Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2689) máyköl válasza johnjohn (#2688) üzenetére


máyköl
veterán

A helyzet az, hogy pontos típust nem néztem ki, csak láttam, hogy nem vészes az ára a 300D-nek. Amin még gondolkodom:

- Olmypus E-500

- Olympus E-400

- Nikon D50

- Canon EOS 300D

Pontos keretet sem tudok mondani. Az a helyzet, hogy 1,5 hónap múlva lesz szülinap, amire kapok pénzt. Eladom az S5600-at összedobom a két összeget, meglesz egy xxx-es összeg. Ha nem elég tudok dolgozni is, de ezt a pénzt inkább a kigészítőkre költeném. Nem szeretnék pontos összeget mondani, majd meglátjuk, csak kb. ezekre a gépekre telne. Igaz, hogy nem holnap kell a gép, de szeretem előre eldönteni a dolgot, hogy mire gyűjtök, és nem 1-2 nap alatt elkapkodni a dolgot, nem szeretem az ilyen dolgokat siettetni. Tehát kb. 1,5-2 hónap múlva venném meg kb. a gépet. :)

Máyköl

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.