Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52310) nyunyu válasza Jadro (#52304) üzenetére


nyunyu
félisten


És tényleg magyar a 3.5k-ért árult Stream 3.0.

Gyártási dátumát elnézve ez valami raktáron nagyon beragadhatott készlet lehet, 2015 ősszel gyártották, gondolom azért osztogatják a rendes árának a harmadáért.


Erősen textúrázott ABS kupakjain szerintem vállalható a lézerezett felirat stílusa, nem olyan ronda, mint a nemrég bejelentett utódján.


Stream 3.0 extrém vékony, Esc kupakja mindössze 18mm magasan van, ezzel egy tisztességesen összerakott billzet belépőélének is csókolommal köszön. :DDD
(Igaz, a baloldali Cherry 3000 akár az anyja is lehetne...)

Műanyag ollós gombjai 2.0mm mélyen nyomhatóak le, viszont nekem nagyon keménynek tűnnek: 68gr Outemu Clearemet könnyebb bottom-outolni, mint ezt, így a gépelési sebességem vele bőven a rendes billzetem alatt marad.
Mindenesetre engem zavar a kupakok enyhe íve, nem érzem rajta, hogy hol a gomb közepe-széle, mert az általam megszokotthoz képest feleolyan mély sincs a kupakok mélyedése.

Hangja a laptopbillzetekhez hasonló, hosszabb gombjai jól stabilizáltak, egyedül a szóköz stabilizátora zörög. (Melyik Cherryé nem?)

Ami nem tetszik:
- erős fényű kék helyzetjelző LEDjei vannak
- mátrixa erősen 2KRO: W+A még megy, W+A+S már nem!
- Dupla Shiftes tesztszöveggel sem áll túl jól: HE QUIK BROWN FO JUPS OER HE LA DOG
- alsó sora furcsa elosztású (mondjuk ez nem mechákon bocsánatos bűn, mivel úgysem akarsz kupakot upgradelni rajta.)
- Caps Lockról lemaradt a lépcső
(- modern Cherry logó, jobban szerettem a talpas betűtípusos 3 bogyósat.)

Max azoknak ajánlanám, akinek irodai munkára kell egy laptop stílusú, de teljes méretű billzet, ami nem csattog úgy, mint a sima gumidómok.
(Persze kérdés meddig.)

Egyelőre az újonnan vehető fehér magyar USBs billzet kategóriában utóbbi pár évben rögtönzött tesztjeimen alulról a második helyet foglalja el.
(Igaz, a Fujitsu KB521-et nem volt nehéz megelőzni. ;] )

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.