#11267) üzenetére


Mamuska
őstag

Nincs probléma a használt telefonokkal, csak legyen hozzá normális garancia. A párod telefonjának az utódja az e51, és elég fasza telefon, jó vétel. Jó állapotú nokia garanciás darabokat ki lehet fogni 30 körül, meg ez már sokkal többet tud mint az e50, gyorsabb, van benne wifi. Csak aztán nehogy a párod elcsaklizza. :D

(#11269) mrlujoak válasza Chosen (#11266) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ezt a kérdést inkább az Azonnali mobilos kérdések órája topikjába kellett volna feltenned...

Igen, lehet teljes kijelzőre kitenni a videót, semmi külön progi nem kell hozzá, mert a SE-ok beépített Videolejátszója támogatja azt.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11270) Cartman002 válasza VD (#11265) üzenetére


Cartman002
aktív tag

M2 kártya nem probléma, átrakom a mostani SE telómból. Úgydöntöttem, hogy a V640i-t választom. Ha kicsit elolvad a jég akkor el is megyek megvenni :K

(#11271) Chosen válasza mrlujoak (#11269) üzenetére


Chosen
addikt

itt is megkaptam a választ ;)

:R

(#11272) Móncsa


Móncsa
aktív tag

Sziasztok! Tudja valaki,hogy a T-Mobil átalakított honlapján hol lehet megtalálni az " Akciós készülékek árlistát " . A régi honlapon simán meg lehetett talál átlátható táblázatos formában,de ezen az új honlapon sehol sem találom. :( . Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#11273) The Host


The Host
csendes tag

Hali!
Ha veszek egy Dominos mobilt használhatok benne előfizus karit?
A választ előre is köszi. :R

(#11274) Viktor0610 válasza The Host (#11273) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze!

Samsung Galaxy A54

(#11275) róland


róland
veterán

Üdv!

Max. 20.000,- Ft-ig keersek új készüléket. Lehetőleg kártyafüggetlenül, vagy Domino-s csomagban.

Ami kizárt: Motorola. (Az ilyen árkategóriájú készülékeinek valami elképesztően rossza menüjük.)

Ki, mit ajánl?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#11276) skajwa válasza róland (#11275) üzenetére


skajwa
senior tag

Ezeket nézd meg:
Samsung SGH-M150
Nokia 2630
Nokia 5000
Sony-Ericsson T280i
Nokia 2600 classic
Samsung SGH-D900i (!!!17.900!!!)
Sony-Ericsson W350i

A D900i Domino-ban 17.900, jelenleg ennél jobb vételt nem tudok!

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#11277) VD válasza skajwa (#11276) üzenetére


VD
őstag

Csatlakoznék az elöttem szóló kollégához. Ha T-mobilos teló jó, akkor a D900i jelenleg a legjobb ár/érték arányú telefon a piacon. A többi felsorolt teló tudása a kanyarban sincs hozzá képest. :K
Van pár érdekesség, szal érdemes azért átnyálazni a topikját.

[ Szerkesztve ]

(#11278) róland


róland
veterán

Köszönöm a válaszokat!

Ám amennyiben a 6 éves Siemensem nem döglik be a következő 4 napban - várhatóan kedden visszaérkezik a szervízből az SE k800i-m -, úgy elhalasztom a telefonvásárlást.

S a későbbiekben egy HTC Touch Diamond/HD vagy ezek utódja lesz talán a nyerő.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#11279) Teemu


Teemu
tag

Sziasztok

Olyan telót keresek amiben van wifi, és office alkalmazás minél olcsóbban. Ti mit ajánlotok? Bármilyen márka jöhet a lényeg, hogy olcsó legyen.

(#11280) The Host


The Host
csendes tag

Sziasztok!
Kinéztem magamnak egy mobilt mégpedig: Nokia E51
Szerintetek van jobb vásár ennél? (csak a tm-nél) Mert valószínű hogy nem tudják megcsinálni a telefonom garanciával és vehetek egyet ilyen árban. Előre is köszi :R

(#11281) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

-szeretném lecserélni az N95ömet, mert túl nagy, és 1,5 napot bír az akkuja. Ami fontos lenne: vékony, kicsi (W880at tökélets volt, csak pár dologban nem felelt meg..), használható kamera, 3,5 mm Jack (esetleg 2,5), jó zenelejátszó, HSDPA támogatás, dokumentum nézegető, kijelző mérete mindegy, lehet érintőképernyő is, mindegy, kagyló forma, winmo kizárva, wifi jól jön, de mellőzhető. Ár: max 40E Előre is kösz!

[ Szerkesztve ]

(#11282) nemma válasza The Host (#11280) üzenetére


nemma
addikt

Valószínűleg nagyon meg leszel vele elégedve, korrekt kis telefon, és az ár/érték aránya is nagyon jó. Ha volt már Symbianod, akkor könnyebb lesz megszokni, de ha nem, az se baj, mert ebben már egy baromi erős proci dolgozik, tehát a sebességgel nem lesz probléma. Jó telefon, na!:)

zsolidodd kollégának pedig ugyanezt ajánlom, persze csak ha nem fontos neki nagyon a kamera. Mert attól ne várjunk csodákat...

(#11283) picur220 válasza Teemu (#11279) üzenetére


picur220
veterán

Nemtom lejött-e az előző hozzászólásokból, hogy melyik telefon való neked, ugyanis mind 2 benne van(office/wifi). E51!!!!

(#11284) runner 125 válasza The Host (#11280) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ebben az árkat.-ban az E51 a legjobb választás szvsz. :K
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11285) Teemu válasza picur220 (#11283) üzenetére


Teemu
tag

Köszi. Leesett. Csak nekem drága. A wifi nem olyan fontos, de az office tényleg kéne. Úgy mit éri meg venni? Vagyis olyan teló kéne akkor ami kezeli az office-t, meg a pdf file-okat. D900i, vagy K800 kezeli? Vagy nézzek vmi régebbi nokiát (E50,N70)?

(#11286) Mamuska válasza Teemu (#11285) üzenetére


Mamuska
őstag

Akkor talán az e60 ami kijön 20 ezerből, és még wifi is van benne. Mondjuk láttam már 25-ért e51-et, de ahhoz csak töltőt adtak. Mennyi a max amit rászánsz?

(#11287) klambi


klambi
addikt

szevasztok!
2 telefon között vacilálok, 5610 es és a 6210 navigator között...
ki szerint és miért, meik legyen? :Y :R

(még esetleg a 6600 slide)

[ Szerkesztve ]

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11288) legiaap válasza klambi (#11287) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem egy kategória a kettő.
Én az utóbbit választanám. Az okosabb és zenében tudja azt is, amit az 5610.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11289) klambi válasza legiaap (#11288) üzenetére


klambi
addikt

és a 6600?
mondjuk annál is jobb a 6210 :DDD

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11290) Mamuska válasza klambi (#11289) üzenetére


Mamuska
őstag

Esetleg e66?

(#11291) klambi válasza Mamuska (#11290) üzenetére


klambi
addikt

hát.. kinézetre nem tetszik, meg kamera nincs benne..azt azért már használom néhányszor!
de kössz az ötletet!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11292) Mamuska válasza klambi (#11291) üzenetére


Mamuska
őstag

Nem tudom, hogy mit néztél de ugyan olyan kamera van benne, mint az 5610-ben meg a 6210 navigátorban. Az e66 messze a legminőségibb, és wifi is van benne és dupla annyi ram mint a 6210-ben meg kijelző forgatás stb. Jóval jobb telefon mint az 5610 meg a 6210, persze akkor ha a tudás számít és a minőség.

(#11293) klambi válasza Mamuska (#11292) üzenetére


klambi
addikt

ja e60 at néztem..sry!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11294) klambi válasza klambi (#11293) üzenetére


klambi
addikt

tényleg jobb telefon de azért 1 20assal többe is kerül...

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11295) legiaap válasza klambi (#11294) üzenetére


legiaap
nagyúr

A kamerája meg értékelhetetlen képet készít...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11296) klambi válasza legiaap (#11295) üzenetére


klambi
addikt

hát..fél fényben elég gyenge a képe..
pl

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11297) legiaap válasza klambi (#11296) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezzel nem lehet normális képeket lőni...siralmas.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#11298) klambi válasza legiaap (#11297) üzenetére


klambi
addikt

kár pedig..csak kicsit drága, akkor marad a 6210navigator :Y

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11299) villamos


villamos
őstag

A kérdés adott. Milyen mobiltelefont vegyek? Tudnátok ajánlani pár típust? Leírom a kívánt paramétereket. Jelenleg egy 2610 -es készülékkel vadulok, de már hihetetlenül unom annyira ostoba. Olyan készüléket szeretnék, amelyen van valamiféle épkézláb szabványos jellegű, számítógéphez köthető csatlakozó. Kamera, meg zene annyira nem lényeges, de már szinte mindegyik normálisabb telefonban van már. Memóriabővíthetőség nem ártana. Leginkább a klasszikus elrendezésű telefonok tetszenek, csuszkás, meg kibecsukható dolgokat nem csípem. Árban olyan 30 forint körüli kellene, ennél feljebb nagyon nem szívesen mennék.
Ja, ősnokiásnak Nokiát, ez nálam alap.

Mondjuk alternatívaként eszembejutott, hogy mi lenne ha fél évig a kivénhedt 3510 -est használnám, ahhoz képest a 2610 -es is csúcstechnológia... :DDD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#11300) picur220 válasza villamos (#11299) üzenetére


picur220
veterán

Ha nem kell az mp3 meg a kamera, akkor minek a mem.bővítés? Nem értem... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.