Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) icecave válasza vadászcsiga (#18949) üzenetére


icecave
nagyúr

Már alszik, azért együtt néztük a híradót, ma ennyi volt a közös program. Sokat dolgozik ő is. Ilyen ez. Valamiből fenn kell tartani az életszínvonalat.

(#18952) ittakary válasza icecave (#18951) üzenetére


ittakary
nagyúr

szarul hangzik :-/

Mindegy mindjárt hétvége. Se :(

(#18953) icecave válasza ittakary (#18952) üzenetére


icecave
nagyúr

Annyira nem, a házvásárlás igen nemes cél :) Persze, hitel nélkül, van rajtunk kívül elég ember, aki felveszi/felvette. Nekem azt tanították a szüleim még, hogy amire nincs pénzem, azt nem veszem meg... mostmeg, virágzik a provident, stb, ki az az ökör, aki felvesz 1-200k-t, hogy "lapostévét" vegyen, mert anélkül nincs élet... Istenem...

vadászcsiga: asszonyt felébreszteni? Soha, már megtanultam :D

[ Szerkesztve ]

(#18954) vadászcsiga válasza icecave (#18951) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor ugorj be mögé nagykiflinek hátha rád kíván. :B

Akkor hajnalban. Nincs is annál jobb, hogy is mondta Ragnar meglepetésszex? Valahol olvasta gondolom ;]

[ Szerkesztve ]

(#18955) manchester85 válasza icecave (#18947) üzenetére


manchester85
addikt

D*gnivaló kis teremtés. :DDD Kilószámra szipoghatta tele magát metamfetaminnal. :)

i6 Silver

(#18956) icecave válasza manchester85 (#18955) üzenetére


icecave
nagyúr

Miért, szerintem csak a poén miatt, aztán kész :)

vadászcsiga: ja, ébresztés esetén a meglepetésszex az lesz,hogy b*szódjak meg :D

[ Szerkesztve ]

(#18957) vadászcsiga válasza manchester85 (#18955) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem birnad szuflával a kiscsajt.

(#18958) icecave válasza vadászcsiga (#18957) üzenetére


icecave
nagyúr

Főleg, mivel a 2 számmal kisebb nadrágjai már lenullázták a brét :D ;]

(#18959) vadászcsiga válasza icecave (#18958) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ott a pont :)) hogy a radiohullamokrol ne is beszéljünk.

[ Szerkesztve ]

(#18960) manchester85 válasza vadászcsiga (#18957) üzenetére


manchester85
addikt

Mér, elég ha ő dolgozik. :DDD

Malachi!

Na ez csúnya volt. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#18961) Malachi válasza icecave (#18958) üzenetére


Malachi
addikt

a mit? manchester nem csaj? úvazz, akkor bocs. eddig tökre azt hittem, mert néha pont úgy hisztizik. ;]

(sry)

[ Szerkesztve ]

(#18962) GALARDO válasza Malachi (#18961) üzenetére


GALARDO
addikt

:DDD :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#18963) BossBoss válasza Malachi (#18961) üzenetére


BossBoss
őstag

:DDD :DDD :DDD

(#18964)



őstag

Mi ez az éjszakai gruppen :Y

(#18965) icecave válasza (#18964) üzenetére


icecave
nagyúr

Bármi is, én kiszállok, jó éjt mindenkinek, majd holnap. Lehet nem kellene 15 órát melózni naponta, és akkor nincs gond :D

(#18966) ittakary válasza Malachi (#18961) üzenetére


ittakary
nagyúr

Sííírok :D degonosz :DDD

Amúgy erre a kétszámmal kisebb gatyás hszre én is be akartam kommentelni, hogy a golyóid milyen állapotban vannak :D

[ Szerkesztve ]

(#18967) vadászcsiga válasza icecave (#18965) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is megyek, holnap a keynote-on találkozunk, megpróbálok addigra hazaérni. Jó éjt mindenkinek.

(#18968) ittakary válasza vadászcsiga (#18967) üzenetére


ittakary
nagyúr

bugyinedvesítően izgalmas lesz... alig derült ki valami erről az új telefonról -.-

(#18969) manchester85 válasza ittakary (#18966) üzenetére


manchester85
addikt

Jó most mondtam valamit, mittomen hogy kisebb-e. Feszül folyton, ez a lényeg. :) Ingázik a súlyom 10-15 kilót is akár. 75-90kg között. Es mikor veszek valami nadrágot, mindig úgy vásárolok, hogy adok még le úgyis pár kilót, aztán általában mégse. :U Egyébként is, egy farmernél meg se lehet mondani, hogy mi a pontos méret. Amúgy meg szerintem úgy elegáns hordani, ha feszes, vagy itt mindenki lógó nadrágban meg Vans cipőben jár? :DDD

i6 Silver

(#18970) Totheground válasza manchester85 (#18969) üzenetére


Totheground
addikt

Hétköznap ált öltöny-nyakkendő.
Nekem a súlyom csak akkor ingadozik, ha változtatok az edzésrendszeren, vagy nyár előtt szálkásítok. :D

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#18971) manchester85 válasza Totheground (#18970) üzenetére


manchester85
addikt

Jó, de nem lehet mindenkiből sikeres ember. :DDD Öltöny-nyakkendő nekem csak vizsgaidőszakra kell, de ez lesz mar az utolsó félév szerencsére. :)

i6 Silver

(#18972) joey04 válasza r4z (#18945) üzenetére


joey04
titán

helyes, akkor mindenki elégedett.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18973) DanielK válasza vadászcsiga (#18967) üzenetére


DanielK
addikt

Én sajna nem hiszem hogy fent leszek, mert más programon van (ahogy mayköl én se mondtam már le :DDD ), de nyomon követem majd a telefonon.

icecave: ismerős érzés, nálunk is nagyjából ez van. Párom úgy 7 körül esik haza általában. Akkor eszünk, aztán ő fekszik le, mert hullafáradt. Én meg sz*r alvó vagyok, sajna. Így általában nem fekszem le vele, mert akkor hajnalban már fent vagyok. Így kitolom a fekvést.

manchaster85: milyen idős vagy? Mert ha így folytatod, nem lehetnek majd gyerekeid. Bár lehet ez a cél. :DDD Nem azt mondtuk, hogy lógnia kell rajtad, de pl ott mindig ügyelek a megfelelő "bőségre".

[ Szerkesztve ]

(#18974) Malachi válasza DanielK (#18973) üzenetére


Malachi
addikt

na jó, ilyen még nem volt, de megvédem manchestert, hagyjátok már a hülye nadrággal! :D gondolom nem merev lábakkal botorkál, szűk és szűk nadrág között is van különbség.

(#18975) máyköl válasza DanielK (#18973) üzenetére


máyköl
veterán

Végül is a másik fél lemondta a programot, szóval én nézni fogom. Bár nincs meg valahogy az az izgalom, ami szokott lenni...

(#18976) icecave válasza Totheground (#18970) üzenetére


icecave
nagyúr

"Hétköznap ált öltöny-nyakkendő."

Na ezért jó freelancer grafikusnak lenni, most pl. boxeralsó, meg póló van rajtam :D

"Nekem a súlyom csak akkor ingadozik, ha változtatok az edzésrendszeren, vagy nyár előtt szálkásítok. :D"

Kondi nálam is megy, heti 4, plusz a heti 7 szobabicaj. Egyszerűen muszáj, ennyi meló mellett már most 30 évesen úgy néznék ki, mint a rőzsehordó néni, a monitorok előtti görnyedéstől.

(#18977) Totheground válasza icecave (#18976) üzenetére


Totheground
addikt

Egy jó öltöny pont kellemes, se nem hideg, se nem meleg. Tűző napon meg persze leveszem. Viszont az irodai légkondi meg mindig megy. :DDD

Legyen már este. Bár én nem leszek gép előtt, de valahogy olvasni fogom a híreket, az tuti.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#18978) DanielK válasza icecave (#18976) üzenetére


DanielK
addikt

Az én hátam már sajna görbe (persze még nem vészes). Még jó hogy párom szakember, így ingyen kapok segítséget.

Scheuermannom van. Összenőtt 2 csigolyám a lapockám között a gyerekkori rossz tartás miatt. :O

(#18979) icecave válasza DanielK (#18978) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem ezt a gyerekkor rossz tartás szépen kinevelték: mikor látták a szülők, hogy "görnyedve járok", úgy hátbab*sztak tenyérrel, hogy csak na :D Persze, ugye nagyobb volt a hangja, mint fájt, szóval nem volt vészes, mégis sikeresen megoldották azt a dolgot :)

Párom nekem is szokta nyomkodni, stb, mert hiába minden sport és kondi, meg 50k-s szék, amint ülök, akkor is ennyi monitorbámulás tud hosszú távon károkat tenni, érzem is még így 30 évesen, mi lesz később? Plusz bele se merek gondolni, mi lenne már most,ha gagyi székem lenne, plusz az összes sport az lenne, hogy elmegyek a hűtőig, meg a klotyóig...

(#18980) whitezo88


whitezo88
nagyúr

fantomhívás szindróma, én is sokszor tapasztalom :U
[link]

(#18981) DanielK válasza whitezo88 (#18980) üzenetére


DanielK
addikt

Ez meg fantom oldal? :DDD

(#18982) whitezo88 válasza ittakary (#18968) üzenetére


whitezo88
nagyúr

akkor fog nagyot durranni, ha teljesen más lesz mint amit mondanak. A külsőre például honnan van forrás? mert tudtommal csak egy emberke kitalált concept 3d modelljéből jön, kiszivárgott kép vagy modell nincs. De mutatnak be úgyis mást is. lehet jön retina 13as MBP talán, meg új ipodok...

(#18983) manchester85 válasza whitezo88 (#18982) üzenetére


manchester85
addikt

Az összes nagyobb portál tényként hozza le a neten terjedő képet. Nem hiszem, hogy a külsőt tekintve lehetne komolyabb meglepetés. Mi más lenne, ha nem kiszivárgott modell? Csak nem egy végleges modell, hanem darabonként, alkatrészenként.

i6 Silver

(#18984) whitezo88 válasza manchester85 (#18983) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen, mert az volt a legszebb és legjobb minőségű. Eddig tudtommal csak a 4-esről bizonyosodott be hogy fog pontosan kinézni, azt is tudjuk, miért.
Nagy durranás lesz remélem, nem akarok csalódni az epülben :U

elvileg már egy éve készen van nagyjából, csak ugye akkor még nem tudták bemutatni mert tele volt hibával és sok volt a selejt. Azóta raktak bele pár újítást amit lehetett és hopp így lesz a chocapic.

[ Szerkesztve ]

(#18985) icecave válasza whitezo88 (#18984) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk,ha az ember nem fogadja el alap elvárásnak az ezzel foglalkozó oldalak mesterségesen generált túlzó "igényeit" az új iPhone-al szemben, hanem reális dolgokat vár el, akkor szerintem nem fog csalódni.

"elvileg már egy éve készen van nagyjából, csak ugye akkor még nem tudták bemutatni mert tele volt hibával és sok volt a selejt. Azóta raktak bele pár újítást amit lehetett és hopp így lesz a chocapic."

Ja, ez is csak pletyka volt, mikor meg kellett magyarázni, miért 4S lett... az Apple ilyet sosem állított.

[ Szerkesztve ]

(#18986) Malachi válasza icecave (#18985) üzenetére


Malachi
addikt

hát, itt most túlzó elvárások sincsenek szerintem.kis képernyő nyújtás, kis gyorsítás, kicsi ez, kicsi az. ez nem túlzó. :) másról meg senki nem ír.

(#18987) manchester85 válasza whitezo88 (#18984) üzenetére


manchester85
addikt

Legszebb? Erről sokan vitatkoznak azért. :U Igen, a 4-est konkrétan ugye elhagyták, de a bemutató előtt ott se bizonyosodott be 100%-osan, hogy olyan lesz. Hogyan is bizonyosodhatott volna, hisz attól, hogy a Gizmodo állította, hogy ez egy megtalált prototípus, még senki nem tudhatta biztosra, hogy igazat állítanak-e. Tehát semmivel sem kevésbé biztos ez a formaterv, mint amennyire biztos volt az i4 valódisága a bemutató előtt. En továbbra is úgy gondolom, hogy a legnevesebb hírportálok nem állítanák ennyire egyöntetűen biztosra, ha nem lennének hitelesek a forrásaik. Tudjuk a képarányt, felbontást, gyakorlatilag minden külsős tulajdonságot, és sehol senkiben fel nem vetődik más formaterv. Mindez csak azert, mert valaki kitalált egy koncepciót? Egyébként én is örülnék neki, ha nem igy nézne ki, vagy legalábbis nem csak hosszában növekedne, de ha itt egy teljesen mas formaterv lesz leleplezve, akkor az összes neves portál egyszerre fog égni. 2 éve csak a Gizmodo állította, hogy milyen lesz az i4, most mindenki.

i6 Silver

(#18988) válasza icecave (#18985) üzenetére



őstag

Tavaly tavasszal már kiderült hogy gondok lesznek a megjelenéssel, mert a kijelző olyan összetett volt, hogy a túl sok selejt miatt leállították. Próba gyártás fejlesztés alatti fázisban. Ma már tudjuk, hogy a több rétegű kijelzőbe integrált érintésvezérlésről volt szó, amit most megkapunk, egy év késéssel.

[ Szerkesztve ]

(#18989) icecave válasza (#18988) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, és minden, amit az Apple hivatalosan meg nem erősít, az pletyka marad, akkor is,ha a végén igazolódik a dolog.

(#18990) Zjunior


Zjunior
veterán

Remélem nem az a kiszivárgott
'' kínai fos'' lesz mármint a designra gondoltam az Új iphone terén:(!
2 évet vártam már h ütős legyen designra!
Sok jóra nem számítok de hátha meglepnek vmivel!:)
Ha mást nem az árával maradjon 187k...

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#18991) icecave válasza Zjunior (#18990) üzenetére


icecave
nagyúr

Pedig meglehet, hogy Ive el volt foglalva a házvásárlással, szóval sz*rt a melóra: [link] :D

(#18992) válasza Zjunior (#18990) üzenetére



őstag

Ha ez a hosszúkás forma lesz, arra leszek kíváncsi, mikor fog kijönni a Samsung valami ugyanezzel. :D Akinek most nem tetszik, azok is egy hónap múlva isteníteni fogják. Ezt most borítékolom. SZVSZ

icecave

Ez is csak azt bizonyítja, hogy van ízlése. Meg pénze. :D

[ Szerkesztve ]

(#18993) DanielK válasza manchester85 (#18983) üzenetére


DanielK
addikt

És emlékezzünk, hogy a 4S előtt hány ilyen portál mondta biztosra, hogy így meg úgy fog kinézni. Aztán meg maradt a 4 formája feljavítva az antennát.
Szóval ez sem kőbe vésett dolog.

(#18994) válasza icecave (#18991) üzenetére



őstag

Jobs életében nem ment neki ilyen jól. :D

pl.
Ive megmutatta neki a koncepciójá

- Ez sz@r

Másnap mutatja ugyan azt Ive-nek

- Ilyesmire gondoltam :DD

(#18995) GALARDO


GALARDO
addikt

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#18996) manchester85 válasza DanielK (#18993) üzenetére


manchester85
addikt

Jah. Így meg úgy. Most meg csak "így"-ről van szó. Szerintem nem mondtak akkor egyet se biztosra, csak találgattak. Es ahány nap, ahány oldal, annyiféle verzió volt. Egyébként szerintem vagy így fog kinézni, vagy marad ugyanaz. Más verziót nem tartok valószínűnek. Ha viszont marad ugyanaz, az már tényleg állati gáz lesz.

i6 Silver

(#18997) icecave válasza manchester85 (#18996) üzenetére


icecave
nagyúr

Tavaly pont az volt,hogy nem volt egy sem kiemelve, volt sokfajta, ami keringett, mindenki állította,hogy olyan lesz, most idén azonban bár van sok koncept, mindegyik mellőzve van, és egy favorizálva végletekig.

(#18998) Malachi válasza manchester85 (#18996) üzenetére


Malachi
addikt

inkább maradjon ugyanaz, arra legalább mondhatják, hogy "ezt olyan jól kitaláltuk, hogy nem kell hozzányúlni" - ez a piskótaforma viszont inkább gáz, mint király, bárhogy is magyarázzák.

(#18999)



őstag

(#19000) Zjunior válasza icecave (#18997) üzenetére


Zjunior
veterán

Ha ugyanez marad a deisign tutti nem váltok, akkor meg nem mind1?
Hardware nem hiszem h annyira ütősebb lesz....

Work Hard ™- Play Hard ™!!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.