Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65601) erahurka válasza jenei1994 (#65600) üzenetére


erahurka
félisten

Ha nem vagy audiofil akkor ezt azért hozza szerintem.

(#65602) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

80e Ft-ig melyik a legjobb vétel, ha dual sim-es telefon kell 5" alatt, hazai garanciával?

más:

emagnál gyári garancia van a telefonokra?

:R

[ Szerkesztve ]

(#65603) whiskeys


whiskeys
őstag

http://444.hu/2014/11/10/egyetlen-ora-alatt-4455-milliard-forintnyi-forgalom-az-alibaban/ nem semmi

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#65604) maczera válasza andrisbandi (#65461) üzenetére


maczera
aktív tag

"Sőt, most megint van 45 ropiért, 2 év garival."
Jó lenne, ha volna! De azt írják, hogy "Ez a termék már nem képezi részét az eMAG ajánlatainak", azaz már nincs!!!

(#65605) w333 válasza maczera (#65604) üzenetére


w333
félisten

Lekésted ... :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#65606) Real_Necro válasza motoflug (#65602) üzenetére


Real_Necro
veterán

GYIK:

"Gyártói vagy bolti garanciát biztosítanak?
Termékeink jelenleg bolti garanciával rendelkeznek; továbbá háztól-házig garanciát is biztosítunk. "

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#65607) spenglerjoci válasza galaxys80 (#65569) üzenetére


spenglerjoci
tag

Note 2-őt és S4-et végül 2 dolog miatt nem akarok. Egyrész még használtan is elég drága mindkettő, másrészt én mikor GPS-t használok, akkor folyamatosan ég a kijelző ugye. És ez az Amoledek halála. Úgy beég egy pillanat alatt mint a huzat.....Nem tudom, hogy van-e más olyan kínai kütyü, ami minimum annyit tud, mint a Wayteq talk 5h, itthon is lehet kapni, van rá minimum 1 év garancia, csak nem MTK procis és jó a GPS-e. Ja és kijön újonnan 50k-ból....

(#65608) motoflug válasza spenglerjoci (#65607) üzenetére


motoflug
őstag

Az új Alcatel S9 ilyen lesz. Nekem S4 van, GPS-re használtam többször, de nekem nem égett be. Urban legends? :U

(#65609) Ájvé válasza spenglerjoci (#65607) üzenetére


Ájvé
veterán

Valamivel 50 fölött (215 dollár kb.) lehet venni Redmi Note 4G-t ebbe már snapdragon 400 van aminek biztos jó a GPS-e (bár MT6592-re se panaszkodtak tudtommal). Garancia viszont eladóhoz szól (pl csoportos rendelés esetén, vagy EU raktárból rendelve a shophoz).

(#65610) andrisbandi


andrisbandi
őstag

Tényleg megkapható 93 $- ért ? (~23.000 Ft)
Original Xiaomi Redmi 1S
- Ez lenne a bolt (185 dodó fedex-el), azt hallottam itt a fórumon, hogy Angliából átpostázva küldík, így nem kell rá fizetni semmit.

Ha jól értem, előre vehetek vásárlási kuppont amit bárhol az alin levásárolhatok. Pl egy 200 dolcsist 100- ért.

Tervez más is így vásárolni? Halottatok valamit már erről a boltról?
:-)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#65611) spenglerjoci válasza motoflug (#65608) üzenetére


spenglerjoci
tag

Hát nem tudom....Az Alcatel s9-nél meg a rendszersebességgel vannak gondok...amúgy mikor kijött az S5, kb. 1-2 hétre rá mentem be nyomkodni és már akkor mind be volt égve....és a Note 3-al is ez a helyzet. Sőt már láttam asszem Vodánál olyan Note 4-et ami szintén be volt égve...

(#65612) Ájvé válasza andrisbandi (#65610) üzenetére


Ájvé
veterán

A linken 147 dollár minimum ár. 93 dollárrét találsz is akkor is vélhetően hamisítványt kapsz, szóval vigyázni kell, mert hamisítják ezeket is, jól meg kell nézni honnan veszed.

(#65613) andrisbandi válasza Ájvé (#65612) üzenetére


andrisbandi
őstag

200 dolcsis kupont vásárolva 100- ért,
~ 25.000 forint.
- Így értettem :-)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#65614) andrisbandi válasza andrisbandi (#65610) üzenetére


andrisbandi
őstag

"Tényleg megkapható 93 $- ért ? (~23.000 Ft)"

Bocsi, hülyeséget írtam!
- A kisbetűs részben csak most olvastam, hogy kuponos vásárláskor meg van adva egy jóval nagyobb összeg, amiből lejön a kuponos kedvezmény. pl a 200 dolcsisat, 600 dollárosnál lehet levásárolni.

Elnézést kérek a figyelmetlenségemért!

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#65615) szente válasza szente (#65590) üzenetére


szente
addikt

Erre valaki? :R

(#65616) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Lassan eljár az idő a kis Lumia 520-asom felett, amit egy inkább középkategóriás telefonnal váltanék ki. Nem ragaszkodom a WP-hez, de mint rendszer, nagyon meg vagyok vele elégedve, ellenben nem zárkózom el a droidos megoldásoktól sem. Fontos inkább a minőségi készülékház és a vaskosabb akkuidő, illetve az eseményjelző funkció (pl led) nem hátrány. A T kínálatában a következőket néztem ki:

- Nokia Lumia 735
- Sony Xperia M2
- Samsung Galaxy Ace 4
- Lg G2 Mini

Szerintetek melyikkel járnék a legjobban?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#65617) jenei1994 válasza evo87 (#65616) üzenetére


jenei1994
addikt

Nokia Lumia 735

(#65618) w333 válasza evo87 (#65616) üzenetére


w333
félisten

Lumia 735 árában már S4 Mini -t is kapsz ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#65619) spenglerjoci válasza evo87 (#65616) üzenetére


spenglerjoci
tag

Szerintem Ace 4. Vagy esetleg G2 mini. Arra jön a Lollipop is.

(#65620) Ájvé válasza szente (#65615) üzenetére


Ájvé
veterán

Ennyiért nehezen kapsz. Talán ha EU storeból vagy hardveraprón találsz Xiaomi Mi3-at pl.

(#65621) evo87 válasza w333 (#65618) üzenetére


evo87
őstag

S4 Mini van a páromnak, számomra kissé feminin telefon benyomását kelti. Ellenben sebességre korrekt.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#65622) w333 válasza evo87 (#65621) üzenetére


w333
félisten

Feketében szerintem teljesen korrekt ! Ace 4 még csajosabb ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#65623) hroberto válasza evo87 (#65621) üzenetére


hroberto
veterán

Az 520-hoz képest a 735 is szuperszonikus lesz! ;)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#65624) Flind válasza evo87 (#65616) üzenetére


Flind
senior tag

L735. Egyértelműen annak a legminőségibb a háza. És amúgy is elég korrekt ajánlat.

(#65625) spenglerjoci válasza Flind (#65624) üzenetére


spenglerjoci
tag

Én azt az egyet nem szeretem a WindowsPhone-ban, hogy ha veszel egyet 30-ért meg egyet 130-ért akkor nem nagyon lesz különbség a kettő között....és ez valahol jó, főleg annak aki 30-ért vesz Winphone-t, de aki plusz 100-at kiad érte az szerintem joggal várja el, hogy valami pluszt kapjon a 30 ezreshez képest. És ez Androidnál teljesen így van. Meg hát ugye sok szoftveres kötöttség...bluetooth stb. Nem akarom fikázni a Winphone-t mert egy nagyon jó oprendszer! De azért a statisztikák is mutatják, hogy az Android mellett nem igazán tud labdába rúgni....de más se nagyon...

(#65626) krezna


krezna
tag

Sziasztok!

Előttem szóló kollégához hasonlóan én is váltanám a lumnia 520-mat. 50 max 60 lenne az ár amit adnék érte. Nem kell full hd kijelző 8 mag, 8 gb ram, meg LTE, ellenben Android csak akkor jöhet szóba, ha stabilan akadásmentesen lehet átlagosan használni. Nem töröm fel, nem várok csodát, sőt fotózni is max néhányat fogok, ez nem szempont. Nagyon tetszett tesztek alapján a HUAWEI P6. A fém keret nagyon megfogott külsőre. Max 4.5 -4.8 col, de az a teteje. Redmi 1-ről sok jót írtatok, de a honor 3C is biztatónak tűnik. Nem bánnám, ha 2 napig bírná az akksi. Úgy látom vannak igényeim :-) Van valakinek HUAWEI P7 minije? Arról sok mindent nem láttam még. Köszi a segítséget és a türelmet

Forza Milan!

(#65627) spenglerjoci válasza krezna (#65626) üzenetére


spenglerjoci
tag

A Huawei P6 nagyon jó, meg minőségi de nem fogja bírni 2 napig az biztos. Esetleg Samsung Galaxy S4 minihez mit szólsz? Vagy az örök középkategória király, az LG Optimus F6. Olvass utána Mobilarénán.

(#65628) lenox


lenox
veterán

Az egyik lanyom mar a masodik telojanak tori be az uveget. Van olyan, ami nem torik olyan konnyen egy leesestol? Volt rajta ez a muanyag vedo cucc, de megis...

(#65629) Superhun válasza lenox (#65628) üzenetére


Superhun
addikt

Például ez. 1,8m magasról való betonra leejtést is kibír.

(#65630) hroberto válasza spenglerjoci (#65625) üzenetére


hroberto
veterán

Mielőtt butaságokat beszélsz, fogj a kezedbe WP telefont is, vagy legalább olvass utána a dolgoknak!
Nekem volt a kezemben olcsó is, drága is. Ha nem is beszélünk a hardverről, minőségről, anyaghasználatról, akkor is jelentős a különbség az alsó, és felső kategória között.
És a példaként felhozott Bluetooth mutatja leginkább a tájékozatlanságod, mert kb. ugyanúgy használható mint Androidon.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#65631) Real_Necro válasza Superhun (#65629) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kőműves telefon. :)) Szegény lányt hogy ki fogják cikizni suliban...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#65632) Gabi77


Gabi77
csendes tag

Sziasztok, most váltanám le a htc one s telefonomat két év után, elolvastam a teszteket a forumokat is böngészem de elég jól elbizonytalanodtam. Amit nem szeretnék apple és samsung.
Lg g3, sony xperia z3 és htc m8 volt a három kiszemelt ebből a legszimpatikusabb az lg de úgy olvastam hajlamos repedni, a htc háza érzékeny a mostani is tiszta kopás pedig tokban van, a sony meg melegszik kész vagyok két évre választok megint, fontos hogy jó képeket csináljon, bírja ha néha koppan ( tok, fólia lesz rajta) netezek, film és játék is megy rajta. Viszont nincs időm garanciaszervízbe hordani, és 5,5 nél nagyobb nem jöhet szóba.
Ha esetleg segítenétek megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#65633) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!!

Most néztem, hogy a T-ben 19.990 Ft a Lumia 530. Tudom, hogy nem egy világbajnok telefon, de édesanyámnak kéne, aki csak az alapokra használná.

Azt lehet tudni, hogy a T milyen hangfalat ad hozzá!

(#65634) Hajnii20


Hajnii20
tag

Szia!
Na én is vagyok.
Most állok azon a ponton,hogy én sem tudom melyik telót válasszam.
E között a két telefon között vacilálok én is az LG G3 és a Sony Z3.
Sajnos mindkettőről van rossz pl melegszik,reped.
Én se tudok dönteni eddig az Lg javasolták többen.
De nem tudom lehet mégis a Sony Z3 lesz úgy vagyok vele ,hogy inkább melegedjen túl ,minthogy megrepedjen.
De az is lehet ,hogy a Huawei P7 mellett döntök .
Annak nincs hibája legalább.
Te hogy döntesz?

(#65635) Richee11 válasza Richee11 (#65633) üzenetére


Richee11
senior tag

Már megvan!

(#65636) Gabi77 válasza Hajnii20 (#65634) üzenetére


Gabi77
csendes tag

Nekem a htc melegedett nagyon cserélték is most van hogy "csak" 42 fok ha rossz napja van ezt inkább kerülném, pláne sony z3 árban, de hátha valaki azt írja á nem is melegszik csak picit :) én maradnék a számomra ismertebb márkáknál huawei nem is jött képbe valahogy nem szimpi jó kekec vagyok tudom :D

[ Szerkesztve ]

(#65637) Superhun válasza Real_Necro (#65631) üzenetére


Superhun
addikt

Szerintem nem rossz a design-ja és rá van írva, hogy macska. ;] Ha valóban ütésálló telefon kell, akkor le kell mondani a trendi Samsung telókról...

[ Szerkesztve ]

(#65638) Real_Necro válasza Superhun (#65637) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ismerem a márkát, kíváncsi lennék telefonban milyen, cipőben már a 3. darabot koptatom, strapabíró darabok. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#65639) kidette


kidette
csendes tag

Üdv!

Kínai mobilt vennék, ehhez kérném a tanácsokat. Nem akarom tuningolni, szerelni, átalakítani, gyárilag legyen jó. Melyiket érdemes? A főbb 'követelményeim' RAM:1gb, jó (tényleg használható) GPS, max 30 ezer ft-os ár, HD film lejátszási lehetőség.

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#65640) Ájvé válasza kidette (#65639) üzenetére


Ájvé
veterán

Jiayu G2F
mobilarena.hu/teszt/jiayu_g2f_feletebb_megeri/bevezeto_tartozekok.html
csoportos rendelésbe már 115 dollárért megvan, ennyiért jobbat nem kapsz.

(#65641) Gabi77 válasza Hajnii20 (#65634) üzenetére


Gabi77
csendes tag

Hajni addig agyaltam míg maradok az lg g3-nál a repedés esztétikai probléma és cserélik is de úgymond ha gond van is ráérek elvinni mert addig max rajta a tok és nem látom, ha felmelegszik és kikapcsol az kellemetlen és addig használni sem lehet a telot a szervíz meg vagy csinál valamit vagy nem, és nem.utolsó sorban itt 150 euro különbség van az lg javára, huawei tesztet azért elolvastam de kihagyom tuti. Remélem neked is meglesz a jó döntés :)

[ Szerkesztve ]

(#65642) Real_Necro válasza Gabi77 (#65641) üzenetére


Real_Necro
veterán

G3 és Z3 közül biztosan Z3-at választanám. ;)

Szerk.: mondom ezt G2 tulajként

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#65643) Gabi77 válasza Real_Necro (#65642) üzenetére


Gabi77
csendes tag

Miért? Nekem htc után sem kell megint htc :D

(#65644) GaborGh


GaborGh
őstag

Sziasztok!

Melyiket a 3 közül?

Nexus 5, Honor 6, Huawei P7, (esetleg még a Sony Z3C)

nagyjából egy árban vannak, tehát ez nem döntő tényező, fontos a gyorsaság, megbízhatóság, net és GPS!

Köszi előre is :)

[ Szerkesztve ]

(#65645) Akor válasza Akor (#65299) üzenetére


Akor
csendes tag

A listáról 144.000 ig választhatok cseretelefont a t-mobilnál. Kérdésem volna, hogy van e amit érdemes választani vagy inkább vissza kérjem a 47.000 ft? Link

(#65646) Hajnii20 válasza Gabi77 (#65641) üzenetére


Hajnii20
tag

Lehet igazad van.
Én nekem iś jobban húz a szìvem a G3om felé ,mint a Sony .
Már elsőre bejött,amikor láttam a tesztetjét a G3nak. Mondom ez kell igaz olcsóbb is ,mint a Z3.
De félek megvenni a repedés miatt.
Lehet várok karácsonyig hátha lesz jobb ajánlat és új telók.
Remélem Te is jól döntöttél :-)
Majd ,ha megvetted ìrhatnál róla ,hogy milyen.
Egy cipőben járunk azt hiszem. :-P
Azt hittem én vagyok csak ennyire döntéskèptelen. ;-)

(#65647) Real_Necro válasza Hajnii20 (#65646) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tapiztam G3-at, kollégámnak meg Z3 van. Utóbbi fogásra is sokkal masszívabbnak tűnik, nekem egyedül a kijelző alatti és feletti burkolat rész nagy G2-höz képest.
Z3 elég gyors, IP védelemmel rendelkezik, elég jó a kamerája. G3-ról meg mindig előjön a story a melegedésről. Nem akarok senkit rábeszélni, így gondolom. ;) :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#65648) Gabi77 válasza Hajnii20 (#65646) üzenetére


Gabi77
csendes tag

Nekem még a nexus 6 jöhetne szóba csak az már nagy nékem, persze írok szívesen, azt hiszem igen talán ha ebben a kategóriában nem lennének ekkora bakik az optimálisabb lenne max külső meg tudás alapján kellene dönteni

(#65649) Gabi77 válasza Real_Necro (#65647) üzenetére


Gabi77
csendes tag

Hm a teszt szerint a z3-om melegszik, és a kamerát sem nagyon fényezik, nem persze a véleményed érdekel nem gondolom hogy rá vagy lebeszélsz :)

(#65650) Real_Necro válasza Gabi77 (#65649) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha gondolod még rákérdezek kollégámnál pár hét tesztelés után milyen negatívumokat talált. Nekem a telefon külsőre nem jött be, valamint a sarokban lévő kamerába szinte mindig belelóg az ujjam. A kijelző és a vele készült fotók szerintem egész jók.
G3 nekem méretre már nagy volt, pedig nagy a kezem. Még a G2-őt is szokni kell, de nagyobb telefont már nem szeretnék, ez a lélektani határ.
Lehet legjobban akkor jársz, ha egy üzletben egymás mellett "tapogatod" a kettőt. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.