Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) Deck válasza Dark Archon (#25850) üzenetére


Deck
titán

Semmivel, semmi értelmük. 6-7 között van. Van 2P a családban.

PS5

(#25852) sch_a válasza Dark Archon (#25850) üzenetére


sch_a
addikt

Ilyentől nem kell tartanod. :) Néha játék közben vettem csak észre, hogy pár pillanatra megakadt, mert közben marketről frissített a háttérben.

(#25853) dokee78 válasza Deck (#25851) üzenetére


dokee78
félisten

A Minim 5300 és 1 magos.

(#25854) Dark Archon válasza sch_a (#25852) üzenetére


Dark Archon
addikt

Értem, köszi :)

dekrer: valahogy csak össze kell hasonlítani a telefonokat, még ha csak nagyjából is. Az AnTuTu sem pontoz azért össze-vissza, +/-300 pont is (nekem) bőven belefér, nagyságrendileg belövi a telefont.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#25855) Norbi14


Norbi14
senior tag

60-70ezer között van jobb vétel az LG 4x -nél?
-jó gps
-szép kijelző
-viszonylag jó fényképező

szerk: itt venném

[ Szerkesztve ]

(#25856) Deck válasza Dark Archon (#25854) üzenetére


Deck
titán

Nejem Z-m van. Egymás után közvetlenül 3xor lefuttattam. Először 21000pont majd 17000 majd 15000. A pont nem mutatja az optimalizálást stb.. Felesleges benchmarkolni. :)

PS5

(#25857) sch_a válasza Deck (#25856) üzenetére


sch_a
addikt

Ezen ne csodálkozz, persze hogy harmadszorra már elfárad. :DDD

Amúgy tényleg nem sokat érnek ezek a tesztek sajnos, nem szabad csak ezek alapján összehasonlítani két telefont.

(#25858) Švejk válasza Norbi14 (#25855) üzenetére


Švejk
őstag

Nem igazán. Talán az Xperia L, de az se nagyon. A 4x nagyon jó ennyiért!

(#25859) w333 válasza Švejk (#25858) üzenetére


w333
félisten

+1 :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25860) cellpeti


cellpeti
veterán

50kért HTC Sensation?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#25861) w333 válasza cellpeti (#25860) üzenetére


w333
félisten

Nem :( inkább Galaxy S2 :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25862) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Sziasztok!
Defy-m van és nem is válnék még meg tőle mert nem hozza azt az ár/értéket jelenleg 1 telefon sem számomra amit ez a kicsike adott! Imádom mert rendkívül jól alakítható, de sajnos szolgáltatót kéne váltanom és 2 telefon van ami tetszene! 4x HD 50k ls Xperia L 40K
Szerintetek melyik éri meg jobban a pénzét?
Méretben jobb tetszene a Sony. Nem szeretnék tepsifont! XD

[ Szerkesztve ]

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#25863) Keksz03


Keksz03
senior tag

Sziasztok!

Szeptemberben lejár az előfizetésem és meg kell újítanom, így tudok venni új készüléket is.
A kérdésem az lenne h a Galaxy S3-mhoz képest van most olyan telefon ami érzésre és nem benchmark eredményre hasonlóan gyors, kijelző méret is kb ekkora és jobban bírja az akksi? Elég sokat szenvedek a töltésével...S4-et illetve HTC One-t nézegettem eddig, de tized annyira sem vagyok most tájékozott mint Ti! :)

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#25864) Mclovin


Mclovin
senior tag

Üdv!
Valószínűleg megválok a mostani ZTE Blade III készülékemtől, és nem szeretnék túl sokat ráfizetni, de szeretnék WP-t. Esetleg ötletek? lumia 620, 520? Vagy egyéb android-s ötletek?
Előre is köszönöm :R

(#25865) mikersz1 válasza Keksz03 (#25863) üzenetére


mikersz1
senior tag

Javaslom érdeklődj minden telefonnál a saját topikjában.

polarmaci: én a 620-at választanám, annak ellenére, hogy szerintem az 520 jobban néz ki.

kisbarack: ha nem vagy pixelvadász akkor jó az xperia L is, erős processzor van benne, de az xperia SP (jobb telefon) most egy ezressel drágábban a t-nél, de már csak a mai nap

[ Szerkesztve ]

(#25866) albiosz válasza Mclovin (#25864) üzenetére


albiosz
őstag

Ha véletlenül T-s vagy, akkor most extra jó áron, 35-ért elhozhatod dominoval a Lumia 520-at. Szerintem ez az ár kárpótol mindenért. Viszont az akció már csak ma tart.

(#25867) Mclovin válasza albiosz (#25866) üzenetére


Mclovin
senior tag

Sajnos telenor-s vagyok. :((

(#25868) Mclovin válasza mikersz1 (#25865) üzenetére


Mclovin
senior tag

Még azt szeretném kérdezni, h kb mennyi lehet a különbség a 520 és 620 között? Tudom, h hardveresen a 620 erősebb, de megéri azt + 10e forintot? :R

(#25869) Snooker


Snooker
senior tag

Szeretnék egy androidos készüléket vásárolni (tmobile-nál), keret 40-50 ezer. Miket ajánlotok?

(#25870) mikersz1 válasza Mclovin (#25868) üzenetére


mikersz1
senior tag

Hardveresen pont ugyanaz a 2. 620-on van vaku, 520-on nincs, 620-ban van drive+, 520-ban nincs. Azt mondják az 520-ban csak mezei ips kijelző van, és a 620 sokkal meggyőzőbb, élőben csak a 620-at tapiztam, az nagyon bejött nekem.

Snooker: galaxy s advance 51 online rendelés esetén, úgy gondolom, nem szakadsz bele abba a +1 ezer forintba :)

[ Szerkesztve ]

(#25871) Mclovin válasza mikersz1 (#25870) üzenetére


Mclovin
senior tag

Meggyőztél, sztem 620 lesz. :)) már csak el kell adnom a Blade III-t, addig talán lemegy az ára a telenornál egy picit. Köszönöm! :R

(#25872) mikersz1 válasza Mclovin (#25871) üzenetére


mikersz1
senior tag

Nincs mit :) következő telefonom nekem is wp-s lesz.

(#25873) Dalzarus


Dalzarus
tag

Sziasztok,

A Lumia 520-t megéri megvenni? Ajánlott telefon?

(#25874) mikersz1 válasza Dalzarus (#25873) üzenetére


mikersz1
senior tag

Ha ma még megrendeled a t-nél 35-ért, best buy lenne, de 45-ért sem rossz ajánlat.

(#25875) Snooker válasza mikersz1 (#25872) üzenetére


Snooker
senior tag

akkor lehet, hogy nekem is inkább wp-s telefont kellene vennem? A design-ja magának a rendszernek nagyon tetszik, viszont androidra több free program van, nem ? Egyébként jelenleg is egy nokia telefonom van (e52)

más: mikor érem el T-mobile-nál a platinakártyás szintet? hány év előfizetéses ügyfélként eltöltött idő után? (kerestem google-n de nem igazán találtam használható inf.). jelenleg aranykártyás vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#25876) mikersz1 válasza Snooker (#25875) üzenetére


mikersz1
senior tag

Sok alkalmazás van már wp-re is, nézz utána, hogy amire neked szükséged van, az wp-n is meg van-e, és ha igen, akkor ingyenes-e.

(#25877) Melack


Melack
veterán

Egy kicsit másfajta kérdés: áthidaló megoldásként szeretnék venni egy "okos" telefont, míg am ostani szervízbe megy.
Ami jó lenne:
- független
- Telenor APNt kezelje
- Google Talk menjen rajta

Max 6.000 Ft. Értelem szerűen használt. Ha GMailt kezeli, a címtár miatt, boldog vagyok. Ötletek?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#25878) Dalzarus válasza mikersz1 (#25874) üzenetére


Dalzarus
tag

Oh most nézem, hogy nincs wp8-on fm rádió. Az meg nekem fontos lenne :-)
Akkor mit ajánlanátok ebben az árkategóriában? (35e - 45e)

(#25879) mikersz1 válasza Dalzarus (#25878) üzenetére


mikersz1
senior tag

Emlegetik, hogy egy frissítésben már lesz. Valaki írta, hogy a lumia 1020-ban van is már.

albiosz: Nokia nyomatja a frissítéseket. :)

pit stop: miért nem lesz?

[ Szerkesztve ]

(#25880) albiosz


albiosz
őstag

Erre a nyárra ígérik, hogy lesz. Persze láttunk már üres ígérgetést. :)

(#25881) pit stop válasza Mclovin (#25871) üzenetére


pit stop
addikt

620 egyetlen hátránya, hogy fm rádió nem lesz benne mïg 520-ban igen - ha ez számít.

Dark Archon: Specifikáció alapján össze lehet vetni, vagy topikokban még utánakérdezni ha itt nem hiszel. De bármelyik ajánlott azért elég rendesen odaveri Defyt. Moto jó, csak itthoni támogatása 0, ha azzal számolsz továbbra is ezt is tudd.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#25882) albiosz válasza pit stop (#25881) üzenetére


albiosz
őstag

Csak 620-ra nem lesz, ugye?
520,720,820,920-ban lesz remélem!

(#25879) mikersz1: 620 topikban azt írták, hogy a hátlapba épített jack miatt nem lesz azon a modellen.

(#25883) Stauffenberg válasza mikersz1 (#25870) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azt hozzá kell tenni, hogy vaku ide vagy oda, de a Lumia 520-ban lévő kamera jobb fotókat készít, mint a 620. Egyébként mit jelent, hogy "mezei IPS"? Meg mi az, hogy "csak"? Tudtommal kifejezetten előnyös ha egy készülék végre elhagyja a béna TFT LCD vonalat és valami normális AMOLED vagy IPS technológiát alkalmaz. Én fogdostam a Lumia 520-at is és teljesen korrekt, természetes (azaz nem eszetlenül kontrasztos és szaturált) színei vannak, mellesleg elég nagy betekintési szög mellett.

Aztán végül Galaxy S Advance-et vettem, viszont abban ez a Super AMOLED+ kijelző nem nagyon jön be. Egyrészt pentile matrix, de másik ami gagyi azok a színek. Persze az átlag user oda van érte, mert úgy ragyog minden szín, mintha neon fényreklámmal vágnák arcon, de én fotósként a természetes színeket sokkal többre értékelem és ebben bármelyik IPS kijelző rendszerint jobban teljesít (persze IPS és IPS között is van különbség).

Végül azért lett SGS Advance, mert a felsoroltak közül abban messze sokkal jobb kamera van (most voltam nyaralni egy hetet és fotós létemre csak mobillal kattogtattam) és hát a kijelzőjének van egy olyan előnye, hogy napfényben is elég jól működik. Fotókat amúgy inkább a Nexus 7-esem IPS kijelzőjén nézek/szerkesztek meg netezni és multimédiázni is inkább azon szoktam. A SGS Advance nekem csak az okostelefonos alapfunkciókra kell, meg ha nincs nálam fotófelszerelés, akkor is azért tudjak egy élhető minőség mellett fényképezni.

(#25884) quailstorm válasza Melack (#25877) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A legolcsóbb telefon ami androidos és nagy mennyiségben elérhető abban az árban, az a Vodafone smart, és a Huawei U8120 vodafone V845 kiadása. Ez gondolom nem jó.
Xperia X8-at kapsz egy két ezerrel drágábé, abu ROMmal elmegy.

Másik út, veszel egy random symbianos vagy Windows Mobile-os telót és felrakod a talkonautot ha még működik egyáltalán...
(de van fring névre hallgató kliens is)

[ Szerkesztve ]

(#25885) pit stop válasza albiosz (#25882) üzenetére


pit stop
addikt

Csak 620-ban nem lesz, többi Lumiában igen. Annyi biztos, hogy a Nokia azt mondta mert és pont :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#25886) mikersz1 válasza Stauffenberg (#25883) üzenetére


mikersz1
senior tag

Félreértés ne essék, az ips kijelző nagyon jó, de láttam videót neten, ahol az 520 furcsa narancssárga színt mutatott, a 620 pedig normális sárgát, ezért írtam a "mezei ips" kifejezést, plusz még dicsérték, a 620 kijelzőjét, mert tényleg egy minőségi tft van benne, plusz még a clear black is ottvan. Ja és nagyobb a képpontsűrűsége.

(#25887) Dalzarus válasza pit stop (#25885) üzenetére


Dalzarus
tag

És mikor lesz? Maholnap venném a telefont és minden reggel szükségem van a morning show adagomra :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#25888) kisbarack válasza mikersz1 (#25865) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Sajna telepnór a választott szolgáltató egy flotta miatt és ott 80 az SP!

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#25889) cellpeti


cellpeti
veterán

az S2be sima SIM megy?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#25890) quailstorm válasza cellpeti (#25889) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen.

(#25891) Melack válasza quailstorm (#25884) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm a tippet! :R Nem feltétlen elvárás az Android, de jó lenne.
Végignézem őket, aztán meglátom.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#25892) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Max 50-60k körül milyen új/használt androidos telefont érdemes venni, ami 4-4,3" közötti és jól bírja az akkuja?
Én a samsung s2 és a samsung s advance telefonokat néztem, esetleg a htc sensation, ezek ugye használtak. Újak között meg inkább nagyobbakat látok.
Ha jó a kamera az előny. Mindenképp 4-es drop, 2 mag érdekelne. A huawai ascend y 300-ast is nézem, de karcsúnak érzem az 512MB-ot.
Egy zte blade utódját keresem.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#25893) MZsoltee válasza Speeedfire (#25892) üzenetére


MZsoltee
veterán

ha nem félsz a kínai cuccoktól:[link]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#25894) andatti válasza Snooker (#25875) üzenetére


andatti
senior tag

Ha itt nincs aktív platinakártyás, akkor marad az a verzió, hogy felhívod őket... :)
"Az arany, illetve platina kedvezményjogosultsági szint eléréséhez szükséges aktuális pontértékről a nap 24 órájában hívható 1412-es (T-Home) vagy a 1430-as (T-Mobile) telefonos ügyfélszolgálatunkon, valamint a www.t-home.hu, illetve a www.t-mobile.hu weboldalon tájékozódhat."

(#25895) Speeedfire válasza MZsoltee (#25893) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Zte, htc mind kínai. Inkább a gariztatástól félek.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#25896) pit stop válasza Dalzarus (#25887) üzenetére


pit stop
addikt

Telefon topikjában pontosabb választ kaphatsz.
Én annyit tudok, hogy nyáron vagy legkésőbb ősszel, de függ szolgáltatótól is talán meg típustól. Az újakban (925,1020) már benne van szoftver ami tudja kezelni - szóval hamarosan biztos.

( #25895 ) Speeedfire HTC nem kínai.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#25897) MurdR válasza Speeedfire (#25892) üzenetére


MurdR
veterán

S2-re teszem le a voksom, annyiért már kapsz. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25898) Speeedfire válasza pit stop (#25896) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ok, tajvan. :)


MurdR: Én is azt nézem, hogy ebben az árszegmensben inkább ez. De megvárok még pár véleményt. :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#25899) Dhampir válasza Speeedfire (#25895) üzenetére


Dhampir
félisten

Kínából nagy értékben nem rendelnék. Kicsi ár= kisebb kockázat, ha a későbbiek folyamán valamilyen gikszer lenne vele.

(#25900) Speeedfire válasza Dhampir (#25899) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ezt írom én. Anno mikor a zte-t vettem nem volt téma, mert a trémobil adott rá garit. Így nem aggódtam érte.
De most mire ideér, ha ideér. Illetve ha elromik... :O

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.