Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) jaffa 2843 válasza hiroki (#14800) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nem az a lényeg, hogy gémer-é, avagy nem, hanem, hogy használható-e játékra.. a legtöbb géjmer "minősítésű" egér csak irodai munkához vagy netezéshez javallott :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14802) hiroki válasza jaffa 2843 (#14801) üzenetére


hiroki
tag

Logitech g400 és a4tech volt előzőleg...csak beadták a kulcsot...

Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

(#14803) kiki22 válasza jaffa 2843 (#14797) üzenetére


kiki22
senior tag

azt en vagom csak igy a osztas ,szorasasal eljatszva kb beallitani ugyanazt a senst :D

(#14804) jaffa 2843 válasza hiroki (#14802) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

G400-at hogy sikerült ilyen hamar megölni? Megetetted a sivatagi szörnnyel?
Áfortekből melyik volt?

kiki22

Én nemnagyon szoktam számolgatni ilyeneket. Az a döntő úgyis, hogy jónak érezzem

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14805) hiroki válasza jaffa 2843 (#14804) üzenetére


hiroki
tag

nem bírta a BF2BC multit....jobb és bal egérgomb érzékelője ment ki...

Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

(#14806) jaffa 2843 válasza hiroki (#14805) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ahhoz amúgy is gamepad való. ;]
Vagy talán legközelebb kalapácsot vegyél, az már bírni fogja az ütést :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14807) Synthwave válasza jaffa 2843 (#14792) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én is szoktam tévedni.

A 7m-es teljesalakos platinaszoborot a kert tövébe kérem. ;]

neorow1: ^___^

FehérHolló: Logitech MX 310 / Logitech G1, eBay.

hiroki: "nem bírta a BF2BC multit....jobb és bal egérgomb érzékelője ment ki..."

Azért arra kíváncsi lennék, hogy az hogy sikerült, pláne ennyi idő alatt. Kalapáccsal adtad neki? ;]

Szerk: Most látom, hogy a kalapács nem csak nekem jutott eszembe; igaz, kicsit más kontextusban. :)

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14808) hiroki válasza Synthwave (#14807) üzenetére


hiroki
tag

jajj srácok... :DDD

Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

(#14809) neorow1 válasza hiroki (#14802) üzenetére


neorow1
senior tag

Akkor még egy utolsó kérdés. 5 évig használtam az4tech egeremet, mondhatni hc játékra és a mai napig tökéletesen működik, a G400 ismereteim szerint max 1 éves széria, 3 év garit ad rá a Logi, amit kis jóindulattal fizikai sérülés esetén is igénybe lehet venni. HOGYAN SIKERÜLT TÖNKRETENNI 2 EGERET? Hogy van az, hogy ez a darabokból összetákolt, ide oda tekergő "izé" nem megy tönkre? Néhány posttal korábban linkeltél egy képet, amin már látszik a kopás a bal gombon, hogy sikerült kikoptatni a G400 megvétele óta maximum 1 évben? ZAVAR VAN AZ ERŐBEN!

(#14810) hiroki válasza neorow1 (#14809) üzenetére


hiroki
tag

Elnézést, ha félreérthető volt, de azt nem mondtam, hogy mindkét egér tönkrement. Az A4tech-et öcsémre hagyományoztam és a Logitech g400 ment tönkre. Az eladó ismerős volt, úgyhogy az árát levásároltam, vettem egy icon 7-es egeret, ami tudom, nem gamer egér, de mindennapi használatra alkalmas. Aztán pár hónap múlva megláttam a RAT 3-ast, amiről beszúrtam a képet. A fényes rész rajta meg nem kopás, hanem az egér anyagából/felületéből fakadó hátrány: az ujjbegyen összegyűlő zsír hagy ilyen nyomot rajta. Remélem most már tisztáztam minden vádpontot... :DDD

Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

(#14811) hiroki válasza hiroki (#14810) üzenetére


hiroki
tag

tényleg én voltam láma, elnézést...csak a logitech ment tönkre... :R :R :R

Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

(#14812) frango13 válasza hiroki (#14811) üzenetére


frango13
aktív tag

Mindkét gomb... Max. 1 év alatt... Logitech G400...Ugyan már...

:)

(#14813) neorow1 válasza hiroki (#14810) üzenetére


neorow1
senior tag

Nem mondtad?

"Logitech g400 és a4tech volt előzőleg...csak beadták a kulcsot..."

Hagyjuk inkább.. már bánom, hogy belementem, csak szúrja a szemem.

Hogy on is legyek: Megjött a QcK, nagyon ott van a szeren :)

[ Szerkesztve ]

(#14814) Chereiose


Chereiose
addikt

Sziasztok! Ma megjött a Logitech g400-as egerem( lord.hu-ról rendeltem) és nagyon fasza egér! Hibátlan az egész, kiváló a fogása, az anyaga, és érezni rajta,hogy egy nagyon masszív egér,bár logitech-től ez elvárható! :) Ajánlott mindenkinek :D :K :P

(#14815) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Ma végigfogdoztam vagy 30 egeret.

Sajnos Razer nem volt köztük.

Ha fogást nézem nekem 2 egér jön be a logitech közül.

G9X
M90

A kettő között 10X árkülönbség van ! Persze csak fogásra próbáltam.

G90 jobban siklott és a gombok is precízebbek rajta.

M525 is tetszett fogásra csak hát az vezeték nélküli.

Kíváncsi vagyok a abyssus fogására remélem hasonlít a M90-re.

(#14816) FehérHolló válasza Synthwave (#14807) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszi, nézem. Az e-bay azonban kicsit eltántorít.

Skynet is real. It's called Google.

(#14817) Synthwave válasza FehérHolló (#14816) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Rendelj attól, akitől jaffa 2843. Neki rendben megjött a G1.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14818) jaffa 2843 válasza FehérHolló (#14816) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Innen rendeltem, és nagyon korrekt az eladó, szinte folyamatosan tartja a kapcsolatot a vevővel. A Krait is innen érkezett, viszonlag gyors szállítási idővel (kb 6-7 munkanap mind a két esetben).

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14819) kkrisi


kkrisi
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek melyiket válasszam?
Logitech M185
Logitech M235
Asus Vento

köszi

(#14820) Peddy789


Peddy789
őstag

Sziasztok tönkrement 3hónap után a A4Tech egerem, akciosan vmi 3ezer forintért vettem, modt uyganott aquanal 4k, kérnék valami ajánlatot miylet vegyek, csak diablo3+LoL, netezés fog játszani, 0 fps stb, 5k körül lehetőleg max esetleg 6k.

(#14821) neorow1 válasza Peddy789 (#14820) üzenetére


neorow1
senior tag

Miért nem gariztatod?

(#14822) Peddy789 válasza neorow1 (#14821) üzenetére


Peddy789
őstag

Hát persze visszaviszem, de nemtudom hogymost akkor adnak helyette egy másik ugyanilyet? vagy visszaadják az árát? azért kérdeztem emrtha árat kapok vissza ugye választani kéne vmit helyette

(#14823) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy ehhez a billentyűzethez adott egér milyen? [link] Nagyon gagyi? :D Mennyiért lehetne egy ilyet eladni? Egyáltalán lenne rá vevő? :DDD
Ha már itt vagyok, ez milyen: [link]? Mennyivel rosszabb, mint pl egy G400?

Thx. :R

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#14824) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

no emberek, megcsináltam az első "nagy" egérmoddolásomat: a DB 3g-ben helyretettem a görgőt (azt már előtte cseréltem, csak ferdén sikerült beraknom), valamint kicseréltem a mikrokapcsolókat (D2F-01F-re) és a LED-eket.

az új kapcsolók lényegesen halkabbak, bár van velük a gomboknak egy kis holtjátéka, lehet ezek alacsonyabbak, mint amik gyárilag benne voltak, majd max emelek rajtuk kicsit.
a LED csere viszont nem pont úgy sült el, ahogy terveztem: a csupa kék helyett a következő volt a koncepció; a scroll vörös, az egér teste középen narancs, a hátulja pedig citromsárga színben "pompázott" volna, viszont a narancs és citrom LED-ek baromi hókák, nem is látszanak (a vörös igen) szóval azokat majd még cserélnem kell nagyobb teljesítményű darabokra.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14825) jaffa 2843 válasza FireKeeper (#14824) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Majd képet kérünk róla :P

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#14826) FireKeeper válasza jaffa 2843 (#14825) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

oks. egyelőre most még úgy néz ki mint egy sima vörös DB, mert a közepén/végén lévő LED-ek olyan gyengék, hogy ki sem jut a fényük :F :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14827) Synthwave válasza FireKeeper (#14824) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pesti vagy?

Ha esetleg arról lenne szó, hogy majd vennék LED-et, egy kis modot megejthetünk?

Persze nem biztos, hogy elszánom rá magamat, csak egy kérdés elméleti síkon.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#14828) FireKeeper válasza Synthwave (#14827) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

albis vagyok pesten, de szerintem megoldható, hogy felvigyem a forrasztós cuccom. van a B verzió, hogy egy "hazajövős" hétvégémre hazahozom az egeret, és itt "műtöm meg".
azért mielőtt még bármit is ígérgetek, először kíváncsi vagyok, hogy erősebb LED-ekkel úgy fog-e majd kinézni, mint ahogy akarom.

bár a LED mókolás szinte teljesen veszélytelen, mivel a NYÁK fontosabb részeitől messze van, azt azért gondolom megérted, ha garanciát nem tudok adni rá. mondjuk a saját DB-met nem most először forrasztom, és még műkszik :)

am ezek az Omron kapcsolók piszok jók, sokkal halkabb lett az egér.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14829) FireKeeper válasza FireKeeper (#14828) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

amúgy a munkahelyszín valahogy így festett, az egér "bele" pedig így (és másik szögből) a beavatkozás után.

a fényképek egy ZTE Blade "csodás" kamerájával készültek, azért ilyenek.

az alap kapcsolók pedig iszonyat szarok voltak egyébként. vagy csak én vagyok marha erős, mert a kiforrasztásnál konkrétan mindkettő eltrötött (fogóval húztam, lehet túl erősen fogtam?) viszont ezek az Omron-ok nagyon masszívnak tűnnek.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14830) kutkut válasza kutkut (#14823) üzenetére


kutkut
addikt

Erre vki? :R

Meizu MX3 32GB

(#14831) WolfheartGR válasza kutkut (#14830) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Vegyél egy G400-at.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#14832) kutkut válasza WolfheartGR (#14831) üzenetére


kutkut
addikt

Az van tervben, csak gondoltam, megkérdezem. :R És a microsoftos csodára nincs ötleted? Mennyiért lehetne eladni? Sajna ezt a billentyűzetet csak így lehet megvenni... :F

Meizu MX3 32GB

(#14833) WolfheartGR válasza kutkut (#14832) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Ötletem sincs mennyit kérhetsz el érte. Tőlem egy kanyi vasat nem kapnál... ;]
De mindig mindenre megvan a vevő csak ki kell várni. Másrészt meg az sem baj ha félreteszed, vasárnap este tízkor a semminél jobb. :)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#14834) kutkut válasza WolfheartGR (#14833) üzenetére


kutkut
addikt

:DDD Lehet, hogy az lesz. :) Köszi. :R

Meizu MX3 32GB

(#14835) Isual


Isual
veterán

Sziasztok!

Mac minihez (az ésszerűség határain belül) minél kisebb vezetéknélküli egér-bill kombót keresek, mit ajánlanátok? Fehér, fekete, ezüst - mindegy, árban ne szálljon el, megbízható legyen és a normálisnál kisebb (de nem agyonzsúfolt), ennyik az igényeim. (keret 10-15k)

Üdv

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#14837) ko9 válasza Isual (#14835) üzenetére


ko9
addikt

Az Apple vezeték nélküli csodái nem játszanak? :)

Bár az nem tesz eleget az "árban ne szálljon el" kitételnek ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#14838) Isual válasza ko9 (#14836) üzenetére


Isual
veterán

10-15k-ból ott semmit se kapsz :D mocskok :DDD
a minin kívül mindenen spórolni akarok (igazából a minin is, csak abból az alapverzió se olcsó), ezért kellene valami alternatív megoldás - nem muszáj fehérnek lennie (persze nem árt, de ritka ez), a lényeg hogy vezeték nélküli legyen, és a kisebb méretből (nyilván ez inkább a billentyűzetre értendő - miniegér nem kell)

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#14839) Pantok válasza Isual (#14838) üzenetére


Pantok
aktív tag

Minden lehet szar de a gépen alma legyen? Ezt nem értem.

(#14840) Isual válasza Pantok (#14839) üzenetére


Isual
veterán

látod nem is kell, hogy értsd :U

(#14841) ko9: elhiszem, de kinek a pap, kinek a papné :)

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#14841) ko9 válasza Isual (#14838) üzenetére


ko9
addikt

Hidd el a Minin is lehet spórolni, csak nézd meg az aláírásom ;)
Na nem offolok tovább itt ;]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#14842) Mans20


Mans20
addikt

Erről a Qpad egérről tud valaki valamit?[link] kb ez az a forma ami Nekem való.

(#14843) Isual


Isual
veterán

Kicsit nézelődve ezt a két értelmes kombinációt találtam: Logitech MK220 és MK520. A 220 az kis alapterületű, talán még elmegy, az 520-as meg egy elegánsabb modell, bár normális mérettel. Igazából mindkettő szimpatikus, a kérdésem az, hogy ajánlhatók-e arra a célra, amire kell, illetve ezeket a logitech cuccokat mennyire támogatja az OS-X?
(ez utóbbit talán inkább tőled kérdem, ko9 - gondolom neked csak van némi rálátásod erre is, ugyanis a gyártó honlapján csak Win-es szoftvereket írnak)

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#14844) ko9 válasza Isual (#14843) üzenetére


ko9
addikt

A Mac sajnos nem sok vevőt támogat. Ez is az üzletpolitikájuk része, hogy minél több saját terméküket vedd meg :)
Ha megnézed a Logitechnek szokása kiemelni, hogy melyik termékük mit támogat, pl a Cordless Desktop Wave Pro-nál meg van említve a Mac. Ez alapján lehet nézelődni.

Ja ezt még mielőtt elfelejtem: [link] Itt van egy kis infó ami alapján tájékozódhatsz :) (Gyári Logitech Mac driverek)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#14845) Isual válasza ko9 (#14844) üzenetére


Isual
veterán

Esetleg tudnál ajánlani olyan vez. nélküli kombót, ami műkszik majd OS-X alatt /sajnos a fent linkeltnél csak win OS-t ad meg a "Rendszerkövetelmények"-nél a logitech :( /? Ilyen (up to 10-15k) árkörül :U

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#14846) ko9 válasza Isual (#14845) üzenetére


ko9
addikt

Sajnos igazából azért nehéz, mert ugye a Macnek más a kiosztása mint a hagyományos billentyűzeteknek... Ha megy is, akkor is lehet vele valami baj (sleepből felkelés után nem csatlakozik újra, stb.)...
Volt a Logitechnek egy diNovo készlete, ami tuti jó volt, de az is valami horrorisztikus áron. Ezért nem nagyon ajánlottam/ajánlom senkinek a vezeték nélküli cumókat. Mindenesetre nézelődök.

Szerk.: Most néztem az Amazonon a MK320ról a felhasználói kommenteket, ott írták, hogy próbálta Macen és Windowson is, és ment egyből. [link]
Szerintem ennél meggyőzőbbet nem fogok találni :)

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#14847) Isual válasza ko9 (#14846) üzenetére


Isual
veterán

köszi, majd meglássuk - lehet megszivat az apple...

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#14848) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Vezetéknélküli egeret szeretnék, lehetőleg ne ilyen notebook-méretű legyen (bár ahhoz használnám, én szeretem a teljes tenyeres egereket, főleg, mivel az asztalihoz g400 van). M510-et néztem, végső esetben mx performance, csak az nem olcsó mulacccság.... M705-em volt, szar is volt (valszeg az optikája nem épp a legjobb). Ja, és az olyan egerek, amiknek nincs a görgőn gomb, abszolút kiestek (pl logi anywhere, vagy logi BT).

(#14849) eriktoth válasza _adaml21_ (#14848) üzenetére


eriktoth
tag

Hát a performance bátor befektetés, meg én sem mertem bevállalni, pedig már két hete gondolkozok rajta, csak sajnos nincs lehetőségem kipróbálni, se fogásra, sem működésre. De lehet összeszedem a bátorságom és megrendelem, csak jót olvastam róla.

(#14850) dakido válasza dakido (#14739) üzenetére


dakido
csendes tag

Valaki a #14739-re?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.