Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61505) nyunyu válasza Hyacinto (#61501) üzenetére


nyunyu
félisten

Csodálkoztam is, hogy a Varmilonál van magyar layout, két féle is!

Ja, mert elsőre nem sikerült nekik azt csinálni, amit kértem tőlük, hanem a Leopoldtól "örökölt" ANSI USt dizájnt faragták át szó szerint magyarra. (Kb. paintban pixelenként átrajzolták a kész bitmapet, mert nem volt meg nekik az eredeti font, hogy lerendereljék a nem US kiosztásokat.)

2 évvel később, másodikra már sikerült előállniuk azzal a dizájnnal, amivel '16 végén hülyítették a népet redditen.

Esetleg azt tudnám még elképzelni, hogy rendelni jó minőségű blank PBT kupakokat és azokat felmatricáztatni és úgy árulni.

Ja, lézerrel öntapadós fóliára nyomtatott feliratom is volt.
Azzal is elszórakoztam vagy 10 órát. (3 óra, mire Wordben összeraktam a pontosan méretezett nyomtatnivalót, elmenni egy fénymásolószalonba, 800Ft a nyomtatás, hazamenni, aztán órákig ollóval pepecselés, hogy ne álljon el a matrica sarka a kupak elejéről/ne akadjon bele az ujjam az élébe...)

Aztán fél-egy év után nekiállt lekopni a toner a műanyag fóliáról.

Tudom, az érzés megfizethetetlen.

(Mielőtt kérdeznétek: jártam grafikai stúdiókban is, és csak a lézereznivaló/matrica megtervezés előkészítésére mondtak 30 ezreket, ami prototípusonként lett volna értendő.)

Ja, valaki linkelte korábban a DIY dyesubot, sok sikert hozzá. :DDD

Annyira még nem borult el az agyam, hogy saját kontómra megvalósítsam mások álmait.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.