Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129101) #76385920 válasza szekra (#129100) üzenetére


#76385920
törölt tag

Persze, nem árt ha megvannak ezek. Nálam a tőkénél elvérzik a dolog! :D

(#129102) madgie válasza szekra (#129100) üzenetére


madgie
titán

Lehet ott minden, ha eleve nem mersz belevágni...

(#129103) szekra válasza madgie (#129102) üzenetére


szekra
őstag

Szerintem ha van erre tőkéd és nem egy lapra teszel fel mindent (értsd: nem fogsz éhen halni ha bebukik a dolog, mert van mentőöved, állásod), akkor különösebb bátorság szerintem nem kell, inkább elhivatottság. Ha ez nincs meg, akkor valóban k*rva nagy bátorság kell, de szerintem ez meg már felelőtlenség is.

(#129104) agabe válasza szekra (#129100) üzenetére


agabe
addikt

Erre valaki azt mondta egy interjúban, hogy nem az a lényeg van-e pénzed.
Pénzt lehet szerezni, ha kell eladod az autód / cuccaidat... ami pótolható (van akinek ház / lakás is az), és belevágsz abba amiben hiszel, akkor sikerre vagy ítélve.
Persze ez így egyszerűen hangzik, és nem árt, ha valamelyest értesz is ahhoz amibe bele akarsz fogni.

(#129105) Zjunior válasza agabe (#129104) üzenetére


Zjunior
veterán

+1

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#129106) Tibee86 válasza agabe (#129104) üzenetére


Tibee86
veterán

Vannak ezek a "hogyan szereztem az első milliómat" interjúk, azokon jókat szoktam derülni. Főleg mióta az egyik távoli rokon is benne volt, előadott minden szépet és jót, persze azt elfelejtette megemlíteni, hogy a vállalkozást a szülei rakták alá meg úgy mindent az életében. :D

(#129107) madgie válasza szekra (#129103) üzenetére


madgie
titán

Tizenpár éve tologatom magam előtt a fotós dolgokat, mert papírkutya vagyok belevágni. A velem együtt kezdő fórumtársak közül sokan már országos ismertségűek és persze sokan már rég ebből élnek meg, workshopokat tartanak, stb. Ezzel szemben én tök bambán vártam sok-sok éven át, hogy a fotelben tespedve majd jól felfedeződök. Persze nem pont így, de ez a lényege. Miközben amúgy ha kimozdulok (munkára), mindig kapom a pozitív visszajelzéseket, hogy hát miért nem foglalkozom ezzel komolyabban.

Szigorúan véve ezer éve megvan a tőke (cucc), a tudás is, főállás mellett lehetne csinálni szépen, legálisan is, kevés anyagi teher mellett, csak egy dolog hiányzik: a tökösség.

Meg persze ha belekezd az ember, akkor a kitartás. Meg a marketing, ezerrel. De az a Facebook korában relatív egyszerű.

(#129108) nitro16 válasza kutga (#129093) üzenetére


nitro16
senior tag

De nem kell az országba maradni, van számtalan más hely ahol lehet dolgozni élni/ az meg, hogy itt van a szülők/barátok stb azt most hagyjuk az megint egy kifogás. Barátokat lehet máshol is szerezni, szülőket esetlegesen idővel kivinni stb.

radi8tor Szerencse az persze jó ha van, de arra alapozni nem lehet. Mindenbe úgy se lesz szerencséje az embernek, de ha céltudatosan tudod/ mit/hogy akarsz csinálni és tényleg bele teszel mindent akkor talán már a szerencse se kell. Persze úgy se fog minden úgy alakulni ahogy elképzeli az ember, de alkalmazkodsz/változtatsz és próbálod kihozni a legjobbat.

Ki kell mozdulni a komfort zónából. Sokan csak szidnak mindent/mindenkit ez miatt alakult így, ezért van szar melóm stb.Szar dolog mindenki életébe történik/történi fog, túl kell lépni rajta. De azért, hogy igazán tegyenek ellene azt már nem. A legtöbb háztartásban már van internet. Számtalan információt kinyerhetünk, szinte bármilyen téren, kapcsolatot építhetünk akár világszinten, vagy bármi más. Nem úgy mint régen, még se használják ezt ki sokan.

Blaise Akár az is lehetne. ;] :DD

Ezt meg múltkor olvastam nagyon tetszik, le is mentettem akkor.

"Önmagadnak nem az általad elképzelhető legjobb verziója vagy, hanem önmagad olyan leggyengébb verziója vagy, amit még hajlandó vagy elfogadni."

[ Szerkesztve ]

(#129109) szekra válasza madgie (#129107) üzenetére


szekra
őstag

Én ebből azt szűröm le, hogy akkor te nem bátortalan vagy, csak nem vagy elég ambiciózus, sokkal inkább "lusta" és várod a sült galambot, ami főleg azért nem érthető mivel még írod is, hogy értékelik is a munkád. :) Illetve nem akarok átmenni pszichológusba meg nem ismerlek, de nem lehet, hogy csak rettegsz a szerepléstől, félsz kilépni a komfortzónádból?

Marketingtől pedig nem kell félni, nem ördögtől való, viszont tényleg kulcs. :) Mesterszakon épp ezt tanulom.

(#129110) kutga válasza nitro16 (#129108) üzenetére


kutga
nagyúr

Én minden ellenére szeretek itt élni, külföldön hosszú ideig megőrülnék. Pár év mondjuk amíg összeszedek egy kis tőkét, de kb. ennyi. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#129111) madgie válasza szekra (#129109) üzenetére


madgie
titán

Nagyjából jól látod :)

(#129112) Gsx-rr válasza radi8tor (#129068) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Olimpia-ban voltal mar?

(#129113) radi8tor válasza Gsx-rr (#129112) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem.

⭐ Stella

(#129114) kutga


kutga
nagyúr

Ha céges számlára vásárolok (ÁFA visszaigénylés miatt), származik valami hátrányom?

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#129115) #76385920 válasza kutga (#129114) üzenetére


#76385920
törölt tag

Jótállást bukod, kellékszavatosság marad csak. 1év. (Elvileg)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#129116) radi8tor válasza kutga (#129114) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Plusz ha neten vásárolod, akkor nem élhetsz a 14 napos elállás jogával.

⭐ Stella

(#129117) madgie


madgie
titán

Hogy nekem mindig felhekkelik a fiókjaimat :D (pedig kisbetű, nagybetű, számok stb a jelszavaim)

(#129118) ittakary válasza madgie (#129117) üzenetére


ittakary
nagyúr

széép

nekem a kedvencem, az volt, amikor a éppen mutogattam a kollégának hogy Gmailben hol kell beállítani a kétlépcsős azonosítást, amikor abban a szent pillanatban kaptam egy emailt a másodlagos email fiókomtól, hogy én léptem-e be valahonnan amerikából :D

(#129119) GALARDO


GALARDO
addikt

Epül watch féle töltést ájfónba most! Hihetetlen cuki, ahogy rácuppan, ha jövőre beleraknák a jubileumi szifonba, akkor még 500k-t is adnék érte. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#129120) -secret- válasza B-L-A-C-K (#129054) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kerítésbe megy minden... :U

;]

(#129121) radi8tor válasza ittakary (#129118) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ennél már csak az jobb, amikor YT kizár a fiókból.
Nincs megadva alternatív mailcím, stb mert olyan régi a fiók hogy akkor még nem kellett.
És vissza sem adják neked a fiókot.

Szóval amikor azt írja adj meg telefonszámot hogy biztosítsd magat ne zárjanak ki a fiókból, azt veheted fenyegetésnek.

⭐ Stella

(#129122) ittakary válasza GALARDO (#129119) üzenetére


ittakary
nagyúr

add nekem most az 500k-t és megígérem, hogy jövőre lesz benne ;]

(#129123) Sukta 95 válasza ittakary (#129122) üzenetére


Sukta 95
tag

En 400-ert is vallalom!

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#129124) madgie válasza radi8tor (#129121) üzenetére


madgie
titán

Ez se rossz :D

(#129125) kutga


kutga
nagyúr

SE lett végül, 64 GB, fekete. Ismerkedünk. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#129126) agabe válasza kutga (#129125) üzenetére


agabe
addikt

Minosegerzet milyen ? Marmint maga a haz.
Volt akinek nem jott be, volt akinek hibatlan, de az is lehet nagy a szoras a gyartasi minosegben.
Mukodesre nem lesz gondod vele az tuti.

(#129127) lacy86 válasza agabe (#129126) üzenetére


lacy86
addikt

Elvileg olyan a haza mint az 5S-nek, nem?

(#129128) w333 válasza kutga (#129125) üzenetére


w333
félisten

Na grat hozzá ... ha elég a 4" kijelző akkor nem lesz gond ! :)

Android OFF topikba viszont benézhetnél, főleg úgy hogy pár nappal ezelőtt azt mondtad nem kell neked csúcs telefon és elég a középkategóriás Android ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#129129) B-L-A-C-K válasza lacy86 (#129127) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ugyan az, kicsit színben eltér de csak akkor jön ki igazából ha fény felé fordítod (anno még lefotóztam, világosabb az SE), meg ugye berezonálnak a gombok, de előfordult ez 5S-nél is, bár itt mind ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#129130) kutga válasza agabe (#129126) üzenetére


kutga
nagyúr

Kicsit éles a széle és lötyög a power gomb egyébként okés. Inkább a rendszert kell szokni nem találok semmit.

Let the Zone take me if I am.

(#129131) kutga válasza w333 (#129128) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem teljesen. Droidból nem veszek csúcs telót. Ez most eléggé impulzus vásárlás volt.

Let the Zone take me if I am.

(#129132) B-L-A-C-K válasza kutga (#129130) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mit nem találsz? Pedig elég egyértelmű szerintem, de lehet csak a megszokás miatt mondom...

(#129133) kutga válasza B-L-A-C-K (#129132) üzenetére


kutga
nagyúr

Most pl azt hogy hol tudom elfogadni az appatore ászfet.

Let the Zone take me if I am.

(#129134) -Ben-


-Ben-
veterán

Én meg elpasszoltam az i7 -et... :))

B-L-A-C-K: Nagyjából ez a helyzet, igen... Használat közben semmi előnyét nem láttam az i7-nek 6S-hez képest. Két dologtól vártam sokat, az egyik a kamera volt, a másik az üzemidő. Egyik se lett sokkal jobb...
A kamera szinte semmivel se, max. annyi vehető észre, hogy kicsit élénkebbek a színek, az üzemidő meg ~1 óra sincs.. Így összességében azt tudom mondani (írni), hogy a matt fekete dögös színén kívül semmi előnyt nem élveztem, nem éreztem azt, hogy „micsoda f@sza” telefon van a kezemben. :) Jó telefon, de ennyi, semmi több. Remélem a jövő évi modell már tényleg valami nagy(obb) durranás lesz, főleg kinézetben, mert ezt már akkor se csíptem igazán, amikor az i6-ot mutatták be.. :)

[ Szerkesztve ]

(#129135) B-L-A-C-K válasza -Ben- (#129134) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Rájöttél elég a 6S is még? :)

asound: Mit?

[ Szerkesztve ]

(#129136) kutga válasza B-L-A-C-K (#129135) üzenetére


kutga
nagyúr

Apple Médiaszolgáltatások Általános szerződési feltételek.

Let the Zone take me if I am.

(#129137) B-L-A-C-K válasza kutga (#129136) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt se tudom már ezt mikor kéri, így ezt én se tudom.

(#129138) kutga válasza B-L-A-C-K (#129137) üzenetére


kutga
nagyúr

Frissítettem tizesre és megjött a gomb.

Let the Zone take me if I am.

(#129139) Gsx-rr válasza -Ben- (#129134) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Akkor nem vagyok egyedul. Csak en az I6-al vagyok igy. Ez az 1 giga vs 2 giga ram nalam nem volt problema.

I7 en a 3d touch volt az elso amit kikapcsoltam.

2 oraja a regi telefonom van a kezemben! :)

Ha jovore is marad ez a dizajn es 7s lesz az hatalmas blama lesz!

Ez az I7 szamomra hatalmas kicseszes!

(#129140) -Ben- válasza Gsx-rr (#129139) üzenetére


-Ben-
veterán

Tul.képp lehet, hogy i6 -ra váltok vissza én is. Bár azért a 2 gb ramot megérzem...
Egyébként, ha 7S lesz, akkor én se tudom mihez kezdek, mert i6/i6s már unalmas.... Bár szerintem már kizárt, hogy 7S legyen, azon elég sokan kiakadnának. 4 évig ugyanaz a design ...

[ esetleg még azt tudom elképzelni, hogy lesz 7S + egy jubileumi szifon, ami k.....a drága lesz ]

[ Szerkesztve ]

(#129141) Gsx-rr válasza -Ben- (#129140) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az Se-bol kiindulva ami a home gomb kivetelevel egy 4 eves dizajn ,mar barmi elkepzelheto.

Ugy latszik nincs dizajner csapata az Apple-nek :)

[ Szerkesztve ]

(#129142) -Ben- válasza Gsx-rr (#129141) üzenetére


-Ben-
veterán

Az SE azért kicsit más ügy.. szerintem ott teljesen szándékosan nem változtattak semmit, bár kíváncsi leszek, ha jövőre bemutatnak egy újabb 4" -os telefont, az miben fog különbözni... Lesz SES? ;]

De remélem azért beszereztek egy csapatot ... jövőre valami normális kinézetű szifont akarok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#129143) Totheground


Totheground
addikt

Néha tényleg nem értem a légitársaságokat.
17.-18.-án Amszterdamba kell mennem egy meetingre. KLM hétfő reggeli első gép + kedd esti utolsó - 151k forint.
Erre ma jön a mail a KLM-től, hogy Budapest-Tokyo(!) AMS átszállással(!!) 140k(!!!)...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#129144) GALARDO válasza -Ben- (#129140) üzenetére


GALARDO
addikt

Akkor marad még egy évig a hatplusz. :) Egyszerűen annyira össze van rakva ez a teló, hogy lehet már el sem adom.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#129145) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ingyenes AdBlock az App Storeban! ($1.99 -> $0)

GALARDO: Amennyi eszed van... :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#129146) lacy86 válasza -secret- (#129145) üzenetére


lacy86
addikt

Kocce az infot 👍

(#129147) agabe válasza -Ben- (#129134) üzenetére


agabe
addikt

Kamera este sem volt jobb ?
Nameg az optikai kepstabi is erezheto kellett, hogy legyen ahogy 6S pluson is az 6S-hez kepest.

(#129131) asound:
olvastam nexus 5x-et is fontolgattad igaz az nem csucs telo es az ara nagyon lent van, de azert nem gaz csak amikor valami miatt nagyon melegszik es belassul, meg kicsit tul muanyag hatasa van, de azert osszessegeben nem rossz annyi penzert amennyiert kapni lehet ....ja meg abban a 2GB mar szerintem nagyon hataron van.

[ Szerkesztve ]

(#129148) radi8tor válasza Totheground (#129143) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Valószínű sokan mennek meetingre AMS-ba akkor, ezért drága a jegy.
Tokióba meg nem akarnak most menni.

Nagyon rafkósak ezek. Asszem' még az alapján is változtathatják az áraikat, ha egy dátumra keresnek sokan...

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#129149) ittakary válasza -secret- (#129145) üzenetére


ittakary
nagyúr

Es ez mukodik??

Kamu vpnt telepit. De tuti h nem forgalmazza az adataimat azon keresztul? :(

[ Szerkesztve ]

(#129150) -secret- válasza ittakary (#129149) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Többen is írták, hogy blokkolja a játékbeli/app-on belüli reklámokat. Egyébként még én sem próbáltam.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.