Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) myrra válasza #16741888 (#900) üzenetére


myrra
senior tag

nemtom, eddig én azt hittem elég jó márkának számít

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#902) #16741888 válasza myrra (#901) üzenetére


#16741888
törölt tag

Tény, de én ebben a kategóriában azért egy Shimano/Prestonban jobban bíznék.:F

(#903) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Sziasztok!

Látom vannak itt Feederes horgászok!
Zsinórt szeretnék venni a feederbotjaimra:
1.
Spro Dyno Feeder H 420cm+Spro Agressive LCS 750
2.
Shimano Beastmaster H 390cm+Spro Agressive LCS 740

Gondolom valami merűlő zsinórt kellene vannem de még sosem horgászta feederel tapasztalatlan vagyok.
Ki mit tud ajánlani?
Valamit amit megis lehet fizetni :B

(#904) Scream007


Scream007
őstag

Ma voltunka prérin és sajnos szomorúan tapasztalom még mindig korán van, még egy ilyen kis csekély lavorban is nagyon hideg a víz.
Faterral egy ncces 3-3 lett a vége(1et ő botjával fogtam).De nagyon nehezn indult be a téma, Szép napos klassz idő volt de szinte egész nap fújt a szél, kapásokra rohadt sokat kellett várni.
Elsőre nem olyan rossz, de még várni kell. :O

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#905) myrra válasza Scream007 (#904) üzenetére


myrra
senior tag

és mi lett a végeredmény?
potyka?

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#906) Scream007 válasza myrra (#905) üzenetére


Scream007
őstag

3-3 :DDD
De bevallom nekem most xarul ment.
ponty persze ott sajna más nincs, max a kacsaúsztatóban lehet kárászt, amurt, néha márnát, afrikai harit fogni. :(
Nem szimpi hely meg drága is, de sekély hely kell ilyenkor.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#907) myrra válasza Scream007 (#906) üzenetére


myrra
senior tag

ne. elis olvastam amit írtál meg nemis
pedig írtad a 3at:))
nekem sajna nem volt semmi múltkor
remélem legközelebb bepótlom és lesz vagy 10:))

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#908) Scream007 válasza myrra (#907) üzenetére


Scream007
őstag

Hát 3mal sajna erősen az élmezőnybe tartunk, mert volt aki még 1et se mondhatott ki és injább fladta mert annyira reménytelennek tünt.
Bevallom én is 2x fél órát szunyáltam a napon :B

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#909) myrra válasza Scream007 (#908) üzenetére


myrra
senior tag

milyen bottal? és módszerrel?

annyira bírom a mecsiket? állatira lehet küzdeni egy 1 kilós potykával:)
mintha egy kék merlinnel küzdenél:))

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#910) Scream007 válasza myrra (#909) üzenetére


Scream007
őstag

spro premium+fenék, sajna nem voltak ellenfelek, mert erőtlenek=hideg a víz még.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#911) Bandus99


Bandus99
őstag

En is bejelentkezem. Tegnap megtortent elso idei pecazasom.
7db karasz lett a vege. Sajna ponty csak havernak sikerult 1db 2kg-oos peldany. Kozarmisleny 2-es to.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#912) myrra válasza Bandus99 (#911) üzenetére


myrra
senior tag

felszerelés? azé vagyok kíváncsi mert nem mindegy hogy 30as zsinórral, meg hagyományos fenekező bottal nyomod, vagy valami finom szerelékkel és olyan bottal ami valami élményt is tud nyújtani

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#913) Scream007


Scream007
őstag

feederből szerintem versenymárkát érdemes venni.
Trabucco maver,milo...ha nem kell ilyne 6xos kereszt dupla ultra kevlár szövéses akkor 15 körül kapsz jót ;)

Képek lennének ha nem fogyott volna el csütörtökön a digit. gép amit akartam venni :(((

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#914) Bandus99 válasza myrra (#912) üzenetére


Bandus99
őstag

felszereles? hat nem is tudom merjem e leirni.....
van egy ajandekba kapott botom noname osregi ez dugos szerelekkel 20-as zsinor
es van egy regebben Shell pontokert vasarolt ''pontyozo'' szett nevezetu vmi az fenekezo es igen 30as zsinor.

De ettol en meg nagyon elvezem a horgaszast (jo lehet vitazni ki mit tart annak..) tehat en elvezem, hogy kint vagyok a szabadba csend van nyugalom es nem a szgep elott uldogelek egesz nap. Annak is orulok, ha egy halat kifogok meg akkor is ha az ''csak'' egy karasz. Mert tudom en, hogy sok embernek csak a nemes hal a hal...

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#915) BLiNk3r válasza Bandus99 (#914) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Nekem is van egy ilyen ajándékba kapott elég régi botom, a Daiwa dobta ki valamikor :)
Ezt a botot kicsit átalakítottam, egyszerű barkácsolással elő is állt egy tutaj kis winkelpicker, azóta is használom, és nagy élményt nyújt.

Egyébként a feederezés a kedvenc horgászmódszerem - majd most be is újítok egy májer feeder botot...és ha már ott vagyok, egy jó kis orsó is jöhet mellé :))

Várom már, hogy mehessek végre horgászni, idén még nem voltam.

(#916) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Na. senki nemtud mondani nekem valami jó Feederes damilt?

(#917) BLiNk3r válasza Intruder A 6 (#916) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

A Byron gyárt speciális feeder zsinórt, az nekem nagyon bejött, jó áron is adják.
Biztos van sok újdonság a piacon, most hogy az utóbbi években a feederezés egyre inkább teret nyert Magyarországon is, szóval szerintem nézz szét egy szaküzletben is.

A Fendert viszont nem ajánlom, ez nagyon drága zsinór, és semmi extrát nem érzékeltem benne, csak pénzkidobás....szerintem.

(#918) Intruder A 6 válasza BLiNk3r (#917) üzenetére


Intruder A 6
aktív tag

Hát erre felénk nemigen lehet Byron cuccokat kapni!
Voltam orgászboltban a Spro Carp maxot akarták rámsózni de a 350 méter 2500 ft lett volna azt meg kicsit sokallom egy Spro zsinorért!
Tubetininek vannak speciális feeder merülő zsinórjai azthiszem de én nem ismerem azokat, mindigis Kamasaki Master Softot használtam.

(#919) BLiNk3r válasza Intruder A 6 (#918) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Igen, az szerintem is sok lenne azért a zsinórért.

Egyébként ha találsz merülő damilt emberi áron, amit nem a leggagyibb gyártók szállítanak, akkor azt érdemes kipróbálni, nameg kísérletezgetni.
De ezeket a feltűnően drága zsinórokat nem érdemes megvenni, mert annyival nem bírnak többet, ugyanúgy nyúlnak, elhasználódnak, aztán mehet a kukába.

Nekem a kedvenc damilom feederezéshez a Byron Teflon, ez egy teflonozott damil - ahogy a nevében is benne van -, nem speciálisan merülő, de ettől függetlenül nagyon bejött.

(#920) Intruder A 6 válasza BLiNk3r (#919) üzenetére


Intruder A 6
aktív tag

Heldorádón látok feeder zsínorokat!

[link]

Ez egész jónak tűnik és az ára sem vészes!

(#921) Scream007 válasza Intruder A 6 (#920) üzenetére


Scream007
őstag

:C
Ez egy jó zsinór főleg vékonyban, 3x is hazsnáltan mikor még volt feederem nekem is, szinte tökéletes zsincsi, csak nagyon gubancolódás hajlamos, de ha valaki nagyon nyugodt mozdulatokkal pecázik akkor javallot.
Tubertini rosszat nem gyárt.
Mellesleg ugyanebből a szériából van az affondante nevű, nahát az úszózásra egy álom. :R
És tényleg nem gáz bármelyik nagyobb boltban lehet kapni olyan 1000ft/150m áron kb.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#922) Scream007 válasza Intruder A 6 (#918) üzenetére


Scream007
őstag

rengeteg :(
Tavaly viszonylag olcsó damyl volt idénre nagyon felvágták az árát, nem tom mire föl, de én is csodálkoztam rajta.Amugy mindenhol ennyi.Pedig ki akartam próbálni, de ennyiért........

Én amugy fenékre mindig változtatgatom milyet használók mindig újjat próbálok ki, most épp egy ''Carp expert'' névre hallgató szilon feszülnek idén a dobokon, nem tűnik rossznak, ami még jó mindenre az a Godzilla és ez sem drága. Előkének meg aShimano Beast master-t használóm, illetve régebben a tectan premiumot használtam de sajna megszűnt, de 1 ügyes szaki tudott még nekem szerezni. ;)

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#923) #16741888


#16741888
törölt tag

Huh asszem nekem nagy mákom van, van egy horgászboltos haversrác nagy matchbotos, csak a tuti ajánlja nekem, igazhogy ennek ára is van.
nekem az eggyik orsómon Preston 16os damil van, a másikon meg 20as Colmic. Mindkettő brutal, mind árárt tekintve(2300/150m) mind minőségét.:DD

(#924) Scream007 válasza #16741888 (#923) üzenetére


Scream007
őstag

én hazsnáltam Colmic fender-t hát nem voltam tőle elájulva :(
Viszont a trabucco zsinórjai szerintme nem a legjobbak, a név mega designos dob csomagolás adja el, piszokul pödrödik, gubancolodik. :(


faxba már minden zs=sz) :D :DDD

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#925) myrra válasza Scream007 (#924) üzenetére


myrra
senior tag

mos megyek feeder nézőbe:)))

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#926) Intruder A 6 válasza Scream007 (#922) üzenetére


Intruder A 6
aktív tag

A Mult héten nyilt egy horgászbolt ma vettem osst zsinorokat egész türhető áron
.
Tubertini Feeder 790 ft/150m
Spro carp max 1390/350m

Ja és mindakettő 0.22-es
Meg vettem előkezsinórnak 0.18 mm-es SMART zsinórt , nemtudom milyen lehet de ezt ajánlották.
Mondjuk nem volt olcsó 1145 az 50 méter !
Ki ismeri ezt a zsinórt?

(#927) Peat;)


Peat;)
veterán

Hali, üdv minden horgásznak és eredményes, élményekkel gazdag évet mindanniunknak :)

Én nagyon sokáig fenekeztem és még most is sokszor arra fanyarodok, de tavaly spiccbotos élmények miatt (művésznek számítottam a spiccel, balcsin a nádfalhoz beállva a vízben horászva :), akkoriban kezdték(ük) el azóta már minden nyáron látok sok próbálkozót vízben állva horgászni :) , meg kisebb tavakon is jól ment a spicc, nagy kárászok, compó miegymás..) vettem egy match felszerelést (spro bot+orsó) erősebb fajtát amivel a pár kilós ponty se okoz gondot az okosok szerint. A típust majd megnézem rajta ha muszáj de lenne pár problémám: amikor a víz nyugodt akkor nagyon élvezem a match előnyeit, sok kapás, kárász, keszeg szeret jönni, és élvezetes vele a halat kiszedni. Azonban amikor a víz fodrozódik, fúj a szél akkor egyszerűen lehetetlenné válik a horgászat, mert nem tudom egy helyben tartani az úszót/zsinórt. A zsinórom vmi drága süllyedő de nem akar első használatot leszámítva süllyedni már pedig egyszer meg is tisztítottam (arra meg nekem nem telik h havonta adjak ki 2k-t zsinórra). Mivel vízközben vált be nekem a cucc, így a zsinóron elég kevés olmot használok, lehet ez a baj? Van vmi jó úszó/zsinór/horog ajánlatotok keszeg, kárász, kispontyra? (olyan igazi mindenes felszerelés kéne) Általános jó tanács? Illetve Pest megyei(v közeli) jó természetes nádasos!! halban gazdag helyeket tudtok mondani? Pontyot még nem akasztottam matchel és érdekelne nagyon mire mennék ellene. Jah zsinórból 18-as főzsinórt és 14-es előkét használok asszem. Az előke nagyon jó nemtom milyen márka már de bevált. De a süllyedőzsinórok nekem se fenekezőn se matchen nem váltak be :( Ami még általános probléma: eddig 3 fajta uszót használtam nagy/kis/piros/sárga antennával de ha messzebb helyet horgászok meg nem látom az uszót csak tükörsima vízen vagy ha látom a hullámosban akkor meg a (finom) kaptást nem látom

[Szerkesztve]

(#928) myrra


myrra
senior tag

na, meg is vettem a kicsikét :)) byron grey mammoth feeder

lényegesen olcsóbb volt mint a Fisch kft-nél ami nemrég be lett linkelve, ott 28ért árulták, itt a helyi pecaboltban 22 volt, meg vettem rá egy shimano orsót elég korrektnek tűnik az 15 volt de kaptam rá 10%os kedvezményt, mert jó csávó vagyok :R
:)
nagyon királynak tűnik az egész felszerelés így együtt, vettem valami aromasűrítményt aszonta a srác ha belemártom a csontit akkor nagyon izzítanak rá a potykák, remélem úgy lesz még sose használtam ilyet

na itt van pár link
[link]
[link]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#929) Scream007 válasza Intruder A 6 (#926) üzenetére


Scream007
őstag

16osba használtam egész jó volt, csak hamar elnyűvödött, mondjuk előkének ugysem 1-2 pecánál többet tartania.
Szakítója nem olyan jó szerintem.
A másik 2 zsinór jó árban van amikor akartam venni régebben ennyi volt, d emosmá nem.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#930) Intruder A 6 válasza myrra (#928) üzenetére


Intruder A 6
aktív tag

Szia!

Megszabadna tudni az orsó tipusát ami a boton figyel?
Tetszetős darab!

(#931) myrra válasza Intruder A 6 (#930) üzenetére


myrra
senior tag

shimano exage 2500RA ha minden igaz

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#932) myrra válasza myrra (#931) üzenetére


myrra
senior tag

[link]
pont ilyen


remélem holnap támadnak a potykák :DDD

nagyon szeretném kipróbálni munka közben a botot és az orsót is hogy mit tud

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#933) #16741888 válasza Peat;) (#927) üzenetére


#16741888
törölt tag

Hmm, végre egy matchhorgász.:C
Fáradt vagyok holnap írok bővebben, de adok gyorsan pár tanácsot.
Lehet kapni a horgászboltba 1000ft körül sprayt a zsinórra amivel jobban sülyed, nekem bevált, és nagyon sokáig elég, ajánlani tudom.
Ha fodrozódik a víz, akkor, igen:(, sajna egy keményebb úszó kell:(, javaslatom olyan uszót válasz aminek van vékony carbon anntennája, azaz úszótest=>carbonszál=>megvastagodás/bóbita/, ez azért előnyös, mert az áramló vízben sokkal jobban egyhelyben marad, mivel a víz a felszínen áramlik jobban, és itt a vékony carbonszál miatt nem tud annyira belekapni.
Ha változékony időben nem látod az úszót a legjobb megoldás ha fogsz egy fekete alkoholos filcet és feketére fested az antennát, meg fogsz lepődni mekkora a különbség.
Ami még probléma lehet, hogy nem megfelelően, sülyeszted a zsinórt, nagyon sokan beleesnek ebbe a hibába, hogy csak a botspiccét mártják a vízbe holott, egy erőteljes kirántás is szükséges, majd mégegyszer.
Nem tudom, milyen, úszóval horgásztál, nekem a carbonszálas úszók közül egy 6grammos, stabilan egyhelybe maradt tavaly a Dunán, és /földes/ kajával, tudtam sorozatban keszegeket fogni.
Igazából én használtam, Exner úszókat is, de a Perfekt se rossz, ezek még nem is a legmagasabb árkategória. Be fogok szerezni egy, najó 2Erdeistyleos wraglert, csakhát a carbonszálas 1500:(, a furulyaantennás 2000.:(
Remélem tudtam segíteni.
Ha csak sima tó kell akkor itt van a Farmertó, dunavarsányon, közepes kajával, sorozatban tudsz pontyotfogni, ugyan nem nádasos, hanem bányató, de szórakozásnak nem utolsó.:)

(#934) #16741888 válasza myrra (#928) üzenetére


#16741888
törölt tag

Gratula, jó cucc nagyon, kicseszett jó ez a harcifékes technika, én nagyon élvezem, bravo, sok halat holnapra.:C

(#935) myrra válasza #16741888 (#934) üzenetére


myrra
senior tag

mindjárt indulok. viszek fényképezőt hátha sikerül valamit elkapni:)

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#936) myrra válasza myrra (#935) üzenetére


myrra
senior tag

na ezt megszívtam, van vagy 80 km/h-s szél a határban, szal horgászik a franc ilyen köcsög időben. ráadásul déliszél ami még plusz szar. holnapra állítólag, megáll. illetve megfordul északnyugatira. szal inkább megyek holnap. ohh F*ck

pedig nagyon kijakartam próbálni a cumót. nya maj hónap.
ajánlom neki hogy ne szar legyen az idő.

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#937) #16741888 válasza myrra (#936) üzenetére


#16741888
törölt tag

Pedig, feedernek nem annyira zavaró a szél, az biztos hogy leszarnám:D bevackolnám magam, és várnék.:))

(#938) myrra válasza #16741888 (#937) üzenetére


myrra
senior tag

igen csak én mindig mecsizek mellette. szal kettő fenéken plusz a mecsi

és a köcsög déliszél holnapra megfordul szal inkább megvárom azt, az eső úgyse szokot zavarni, persze csak egy bizonyos szintig

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#939) sakál válasza myrra (#928) üzenetére


sakál
tag

Grat az új szerkóhoz! Irigyellek, mivel én nem tudom mikor fogok kikerülni a vízpartra.
Ha rám hallgatsz, igazán élvezed majd az új cuccot, és az ''öreg'' horgászok sem mosolyognak meg: leveszed a nylont a parafa nyélről...
Sok sikert!

A szépség az eszed rovására megy

(#940) myrra válasza sakál (#939) üzenetére


myrra
senior tag

le fog kerülni róla de még nem használtam, azért van rajta

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#941) #16741888 válasza sakál (#939) üzenetére


#16741888
törölt tag

Amíg fixen rajtavan engem nem szokott zavarni, annál tovább tudom óvni a parafát, lesz még úgyis sokat szabadon.:)

(#942) Peat;) válasza #16741888 (#933) üzenetére


Peat;)
veterán

Köszi a választ, egy sprayt biztos veszek majd próbára leglább, ha javul az idő akkor még biztos jövök ebbe a topikba kérdezősködni :) (egyébként vmi márkás úszóm van, majd veszem fáradságot és beírogatom mindennek a típusát a közeljövőben) . Ami segítség mindenképp kéne majd, az uszós rögzítési fajták, én csak azt ismerem amikor gumit fűzök át a zsinóron(van külön gumi erre és elég olcsó is) és az uszó pedig csúszkál szabadon, a vízben meg eléri a beállított eresztéket. Viszont előfordult már olyan h a fenekezővel voltak kapások a matchnél meg elmaradtak vmiért, tehát a fenéken akartam próbálni úszózni, de ehhez nem jó a gumis rögzítési módszer mert ha beállítom mondjuk a 3 méteres mélységet a zsinórón akkor át kell h tekerejem bedobás előtt a gyűrűkön, és a dobásnál nagyon össze vissza megy a cucc meg el is állítódik. Erre van vmi megoldás?
A bányatavat meg köszi egyszer lehet megpróbálom de én azt szeretem amikor 20-30 méterre pl ott a nádas és a tövébe kell dobálni mert ott a hal:) Balatonon egyszer szakadtam csak be, akkor is bementem érte, de szerencsére már kialakult egy jó dobásérzék nálam, fenekezővel egy másik tavon pl csak nádtőben lehetett pontyot fogni, hát volt hogy pár centire ment be a nád elé 30-40 méterre a cucc, persze akadás is volt sok :)) de érdekes h mennyire meg lehet tanulni szélcsendben a célzást és távolságérzéket, vannak akik 5 centis pontosággal simán bevágják a cuccot 100-ból 90-szer :R

[Szerkesztve]

(#943) myrra


myrra
senior tag

[link]

itt a zsákmány:) szerencsére a feederre jött a legnagyobb, bár azé egy potykát is kipróbáltam volna. nagyon királyul dolgozik a bot :C

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#944) myrra válasza myrra (#943) üzenetére


myrra
senior tag

megrendeltem egy 420as grey mammoth feedert;)PP órom lesz nézni ahogy hajlik a potykák alatt;)PP

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#945) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Hali!

Kellene vennem valami jó órsót az egyik bojlisbotomra!

Spro Strategy Carp 390 3,5 LBS

Ki mit tudd ajánlani?
Shimano lenne jó azokat dicsérik!

(#946) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Na Találtam valamit!

Ezek elég jól néznek ki, és már elég sokat horgásztam D.A.M órsókkal és nem volt velűk baj!

[link]

[link]

Kinek mi a véleménye róluk?

(#947) myrra válasza Intruder A 6 (#946) üzenetére


myrra
senior tag

hát elég tetszetősnek tűnnek.szerintem rosszul nem jársz vele

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#948) sakál válasza #16741888 (#941) üzenetére


sakál
tag

Mitől kell óvni a parafát? Egy horgászbotnak - ha rendeltetésszerűen használjuk - a nyele bírja legtovább. Nekem tizenéves botjaim is vannak, mind hibátlan, senki nem mondaná meg, mennyit használtam. Igaz, én mániákusan igyekszem vigyázni a dolgaimra. Horgászat után eltörölgetem, tokjába teszem - földre, homokba sosem dobom a cuccaimat.
Ha veszel egy új autót, az üléshuzatról letéped a nylont? Vagy úgy jársz vele, míg le nem szakad...
A botokra azért tesznek fóliát, hogy a szállításkor, ill. az üzletben ne sérüljön, koszolódjon.
Nem kell sajnálni a parafát, hiszen jól tisztítható, és a fogása összehasonlíthatatlan a műanyagéval. Mire tönkretennéd a parafát, addigra már rég egy másik botba leszel szerelmes..
Bocs, nem kioktatni szerettelek volna, csak mostanában kezd divat lenni, hogy sokan ''fent felejtik'' a nylont a nyélen. (persze az ö dolguk)
Igaz, én a mobilomra sem tettem tokot, (hat éves Nokia - tönkre se lehet tenni) és a virágot se celofánnal rakom a vázába.
Elnézést kérek mindenkitől, akit ízlésében és szokásaiban esetleg megbántottam.

A szépség az eszed rovására megy

(#949) sakál válasza Intruder A 6 (#946) üzenetére


sakál
tag

Én nagyon szeretem a DAM orsókat.. Masszív, megbízható jószágok, de sajnos elég nehezek a csúcstermékei. A DAM orsók fékje (még az olcsóké is!) kiváló, szerintem a Daiwa után a legjobb. Érdemes megvenni az 5-8 ezer FT-os orsóikat is, ebben az árkategóriában minőségben verhetetlenek, főleg az első fékesek. Én is használok ilyeneket a Balatonon, mivel a molókon a kövek között sajnálnék egy drága cuccot.

A szépség az eszed rovására megy

(#950) busman


busman
addikt

Én is felszerelkeztem,de sajna csak délután támadok...[link]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.