Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65801) xtevo


xtevo
őstag

Sziasztok!

Most egy Alcatel One Touch Idol S telót nyúzok, és itt-ott már határon mozog "gyorsaság" terén, lehet, hogy meg tudom venni barátom Nexus 5-ét, használtan 75k körül, ebben az ársávban ez jó vételnek számít? Vagy mit ajánlanátok inkább?

Köszi előre is a tippeket. :R

(#65802) forguet


forguet
senior tag

Sziasztok,
60k környékéig keresek új telefont.
Jelenleg egy Galaxy Core-t használok (ez a céges teló), de nagyon zavar hogy lassú, több mp is eltelik, mire megnyílik bármi, illetve nem túl jók a képek, amik készülnek vele.
Elsődleges szempontok: legyen gyors, megbízható, ill. mivel nincs külön fényképezőm, tudjon jó képeket csinálni.
Egyelőre 2 tetszik, Lumia 925, amit egy ismerősöm ajánlott, illetve G2.
Mit gondoltok?

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#65803) Jerty


Jerty
újonc

Lenovo Viber X S960-al kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Mennyire éri meg az 50.000-et, ilyen árkategóriában lenne érdemesebb telefont venni inkább?

(#65804) Skiccer


Skiccer
csendes tag

Üdv!

Ti mit vennétek a helyemben? Samsung note 3 LTE vagy Lumia 930? keret 100e.
Note I-em van 3 éve, eléggé be van lassulva már, megérett a cserére. Fontos a gyors, akadásmentes használat, min 5" és az üzemidő (közelítsen a 2 naphoz)Egész nap mobilnettel használom, főleg e-mailezésre, telefonálásra.

(#65805) Rav3n02 válasza forguet (#65802) üzenetére


Rav3n02
senior tag

téves -

[ Szerkesztve ]

(#65806) Zeki válasza Skiccer (#65804) üzenetére


Zeki
nagyúr

Honor 6 az edigitalból.

(#65807) Peter2014


Peter2014
újonc

Sziasztok! Mobil vásárlás előtt állok ( írtam itt már külön is egy-két típus forumjába de úgy gondoltam itt is rákérdek, hátha itt vmi egyéb ötlet is felmerül :)) ) A mostani mobilom a Sony Xperia Mini Pro, és sajnos kezdi beadni a derekát :( :( Akármit töltöttem rá mindent vitt, pedig a mostaniakhoz képest jóval alacsonyabb a tudása is meg minden.
A felmerülhető mobilok :
- Sony Z1 compact
- LG G2 mini
- LG G3S
- Samsung Galaxy S 3
- Samsung Galaxy S 4 Mini
- Samsung Galaxy Ace 4
- Samsung Galaxy S3 Neo
- ( Nokia Lumia 1320 )
Ezek azok amik a tarifámhoz viszonylag jó árban vannak.
Fontos számomra :
- Gyorsaság , gyorsaság és gyorsaság :DD
A Nokia azért van zárójelben mert azt csak legvégsőbb esetben venném meg mivel nem szívesen váltanák Androidról :( De ha van más telefon amit ajánlani tudtok, írjátok nyugodtan csak légyszí kíméljetek a ZTE és társai Zrt. készülékeitől
Hogy miért írtam ezt az itt van:
Köszi a választ! :)

I I
I I
V
( Ellopták a Sonymat és hát azt mondták ne nagyon reménykedjünk ... Szóval megvettem a Zte Blade 3-at amit nem mondom hogy hiba volt, de gyorsaságba meg sem közelíti a sonyt. Megvettem a mobilt, és rá kettő napra jött a levél, hogy megtalálták az ellopottat :DD :DD :C :C :)) Hál' Istennek semmi baja nem volt leszámítva azt az egy-két hajszál karcot ami rajta keletkezett ... )

(#65808) norbert1998 válasza Peter2014 (#65807) üzenetére


norbert1998
veterán

Z1c,esetleg z3c

(#65809) Peter2014 válasza norbert1998 (#65808) üzenetére


Peter2014
újonc

Renden , Köszi! Én is a Z1 compactra gondoltam elsőnek, csak inkább rákérdeztem mert azért Ti csak jobban értetek hozzá :D

(#65810) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Sziasztok!

Szeretnék venni az asszonynak egy telót. Fő kitételek:

- jó kamera (ez a legfontosabb)
- dual sim
- max 4.5 col
- Android/Win8 Phone

Árat nem írok maximumot, mert ezek eléggé szűkítő feltételek, szóval lesz amennyi lesz :)

Köszi!

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#65811) szucsinka


szucsinka
őstag

szaisztok a jelenlegi telefonom Lg L70
szeretném leváltani vmi hasonló vagy kicsit jobb tudású Csepp por és ütésálló okostelefonra nem baj ha kinai vki tud infót??
a Lenovo s750-et már néztem.....

(#65812) norbert1998 válasza Peter2014 (#65809) üzenetére


norbert1998
veterán

messze az a legerősebb közülük

(#65813) Zeki válasza szucsinka (#65811) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs is más. Az is kifutott. Mázlid lesz, ha még kapsz. És eredetit kapsz.
Valamelyik Z-s Sony, meg talán Samsung. De drágák.
A valóban IP67-es kínai okosteló a Runbo, potom 600 USD körül.

(#65814) szucsinka válasza Zeki (#65813) üzenetére


szucsinka
őstag

az egy kicsit sok árban ..
hát megprobálom a lenovot de ezt is hamisitjákk?? :Y

(#65815) zsol17


zsol17
csendes tag

Sziasztok!
Eléggé leszűkült a kör telefonvásárlás ügyben. Igazából tök fura lesz a 3 kiszemelt, mert még csak nem is egy mezőnyben játszanak.

LG G2 32gb Expansysról 110k
S5 szolgáltatótól mindenféle hűséggel mondjuk 148k
Note 4 ugyanilyen kondíciók kb 167k

A helyzet az, hogy mobilnetre is szükségem lenne, és az említett szolgáltatónál aranykártya is van a pakliban, ezért gondoltam optimálisnak szolgáltatótól, és akkor tuti rendben van a garancia is, illetve nem gond az elköteleződés se, mert évek óta ennél a szolgáltatónál van az egész család. Kérdés az lenne, hogy megéri-e szerintetek a plusz pénzt az S5 vagy a Note4, és ha igen akkor mellélőhetek-e valamivel, vagy maradjak a G2-nél. Persze tudom én döntésem, meg honnan tudnátok helyettem dönteni, de érdekelne a véleményetek. :)
Köszi előre is :))

(#65816) Zeki válasza zsol17 (#65815) üzenetére


Zeki
nagyúr

Honor 6 az edigitalból.

[ Szerkesztve ]

(#65817) zsol17 válasza Zeki (#65816) üzenetére


zsol17
csendes tag

Fura az UI, meg nekem úgy néz ki mint egy iphone, ami nem bejövős. Plusz ha jól tudom nincs egy hely, ahol meg tudnám nyomkodni. Látatlanban nem kell :F

(#65818) snecizero


snecizero
senior tag

Melyiket választanátok ? A játék fontos meg az állapotjelző jó lenne.

LG G2 mini ?
Sony Xperia M2 ?
Samsung galaxy Ace 4 ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#65819) Flind válasza snecizero (#65818) üzenetére


Flind
senior tag

Akkor Ace 4.

(#65820) Devas


Devas
őstag

Micsoda árak, nagyon fura.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#65821) w333


w333
félisten

Lol ... ez valami durva elírás lesz :DD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#65822) hroberto válasza Ezekiell (#65810) üzenetére


hroberto
veterán

Windows vonalon Lumia 730. Dual SIM, egész jó kamera, igaz picit nagyobb (4.7").

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#65824) norbert1998 válasza #17954112 (#65823) üzenetére


norbert1998
veterán

S3n,idol 2s,s4mini,ace4, g2mini,m2.
A lumiat és az új e3-at nem ismerem

(#65825) w333 válasza norbert1998 (#65824) üzenetére


w333
félisten

+1 ebben a sorrendben ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#65826) xtevo válasza xtevo (#65801) üzenetére


xtevo
őstag

up! :B

(#65827) Superhun válasza xtevo (#65801) üzenetére


Superhun
addikt

Nexus 5 és LG G2

G2 mellett szól a jobb üzemidő és a jobb kamera
Nexus 5 mellett pedig a sokkal jobb szoftveres támogatottság

(#65829) qcora


qcora
csendes tag

a kerdes:

LG L65 vagy galaxy trend plus? (es a samu mellett szol az is h vagy 20%kal olcsobb )

b kerdes:

ace 4/core LTE?

(#65830) w333 válasza qcora (#65829) üzenetére


w333
félisten

L65 és Ace 4 ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#65831) norbert1998 válasza #17954112 (#65828) üzenetére


norbert1998
veterán

Gyengébb kijelző és felbontás. Meg nemelynel hardver terén is rosszabb

(#65832) erahurka válasza #17954112 (#65823) üzenetére


erahurka
félisten

Lumia 735 is simán mehet az élbolyba ha nincs bajod a Windows Phone-nal.

(#65833) xtevo válasza Superhun (#65827) üzenetére


xtevo
őstag

Anno szimpatikus volt az LG G2 nem is kicsit, de akkor még nem volt opció az esetleges használt vásárlás... Igazából ez is ingerküszöbön felül van... :P de tudom, hogy vigyázott rá a tulajdonosa.
Ami most nagyon felkeltette a figyelmem az a Honor 6, de attól meg félek, hogy a nulla support lesz hozzá, és harmadjára nem akarok befürödni vele... (ZTE GXI, Alcatel OTIS után...) mondjuk az ársáv más de azért kérdéses...

A kamera ha már hozza a mostanit, az már jó. A támogatás viszont nagy pirospont. :)

(#65834) lenox válasza norbert1998 (#65831) üzenetére


lenox
veterán

Ace 4-nel miben rosszabb akar a g2 mini, akar az m2?

(#65835) Simi87 válasza ittakary (#65048) üzenetére


Simi87
senior tag

Z1 C a befutó a három közül nálam is.

lenox: Abban hogy nincs rájuk írva, hogy Samsung. M2 egy nagyon jó ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#65836) snecizero


snecizero
senior tag

Az ace 4 vettem meg. Jó kis tárcsa. Kb az S3 nak felel meg. A super amoled meg álom szép. A lányomnak meg vettem egy huawei G6. Az sem rossz. Super amoled alá én már nem megyek. :DDD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#65837) Flind válasza lenox (#65834) üzenetére


Flind
senior tag

Ace 4-ben snapi 410 van. Amúgy én sem szeretem a Samsungot.

(#65838) erahurka válasza snecizero (#65836) üzenetére


erahurka
félisten

Én komolyan nem tudom megérteni ezt a nagy Amoled mániát. Egy dolog hogy szebb a fekete, de ha nincs ott egy LCD mellett az is ugyanolyan jó.

(#65839) Ájvé válasza xtevo (#65833) üzenetére


Ájvé
veterán

Ha a Huawei nem támogatná a Honort akkor elég nagyot hibázna. A Honor szériát a Xiaomi ellen hozták létre teljesen külön brandként, ha nem támogatják megfelelően azzal maguk alatt vágják a fát. Persze esküdni nem mernék rá, de várhatóan lesz támogatása.

(#65840) lenox válasza Flind (#65837) üzenetére


lenox
veterán

Ja latom, van egy uj specifikacioju ace4, mondjuk azt nem art tisztazni, hogy a harom kozul 1 jobb (ebben a tekintetben legalabbis), masik ketto meg rosszabb.

(#65841) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Milyen telot ajánlanátok 30-40 korul ujonnan? Lehet kulfoldi rendeleses is. Kerdem azert mert 1 honappal ezelott kb nezegettem a Jiayu G2F-et es most erdeklodnek h van e jobb vagy milyen lehetosegek vannak.

Koszi

(#65842) anonym1s


anonym1s
őstag

Sziasztok.
Uj telefont keresek (mar masfel eve) a jelenlegi galaxy s2 helyere.
Internet, fenykep/video keszites (foleg video), meg gps igo-val a felhasznalas, ezert fontos a wifi, mobil internet, kamera es gps megbizhato, jo mukodese.

Most negy kiszemelt jott szoba:

galaxy s5
lg g3
lg g2
nexus 5

Ezek kozul melyik lenne a legjobb nekem?

(#65843) maczera válasza gorje (#65841) üzenetére


maczera
aktív tag

Tesco OP3NDOTT, Jiayu G2F, THL T6S, THL T6 Pro és még sokan mások. Kis szerencsével alkalmi vételként Xiaomi Redmi 1s is elérhető 40 000 ft körüli áron. Érdemes a Hardverapón figyelemmel kísérni a csoportos rendeléseket és az alkalmi vételi lehetőségeket (figyelve a garanciális feltételekre is...).

(#65844) norbert1998 válasza Simi87 (#65835) üzenetére


norbert1998
veterán

pont attól jobb, ha nem samsung, (én személy szerint utálom,) de ha egyszer abban van a snapi 410... amúgy meg m2 ide, vagy oda, ezer %, hogy nem kap lollipop-ot, az m2 új áráért veszel garis, szép Z-t, ami viszont biztosan kap lollipop-ot :K

nem mondom, hogy rossz az m2, de nekem pl nem jön be, viszont amikor ajánlani kell, megpróbálok objektív lenni :)

(#65845) gorje válasza maczera (#65843) üzenetére


gorje
senior tag

Koszonom a valaszod! Utananezek.

Valaki mas esetleg?

(#65846) gabe8719


gabe8719
senior tag

Sziasztok!

Első hozzászólásom itt, még sosem volt bizonytalanság, de most azt hiszem kell hogy valaki meglökjön valamelyik irányba. :D

Lejárt a hűségem, sajnos maradnom kell a telekomnál, a 3 éves Ray-em pedig nagyon csereérett már (szerencsére csak fél éve használom, de ennyi is elég volt a mütyűrkézésből és lassúságból, bár tény, hogy nem vacakoltam vele sokat, hogy jobb legyen).

A kiszemelt csomag Next S aranytárskártyával, a készülékárak pedig elég elszomorítóak, jelenleg a kifutó modellként hirdetett Huawei G6 és az LG Optimus F6 maradt a rostán, előbbi 15K, utóbbi 19K. Előbbinél a másikhoz képest pozitívum az OTG és a jobb előlapi kamera, utóbbinál bár négy helyett kétmagos, de Krait, plusz ~500 mAh-val erősebb az akku (bár gondolom a Krait többet is kér enni, szóval nem számít), és további pozitívum az EQ, cserélhető akku, infra, meg hogy "márkásabb". Cserébe 4000-el többe kerül, bár nem ez fog dönteni. :) Egyebekben körülbelül egyforma a két telefon.

Szerk.:
Visszaolvasva számszerűen több + van az LG mellett, de az OTG-t borzasztóan hiányolom belőle, ezért tűnődöm. Viszont nem két hónapra lesz, ha tudom hogy minőségben is tényleg jobb annyival, akkor viszont vesszen az OTG. :D

Nagyon nézegettem az M2-t, de még skypeoláshoz is ergya az előlapi optika, kicsit már nagy, de végül az ugyanezen hardver és előfizetéskonstrukció mellett álló 40ezer környéki árra mondtam azt, hogy na kösz nem, ennyivel nem ér többet. Z1 Compact kéne nagyon, de az már 70ezer pénz, annyit nem tudok most áldozni a történetre. Samsung-kínálat felejtős, S4 mini és Ace 4 lenne hasonló hardverrel, de kisebb kijelzővel és többért, és ezzel kb. vége is a T kínálatának, semmi választék nincs most a középkategóriában...

A kisregényem után a kérdés tehát az lenne, hogy LG, vagy Huawei? :D Van még valami a különbségek közt, amit kifelejtettem volna, és segítenie a döntésben? Esetleg van valaki, akinek van tapasztalata mindkettővel?

Két évre lesz, utána már remélem annyit fogok keresni, hogy nem kell gondolkodnom. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65847) snecizero válasza gabe8719 (#65846) üzenetére


snecizero
senior tag

A lányomnak most vettem egy G6 telefont. F6 volt nekem ,nem volt rosz. Ha engem kérdezel G6. qhd, 8 megapixel, full hd video stb. Állapot jelző stb.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#65848) baluka6 válasza norbert1998 (#65844) üzenetére


baluka6
aktív tag

Én S3, Nexus 4 és Huawei P6 használat után mondom azt, hogy az M2 aqua teljesen korrekt telefon. 3 napja van nálam egy és teljesen meg vagyok elégedve vele. Nálam az Ace 4 és a Lumia 735 volt még alternatíva, de a Windows-ra nem vitt rá lélek, az Ace 4 pedig szerint játék telefon kategória, mert fogásra 0 a minősége és Nekem méretben is kicsi volt... valamint a kijelző színei sem tetszettek.
Szóval én merem ajánlani az M2/M2 aqua párost.
Még annyi, hogy ebben a kategóriában szerintem egyik készülékre sem garantált az 5.0.

[ Szerkesztve ]

(#65849) norbert1998 válasza baluka6 (#65848) üzenetére


norbert1998
veterán

de, a moto g/e/x-re :DDD ;]

(#65850) bepe79 válasza snecizero (#65847) üzenetére


bepe79
addikt

A G6 már sajna kifutó a T-nél, én dec 10-én venném a köv. telefonomat, remélem, meglesz még addig. Már ha a Huawei G6-ról beszélünk.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.