Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44549) Muerte68 válasza #31733248 (#44547) üzenetére


Muerte68
addikt

Én saját tapasztalatból írok és volt Oly-Pana-Sony-Canon-Samsung-Fuji gépem nem vagyok fanboy-ahogy írtam a Sony-t ugyanúgy ajánlom mint bármi mást itt a szó a vázból kieső jpg-képről volt-amit itt próbálsz állandóan kiforgatni.
De ha megint kezded a személyeskedős falkázós szöveget ne csodálkozz ha esetleg jelzem a modiknak az ismételt topicromboló hadjáratodat :U
Amíg én normális hangnemben kommunikálok addig mástól is elvárom.

(#44530) Neck Elmondom mégegyszer mint a fentebb levő kollégádnak-A VÁZBÓL KIESŐ JPG-képekről volt szó nem hogy ki mit tud kihozni a vázból :U
És bármilyen furcsa sokan szeretnek csak úgy fényképezni sőt lehet hogy nem is Raw-ban.

És mégegyszer mindkettőtöknek nem nekem van bajom a Sony szinekel hanem több ember véleménye én használtam nekem jó volt de az Oly Fuji jpg szerintem az ami a legtöbb embernek elsőre megfelel.

Ja és nem ajánluk telefont mert ez a cserélhető objektíves gépek topikja :)

(#44531) LakiGeri Ha nem kell az EVF,meg nem zavar hogy menüben kell állítani dolgokat az A5000-jó lehet apsc-szenzor kis méret,akár zsebben is elfér.
A Canon nem az igazi még nem nagyon törődnek vele :N
A Pana Oly nagyjából hasonló kisebb szenzor az oly-hoz olcsóbb az obi mivel a vázban van a stabi.
Esetleg használt de még garis EM10-et is megnézheted abban van kereső is.

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.