Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) micyke911 válasza Synthwave (#14349) üzenetére


micyke911
csendes tag

Az első hozzászólásban nem találtam meg hogy melyik való Fingertip fogásra. De lehet hogy csak énvoltam vaksi. :)

(#14352) jaffa 2843 válasza micyke911 (#14351) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Amik esetleg szóba jöhetnek:

- Microsoft WheelMouse Optical 1.1
- Microsoft Intellimouse 1.1a
- Logitech G1
- SteelSeries Kinzu
- Razer Abyssus
- Razer Salmosa
- Razer Diamondback 3G
- Razer Krait
- Logitech MX 300

Talán a két microsoft a legnagyobb ezek közül. Én azokat még talán palmolni is tudnám :D

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14353) cool13


cool13
őstag

Egeremen MX 518 szeretném kicserélni azt a részt amin csúszik. (nem tudom mi a pontos neve) Hol tudok ilyet beszerezni? Köszönöm!

(#14354) micyke911 válasza jaffa 2843 (#14352) üzenetére


micyke911
csendes tag

Köszi szépen a segítséget. :) Még annyit szeretnék megtudni hogy ezek közül melyik 5 gombos?

(#14355) jaffa 2843 válasza cool13 (#14353) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Milyen verzió, v1 vagy v2? (4(szerk: 5) kisebb talpa van, vagy 2brutálnagy és egy kicsi a hüvelykujj alatt?)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14356) cool13 válasza jaffa 2843 (#14355) üzenetére


cool13
őstag

V2 2 nagy és egy pici.

(#14357) jaffa 2843 válasza cool13 (#14356) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ebay-en lehet a legolcsóbban hozzájutni ezekhez.

micyke911

- Microsoft Intellimouse 1.1a (5 gomb)
- Logitech G1 (4gomb)
- Razer Diamondback 3G (7gomb)
- Logitech MX 300 (4gomb)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14358) frango13 válasza Synthwave (#14349) üzenetére


frango13
aktív tag

Bács-KK megye.
Ha én meg tudtam csinálni, akkor neked is fog menni. Én egy ilyennel forrasztottam(5k HUF). Valami hasonlóval kéne csinálni. Olvass kicsit utána és nézz videókat![link] [link]
"Soldering tutorial" párosra rákeresel.:)

:)

(#14359) nyunyu válasza frango13 (#14358) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem is draga az a paka, 10 eve vettem a hasonlo kaliberu Wellert akciosan 15k-ert.

Aztan meg 2k volt hozza az S31 hegy. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14360) Synthwave válasza polgi803 (#14350) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Win-be kilő, aztán driver.

De ott szerintem az egérrel van valami. Mindenesetre ha tudod, nézd meg másik gépben is.
Azért mondtam, hogy 1. hsz., hogy abból válassz újat .

micyke911: "ami fingertip fogásra jó"

Mindent lehet majdnem mindenhogy fogni, csak megszokás kérdése.

Ott van még a Logitech MX 310 is. 5 gomb, eBay, új, postával ~6k.

frango13: Momentán nincs 5 rongyom se pákára. :( De amúgy sem a DB-n szeretnék gyakorolni.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14361) Pszihonaranc válasza Synthwave (#14349) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

akkor hol keressem hogy tuti eredeti legyen? :F

(#14362) frango13 válasza nyunyu (#14359) üzenetére


frango13
aktív tag

Konkrétan ezt a csomagot vettem. Még egy kis tisztító anyag és már lehet is forrasztgatni.:)

[oWn]f4te: Nem is kell azon gyakorolni. Kikukázod valami rossz cuccnak az elektronikáját azt gyakorolgatsz azon. Amúgy jó ám, ha van itthon egy ilyen. Tesóm TV-jét is én javítottam meg vele.:)

:)

(#14363) Synthwave válasza frango13 (#14362) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Persze, hogy jó, ha van, de ha nincs rá pénz, akkor nincs rá pénz. :(

Pszihonaranc: Top-rated seller.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14364) polgi803


polgi803
őstag

A mamba, vagy az Imperator is jó?A mambárol is hallottam,hogy nem annyira faintos a fogása...az Imperator is tetszett régen...bár nem tom mennyire nehéz...nekem az a félig rajta a egéren fogásom van....megvárom a véleményeteket aztán ha nem kedvezőek az egerek,akkor veszek egy Death Adder V2-őt...arról jókat írnak és a fogása is jó lehet...

(#14365) sestertius


sestertius
őstag

Üdv!

Csak érdeklődnék, hogy a Logitech G700 megéri az árát vagy ebben az árkategóriában - netán olcsóbban - tudtok jobbat ajánlani?

Köszönet! :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#14366) Synthwave válasza sestertius (#14365) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha játékra kell, akkor hanyagold, goto 1. hsz.

Ha nem arra, akkor csak rajtad múlik. Bár ~20k+ egy egérért szerintem mosolyogtató (hacsak nem valami rég nem gyártott ritkaság, bontatlan dobozban).

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14367) sestertius válasza Synthwave (#14366) üzenetére


sestertius
őstag

Rendben, vissza olvasok! Köszi!

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#14368) cool13 válasza jaffa 2843 (#14357) üzenetére


cool13
őstag

Köszönöm! Kivágható nagyobb darabot nem lehet kapni? Általános felhasználásra például. Nem csak az MX 518 hoz?

(#14369) Wolfskin válasza cool13 (#14368) üzenetére


Wolfskin
őstag

pl. Revoltec FightTapes

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#14370) kiki22 válasza Wolfskin (#14369) üzenetére


kiki22
senior tag

hali!es ami van logitech g300 ban sensor az mennyire megbizhato ?

(#14371) Pszihonaranc válasza Synthwave (#14363) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

hidd el, hogy top rated seller is ganét adott el nekem :(

(#14372) Synthwave válasza Pszihonaranc (#14371) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

99,8-100 % pozitív visszajelzéssel? Konkrétan mit?

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14373) Pszihonaranc válasza Synthwave (#14372) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

hát a legutolsó amire emlékszem, az tok a galaxys2-mre

(#14374) itsDani


itsDani
tag

Sziasztok!
Játékra (RTS) keresek viszonylag kis egeret, tudnátok ajánlani valamit?
Most épp egy roccat kova[+]-on gondolkozom, de elég vásárinak tűnik így, hogy a sokszínű villogásával próbálják eladni... Még a steelseries kana-t néztem, de az meg talán már nagy (most logitech 325-öm van a laptopomhoz, és nem akarok két nagyon különböző méretű egeret)
Jahm, és jó lenne, ha lenne pár +gomb rajta (ezért esett ki pl a kinzu)
Köszönöm a segítséget :)

(#14375) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani egy viszonylag olcsó egeret? :R Természetesen az elvárásaim sem nagyok. Battlefield 3-mal szoktam játszani, és ennyi. :D Jelenleg egy A4Tech wop-35-ös egerem van. A legjobban az zavar, hogy a kábel el van törve valahol, így egy-egy nagyobb rántásnál nem érzékel egy pillanatra. (Na ilyenkor szoktam nyomni egy fejest a helikopterrel. :D) Pittyeg is a gép, mintha kihúztam volna. Továbbá, a nagyobb rántásoknál nem mozdul az egér, vagy inkább visszafele, egy helyben ugrál jobbra-balra - ez gondolom, nem a kábel hibája. Apróbb mozgásoknál sem valami jó, azaz nehezen tudok rajta csak egy picit mozdítani. Ez gondolom azért van, mert az egér nem csúszik eléggé az egérpadon. A LOD-ja is lehetne valamivel alacsonyabb. Na, ezek kb. a problémáim az egérrel, ami alapján nyilván az jön le, hogy kell egy jobb egér, de azért nem kell, hogy nagyon profi legyen. Szerintem. :D
A lényeg, hogy hozzám került egy kerek 8000Ft-os extreme digital vásárlási utalvány, amiből gondoltam, vennék egy új egeret (bár nem bánnám, ha egy új billentyűzet is kijönne belőle :B). Formavilágra a logitech-ek jönnek be, hogy nem szimmetrikusak. Bár még nem használtam ilyet sosem, de a mostani a4tech elég kényelmetlen. :D Legyen legalább 2 oldalsó gombja, bf3-ban jól tud az jönni.
Előre is köszi az ajánlatokat! :R

Jah, lenne még egy kérdésem, ha már itt vagyok. Az miért van, hogy néha elkezd mászkálni a kurzor a képernyőn, pedig hozzá sem érek az egérhez? :D

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#14376) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

steeéseries kinzu vs razer abyssus?

(#14377) sid87


sid87
senior tag

Microsoft Explorer Touch Mouse vs Logitech Wireless Mouse M515

Ez lenne a kérdés. Melyiket ajánlanátok jobban? NEM játékra kell. Legalábbis csak hébe hóba pöcörgök valamit. Nem vagyok a tapipados scrollozás ellenzője, simán jó lehet. A Microsoft egere 4300ért jó vétel lehet?

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#14378) jaffa 2843 válasza kutkut (#14375) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

"Az miért van, hogy néha elkezd mászkálni a kurzor a képernyőn, pedig hozzá sem érek az egérhez?"
Mert ratyi az egér szenzora.(nagyritkán az ultraszar felület okozhat ilyet)
Milyen egérpadod van?

Az edigitálnál 2db olyan egeret látok, ami esetleg jó vétel lehet. Ebből az egyik a Logitech G400, a másik pedig a Razer Abyssus.
Ha esetleg neked nemkell az a kis utalvány, nagyon szívesen elfogadom, és gondolkozás nélkül vennék egy abyssus-t 2ezer ft-ért :D

Pszihonaranc

Én biztos, hogy abyssus-t választanám.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14379) Pszihonaranc válasza jaffa 2843 (#14378) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Igen, nekem is arra billen a mérleg inkább. Te mivel indokod az abyssust?

(#14380) frango13 válasza kutkut (#14375) üzenetére


frango13
aktív tag

Ha formára a Logitech-ek jönnek be és kell 2 oldalsó gomb, akkor G400-at vegyél.

:)

(#14381) kutkut válasza jaffa 2843 (#14378) üzenetére


kutkut
addikt

"Mert ratyi az egér szenzora."
Hát, lehet. :D Nem ismerem ezt az egeret, mivel hogy elég régen "vettük", akkor meg még "kicsi" voltam, örültem, hogy kaptam egy gépet stb. :)

"Milyen egérpadod van?"
Gondolom, az egérrel együtt lett véve. :)) Biztos vmi noname. Amúgy, szövet.

frango13: Rosszul fogalmaztam. Mármint, az túlzás, hogy a logitech-ek jönnek be. A lényeg, hogy kényelmetlen a mostani, és így képről arra jutottam, hogy például egy logi, aminek be van döntve a jobb oldala, kényelmesebb lesz. De lehet, hogy csak azért kényelmetlen, mert túl hosszú. Legalábbis, ha teljesen ráfektetem a tenyeremet, alig érem el a hüvelykujjammal az oldalsó gombot, pláne, hogy szerintem feljebb van, mint kéne. Szóval, lehet, hogy csak egy rövidebb egér kéne. :F
Így képről ez tűnik még kényelmesnek (a másik probléma mindig a "hova rakjam a kisujjam?!"): [link] Ez nagyon gagyi? :D
Vagy ez: [link]?
Vaaaagy ez: [link] :))

Az áruk valahogy jobban tetszik. :)) Egyébként, ha egy picit jobb, mint a wop-35-ös, az szerintem már jó lesz nekem. :D Csak legyen kényelmes is. A giga teteje nagyon csúszósnak tűnik, az a4tech meg a mostanimra hasonlít, így félek, hogy az is kényelmetlen lenne. Bár ha rövidebb, mint a wop-35, jó lehet. Csak sehol se találtam részleteket a méretről, kb. egyik egérnél sem. :F S bár, tudom, nem pont a giga és az a4tech a favorit, de pl ez a wop-35 7-8 éve hogy megvan, és csak a jobb oldalsó gombja tört le, ami érthető, hisz repült szegényke. ;] Mindegy, előtte se nagyon használtam. :))
Szóval, egy ilyen olcsóbb egérnek jobban örülnék. :B

Meizu MX3 32GB

(#14382) Pszihonaranc válasza kutkut (#14381) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

Razer mamba ;]

(#14383) jaffa 2843 válasza kutkut (#14381) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nem mindegy az ár, ha ugyis 8ezer ft-os kuponnal vásárolsz? ~2ezer ft-ból van egy szuper egered. Bárcsak nekem lennének ilyen problémáim :( Kétezer forintért szép új abyssus/G400 szinte ajándék. :)
Mondom, szívesen átvállalom tőled ezt az utalvány problémát :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14384) Synthwave válasza jaffa 2843 (#14383) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem "szinte", hanem az.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14385) kutkut válasza Synthwave (#14384) üzenetére


kutkut
addikt

Az hát. :D Bár, azért valaki ezt is megvette. :)) A lényeg, hogy azért mondtam így, alacsonyabb kerettel, mert tudtam, hogy az lesz, hogy "dobj rá még egy kicsit..." :DDD :))
Hát, lehet, hogy ez a g400 lesz, még meglátom. Egy kicsit ennek is csúszósnak tűnik a felülete... :F
Egyébként, ettől függetlenül mondhatnátok egy egeret az olcsóbbak közül, mert másnak lehet, hogy kéne (nem konkrétan nekem) egy másik egér, ahova viszont tényleg elég lenne egy olcsóbb rágcsáló, kb csak netezésre lenne használva. Szóval tegyük fel, hogy nincs jobb egér. Akkor melyiket választanátok? :D

Meizu MX3 32GB

(#14386) Synthwave válasza kutkut (#14385) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Minimum Microsoft WheelMouse Optical 1.1a.
Amellett, hogy eBay-ről postával ~3k, top5 szenzor - és tartós.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14387) jaffa 2843 válasza kutkut (#14385) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A G400-nak abszolut nincs csúszós felülete.

Ami az olcsóbb, netezős egeret illeti, arra szinte bármi megfelelő, ha valóban CSAK netezni kell, mert az ilyen olcsó mezei darabok még a minimális, amatőr játéktól is kiakadhatnak. Sőt még netezés közben is előfordulhat egy-egy "elmászás", ami nálam pl kiveri a biztosítékot. :)

Az előbb írt Microsoft Wheel Mouse Optical pl nagyszerű választás, ami már játékra is elsőrangú. (játékhoz azért érdemes talpat cserélni rajta valami finom teflon tappancsra, ami kb plusz párszáz Ft)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14388) kutkut válasza jaffa 2843 (#14387) üzenetére


kutkut
addikt

Azért az túlzás, hogy ne lehetne velük játszani... A kis wop-35-öt tologatva csak úgy hullik az ellen. ;] :)) Mondom, engem az zavar, hogy a milliméteres mozgások nem igazán mennek, azaz nem tudom csak egy millimétert arrébb tolni. Vagy nem mozdul, vagy túl nagyot tolok rajta. Ez most az optika hibája vagy nem csúszik eléggé az egérpad(on) vagy csak szimplán én vagyok béna? :DDD Mellesleg, lehet, hogy csak 1-2 teflon csík kéne az aljára... Mert szerintem nincs. :D

Ja, valami egérpadot is mondhatnátok. :R Vagy annak külön topicja van? Szerintem nem kell nagy, mert szeretem letenni a csuklómat, így egy-egy nagyobb mozgást követően úgyis visszarakom az egeret a pad "közepére". Szövet legyen, azaz puha és kényelmes. :D

Meizu MX3 32GB

(#14389) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!steelserelies sensei egerol mit hallani ?

(#14390) Synthwave válasza kutkut (#14388) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Azért az túlzás, hogy ne lehetne velük játszani..."

Igaz. Képtelenség. ;]

"Ez most az optika hibája vagy nem csúszik eléggé az egérpad(on) vagy csak szimplán én vagyok béna?"

Hulladék optika + hyperglide hiánya + valszeg. gagyi felület kedves kombinációja. :)

edigital-ból vedd meg a G400-at vagy az Abyssus-t. Az előbbi talán tartósabb lesz, kiindulva a korábbi bevált Logitech-ekből - és a cég garanciapolitikája is példás.

Ismerősödnek meg rendeljetek eBay-ről 3 rongyért egy új MS WMO 1.1-et (csak ne nagyon próbáld ki, mert a végén lehet, hogy elkunyizod :D).

Pad: Külön topik. Ha puha és nem túl nagy kell, a legegyszerűbb és legkönnyebben beszerezhető egy SteelSeries QcK Mass. Csak én vagyok QPAD / Allsop / Everglide-mániás. :)

kiki22: Túlárazott, tele fölösleges mézesmadzaggal, a 9500-ös szenzor gyorsulási gondjaival. ~Fele annyiért jobbat veszel. Ha 7-8k lenne, esetleg még lehetne alternatíva - bár úgy is volna jobb vétel.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14391) Synthwave válasza jaffa 2843 (#14387) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért fibertek-en egész jó a gyári műanyag talpaival is. :K

Most egy bő hétig nyúztam egyet a Mantis Speed-emen natúrban, és nem rossz. Bár az kétségtelen, hogy hyperglide-val még jobb.
Azért a QPAD-ra nem mertem így ráereszteni, mert féltettem a felüeletet. :)

Hiányzott is a forma, de szombaton vissza kell adnom ;___; és visszatérek a DB 3G-hez (ami most megint nehéznek fog tűnni a +11 g miatt; amúgy is kezdtem annak érezni, így meg pláne).

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14392) G@ben


G@ben
addikt

Van egy Logitech MX500-asom, amit szeretnék Win 7 alatt használni, de nincs hozzá driver. Az MX518-hoz viszont van. Használható az 518-as drivere az 500-ashoz vagy nem? Talán dpi-ben van különbség, másban nem hinném.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#14393) polgi803


polgi803
őstag

Az imperator 2012 szerintetek jó lehet?Megbízható?Mert néztem a DA V2-őt de a kezemhez egy kicsit kicsi az az egér....elveszik a kezembe...az Imperator viszon nincs akkora mint az MX518 de nem is kicsi...és ha jó,akkor milyen tuti egérpadot ajánlanátok hozzá?

(#14394) Amur


Amur
addikt

egy genius navigatort vettem,és elég nagy útja van kattintáskor,nem csak éppenhogy hozzá kell érni hanem erősebben le kell nyomni,és cincogó hangot ad a rugó.
Lehet hogy sérülten vettem vagy ez természetes ennél a "gaming" egérnél?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#14395) FireKeeper válasza polgi803 (#14393) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor vegyél Microsoft WMO-t/IMO-t. (WheelMouse Optical/IntelliMouse Optical).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14396) kiki22 válasza Synthwave (#14390) üzenetére


kiki22
senior tag

Jo,h vannak itt ilyen emberek,mert ez az eger volt a kovetkezo jelolt.de akkor nem ilyen lesz.razerbol mamba az is ilyen tularazott cucc?ami meg bejonne nekem fogasra az a g300.razerbol meg a krait es az abysuss csak nem tudom ugy emlekszem vmelyiken nem lehet beallitani a 800 dpit.ez melyik a ket eger kozul?karom fogasra amigy meg milyen egereket lehetne hasznalni ezeken kivul?Koszi a valaszokat elore is

(#14397) polgi803 válasza FireKeeper (#14395) üzenetére


polgi803
őstag

Bocs,de nem tudom mi az... :B

(#14398) WolfheartGR válasza FireKeeper (#14395) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Ha kicsi neki a Da ne ajánlgassál WMO-t mert az apró egér neki nagyon.
IME 3.0 ami neki megfelelhet.

polgi83: Mi a baj az mx518 formájával? Nekem kényelmesebb mint a Da.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#14399) FireKeeper válasza polgi803 (#14397) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor [link]

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14400) polgi803 válasza WolfheartGR (#14398) üzenetére


polgi803
őstag

Az imperator kissebb mint az MX518,de nagyobb mint a DA...és tetszik is...egyébként razer-t szeretnék mindenképp...most egy Lachesis-em van,de ugy néz ki eddig bírta...fentebb leírtam mi a bibije...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.