Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85012) micafighter válasza Ispy (#85009) üzenetére


micafighter
nagyúr

Majd kipróbálod de oil kinget felesleges szétszedni szerintem. Vagy inkább úgy mondanám ha ennyibe kerül, én biztos nem bajlodnék már a szetszedéssel és kenéssel. Ha ilyet szeretnél akkor egy sima gateron Milky Top is jó erre.

Ha már ez a téma amúgy, a gateron Milky Top pro kapcsán említettem, hogy a réz lábat cserélték az új, vastagabb megoldásukra, ami remélhetőleg kevésbé hajlamos az elferdülésre, és mintha szorosabban is ülne a hot swap socketekben (Kailh/mill max). A kenésen is javítottak, mert sokkal konzisztensebb lett, mint a full milky pro-k kenése, illetve a milky Top pronak már a rugója se peng gyárilag. Úgyhogy ha lehet majd több helyen kapni, akkor mindenkinek ajánlom figyelmébe, mert egy olcsó, kezelésmentes kapcsoló. A gyári rugó toleranciája nem túl jó, ahogy a legtöbb kapcsoló gyári rugója se, úgyhogy aki mégjobb élményt szeretne annak egy rugó csere érdemes lehet, illetve a kézi kenéshez viszonyítva kicsit mint ha túl lenne kenve, de 0.2 USD alatti áron teljesen szuper kapcsoló szerintem. Simán jár, nem peng, a kapcsolók kenése nagyon konzisztens, és szép a hangja is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.