Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) kristof123 válasza H@lede (#12900) üzenetére


kristof123
őstag

Szia!

Jó neked az ANSI kiosztás is, vagy ragaszkodsz az ISO-hoz (esetleg csak magyar)? Kell-e numpad, vagy megleszel nélküle?

(#12899) Orgi: Nagyon sajnálom. :( Próbálj meg többet kipróbálni és hátha találsz halkabbat.

[ Szerkesztve ]

(#12902) kristof123 válasza kristof123 (#12901) üzenetére


kristof123
őstag

Jó úgy látom még fel kell ébredni, vagy már nem tudok olvasni. :W

Egy jöhet szóba: Tesoro Durandal (vagy Ultimate, ha kell világítás).

[ Szerkesztve ]

(#12903) LógaGéza válasza kristof123 (#12902) üzenetére


LógaGéza
addikt

Aivia Osmiummal mi lett?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#12904) kristof123 válasza LógaGéza (#12903) üzenetére


kristof123
őstag

+1
Ezért volt hiányérzetem akkor. :)) Köszi!

(#12905) kislaci


kislaci
senior tag

A billentyűzet matricák mennyire jók? Ha veszek egy angol kiosztású blanked mechanikus billt, és ráragasztom?

(#12906) tixem


tixem
addikt

lehet nem ide tartozik de jobb topikot nem találtam

ez a cucc itt mennyire életképes?

Tegyük fel, hogy lehetőségem van egy Tesoro Durandal bill-t rohadt jó áron megvenni, de sajna nem az ultimate hanem a sima nem világítós verziót. Mennyire használható egy ilyen foszforeszkálós matrica?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#12907) Lokids


Lokids
addikt

Kicsit visszaolvasva észrevettem, hogy itt mindenki odavan a mechanikus billekért. De ezek elég drágák, ráadásul kevés a magyar kiosztású. (ha ti angolt használtok, hogyan írtok ékezeteket?)
Egy átlag embernek ez elég drága.
Ennyivel jobb lenne egy mechanikus billentyűzet a hagyományosnál, ami 5-10K-ért van?
Mert tartósságban nekem egy 4K-s geniusom is jó, mert jó pár éve használom már. Túlélte, hogy beleöntöttem a sörömet, semmi baja.
Mechanikusok hogyan reagálnak a folyadék bevitelre?

PL ez mennyivel rosszabb, mitn egy tesoro?

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12908) WolfheartGR válasza Lokids (#12907) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A linkelt bill eléggé legalja cucc.
Ékezeteket a hosszú í kivételével simán gombbal írunk, csak nem az van a gombra nyomtatva mint ami "alatta van" (valami olyasmi mint a nők sminkelése kb :DDD ).
Sokkalta tartósabbak a mechanikusok mint a gumimebránosok. Ezért, az nKRO képességeikért és némi sznobizmusból rajongjuk őket.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#12909) tixem válasza tixem (#12906) üzenetére


tixem
addikt

Vagy max 10 ezerig milyen hasznalhato vilagitos bill van? A revoltec lightboard x3 egy borzalom ahogy omlesztve van rajta a vilagitas, undorito.

Asszem a geniusnak van egy vilagitos, magyar kiosztasu "gamer" billencse, asszem KB G-255 a pontos tipus.
Ez mennyire gaz cucc? Tudom, hogy ennyiert rendeset nem kapok, de sajna olyan kalappal kell koszonni amilyen van. Szoval a sok rossz kozul ez e a legjobb, vagy van mas is.
Koszi!

(telefonrol irok ezert nincs ekezet, bocsi :P)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#12910) WolfheartGR válasza tixem (#12909) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Azt kell megvenni amire keret van. Majd ha lesz rá több, lehet keresgélni feljebb. :)
Ennyi az egész.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#12911) kislaci


kislaci
senior tag

#12905 -re valaki légyszi

(#12912) WolfheartGR válasza kislaci (#12911) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Amint lesz valaki, aki tudja rá a választ, megkapod. De nem előbb. :))

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#12913) bencze válasza kislaci (#12911) üzenetére


bencze
senior tag

Szerintem a legjobb, ha felirat nélküli billentyűket veszel, akkor nem zavarnak be az idegen betűk, demokratikusan bármilyen nyelvre egyformán jó...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#12914) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Eddig bírtam a Logitech k750-el :D Na nem azért mert rossz billentyűzet, sőt, nagyon is szeretem, de túl sőtét helyen használom (gyk. nem megy a fényérzékelő a piros fölé, tehát nem tud töltődni és szintentartásra sem elég a fény, ahol használom), és 2 hetente így ki kell tennem a napra egy fél napot, hogy szívjon egy kis kraftot.

Ellenben van vélemény Rapoo billentyűzetekről? Ezt néztem, igaz kombó, de ez egy egyetlen normális teljes kiosztás bill: [link] Itt a topikban sok infót nem találtam sajnos. Külföldi oldalak dicsérik, hogy halk, meg minden, de volt már olyan, amire szintén azt mondták, aztán baromira nem lett igaz (persze, mihez viszonyítva ugye).

(#12915) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Tudtok olyan helyet, ahogy 100%, hogy van angol kiosztású a Genius KB-G235 típusból?

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12916) Werkly


Werkly
őstag

Genius G255 billentyűzet elképzelhető, hogy PS/2 átalakítóval nem megy? Mert az adatlapomon lévő alaplappal csak USB-n megy máshogyan sehogy! :(((

(#12917) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Sziasztok!

Hasonló billentyűzetet keresnék,mint a laptopoké,lehetőleg világítósat. :D
Vannak ilyesmik? Tudnátok ajánlani valami jót?

Köszi előre is.

(#12918) birno válasza bencze (#12524) üzenetére


birno
addikt

Most megint lehet kapni iponnal meg eleg sok helyen, de ahogy nezem a bill kinezete attol fugg milyen kapcsolos s a red mindenhol ugyanolyan csunya. :)

(#12919) tixem válasza BRIKLY (#12917) üzenetére


tixem
addikt

hát van ez de nem igazán meggyőző: [link]

A revoltec lightboard még okádékabb, van a Trustnak is világítós, igaz 7 rugó de a 3 év gari azért biztató, ha szar akkor ennyi idő alatt úgyis szétmegy, ha meg bírja akkor bírja tovább is.

Genius kb g255 van még, de az meg nagyon nem laptopos.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#12920) BRIKLY válasza tixem (#12919) üzenetére


BRIKLY
veterán

Konkrétan 2 dolog miatt szeretnék a laptophoz hasonlót.
Egyrészt a rövid "nyomási út"miatt,másrészt mert az máshogy érzékel..

Genius Slimstar 110-em van, 1,5 évig teljesen jó volt,de már akadnak a gombok,nehezen érzékel,stb.. Eddig minden billentyűzettel így jártam, most már valami értelmesebbet szeretnék.

(#12921) tixem válasza BRIKLY (#12920) üzenetére


tixem
addikt

slimstar 110-ről írok most én is. Egész jó cucc volt de nálam is ugyanez a gond, de hát 1500-ért kibírt majd 3 évet, én kevesebbet jósoltam neki anno.

Igazából többet kell áldozni szerintem ha ilyesmiben gondolkodsz, de majd jön egy okosabb kolléga és felhomályosít mindkettőnket :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#12922) BRIKLY válasza tixem (#12921) üzenetére


BRIKLY
veterán

Igen,egész jó volt ennyi pénzért.
Ha egy hasonló lenne világítósban,strapabíróbb gombokkal,az is jó lenne.Azért akarok világítósat,mert szeretem a sötét szobát,és nem tudok vakon gépelni :D

(#12923) Dzsosy válasza BRIKLY (#12922) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Ez elvileg olyan lesz amilyet te szeretnél, csak még a piaci premier időpontja (és az ár) kérdéses. :D
Videó róla: Gigabyte Force K7

(#12924) kristof123 válasza Dzsosy (#12923) üzenetére


kristof123
őstag

Az ára is jó lesz: ~11-14k HUF.

[ Szerkesztve ]

(#12925) BRIKLY válasza Dzsosy (#12923) üzenetére


BRIKLY
veterán

tetszik, csak az ára nem.

(#12926) brugo


brugo
aktív tag

Sziasztok,
Meghosszabithatom egy 3 méteres USB - HUB- al a Bilentyüzetet és az egeret nem keletkeznek zavarok ilyen hosszú vezetéken van-e valamelyiketeknek tapasztalata, és esetleg milyen HUB-ot vegyek ?

(#12927) icecave válasza icecave (#12914) üzenetére


icecave
nagyúr

Közben egyik munkatársam vett egy ilyen kombót, volt szerencsém egy órát használni, leírhatom majd bővebben a tapasztalatokat mind egérről, mind billentyűzetről,ha valakit érdekel.

Erről van szó: Rapoo 8900P billentyűzet-egér kombó

(#12928) TomiLi válasza icecave (#12927) üzenetére


TomiLi
addikt

Engem érdekelne! :R

Bogyorisz

(#12929) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Erről vélemény? Vagy ugyan az mint a 600-as?

(#12930) Peddy789 válasza Lokids (#12907) üzenetére


Peddy789
őstag

ugyan tartósabb a mechanikus, de attól még úgy szólván nem éri meg szerintem, ez egy luxus cucc..

tény hogy sokkal tartósabb, de egy sima pár ezres "sz*r" is jobb 4 évig sztem simán, legalábbis az enyém annyi idős.. most ha egy mechanikus nem tudom hányszor, de csak 2x tovább jó, akkor elméletben akár 10-15évg jó? az én gondolkodásomban, a fene akar 8-9éves billt, tiszta kosz lesz, tuti lekajálom, leöntöm, eszi a por, stb, szerintem ebbe is érdemes belegondolni

(#12931) Lokids válasza Peddy789 (#12930) üzenetére


Lokids
addikt

Na valahogy én is így gondolom. A Másik, hogy kényelmesebb-e, mint az "átlagos" gombokkal rendelkezők. Mert kétlem.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#12932) Bici válasza Bici (#12889) üzenetére


Bici
félisten

Heló!

Játékra és munkára ketesek billentyűzetet változatlanul.
Feltételek:
- usb
- angol
- 6-7 gomb egyidejű lenyomását kezelje
- a kurzor gombok felett legyen egy gombsornyi kihagyás
- nagy enter gomb
- alapvetően kényelmes legyen rajta gépelni

A Genius KB-G235 típust javasoltátok, de abból csak magyar kiosztású van mindenhol.
Nem ragaszkodom a színes cserélhető gombokhoz, de a gyorsasághoz és a több gomb kezeléséhez igen.
3-4 ezer Ft-os kategóriában gondolkodom.

Köszi! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12933) icecave


icecave
nagyúr

Akkor ahogy ígértem, írok pár szót a Rapoo 8900P kombóról.

Elöljáróban annyit,hogy Logitech K750-et használok és Logitech performance egeret, amik együttes ára kb. 45k körül mozog. Ezekhez fogom leginkább hasonlítani, hisz ezeket használom. A Rapoo ezzel szemben 17k körül mozog, szintén full magyar kiosztással. Amint az látható, az egér próbál a Logitech koppintása lenni, majd elmondom, milyen sikerrel.

Egyszerű dobozban érkezett a munkatársamhoz, együtt bontottuk és teszteltük a cuccot. A kis USB-s adója pont akkora, mint a Logitech unifying egysége, szóval itt nincs különbség. A billentyűzet szép, vékony, lábai nem kihajthatók, hanem az elemek helyének kiemelése fut végig az alján, ami ad neki egy kis dőlésszöget. 2 db ceruza elem/akku kell bele, hogy mennyit bír, az remélem, hónapok múlva derül ki (a K750 napelemes, nem kell benne semmit cserélgetni, de aki nem használja viszonylag világos helyen (átlagos fényű szoba), annak bizony heti egyszer egy fél napot az ablakban érdemes pihentetnie, amíg tölt magán egy kicsit.
Külsőleg nagyon rendben van, fém szintte az egész, nem vonzza az ujjlenyomatokat, de meglátszik foltokban az ujjak koszolása a szálcsiszolt fémen, de ez már csak szőrszálhasogatás, sokkal észrevehetetlenebb ez, mint a zongoralakkon meglátszó. Felül van egy műanyag sáv, ahol érintésre kivilágítanak billentyűk, play, stop, stb. Ezt simán meg lehet nyomni akkor is,ha nem akarod, ráadásul még egy rezgéssel is jelzi ezt a bill (komoly,van benne vibramotor, de minek...). Ha ilyet vásárolok én is, tuti kikapcsolom ezeket az érintőbilleket, több a hátrányuk szerintem, mint a hasznuk. Szerencsére gyári fólia szépen rajta van ezen a műanyag sávon, így sokáig rajta maradhat, és nem fog karcolódni ez az egyetlen kényes rész.
A k750-et annak idején azért vettem, mert halkabb az átlaghoz képest, na, ez a Rapoo még halkabb. A billentyűket nehezebb lenyomni,de megszokás kérdése az egész, jó és kényelmes rajta gépelni. Egyszerűen ebbe nem tudok belekötni. Halk, tényleg az, totálisan, mintha egy minőségi laptop billen pötyörögnél.

Térjünk rá az egérre. Ezen már magán a kialakításon, anyaghasználaton látszik/érződik,hogy bizony, ami minőséget beleöltek a billentyűzetbe, itt lespórolták. Értem én,hogy a sokkal drágább Performance-hoz vagyok szokva, ami legalább anyagminőségben, gomb-nyomáspontban nagyon "ottvan", de ez az egér akkor is "Lengyel piacos" hatást kelt. A gombok lötyögnek, az anyagok nem az igaziak (fényesek, semmi matt felület, kíváncsi vagyok, hogy fog egy fél év múlva kinézni, mert sokat használja munkatársam, grafikusok vagyunk). Bal oldalon van egy "csúszógomb" a bal klikk mellett, amire bármilyen funkciót be lehet állítani, de egyrészt nehéz mozgatni (tuti lenyomod a klikket is miatta mellette), és a kialakítása is olyan,hogy előbb lecsúszik róla az ujjad, minthogy elmozdítod. Egyszerűen nincs, amibe beleakadjon/süllyedjen az ujjad,hogy érezd a mozdulatot. A bal oldalon az undo-redo gombok a leggagyibbak, és túlságosan is kiállnak. Pontosságra nincs panasz, legalább abban remekel az egér.
Azt hiszem ennyi, lényegében mint mondtam, ebbe a csalódottságba akarva-akaratlanul benne van, hogy a jóval drágábbhoz vagyok szokva, de a munkatársam is ezen a véleményem van, úgy,hogy előtte egy átlagos kanócos egeret használt. Tipikusan a "célnak azért megfelel" egér ez tehát, amin legalább a legfontosabb bal és jobb klikk valamint a görgő az, ami teljesen rendben van.

Végeredményben a billentyűzet hatalmas pozitívum, míg az egér némileg csalódottság. Ezt persze gondolta akkor, mikor megvette, mondta is,hogy ennyi pénzért ha csak az egyik tökéletes a másik átlagos, akkor is megéri. Hát, pont ez lett a helyzet. A kopásról, hosszabb távú tapasztalatokról is írok majd, pár hónap múlva.

Ha addig is bármi kérdés van, szívesen válaszolok. Bocsánat,hogy hosszú lett,de igyekeztem mindenre kitérni, amit fontosnak éreztem.

[ Szerkesztve ]

(#12934) 7 válasza Bici (#12932) üzenetére


7
addikt

- USB-n csak 6KRO létezik (drágább kategóriában vannak okosított billentyűzetek, de azok sokszor hibát produkálnak, ha nem Windowson használod őket)
- 3-4.000 HUF körül nem fogsz találni rendes 6KRO billentyűzetet. Olyat találhatsz, amin egy blokkban jó eséllyel működik 6KRO a gyakori kombinációkkal, de pl. egy WED már problémát jelent.
- miért ragaszkodsz annyira az angol feliratozáshoz?

Amiről tudom, hogy biztosan megfelelne az igényeidnek, az nem olcsó: Microsoft Sidewinder X4 vagy X6, Angliából behozva. Itthon csak ANSI elrendezéssel, US matricázással kapható. Aprón esetleg érdemes lehet nézelődnöd

[ Szerkesztve ]

(#12935) Bici válasza 7 (#12934) üzenetére


Bici
félisten

Köszi a választ!
Azért ragaszkodom az angolhoz, mert pár program nem hajlandó magyar kiosztás esetén bevenni pár karaktert. pl. Flash a pontos vesszőt, Motion builder a kapcsos zárójelet, stb. Általában az AltGr okozza a gondot. Angol kiosztás magyar felirattal meg elég zavaró.
A Genius KB-G235 mgfelel az igényeimnek a 6 billenytűvel, de sehol nincs belőle angol. :(

Esetleg ps2 csatlakozóssal érdemes próbálkozni? Azzal van jobb választék?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12936) 7 válasza Bici (#12935) üzenetére


7
addikt

Szerintem a legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás a problémádra az, ha megtanulod az angol kioszásnál az írásjelek elhelyezkedését. :)

[ Szerkesztve ]

(#12937) Bici válasza 7 (#12936) üzenetére


Bici
félisten

Jelenleg is így használom, csak kicsit zavar a dolog.
Mindegy, majd próbálkozom még, addig meg marad így, ahogy van.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12938) Bici válasza 7 (#12936) üzenetére


Bici
félisten

Még annyi, hogy olvastam, hogy PS2 csatlakozásnál nincs ilyen limit.
Ez igaz? Ha igaz, akkor mindegyik típus ilyen limit mentes?
Mire figyeljek e téren?
Ps2-esből van ajánlott típus?

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12939) 7 válasza Bici (#12938) üzenetére


7
addikt

Igaznak igaz, de egyrészt nem minden billentyűzet támogatja a PS2-t (még átalakítóval sem), másrészt az olcsó kategóriában nem az USB a szűk keresztmetszet, hanem a gyártástechnológia.

(#12940) Bici válasza 7 (#12939) üzenetére


Bici
félisten

Értem. És ha találok olcsóbb, megfelelő összeszerelési minőségű és kialakítású USB billentyűzetet, akkor azok általában hány billentyű leütését tudják egyszerre átvinni?
Mindegyik tudja a 6-ot, vagy csak az ajánlott Genius?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12941) 7 válasza Bici (#12940) üzenetére


7
addikt

A Genius sem tudja a 6-ot, mint azt kifejtettem. :)

(#12942) WHooPeR2


WHooPeR2
csendes tag

gamesre tudtok jó klaviatúrát? 15k a limit és ami fontos hogy vállalkozásra le lehessen könyvelni illetve vagy háttérvilágítás vagy esetleg beépített usb de ezek nem fontosak
előre is kösz :D

(#12943) Bici válasza 7 (#12941) üzenetére


Bici
félisten

Ezek szerint tök mindegy, hogy mit választok ebben a kategóriában?
Arról van infó, hogy az ilyen olcsó billentyűk hány gombot tudnak egyszerre? Csak érdekesség képpen. :B

Köszi az infókat! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12944) 7 válasza Bici (#12943) üzenetére


7
addikt

(#12945) Bici válasza 7 (#12944) üzenetére


Bici
félisten

Köszi, de ez melyik kérdésre a válasz?
Kicsit mintha elvesztettem volna a fonalat. :B
Azt értem, hogy 3-4 ezerért nincs igazi 6 kro-s bill, de gyakori kombókkal van esély 6kro-ra.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12946) csibe1 válasza 7 (#12934) üzenetére


csibe1
addikt

"Amiről tudom, hogy biztosan megfelelne az igényeidnek, az nem olcsó: Microsoft Sidewinder X4 vagy X6, Angliából behozva. "

Az hagyján, hogy drágább, ráadásnak majd mindegyik US kiosztású, és a képeken is az szerepel.
Megkértem egy PH-s kollégát aki kint él, de nem talált azokban a boltokban ahová járni szokott UK kiosztású X-4-est.Egy barátom is volt kint, de sajna ő sem járt sikerrel.
Kicsit már vicces, hogy mindenhol csak US kiosztású X4-est látni.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#12947) sultansmith


sultansmith
senior tag

Sziasztok!

Az előző billentyűzetemnek véget vetett a kóla, szóval most szeretnék fellépni a határozott igényeimmel ezen topikban :D

Amit tudnia kellene az új jövevénynek:

-alacsony profil, szigetes kialakítás
-világító gombok (ha lehet fehéren, de igazából mindegy)
-minél kisebb legyen, de a numerikus részre szükség van
-nem kell rádiós-wifis-nemtommi, kanócos bővenjó.
-hipersok multimédia csodagomb sem kell.
-magyar kiosztás azért elkélne. :D
-halk legyen.

Az áron nem vitatkozom, minél több kívánalmam találkozik, annál inkább hajlandó vagyok rá többet áldozni.

Előre is köszi a segítségeteket!

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#12948) 7 válasza csibe1 (#12946) üzenetére


7
addikt

Esmeint érdemes megkérdezni, hogy honnan szerválta, neki UK van. :)

(#12949) Bici válasza 7 (#12944) üzenetére


Bici
félisten

Itt azt írják, hogy 18 command egyszerre.

"possesses up to 18 key commands at the same time"

Ez kamu? :U
Csak érteni szeretném ezt a billentyű témát. :B

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12950) 7 válasza Bici (#12949) üzenetére


7
addikt

Ugyancsak a #12934-ben írtam ezt:
- USB-n csak 6KRO létezik (drágább kategóriában vannak okosított billentyűzetek, de azok sokszor hibát produkálnak, ha nem Windowson használod őket)

Működik rajta a 18KRO USB-n keresztül valamilyen trükközéssel, amit a Microsoft talált ki, de csak Windowson garantált, hogy hibamentes. :)

Tárgytalan, azt hittem Microsoft Sidewinderről van szó, nem Sharkoon Tactixról.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.