Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88051) lacy86


lacy86
addikt

Sleep Cycle Bundle csomag megvasarolva!
( megnezzuk mit tud )

(#88052) válasza lacy86 (#88009) üzenetére



őstag

Vodás, max 20k fizetett valami rossz csomagban, és részletre. Tuti nem vennék függő telefont iPhone-t főleg nem.

[ Szerkesztve ]

(#88053) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#88054) Gergőke88 válasza lacy86 (#88051) üzenetére


Gergőke88
addikt

Es? Ha veszel a boltban 2 zsenlet azt is bejelented majd? ;]

(#88055) ittakary válasza Gergőke88 (#88054) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mondja ezt az aki nincs 2 órája hogy javasolta hogy irjuk ki #1 hszbe hogy kinek milyen telefonja van :DDD :D :D

Olvastad már? ;]

[ Szerkesztve ]

(#88056) b4zsi- válasza ittakary (#88055) üzenetére


b4zsi-
őstag

Pluszba még legyen az, hogy milyeneket forgalmaz aprón :DDD

(#88057) kali válasza B-L-A-C-K (#87996) üzenetére


kali
legenda

lőn világosság, feketéből kékre tisztult az ég, gratula! :DD

(#88058) B-L-A-C-K válasza kali (#88057) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi, most te jössz hogy visszatért a normális útra...:D

(#88052) SÖ: Ezt már párszor átrágtuk, mindenki olyat vegyen ami neki jó...Nekem nem ér +30-70 ezreket ezért emiatt egyik telefon sem, ha nonema emberektől venném ezeket és már legalább 1x beszívtam volna akkor talán átgondolnám...Viszont így már nem több tízezret megsporltam, hanem több százezret...

[ Szerkesztve ]

(#88059) gabormgp


gabormgp
senior tag

Az nem bassza el a telefont hogy hidegbe használom?Úgy értem hogy most is sétálok es kozbe telozok

(#88060) #76385920 válasza gabormgp (#88059) üzenetére


#76385920
törölt tag

Van egy tól-ig határ, de ez még belefér. :) Mondjuk észak norvégiában januárban nem tudom hogy oldják meg az utcán telefonálást.

(#88061) Cyberpunk válasza gabormgp (#88059) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az bassza el, ha mondjuk -20-ból bemész +30-fokba hirtelen, és kicsapódik a pára. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88062) -secret- válasza #76385920 (#88060) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem a telefonálást hogy oldják meg, hanem az utcára menést hogy b+. :DDD

Kocsiban amikor megy a fűtés el szoktam venni előle a telefont, pedig ott a rácson a fasza kis tartóm.

(#88063) kali válasza B-L-A-C-K (#88058) üzenetére


kali
legenda

majd talán a 6s plus, vagy csak 6s, mert akkor az lesz már olyan méretű kijelzővel, mint most a 6 plus... :))

(#88064) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Beállítottunk egy WebOS-es LG smart tv-t, de így első ránézésre jajj ez a menürendszer/sebesség... Samba megosztás felvételét egy óra alatt nem sikerült megtalálni, gondolom nem is tudja akkor. Intel WiDi-nél látták egymást a notival, de sikertelen volt a kapcsolódás, a menüpontok közt lassan vált, kicsit logikátlan is. DLNA-t nem sikerült megtalálni, gondolom annak is valami smart neve van.

Létezik olyan smart tv, ami be tud húzni plex-ről és sambaról filmeket? Láttam már olyat, hogy win alatt a dropdown menüben a filmnél megjelent a Samsung TV is és direktbe ki lehetett volna küldeni a képét (AMD gépről, tehát nem Intel WiDi), az olyankor milyen protokollt használ? Elég ha csak egy alhálózatban vannak?

(#88065) pana0017


pana0017
senior tag

Megfogadtam már, hogy nem foglalkozok olx-szel, csak hardverapróról veszek dolgokat, de nem volt eladó 5S csak ott a környéken. Mondom egy próbát megér, meg is beszéltem egy szerdai találkozót vele vasárnap. Most pedig írogatok neki, egy 10 percen belül meg is nézi, de visszaírni nem képes. Komolyan nem értem meg, hogy ő ebben mit élvez? Írtam neki, hogy legalább annyit írj már hogy tárgytalan a dolog, de nem hatja meg..

(#88066) B-L-A-C-K válasza pana0017 (#88065) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

nem ide...

[ Szerkesztve ]

(#88067) Zjunior válasza r3dsnake (#88064) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem webos tv van es latja samba megosztásáról 730v...;)
Synology nasról:)
Menü rendszere a tv nek baromi lassú az tény :(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#88068) Kezdő Balázs


Kezdő Balázs
tag

Sziasztok!
Nem tudom,hogy vki más is tapasztalt-e már hasonlót? iphone 4s ios 7.1.2 Push átküldési értesítők használatához kapcsolódjon az itunes-ra,bármilyen appot nyitok meg mindig elő jön ez ,már kapcsolódtam itunes-ra,de úgyan az a probléma, esetleg valakinek vmi ötlet,hogy ezt,hogyan tudnám megszüntetni? :R

Üdv:Balázs

(#88070) matyi19


matyi19
őstag

Viccesnek, vicces lenne, ha nem megjátszás lenne az egész...

(#88071) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#88072) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Boldog elő karácsonyt! :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#88073) matyi19


matyi19
őstag

Mi a franc van a Chrome-am, a videók kb. 60%-at játsza le csak....
Flash player újra lett telepítve.

[ Szerkesztve ]

(#88074) legiaap


legiaap
nagyúr

Na bakker 5S olyat csinált ma amit még nem. Két app is használta a GPS-t. Egyik volt a fitbit, amivel rögzíteni akartam mennyit és merre gyalogoltam. A másik google maps volt. Ő navigált. Aztán 55%-nál fogta magát és kikapcsolt a telefon. Be sem tudtam kapcsolni egy tíz percig. Ott voltam a egy számomra ismeretlen, veszélyes helyen. Telefon, hordozható akku, pénz nélkül. Azt rájöttem talán a hideg ölte meg. Sokszor volt a kezemben, hogy csekkoljam a térképet. Betettem az ingem zsebébe és pár perc alatt be tudtam kapcsolni. Hideg is volt, folyt is az orrom és csak egy zsepim volt...kemény volt. Egy laza 10 km-ert gyalogoltam le 2 óra alatt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#88075) matyi19 válasza legiaap (#88074) üzenetére


matyi19
őstag

Jó hogy nem történt tragédia ;]

(#88076) -secret- válasza matyi19 (#88073) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem is használok flash playert. :D

(#88077) Cyberpunk válasza legiaap (#88074) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha már a szifon is sztrájkolt, akkor biztos hideg volt. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#88078) r3dsnake válasza Zjunior (#88067) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hogyan?

Amúgy épp ma kerültem egy Samsung Smart TV elé is. Kurvagyors és gyönyörűen ment az itthoni 4 megabites feltöltésemmel a plex stream DTS hanggal 720-ben. Samsung tévém lesz, ez már tuti.

(#88079) matyi19 válasza -secret- (#88076) üzenetére


matyi19
őstag

Nem telefonon, laptopon :)

(#88080) HUTCHDB válasza legiaap (#88074) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Úr isten, hol jártál?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#88081) legiaap válasza HUTCHDB (#88080) üzenetére


legiaap
nagyúr

Olyan helyen ahol csak sötét emberek, muszlimok vannak. Furán is néztek rám.

Szavazzatok: [link] nem kicsivel vezet a droid. Én is a lollipop felületét tartom sokkal szebbnek.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#88082) r3dsnake válasza legiaap (#88081) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Azok az ikonok még mindig elrontják az összképet:

(#88083) válasza legiaap (#88074) üzenetére



őstag

Csak erősíted magadban, hogy távolodj a szifontól, és jó döntés lesz egy droid, mert szerintem BB-t nem fogsz venni. Már én sem nagyon ajánlom, amióta megvan az i6.

(#88084) madgie válasza legiaap (#88081) üzenetére


madgie
titán

Milyen érdekes, hogy a notifications résznél nincs semmi infó a droidon, miközben az a leghányadékabb része az egész (amúgy tényleg pofás) Lollinak. Fehér, különálló sávok, pfej.

(#88085) HUTCHDB válasza r3dsnake (#88082) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

mi ez a giccses háttér?
ios-en szerintem ezek nem túl szépek.

mondjuk lehet csak én vagyok így vele, de szerintem ezek az új ios8 hátterek eléggé illenek a készülékhez.
az enyém most pl így néz ki:

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#88086) legiaap válasza (#88083) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én már teljesen össze vagyok zavarodva. Nem tudom mit akarok és mikor.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#88087) icecave válasza r3dsnake (#88082) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát a noti center, meg control center, meg az passcode/tárcsázó rész még mindig egy vicc az iOS-ben. Droidban ezerszer jobb, az biztos (persze nézőpont kérdése, de előbbiekkel mindig szembesülök ipadon és röhögnöm kell, hogy néz ki). Ikonok meg, ha összehányja az ember, bőven tud sz*rul kinézni, én azért rendezgetek, de tettem ezt iOS-en is, mert hiába ugyanakkora az alap mindegyiknél, volt, ami baromira nem illett a másikhoz.

(#88088) r3dsnake válasza HUTCHDB (#88085) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez bejövős.

icecave: a passcode rész jogos, de a noti/control centerrel nincs bajom. Talán lehetne kicsit sötétebb az utóbbi.

(#88089) madgie válasza icecave (#88087) üzenetére


madgie
titán

CC szerintem pont jó iOS-én, noti center szerintem is félkész állapot.

(#88090) HUTCHDB válasza icecave (#88087) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én nagy droidos voltam, de ez már az én testreszabhatósági igényemet is kielégíti:

[ Módosította: ngabor2 ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#88091) legiaap válasza icecave (#88087) üzenetére


legiaap
nagyúr

És akkor a widgetekről még nem is beszéltünk, ami vicc. Én nem neveztem volna annak öket. Annyi jó IOS8 koncepció keringett a neten. Egyikből sem merítettek erőt. Azt is tudják, hogy JB-vel milyen pofásra lehet varázsolni és onnan is copyzhattak volna. De nem szarnak ezek rá.

Mielőtt letámadnátok, hogy ennyit panaszkodok szeretem a telóm/tabletem, meg az IOS-t, csak unom és dühít, hogy tudom milyen is lehetne ha jobban megeröltetnék magukat.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#88092) matyi19 válasza HUTCHDB (#88085) üzenetére


matyi19
őstag

Szép, JB-es?

(#88093) r3dsnake válasza matyi19 (#88092) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Maskepp nem lehetne.

(#88094) matyi19 válasza legiaap (#88081) üzenetére


matyi19
őstag

Tény, szerintem is nagyon jól néz ki ez az új android...

r3dsnake
Sajnos, pedig nagyon jol nez ugy ki.
Nekem iOS 8.1.2 van, szóval jelenleg esélytelen a JB.

[ Szerkesztve ]

(#88095) HUTCHDB válasza matyi19 (#88092) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, sajna a rendszer nem engedi "gyári" állapotban... :(

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#88096) Zjunior válasza r3dsnake (#88082) üzenetére


Zjunior
veterán

Undorítóan giccses az iphone-os...
Hogy lehet így használni?:( :O

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#88097) icecave válasza HUTCHDB (#88090) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, ez már az enyémet is kielégítené, kár, hogy "bütykölni" kell hozzá. Viszont a "felcsúszó" :D menü okádék, jobb szót nem tudok rá egyszerűen. Hogy néz már ez ki? OMG...

[ Szerkesztve ]

(#88098) mondomén válasza HUTCHDB (#88090) üzenetére


mondomén
őstag

Na, nálad is a névnap widget. Írtam már a fejlesztőnek múltkor, hogy ha lehet finomítson már rajta picit. Azt mondta oké, remélem nem felejti el. :D Ilyesmi lesz. [link] Halál egyszerű, de sztem kellemesebb így a szemnek.

(#88099) HUTCHDB válasza icecave (#88097) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Bügykölés?
Kb. 10 perc mindennel együtt.

A CC settings lehet, hogy így képen úgy tűnik hogy csúnya, de a valóságban kifejezetten szép...legalább is nekem esztétikusnak tűnik. (Gondolom tudod, hogy az alap háttérkép határozza meg amúgy a színhatást)
Mondjuk ha nagyon akarom, akkor akár átlátszóvá, (bármilyen %-ban) vagy feketévé, vagy bármilyen színűvé tehetném.

(#88098) mondomén !
Igen ez a "Ma -" és a "Holnap -" normálisabban, tagoltabban néz ki.
Mondjuk annak örülök, hogy ez egy normális app-widget, magyar fejlesztőtől, amihez nagy gratula!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#88100) icecave válasza HUTCHDB (#88099) üzenetére


icecave
nagyúr

JB-re értettem, nem a konfigra, meg tweak keresésre. A JB is hamar megvan, arra gondoltam, hogy bele kell nyűlni a rendszerbe. Droidon sem rootolok....

Bár, most kifejezetten minimalista témában nyomom én is, persze, ez meg másnak ronda, higy "Jajj, az ikonok nem ugyanakkorák" :D

[link]
[link]
[link]

Van 1-2 widget,de azok másik oldalon vannak kint, nem a kezdőn: [link]

CC nekem i5 óta b*ssza a szemem, akkor is nagyon zavart, ahogy kinéz. :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.