Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) FlasH-BacK válasza adidas* (#39) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

fentebb le van írva. 18k környéke.

(#42) FlasH-BacK válasza Florida (#32) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

nincs:DDD
játékra nem szokás wirelesst venni. már ha az ember komolyan gondolja. egyébként microsoft intellimouse optical 1.1a, vagy intellimouse explorer 4.0 max 6k, és tökéletes játékra, meg másra is.

(#43) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Elnézést a kicsit durvább hangért, de akkor most azzal amit én kérdezek mi van?

(#44) FlasH-BacK válasza Mlnr To'm (#43) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Semmi baj, vannak, akik ennél sokkal durvább hangot ütnek meg:DDD. Mint fentebb leírtam, wireless egér nem a legmegfelelőbb fps és hasonló játékokra, mert a csatolófelület lelimitálja az adatátviteli sebességet, meg ugye hajlamos lemerülni is.
Haveromnak van Genius netscroll+ optikai egere, a görgője kb fél év után adta meg magát. Ezt a tipust nem ismerem amiről te írtál, de windowsozásra biztos jó.:))
7k-ért meg inkább csak a4tech rádiós egerek vannak, annál ez biztos jobb. De ár/érték arányban a MS intelli 4.0 a befutó.

(#45) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Mennyire nemjó az fps-ekhez a vezeték nélküli egér? Bár nem nagyon hajlok ezekfelé a játékok felé de azért nem rossz ha lehet azt is játszani vele.

[Szerkesztve]

(#46) tuleon válasza Mlnr To'm (#45) üzenetére


tuleon
tag

Szerintem jó hozzájuk, nekem volt vezetékes, meg vezeték nélküli is, de nem tapasztaltam külömbséget, persze azért a gyengébb minőségű vezeték nélküli egereknél nyílván van egy kis késés, nekem volt/van Logitech cordless egerem, semmi késést nem veszek észre.
Szerintem ha vezeték nélkülit akarsz, és van rá elég pénzed, akkor várj egy hónapot, mert akkor jön ki a G7, ami már 2,4 ghz-n megy és Fast RF technológiát támogat, vagyis az tuti nem fog késni, de cserébe meg kell fizetni az árát.

(#47) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Hát sajnos pénzem nincs túl sok, az a helyzet, hogy még erre sincs pénzem még kell szerezni 3 ropit. De utánnanéztem ennnek az egérnek jobban és azt írják hogy 4 akkut adnak hozzá és a vevőegységben van akkutöltő is. Egyre jobban tetszik ez az egér.

(#48) tuleon válasza Mlnr To'm (#47) üzenetére


tuleon
tag

Hát szerintem akkor azt vedd meg, mivel vezeték nélküli biztos hogy szeretni fogod:), nekem mindig az volt a bajom hogy játék közben mindig beakadt valamibe az egér zsinórja.

(#49) FlasH-BacK válasza Mlnr To'm (#45) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

nem is az a fő baj, hogy késik az egér, hanem hogy a manapság kaphatóak olyan kapcsolatot használnak, ahol max másodpercenként 50-szer küld el mozgásra vonatkozó adatot az egérke, és ez már zavaró lehet egy jobb játékos esetében. Persze aki csak hébe-hóba singleplayerezget, anak jó ez is, csak ha rendesen akarsz lőni, akkor fog hátráltatni. Továbbra is ms intelli 4.0-t ajánlom.

(#50) adidas*


adidas*
csendes tag

Hát én max. 10ezert adnék egy egérért. Most azon gondolozok hogy vegyek egy hogy logitech 518 vagy az intellmouse 4.0-át. Most melyik mennyibe kerül? Nekem most egy ősrégi kacat a4tech rádiós egerem kb. 5éves.... És mivel én neten jáccok CS-vel :) ezért szükség lenne vmi jobb egérre. Én jobban szeretem a vezetéknélkülit, de abból normálisat csak 10 fölött kapnék. Az intellmouse 4.0ról vmi bővebb információt hol találok? Hány dpi-s lehet vagy az nem is annyira fontos?

(#51) FlasH-BacK válasza adidas* (#50) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

árak: pl www.depo.hu www.aqua.hu www.digitalmind.hu www.kiskerarak.hu stb..
info: beírod googlebe intellimouse 4.0 stb kihoz egy csomó leírást. amúgy meg itt a ph-n is van róluk cikk. ms 4.0:Bővebben: link 518 és razer: Bővebben: link.:U
De ez az oldal nem csak a fórumból áll, ha valamire kiváncsi vagy, előbb keress a cikkek között, aztán a fórumban.

(#52) finest válasza Mlnr To'm (#1) üzenetére


finest
őstag

Egyiptomi ugrót!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#53) iWm.Solyom


iWm.Solyom
tag

Én is most fogok egeret venni, de kivárom az októberben megjelenő Razer Copperheadet, isten :DD

A türelem tornaterem

(#54) harry válasza iWm.Solyom (#53) üzenetére


harry
veterán

Most, de majd októberben :D
Én asszem maradok G5 mellett.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#55) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

SZVSZ gyűtsél még 1 kicsit és vegyél egy Logitech MX 510, 518-at.
Az MX 510 8600 péz, az 518 meg 13000 körül van és kira egerek.

(#56) iWm.Solyom válasza Kokkantas (#55) üzenetére


iWm.Solyom
tag

vagy Razert :DD

A türelem tornaterem

(#57) tuleon válasza iWm.Solyom (#56) üzenetére


tuleon
tag

Logitech, Razer, kinek mi tetszik, mindegyik ZSÍR :DD

(#58) szesa


szesa
senior tag

Udv!

Logitech Cordless Click! Plus Optical-rol mi a velemeny/tapasztalat?

Jatekra(is) kene.

:U

-

(#59) iWm.Solyom


iWm.Solyom
tag

Mivel cordless, játékra alkalmatlan. De amugy jo egérnek látszik :)

A türelem tornaterem

(#60) tuleon válasza szesa (#58) üzenetére


tuleon
tag

Nyugodtan használhatod játékra, támogatja a Fast RF-t, kihasználja teljesen a 2.0 usbt.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.