Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Szevasztok! Én 2005-ben kezdtem horgászni és kezdő létemre fél év alatt 50 kg fehérhalat,3 pontyot és 6 csukát fogtam! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#752) R3ĐßuŁŁ válasza busman (#747) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Szép hely! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#753) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Elmondaná valaki hogy folyóvizen hogy lehet a gumihalat vagy twistert jól és fogósan vezetni? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#754) R3ĐßuŁŁ válasza R3ĐßuŁŁ (#753) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Up!

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#755) Thyb válasza R3ĐßuŁŁ (#753) üzenetére


Thyb
senior tag

Lefelé dobsz, folyás irányba, csak lassabban kell huzni, mert a sodrás sebessége eleve pörgeti a twistert. Viszont ehez, általában vagy be kell menni egy kicsit a vizbe -mert maga a sodrás és a damil, kivezeti a partra - , vagy valami nyulványon kell állni ,ami a parttól egy kicsit bentebb esik. Amugy Dunában Tiszában nem szoktam, mert sötét a viz, de megpróbálhatod. Kisebb folyóknál amelynek áttetszőbb a vize már alkalmaztam (nem sok sikerrel :O ).

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#756) busman


busman
addikt

Fonott legyes előkét kötött már vki?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#757) R3ĐßuŁŁ válasza Thyb (#755) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ahha! Kösz az infót! :R

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#758) R3ĐßuŁŁ válasza busman (#756) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én balinozni szoktam műléggyel és az előkét csak simán rákötöm a légyre! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#759) Scream007 válasza R3ĐßuŁŁ (#758) üzenetére


Scream007
őstag

én összesen 2x fogtam balint akkor is csak kicsiket. :O
Pedig klassz sportos hal.

Volt valaki az idei shimano kiállításon???
hát nem semmi cumok vannak.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#760) R3ĐßuŁŁ válasza Scream007 (#759) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én kiállok egy mólóra és onnan dobálom a part mellett levő balinokat! Próbálkozz és biztos fogsz nagyobb halat is! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#761) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Már mindjárt itt a meleg! :D Végre intenzívebben pecázok majd! :DD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#762) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Senki nem horgászik? :( UP! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#763) Sanya válasza R3ĐßuŁŁ (#762) üzenetére


Sanya
nagyúr

senki

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#764) R3ĐßuŁŁ válasza Sanya (#763) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Még te se? :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#765) Retropoint válasza R3ĐßuŁŁ (#764) üzenetére


Retropoint
tag

én igen :DD

HP minipc eladó http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=69754

(#766) R3ĐßuŁŁ válasza Retropoint (#765) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Jól van! Már hamarosan jó idő lesz és mehetek pecázni! Kár hogy ilyen hideg van! De hamarosan go peca! ;)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#767) #16741888


#16741888
törölt tag

Voltam ma a Fehován, azt mondom érdemes kimenni, nagy a zsibvásár.:D
Vettem 2.5mes szákot, 3rongyért, ilyen horgászládára szerelhető style, jó erős, nagyon király. Byron 8csapágyas harcifékes orsót, 6ezerért, 10ről volt leárazva, örülök neki.:D
kb ennyi, remélem minél előbb indul a szezon.

(#768) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Nem unalmas a horgászás? :F

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#769) R3ĐßuŁŁ válasza #16741888 (#767) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én is mostanába szándékozom elmenni! Van már jegyem is! A sporthorgászba volt! :DDD Amúgy a haldoradoba is nagy akciók vannak! 1-et fizetsz 2-őt kapsz! :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#770) Frakk válasza Sátánné (#768) üzenetére


Frakk
tag

Nem.

(#771) Scream007 válasza #16741888 (#767) üzenetére


Scream007
őstag

nyújtott dobos???milyen méret??képet linket tudsz róla???? :U

mert én is épp most akarom nyugdíjazni az egyik D.A.M.-ot, én a HIT csarnoki kiállításra gondoltam majd veszek de ha jó áron van emitt is....... :DD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#772) Scream007 válasza Sátánné (#768) üzenetére


Scream007
őstag

nem.

1x kipróbálód egy ilyen helyne mint a préri és akkor tuti megszereted :B
Ha jó napot fogok ki úgy érek haza fáradtságban mint egy kőműves 16 óra után :DDD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#773) busman


busman
addikt

Én meg rákaptam a legyező horgászatra.rendeltem is magamnak egy mellcsizmát...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#774) Melody


Melody
csendes tag

Helló nagyhorgászok!

Nem tudom kit mennyire érdekel, de remélem tudtok róla:
márc. 1-5 Fehova kiállítás a Hungexpo-n! Egész napos programok, előadások és horgászgfilm vetítések, valamint egy pavilonnyi peca kiállítás, ahol vásárlásra is van lehetőség (tudomásom szerint).

- valamint egy időban van a szabadidő kiállítással, és a moto kiállítással, illetve vadászat is van-

Szerintem minden pecásnak érdemes kináznie, általában d.e. 10- 17 ig van a kiállítás.

A világ gyönyörű.Nem azért mintha valóban az volna, hanem azért ,mert én így látom!

(#775) Scream007


Scream007
őstag

Ja szerintem pénteken vagy szombaton megyünk is ki. ;)

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#776) Melody válasza Scream007 (#775) üzenetére


Melody
csendes tag

mis is megyünk szombaton, sztem már nyitásra ott leszünk :)
megbeszéltük, hogy kb. 3 óra pecavilág, aztán motorok, meg elvileg vmi lakáskiállítás
is lesz.
De a lényeg, mi már összegyűjtögettünk a tavaszi szerkókra és alig várjuk a szombaton, hogy bevásároljunk :))

És ha jön a tavasz, félhetnek a halackák!!! :Y

A világ gyönyörű.Nem azért mintha valóban az volna, hanem azért ,mert én így látom!

(#777) #16741888 válasza Scream007 (#771) üzenetére


#16741888
törölt tag

Sajnos emberi nyelven nem találtam:(, de egyébként ő az, 6ezerért, nekem matchbotra van adnak hozzá egy aluminium matchdobot is, úgyhogy amikor megláttam, azonnal beraktam a kosárba.:D De egyébként nyeletős orsó is van egy csomó, akcióba, ha még nem fogyott el:Y
Csak ámultam, tavaly még nagyjából társ nélküli volt a Preston matchbotom, most meg szinte az összes gyárnál láttam ennyire vékony bottestű pálcát.:CKell még egy középső match:DD, az Shakespeare nagyon tetszett:B csakhát nem volt nálam 20rongy.:( meg nem is lesz egy ideig.
[link]
Dehogynem, ennek fényében a 6ezres ár még inkább korrekt, 1év garival:
[link]

Melody: Vegyétek meg a Sporthorgászt, ha még nincs meg:B, 2 újság 800ft, és van benne ingyenjegy. Egyébként jó vásárlást, aztán majd kérünk beszámolót mit szépet vásároltatok.:)
De ez mindenkire vonatkozik.:D


[Szerkesztve]

(#778) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Már 12 éve horgászom, leginkább fenekező szereléssel és állóvíz rulez! Békés/ragadozó halak egyaránt szerepelnek a portfólióban :DDD

<< Heimdal >>

(#779) Scream007 válasza #16741888 (#777) üzenetére


Scream007
őstag

basszus ez az orsó bazi jól néz ki :Y
Úgy érzem lesz egy orsóm :C
De ha lesz zsincsi, meg valami abrak akkro azt is veszek, igaz a Milo SC-t nem veri semmi nálam.

u.i.:a francba most nézem 150 a 20asból akkor ez kb 30as orsó csak :O , csak ebbe méretbe volt??vagy volt más is???nekem 50es kéne. Amúgy nyugi nyugi a vásárlással tapasztalatból mondom a HIT csarnokos buli minden évben odaveri a Fehovát.A spro cumok kegyetlen jók és olcsók is viszonylag.Asszem sporthoriban benne is van mikor van, úgylátom mindenképp meg kell vennem.

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#780) #16741888 válasza Scream007 (#779) üzenetére


#16741888
törölt tag

A Matchdobra megy fel annyi, a rendesre több. Komfortra az én Tica Gc match orsóm is sokkal jobb, mert ez a Byron műanyagházas, amit annyira nem szeressek:D, dehát valamit valamiért, nem lehet valami olcsó is jó is, meg még komfortos is.:D
Ennél az tuti hogy olcsó, viszont komfortba vannak jobbak, hogy milyen erről nem nyilatkozok, mert nem teszteltem még.

(#781) Scream007 válasza #16741888 (#780) üzenetére


Scream007
őstag

aha ismerős a szitu, én anno vettem 4 éve akkor is volt ilyen byron akció hogy 8 csapágyas 4000é :C , 40es orsó semmi extra hátsófékes pótdobbal, de az aranyszínű fénylő dobja nagyon megfogott és a fékje nagyon jó, csak az a baj 40es pici fenékre, inkább 50es a jó, de abból is csak ha nyújtott dobos, igazándiból a 60as a best, de annak meg kiugróan megnő a súlya, és azé 1 kg-t nem akarok tartani a kezembe pluszba ha fárasztok. :DD :DD

Nyújtott dobos alatt én ilyet értem>>>[link] nekem ebből van 50es és nagyon zsír :R , Az baj ugyanebből a szériából van még1 50es de abba csak 1 csapágy van és sajna elkopott kevés az 3-4 kell bele.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#782) #16741888 válasza Scream007 (#781) üzenetére


#16741888
törölt tag

kezdj el matchezni:D
én tavaly elkezdtem de más botot már nem is nagyon akarok a kezembe fogni, hacsak nem valami éjszakai, italozásos horgászatról van szó.:D
170gramm a bot, az orsót nem mértem, de szerintem nem sokkal több, fél kisújjal megtartom:DD a komplett botot, ugyanakkor a 10kgos ponty se akadály neki, sajnos az ára is megvan,:O:U

(#783) Scream007 válasza #16741888 (#782) üzenetére


Scream007
őstag

Hát igen csak ez tart vissza matchezéstől.
Ahhoz sok kes kell, hosszú háló, láda millió kis szutyokkal tele, bot orsó, amit így hirtelen leírtam kb 300e ha minőségit akarok :Y
Egy jó fenekes bot meg már van 10eért.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#784) #16741888 válasza Scream007 (#783) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ez így van:(
A láda kijön nekem kb 2300ftból:DDD, teljesen ugyanolyan lesz mint a gyári csak jobb, vater megcsinálja a lábait rozsdamentesből, okosba, elfekvő anyagból:D, én megcsinálom a láda részét, 4nagy fakkos fiókkal a biz bazaimnak, a másik oldalt meg specko 6dobozossörre tervezett fiók+ még egy nagyobb fiók.:DDD
majd mutatok képeket ha készen lesz.

(#785) Scream007 válasza #16741888 (#784) üzenetére


Scream007
őstag

oks, nagy meló lesz. :B ;)

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#786) #16741888


#16741888
törölt tag

Na fiúk lányok?
Ki mit vásárolt?:D

(#787) #16741888


#16741888
törölt tag

Ezt nem sasoltam meg a Fehován:O[link]
Mindegy, ezzel biztossá vált hogy pénteken ott a helyem a HIT csarnokba, és valószinüleg várolok is belőle 1-2t.:D Készüljünk az idényre címszóval.:DD

(#788) Scream007 válasza #16741888 (#786) üzenetére


Scream007
őstag

Annyi orsó volt nem tudtam választani :DDD :C , így inkább hagytama választás kérdését a HIT-re.
Sajna szombaton tudunk oda is menni előre látom ott is tömegnyomor lesz :(
Hihetetlen mennyien voltak, kár hogy a spro orsókat csak kérésre lehetett elkérni onnana pult mögül valahogy picit elvitte a kedvem a vásálástól f***nak van kedve egyesével elkéregetni mindet megízlelni megtekergetni meg minden, amikor közbe ott a tumultus, lökdösnek.stb. De amugy félelmet mennyi noname márka volt is 2-3-4-5 golyós orsók és 3-4eért adták őket, jópár szimpatikus volt, de azért belegondoltam hogy mégis csak noname márkák, Egy Spro DAM biztos jobb, azok meg kinn lesznek a HIT-en is és ott minden cumo ki lesz állítva és meg lehet nézni saját kézbe :B
Amugy az az autóelhúzás nem volt semmi, nem mertem beállni a sorba nehogy beégjek, attól független hogy valszeg sikerült volna a mostani gyúrás miatt :C
Végül vettem mézes kukoricát beszélgettem egy csókával adott valami német 3xx oldalas katalógust csak ugy promocióból hogy onnan lehet rendelni bármit :Y
Meg 300mes zsincsit, igaz ebből is annyi volt, vettem valami kommersz damylt megin :DD
Amugy az az új zsinór ami 25ös 9.4et bír elég hihetetlen :Y

Amugy az úőszózástól nagyon elment a kedvem látbva hoyg a legocskább úszó is 300ft :Y , és nem ritka azv 5-800 netán 1000-1500as példány se, és picit túldobom a fára akkor úgy eltörik a fogpiszkáló antennája aztán kuka :( , még szerencsére én bevásároltam régen van vagy 20db meg Újpesten ismerek egy csókát akinél azért még mindig van 150é is. ;)
Klassz dolgo a Clarusso kérdés gyakorlatban is ilyne jó e, de amikor akadót fogsz akkor kezdj vetkőzni hogy ússzál érte mert olyan drága. :DD :C
Viszont a linken ott vana dinsmore sörét azt viszont csak ajánlani tom, 3 éve ilyet használók és nagyon zsír és nem drága, köremmel simán szét lehet nyitni ;)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#789) #16741888 válasza Scream007 (#788) üzenetére


#16741888
törölt tag

Sajnos ezek ennyibe kerülnek:(
Az Exner Blue Match is 1000volt:( meg van pár Perfeckt úszom azok se olcsóbbak, nem tudok mit csinálni:(, vigyázok. Nekem sokkal jobban bejön az úszózás:C, nincs annál nagyobb feeling amikor a gyönyörűen kiemelkedik az úszó.:)
Meg tudok csúzlival frankón etetni:), mert tudom hova lőjjek.:)
Egyébként hagyján hogy a jobb úszó 1000ft, da egy szaros, fix úszórögítő is 100ft:Y 500ft/5db:(

(#790) BLiNk3r válasza Scream007 (#788) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Jaja, unokatesóm is matchezik, sokat úszkál az akadóban maradt úszóiért :D

Én pedig maradok a feederezésnél, bár a feeder kosarak is egyre drágábbak, de azért igyekszem nem beakadni sehova :)

(#791) Scream007 válasza BLiNk3r (#790) üzenetére


Scream007
őstag

úgy tom 250-300/db :B
Az is kedves.
Mondjuk ahogy néztem a színezett fekete és zöld csövecske van benne etető is már 100ft vazzzz :Y
Hát komolyna nem kaptam levegőt :F , tavaly 45é vettem+2 owner+egy 3asforgó>>>ha nem idő engedem el repül 200ftom a vízbe :(
Browning úszoi se olcsók, aza middy vagy mia neve, iylne átlátszó cső, azt 900ft :B

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#792) JoHnni válasza Scream007 (#788) üzenetére


JoHnni
senior tag

Ha orsót akarsz venni, akkor maxon, a sporthorgászba lehet olvasni a márciusi akciókról: pl Okuma Genic 30M 4990Ft stb, egyébként a spro orsókat nem ajánlom

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#793) #16741888 válasza JoHnni (#792) üzenetére


#16741888
törölt tag

Tapasztalat?
Mi a baj velük?

(#794) Scream007


Scream007
őstag

Faternak és havernak is van 3 csapágyas és azt mondják tök zsír, és tényleg klasszul néznek ki.Spro-n kívül a DAM jöhetne szóba ár és minőségileg de azok a mocskok :C sosem csinálnak akciót folyamatosan 7-8e az alap beugró orsó, mikor sproból van 5eért 4 csapágyas.
Sőt most 6eért van 2db 4 csapáygas fémdobos. :DD Fater rábeszéltem dobjuk össze rá mindkettönknek jövedelmező, márpersze ha lesz kinn ez az akció és még lesz belőle.

2-3 éve használók 2 50-100 3.3as fenekes botot szinjtén spro-t és nagyon meg vok elégedve vele, tényleg olyna bot amit szerettem volna B akciós, az aegész bot dologzik, nem oylen hogy csak a spicc, és tényleg nem kell 5ös ponty hogy meghajlítsa.
(a mostani shimanokat néztem beast master hyperloop frankók meg minden de olyna rideg az egész bot, megrángatom a végét a 40-80as meg 50-100asnak azt mintha egy fabotot suhogatnék úgymarad a bot, azé picit jó lenne ha kilengene)

Amúgy a DAM itt vágta el magát>>>tavaly előtt nyáron eltörött az orsóm hajtókarja(igen iylen térgeometriás xar szép csicsa hogy iylen négyzetek ki vannak vágva a tekerőkar anyagából csaka barmok arra nem gondoltak ez mennyire meggyengíti, annyitől tört el hogy csipőmagasságból leejtettem a bottal együtt mert másik kézzel tartottam a szákot) és 2e-ért akarták kicserélni :Y , mondom vazz az orsó 8e volt és 2e a hajtókarja??? :Y aztán száhjathúzva rábolintottam és szakszervízbe nem tudták 1 hónapig beszerzni, közbe persze ment a szeon és kellett volna, mire végre megfogtam elhoztam, elvittem egy csákóhoz akit ismerek 1 hét alatt szerzett de ő is csak 1500é tudta :( , picit elment a kedvem hogy egy ilyen kis fos múanyagdarabért ennyit kérnek, bezzeg megtervezni megtervezik hoyg faxán eltörjön :(((

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#795) Kephamos válasza Scream007 (#794) üzenetére


Kephamos
addikt

Ne azt nézd, hogy hány csapágy van bennük!!! Fogd a kezedbe, nézd meg, hogy hogy jár, me milyen finom a féje!

(#796) Melody válasza Scream007 (#788) üzenetére


Melody
csendes tag

A Clarusso -t párom használja, mi a Dunán pecázunk, és eddig nagyon jól szuperál.
Azt nem tudom most melyik van neki, de a jövőben szeretne venni egy Szörf-öt is
(lehet nem így kell írni)

Viszont az orsókra visszatérve: Nekem jelenleg 2 botom és 2 orsóm van.
Az egyik egy sima kis Eurohold (4+1 csapágyas), a másik egy régebbi spro modell, de ezen a mai napig nem néztem hány csapágyas, egyszerűen kipróbáltam és nem tudtam otthagyni, mert eszméletlen király!!!! Én mindenképpen javaslom.
Ugyanakkor az Eurohold orsókért is tűzbe tenném a kezem.

A világ gyönyörű.Nem azért mintha valóban az volna, hanem azért ,mert én így látom!

(#797) #16741888 válasza Scream007 (#794) üzenetére


#16741888
törölt tag

Amit még ajánlani tudok neked, orsóból az a Tica, nekem a Korumomon Tica GC Match van és nagyon megvagyok vele elégedve, illetve ami még bejött nagyon az a Shimano, valahogy orsóból sprot még soha nem használtam.
A Trabucco se rossz, az is van 2 de arról is csak jókat tudok mondani. és 5k volt 6csapágy, 40es.

(#798) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Bedigizett horgászfilmje nincs valakinek véletlenül? Esetleg nem tudjátok, hogy a régi videókazettákat kiadták-e DVD-n?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#799) #16741888 válasza Gh0sT (#798) üzenetére


#16741888
törölt tag

Nekem új van, Döme Gábor/LadányiT/Walter 5 vagy 6 ha jól emlékszem... de ezek újjak.

(#800) Gh0sT válasza #16741888 (#799) üzenetére


Gh0sT
addikt

Címeket tudnál mondani?

Nekem eddig a következőket sikerült beszereznem:
Bokor Károly - A csuka horgászata
Bokor Károly - A süllő horgászata
Ladányi Tamás és Kracsál Ferenc - Az amur horgászata I.
Walter Tamás - Matchbotos horgászat I.
Dömeg Gábor - Finom szerelékkel állóvízen I.
Fehérvári Gábor - A bojlizás világa I.
Óriás pontyok I.
Óriás pontyok II.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.