Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) icecave válasza manchester85 (#18050) üzenetére


icecave
nagyúr

Itt már demózzák: [link]

(#18052) Jojo5 válasza icecave (#18049) üzenetére


Jojo5
őstag

egyelőre még nem gondolkozom dokkon, pedig kelleni fog mert a mostani kábel is kontaktos, szóval most a teló cserét kéne bejátszanom aztán 1 kábelt szerezni hozzá és akkor eladni minél ésszerűbb áron, az újat meg megvenni majd ha megjelenik :K

megnéztem a videót, szerintem csak hasznunkra fog válni a nagyobb kijelző... :K :C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18053) vadászcsiga válasza icecave (#18049) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még mindig nehezen hiszem el hogy lecserélnék a dockot. A nagy műszaki áruházak rogyásig vannak a legkölönfélébb dockolós hangszórókkal, és semmi leárazás nincs. Az Apple-nek csak kéne őket értesíteni nem?

manchester85
Például 1 sorral több app fér egy oldalra.

icecave
Hogy fog kinézni az az átalakító pl egy ilyen dockolónál ahol fix a csati.

[ Szerkesztve ]

(#18054) icecave válasza vadászcsiga (#18053) üzenetére


icecave
nagyúr

...vagy az Apple sz*rik rá, majd mindenki gyárt átalakítót a meglévőkhöz, aztán kész. Persze, én sem hiszem, hogy lecserélik, sőt örülnék,ha nem tennék.

(#18055) manchester85 válasza icecave (#18051) üzenetére


manchester85
addikt

Igen, láttam. Egy sorral több ikon, jobb filmezési élmény. Fektetett nézetnél a böngésző mivel lesz jobb? Semmivel. Az alkalmazásokat meg a keresőből indítom. Számomra hasztalan. Persze valamivel biztos jobb lesz, de széltében is hízhatott volna. Persze hivatalosan még semmit nem tudunk. :U

Vadászcsiga!

Pont ez az, ami nem érdekel. Egy sorral több ikon? Pont egy olyan szempont, aminek semmi köze a tartalomfogyasztáshoz. Ellenben a böngészőben fektetve ugyanolyan keskeny sávon lesz a megjelenített tartalom.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#18056) icecave válasza manchester85 (#18055) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, jobb is lenne,ha arányosan hízna, de ugye akkor ott lenne,hogy hogy lennének megoldva a mostani alkalmazások felbontás, stb szempontjából, meg a retina téma, ha 300 ppi alá esne, etc.

(#18057) joey04 válasza icecave (#18056) üzenetére


joey04
titán

na ezért nem kéne hozzányúlni, jó ez a kijelző így ahogy van

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18058) Jojo5 válasza manchester85 (#18055) üzenetére


Jojo5
őstag

az oldalra való hízásigénnyel maximálisan egyetértek :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18059) vadászcsiga válasza icecave (#18056) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nyakamat rá hogy kamu ez a telefon. Tim Cook biztos hogy presztizs kérdést csinál abból hogy abszolút ne kerüljön ki semmi az új telefonról, csak a bemutató napján. Mekkora leégés lenne már? Másnap az öszes portál arról cikkezne hogy bezzeg Jobs.

(#18060) mondomén válasza icecave (#18056) üzenetére


mondomén
őstag

Miért így hogy lesz megoldva fekete sávok nélkül?

(#18061) Malachi válasza manchester85 (#18050) üzenetére


Malachi
addikt

ezzel pontosan így vagyok, ráadásul aránytalanul is nézne ki. nem akarok túlozni, de az egyik leghülyébb külsejű tapifon lenne. egy vékony csík a kijelző. egyszerűen logikusan nincsen igazi gyakorlati haszna. szerintem.

gondoljunk bele, a PH jobban olvasható attól, ha HOSSZABB a kijelző? nem. akkor lenne jobban olvasható, ha szélesedne. ennél még az is jobb volna, ha maradna a mostani méret.

már csak alig egy hét és kiderül. aztán úgyis kézbe kell majd vennem egyet, hogy tudjam, mi a pálya igazából.

(#18062) icecave válasza mondomén (#18060) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, de így akkor kétoldalt lesz sáv, nem pedig másik irányú hízásnál körben, mint egy keret.

vadászcsiga: legyen igazad, gondoljunk bele, főleg azért gondolom én is azt,hogy nem lehet az annyit cikkezett cucc az új, hisz a 4S előtt is volt ám mindenféle ilyen cikk, meg más külső, aztán kaptunk egy ugyanolyat külsőre, mint a 4.

[ Szerkesztve ]

(#18063) válasza vadászcsiga (#18053) üzenetére



őstag

Idáig úgy néz ki, hogy lecserélik, mert kell a helye a jacknak. A nagy durranás az volna ha kapna Thunderbolt támogatást. Végül is az elektronika a csatiban van.

[ Szerkesztve ]

(#18064) mondomén válasza icecave (#18062) üzenetére


mondomén
őstag

Akármilyen sáv elég béna lenne. Nem valami nívós megoldás. Így semmi értelme a nyújtásnak, aminek a célja, hogy több tartalom jelenjen meg a kijelzőn. Lehet várni a full screen appokat...
Azért remélem ezekre gondoltak applenél is.:)

[ Szerkesztve ]

(#18065) vadászcsiga válasza (#18063) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha hiszel a fake telefonnak akkor igen, úgy néz ki. Mi is az a thunderbolt? Tudtam csak elfelejtettem :B

(#18066) válasza vadászcsiga (#18065) üzenetére



őstag

Nagyságrenddel nagyobb adatátvitelt tesz lehetővé. A csatlakozó tele van IC-vel. :D

Ja, mondjuk ez csak Mac-en lenne elérhető, más gépen nemnagyon.

szerk. ez is egy Apple szabadalom, ha valaki licenceli, talán.

[ Szerkesztve ]

(#18067) icecave válasza mondomén (#18064) üzenetére


icecave
nagyúr

Persze, de valamerre lépni kell, előbb, vagy utóbb, nem maradhat örökre így, amennyiben az aktuális trendet követik.

(#18068) vadászcsiga válasza icecave (#18067) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez is igaz, lehet hogy most jött el ez a pillanat. Végül is ez lesz a 6. generáció ha jó számoltam.

(#18069) válasza vadászcsiga (#18065) üzenetére



őstag

Egy iTunes sync 3mp lenne :D

(#18070) tDr1v3r válasza (#18066) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tévedés, a Thunderbolt az Intel-é... amúgy már van több alaplap illetve ultrabook is ami használja.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18071) r4z válasza (#18066) üzenetére


r4z
nagyúr

ez is egy Apple szabadalom, ha valaki licenceli, talán.

Sokáig én is ezt hittem, de valójában az Intelé.

Na, tDr1v3r (de nehéz megjegyezni a neved) meg is előzött.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#18072) icecave


icecave
nagyúr

Mekkorát röhögnék, ha majd 12-én mindenki már majd el durranna, aztán bemutatják az iTunes új verzióját, oszt pápá :D :D

(#18073) máyköl válasza icecave (#18072) üzenetére


máyköl
veterán

Nekem is megfordult a fejemben. :DDD

(#18074) válasza tDr1v3r (#18070) üzenetére



őstag

Igazad van, az kavart be, hogy MB-kon volt először elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#18075) Blaise válasza vadászcsiga (#18053) üzenetére


Blaise
veterán

Ez a dokkoló a 3 dolláros kategória, én is ilyet várok most cserére, szerintem nem lesz belőle nagy ügy, a kínaiak ugyanúgy elárasztják a piacot az új csatlakozós kiegészítőkkel.

(#18076) icecave válasza Blaise (#18075) üzenetére


icecave
nagyúr

Persze, az ilyen 100+k-s cuccokkal mi lesz? Minden gyártó utólag csináljon rá valamit, ami illik magához a cucchoz? Gondolj egy fából készült lakkozott hangfalra, arra rátenni egy fehér gagyi kínai átalakítót, na, az szép :D

(#18077)



őstag

F1 szabadedzés M2-őn. :K

(#18078) icecave válasza (#18077) üzenetére


icecave
nagyúr

Úgy érted, M2-n? :D

Egészségükre :D

(#18079) Blaise válasza icecave (#18076) üzenetére


Blaise
veterán

Aki 100k+ kategóriás dokkolós hangfalat használ, az van akkora úr, hogyha új csatlakozós telefont vesz, akkor lecseréli hozzá a dokkolót is. ;]

Egyébként sose értettem, hogy miért vesznek ennyien ilyen méregdrága iphone kompatibilis hangfalakat.

(#18080) r4z válasza Blaise (#18079) üzenetére


r4z
nagyúr

Teljesen felesleges. Ha már az ember mindenképpen a méregdrága hangfalain akar az iPhone-járól zenét hallgatni, elég egy DAC (például az iStreamer), ami feldolgozza az iPhone-ból az USB-n jövő zenét/hangot. A kábel cseréje meg két mozdulat.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#18081) icecave válasza Blaise (#18079) üzenetére


icecave
nagyúr

Csak példa volt. Én sem értem a drága cuccokat, de valami kis hangszórós/ébresztős cucc jól jöhet néha.

(#18082) r4z válasza icecave (#18081) üzenetére


r4z
nagyúr

Kis hangszórós-ébresztős cuccnak meg tök felesleges a 100k-s motyó :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#18083) icecave válasza r4z (#18082) üzenetére


icecave
nagyúr

Most pofáztam, hogy példa volt nyilván arra gondoltam,hogy ezek a kis cuccok megérhetik, mert nem 100+K-ba kerülnek. :D

(#18084) r4z válasza icecave (#18083) üzenetére


r4z
nagyúr

Jól van na, szeretek mindenbe belekötni ;] (Nem, betonba nem fogok :P)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#18085) vadászcsiga válasza Blaise (#18079) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mert jól szólnak. Próbáltál már ilyet? Én múltkor a vösendorfi MM-ben összekötöttem a telómat egy wifis Zeppelinnel, és óvatosan de azért jól feltolt hangerővel elindítottam ezt.

Na jó pénzt én sem adnék érte.

[ Szerkesztve ]

(#18086) válasza vadászcsiga (#18085) üzenetére



őstag

Irigyellek :W

szerk.: én is próbáltam Zeppelint, és hasonló drága dokkokat, de messze nincs arányban a hangjuk az árukkal.

[ Szerkesztve ]

(#18087) vadászcsiga válasza (#18086) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Viszont jól el lehet adni olyan embereknek akiknek van pénzük de nem vájt fülűek. És nem mellesleg a nappali dísze lehet.

[ Szerkesztve ]

(#18088) máyköl


máyköl
veterán

Jöhetnek az Up -ok, múltkor is bevált. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18089) válasza (#18086) üzenetére



őstag

Azért irigyellek, mert úgy jársz ki, mint én a külvárosból a belvárosba. :D

(#18090) vadászcsiga válasza máyköl (#18088) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Biztos nem lesz letiltva?


Kb mintha Mátyásföldröl kiugranek Gödöllőre :)

[ Szerkesztve ]

(#18091) máyköl válasza vadászcsiga (#18090) üzenetére


máyköl
veterán

Nem. :N

(#18092) vadászcsiga válasza máyköl (#18091) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Meggyőztél, köszi.

(#18093) máyköl válasza vadászcsiga (#18092) üzenetére


máyköl
veterán

:DDD ;]

(#18094) korpicschess válasza máyköl (#18091) üzenetére


korpicschess
veterán

Akkor elég helytálló ez, nem? :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18095) máyköl válasza korpicschess (#18094) üzenetére


máyköl
veterán

Abszolút. :P

(#18096) Tomics válasza máyköl (#18095) üzenetére


Tomics
addikt

;]

PH! addikt since 2004

(#18097) GALARDO


GALARDO
addikt

:(

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#18098) xxman


xxman
senior tag

Sziasztok!
Én egy furcsa kérdéssel állnék elő!
Nincs nektek / ismerősötöknek AT&T előfizetése/ élő SIM-je? Nekem csak a hivatalos függetlenítés miatt kéne. At&t-nél ingyenes de én nem rendelkezem se elő-fizuval , se olyan simmel aminek a számát is tudom , és at&t accountom sincs!
Ha te vagy ismerősöd segítene annak nagyon örülnék. Max egy 30perc , melyben 5-10perces telefonbeszélgetés kereteiben elkérnék az at&t-s ügyfélszolgálatosok az adataid + a telefonom IMEI számát , majd a telóm függetlenné válna 1-2napon belül.
Pénzt nem nagyon tudok adni érte , mert nincs. Egy sörre / cigire akármire természetesen meghívnám az illetőt és természetesen a telefonhívás is az én telefonomról menne.
Légyszi PÜbe jelezze az aki tud segíteni.

I just wanna have some fun.

(#18099) kali


kali
legenda

ez érdekes lesz; link

(#18100) BossBoss válasza GALARDO (#18097) üzenetére


BossBoss
őstag

Nagy öngól lesz, ha ezzel jönnek!:W Egy ismerősömnek sem tetszik a környezetemben. Remélem ez csak etetés.

kali:

Nagyon unalmas a téma és felesleg flame keltő cikk...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.