Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88401) kali válasza Picike8 (#88396) üzenetére


kali
legenda

nem mostanság lesz.

nem olyan régen érkeztünk haza debrecenből a női kézilabda eb-ről, három meccs egyhuzamban, utoljára a magyar - román, nem simán ugyan, de hazai győzelem, így tetszett minden. :C

[ Szerkesztve ]

(#88402) válasza Picike8 (#88396) üzenetére



őstag

Végre valaki azt vallja amit én. Csak egy monolit tömbnek kéne lennie. Miért? Mert minden mechanikus alkatrész egyben hibaforrás, és akár mennyire is minőségi, korlátozott az élettartama.
Hangerő, némító - virtuális fel le csúszka.
Home gomb - meg kell nézni a BlackBerry 10 OS működését. Tisztán gesztusokkal operál, és tízszer gyorsabb, mint bármely más rendszer. ( ébresztés, multitask egy mozdulat )
Töltés - QI
Jack - ami egyben bemenet is, már rázós. Itt lennének kompromisszumok a BT-vel. Talán másmilyen rádiókapcsolaton keresztűl.

(#88403) Tibee86 válasza (#88402) üzenetére


Tibee86
veterán

A töltéssel egyetértek, a többivel nem, a home gomb eltüntetése meg kifejezetten gáz lenne.

(#88404) legiaap válasza Tibee86 (#88403) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én örülnék neki, mert így több hely maradna alul, kisebb lehetne a káva végre. Így akár egy 5S méretű házba bele kerülhetne nagyobb kijelző.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#88405) Tibee86 válasza legiaap (#88404) üzenetére


Tibee86
veterán

És akkor mi lenne a Touch ID-vel? Valamelyik nap is nyomkodtam egy Nexus-t, ezektől a virtuális gomboktól a falra tudok mászni, folyamatosan mellényomok.
Szerencsére nem úgy tűnik egyelőre, hogy el akarná hagyni az Apple, vagy ha mégis az még jó pár évvel odébb lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#88406) Gergőke88 válasza Tibee86 (#88405) üzenetére


Gergőke88
addikt

Touch ID nagyon bejövös nekem is 6+-on.
A home gomb meg sztem maradni fog még....

(#88407) Picike8 válasza (#88402) üzenetére


Picike8
aktív tag

nem tudom, kinek válaszoljak, mert mindenkinek akarok szeretnék, szóval figyeljetek ide pls

a hangerőgombok szerintem teljes mértékben kiválthatók, amennyiben a kijelzőtechnológia lesz olyan fejlett, hogy olcsón (!) lesz hajlított. addig, amíg mondjuk a telefon 3 oldalát (mondjuk előlap meg a két oldala) nem "helyettesíti", addig lesz egy plusz mozdulatod (egy swipe-od), hogy állíthasd a hangerőt. szóval szerintem kéne egy olyan note edge, aminek mindkét oldalon van kijelzője oldalt.
viszont annak a kijelzőnek érintést folyamatosan kell érzékelnie, lezárt állapotban is (pl úgy, mint az lg knockcode-ja [amit amúgy valaki elmagyarázna nekem, hogy hogyan működik?]), sőt, esetleg lemerülve is, de erre mindjárt visszatérek. remélem érthető voltam.

a home érdekes az ios esetében, két dolog miatt is: egyrészt ebben van a touch id, amit ezrek imádnak (én is imádnám). ennek a szerepét (talán, később) egy nagyon érzékeny kijelző is ki tudná váltani (bár ezt nem tudom). viszont érdekes lenne szoftveres gombot használni, az apple meg nem másolná le töviről hegyire az egyetlen, jól működő swipeos rendszert: a bb10-t. we'll see.

redsznék, most jössz te, qi, bt.
szerintem mindkettőt halálba fogják fejleszteni, én legalábbis hiszem azt, hogy egyszer csak hazaérek, egy hét után felrakom a telefonomat a kis qi töltődobozára, fél perc múlva leveszem, és elmegy egy újabb hetet.
a bt meg még bőven tud hova fejlődni, másrészt meg telefonon úgyse fogsz flac-nál jobb minőségűt hallgatni, mert rohadtul nem fogod hallani a különbséget.

nah és végül én
ez pedig a power gomb

amit szerintem ki lehet váltani! ha a telefon széle is kijelző, akkor oda lehet "rakni" egy power gomb helyet, de azért bőven rizikós
egyrészt mi van akkor, ha meglemerül az akksi: remélhetőleg ilyenek nem fognak előfordulni a jövőben, de szerintem könnyen kiküszöbölhető: lenne neki egy külön akksija, mondjuk 300mAh-rel már tuti nem merülne le, töltéskor meg az is ugyanúgy kap energiát.
másrészt mi van akkor, ha leejtik a telefont, eltörik a kijelző: zafír, zafír, zafír!
harmadrészt pedig mi van akkor, ha beszarik a szoftveres része: nah ez viszont kényes téma, szerintem csak zárt rendszerű készülékeken működhetne ez. nem hinném, hogy androidon ez lehetséges lenne.

nah öljetek meg a hosszú kommentétt. :D

[ Szerkesztve ]

(#88408) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Végre itt a világ legjobban várt bokszmeccse

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#88409) r3dsnake válasza (#88402) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Gombok kellenek.

(#88410) legiaap válasza Tibee86 (#88405) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tegyék kijelzőre az olvasót. Ennyi. Oldják meg van elég okos ember az applenél, ne hogy már én találjam ki nekik.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#88411) Vasinger! válasza r3dsnake (#88409) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Így van. A gombot nem lehet helyettesíteni kijelzővel. Egy gomb fizikai visszajelzést ad arról, hogy le lett nyomva, vagy sem. Míg egy érintőpanel semmi ilyet nem csinál, vagy lenyomtad vagy nem, ezt csak akkor tudod meg, ha történik valami a kijelzőn. Sokkal könnyebben lehet véletlenül hozzáérni egy virtuális gombhoz, mint véletlenül megnyomni egy hardveres gombot. Ez az én véleményem.

(#88412) gyurkikrisz válasza Vasinger! (#88411) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ha megnyomod a virtuális gombot, pl rezzen egyet a teló. És máris tudod hogy megnyomtad-e.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#88413) legiaap válasza Vasinger! (#88411) üzenetére


legiaap
nagyúr

Neked véletlen nem 5C-d van? Azon mi gépelsz pl? Ha ennyire kell a visszajelzés akkor qwerty-s teló kell neked.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#88414) Totheground


Totheground
addikt

A home gomb kell. Meg egy fizikai gomb sokkal kényelmesebb, mint egy virtuális. Nem tudom, hányan próbáltak már érintőkijelzős távirányítót, de en meghülyülök, hogy mindig oda kell nézni, hogy mit is csinálsz, míg fizikai gombnál egyszerűen érzed.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#88415) ittakary válasza Totheground (#88414) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én is azt hittem, de őszintén nem nagy különbség van a fizikai meg a érintős között. Az érintős távirányító amúgy egy idiótaság: hatszázmillió gomb van egy normál távirányítón és persze hogy oda kell nézned, ha csinálni akarsz valamit. De egy telefonnál azt az 1-3 gombot csak meg tudod jegyezni, hogy mi hol van :D

(#88416) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Én is home gomb párti vagyok. Amúgy a rendszer kezelése elmehetne gesztus vezérelt irányba a la BB OS10. :D Mondjuk akkor max csak az ujjlenyomat miatt kéne, az meg ha a kijelzőbe kerülne. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88417) matyi19


matyi19
őstag

Hihetetlen, mennyi ész szorult bele... :U

[ Szerkesztve ]

(#88418) B-L-A-C-K válasza matyi19 (#88417) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem ebbe nincs semmi, egyszerűen abszolút nem ért hozzá annyi.

(#88419) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#88418) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja teljesen laikus a témában.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88420) matyi19 válasza B-L-A-C-K (#88418) üzenetére


matyi19
őstag

Szerintem rosszul látod, hihetetlen mennyire buta.
Ha már van netje, akkor miért nem nézi meg mennyibe kerül egy, 350 lejért, nem kap.
Sőt, azt sem tudja mit akar venni, Tab3 vagy S4, és meg ő van felháborodva...

[ Szerkesztve ]

(#88421) Tibee86 válasza matyi19 (#88420) üzenetére


Tibee86
veterán

"Ha már van netje, akkor miért nem... "
Hányszor fogalmazódik meg bennem ez a kérdés mikor a fórumot olvasgatom. :D

(#88422) Cyberpunk válasza matyi19 (#88420) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az interneten Dunát lehetne rekeszteni az ilyenekből. Sok év fórumozása már rég immúnissá tett az ilyennel szemben, látszik még új vagy. ;] :))

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88423) matyi19 válasza Cyberpunk (#88422) üzenetére


matyi19
őstag

Igen lehet... :)

(#88424) B-L-A-C-K válasza matyi19 (#88420) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Attól hogy erre 0 realitása van, és abszolút nem néz utána, az nem feltétlenül jelenti azt hogy amúgy buta is...Ilyen szinten itt is a fél fórumozókat lelehetne butázni, mert ugyan azt kérdezik meg amit már 50x leírtak a topikban, azaz csak a keresőt kellene használni párszor...Amúgy sokszor én se szoktam bizonyos témákban mert lusta vagyok...

(#88425) matyi19 válasza B-L-A-C-K (#88424) üzenetére


matyi19
őstag

Védjed csak ;] , a tényeken nem változtat...

(#88426) válasza legiaap (#88410) üzenetére



őstag

"Tegyék kijelzőre az olvasót. "

Nem kell. A mostani is optoelektronikus, a zafír üveg alatt, csak hozzá kell érni, nem kell nyomkodni. Nekem a homegomb visszafogó funkciójával van bajom - eljárt felette az idő - nem a kinézetével. BB-ről vissza térve, nagyon görcsös a kezelése. A gyors kétszeri megnyomásával sosem értettem egyet. Ennyi erővel lehetne morzézni is vele újabb funkciókhoz, és egy hét alatt elkopna. Ami mellette szól, hogy nincs plusz fogyasztás készenlétben.

(#88427) Vasinger! válasza B-L-A-C-K (#88424) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Jaj Istenem, szerintem most meg te vagy "buta" ha nem látod mi van. Nem az a baj, hogy nem ért a telókhoz/tabletekhez és nincs képben az áraikkal sem, de ha 40-en leírják neki a a megoldást, hogy nem jó típust írt, nem jó árral, akkor miért neki áll feljebb 30 kommenttel később is? Nem érti meg, hogy hibázott: Ezt én butának nevezem.

[ Szerkesztve ]

(#88428) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Itt szoktátok szeretni zenét.

Akinek van kedve halgassa ezt meg és utána kérem, hogy kritizálja meg
Köszönöm :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#88429) -secret- válasza CharlieDrop (#88428) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Rámdobták a basszust. :D

Te meg ezt.

(#88430) Picike8 válasza CharlieDrop (#88428) üzenetére


Picike8
aktív tag

Garageband?

Amúgy nekem nagyon bejön, 9/10, én nem vinném ki a vonósokat, csak halkabbra venném (meg ne kérdezd, hogyan, de valahogy lehet halkítani őket, egyszer már megtaláltam). :)

(#88431) CharlieDrop válasza -secret- (#88429) üzenetére


CharlieDrop
veterán

kellemesen hallgatható, talán kicsit sok az énekhang torzítása :)

@(#88430) Picike8
Hoppá-hoppá. egy profi. Igen az. Köszi a vonósok utólagosan kerültek bele :) azt végül az lett a fő.

Igazából tanulok, és próbálom kitalálni miből mennyi a sok vagy kevés :)

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#88432) B-L-A-C-K válasza Vasinger! (#88427) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Oké, akkor legyen a lány buta... :R

(#88433) -secret- válasza CharlieDrop (#88431) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ja igen, ha vonósok akkor EZ.

Odabasz. Bocsi radi8tor1. :DDD

(#88434) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na szóval ma este elviszik az Alphát. :C ;] Holnap veszek valami olcsó kicsikinait, azt jövőre BB.

Ja karácsonyra ez kerül a fa álá, ha elviszik a Cube-ot [link] Ideje magasabb szintre lépni, a kocka már nem elég. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88435) -secret- válasza Cyberpunk (#88434) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

5 kiló pfff. :D

(#88436) CharlieDrop válasza -secret- (#88433) üzenetére


CharlieDrop
veterán

na, még csak most kezdtem :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#88437) Cyberpunk válasza -secret- (#88435) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja, sajnos nincs 800 ezrem, 1 millám profibb újra. Akkor egy egyedi C12-öt vennék. Ugyan is van nekünk magyar bicikli márkánk is. :K ;) Ez jó is lenne, persze Shimano Dura Ace-el [link].

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88438) GALARDO válasza Cyberpunk (#88437) üzenetére


GALARDO
addikt

Na ez legalább jól is néz ki.... Vagy ebből is van pink verzió? ;]

Szerk: Ez brutál jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#88439) Cyberpunk válasza GALARDO (#88438) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen abszolút személyre szabhatóak, a vevő igényei alapján. :DDD

Amúgy egy pink Bianchi retró acélvázasért bármikor elcsábulnék. :D Majd akarok egy olyat is.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88440) Blaise válasza Cyberpunk (#88434) üzenetére


Blaise
veterán

Mennyit sikerült bukni a Samsungon? :D

(#88441) Cyberpunk válasza Blaise (#88440) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Meg sem mondom, sokat. ;] De már hozzászoktam. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88442) kali válasza GALARDO (#88438) üzenetére


kali
legenda

van, csak kicsit nőies; link

;]

(#88443) GALARDO válasza kali (#88442) üzenetére


GALARDO
addikt

:DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#88444) Edi77 válasza Cyberpunk (#88434) üzenetére


Edi77
őstag

Ez a Lapierre nem túl sloopingos, ez neked bejövős? Full D.A.vagy csak a kerek azok?

szerk: ja, már látom, fullos. De akkor is bazinagy ez a gép, hányas?

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#88445) Cyberpunk válasza Edi77 (#88444) üzenetére


Cyberpunk
félisten

57-es, még jó lehet, de ki kell próbálnom előtte.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88446) Edi77 válasza Cyberpunk (#88445) üzenetére


Edi77
őstag

Azta! Hol van az az én 48-omhoz képest? :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#88447) Cyberpunk válasza Edi77 (#88446) üzenetére


Cyberpunk
félisten

56 lenne ideális 176 cm vagyok 84 cm-es átlépési magassággal. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88448) Edi77 válasza Cyberpunk (#88447) üzenetére


Edi77
őstag

Nekem 170 cm magasságomhoz van 48-as gépem, de imádom. Előtte 51-es volt. de keményen megszenvedtem a 2 év alatt azt a nagyságot. Montiból meg a 16-os a méretem, de azt sajnos eladtam, máig bánom.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#88449) CharlieDrop válasza Cyberpunk (#88434) üzenetére


CharlieDrop
veterán

vmi kis Yasec vázast inkább? ;)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#88450) válasza Cyberpunk (#88441) üzenetére



őstag

Classicon is sokat fogsz bukni, és az lesz a vége, hogy kb. nyáron veszel egy használt i6+ 64GB 220-ért.
Ja, mégse, mert akkor már benne lesz, hogy megvárod az i7 . Tehát ezt a részét még nem látom. :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.