Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34758) DemonDani


DemonDani
addikt

Sziasztok!

100 ezer forint alatt melyik MILC-et éri meg megvenni? Csak azok érdekelnek, amik KIT-be vannak.

A célokhoz tökéletesen megfelel mindegyik KIT obi, projektek befotózása a cél egyetemen, tárgyfotók ilyesmi. A méret nem annyira számít MILC-eken belül.

Az Árukereső alapján nem igazán nagy a választék, jelenleg, ami egy kicsit elszomorító...
Én a Nikon S2-t találtam a legkedvezőbbnek, nagyon korrekt áron, már 60 ezer alatt meg lehet kapni.
Tudom, hogy ez nem M3/4, de ha jól tudom, erről a képei többnyire azért nem árulkodnak, elég jól dolgozik, és nagyon gyors is, ha jól rémlik.

Van vele valami para, esetleg tudtok olyan ajánlatot, ami az árukeresőn nem szerepel, vagy esetleg megérné érte magasabb összeget kiadni, teszem azt 90-100kt?

Kösz a segítséget előre is :R

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.