Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Balinov válasza #32577792 (#849) üzenetére


Balinov
félisten

ja,ez igaz.köszi Neked és Woodslave-nek is.viszont ha az építtetőnél nem a lakhatási hanem a hasnyálatbavételi engedély után érdeklődsz,már szabatosabban hangzik,és olyan érzést kelt(het) benne,hogy nem érdemes szarakodni veled,és talán nem baß át...annyira.

1ébként 1 órája hívtak vissza az építtető cégtől,hogy sajnos nem mennek bele az ingatlanlízingbe,mer hogy nekik még olyan nem volt,túl bonyolult,satöbbi. fax kivan!

ja,mégegy adalék: anyósom városházi tanácsos barátnője utánanézetett a kiszemelt lakásnak és annak építtetőjének.pontosan nem tudom,mit mondtak neki (nem én bezséltem vele) de azt mondta a városházán a felelős tag,hogy semmilyen papírja a lakásnak/háznak nincs rendben,meg hogy nincs lóvéja a cégnek befejezni (gyk .kulcsrakészen átadni,ahogy mi szeretnénk) a lakást...kis mai magyar győri építőipar...mind1,leszarom :( szerencse a szerencsétlenségben,hogy legalább nem ugrottunk bele egy olyan kecóba,amivel hivatali szinten hónapokig,neadjisten évekig szopnánk,mint a torkosborz.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.