Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26901) mettek válasza T_Stark (#26898) üzenetére


mettek
addikt

Ha valoban számit a zene akkor elfelejted az avr-eket. Egy használt 80-100ezres sztereo erősitő fényévekkel szebben fog szólni pláne ha kap egy normális dac-ot.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#26902) T_Stark válasza Lacielvtárs (#26900) üzenetére


T_Stark
őstag

Visszaolvasgatva én is erre jutottam.
Láttam is már nemrég egész jó áron 3100/4000-eket elkelni, majd figyelem.

KnockOut87
Ez világos, régebben volt is egy C315-ös kis NAD-om, de kellet az AVR, két erősítőt meg nem szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#26903) VigyorEX


VigyorEX
tag

Udvozlet

Vasaroltam egy Klipsch Synergy 5.1-es rendszert. [link]
A kiszemelt erosito Denon AVR-X2400H [link].

Megfelelo kabelekre is szuksegem lenne az erositohoz, ebben kernem a segitsegeteket es par hasznos linket.
Mindez egy kb. 23 negyzetmeteres szobaban uzemelne.

Koszonom szepen :R

(#26904) fehér_ember válasza mettek (#26901) üzenetére


fehér_ember
addikt

Minden attól függ hogy az adott egyén eddig milyen hanghoz volt szokva. Van akinél már egy belépő erősítő is jobb hangot hozhat mint amit addig használt, és van akinek hiába lenne jobb erősítője, ha nem olyan a körítés, nem érné meg rá beruházni.
Szóval általánosságban igaz amit mondtál, de nagyon sok tényezős a dolog.
Ráadást a középkategóriától már simán hozhatnak olyan szintet a hm erősítők ami elég lehet sok mindenre, sztereózáshoz is.
Ok tudom hogy ez egy belépős fórum, de egy új belépő áráért lehet régi középkategóriást venni.
Ráadást előfordulnak (lehet hogy nem is szándékosan) olyan nagyvasak is, amik felveszik a versenyt még a hasonló árkategóriás sztereókkal is.

Szóval, szerintem egyáltalán nem feltétlen szükséges sztereó erősítőben gondolkodni ha valaki jó minőségben akar zenét hallgatni.

(#26905) fehér_ember válasza fehér_ember (#26904) üzenetére


fehér_ember
addikt

"Ok tudom hogy ez egy belépős fórum, de egy új belépő áráért lehet régi középkategóriást venni."
Természetesen használtan, és természetesen jóval régebbit.

(#26906) Hohocali válasza junkpod (#26891) üzenetére


Hohocali
aktív tag

Írd be a keresőbe, hogy "hdmi 90 fokos adapter", én ezekre gondoltam.

"az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

(#26907) fehér_ember válasza mettek (#26901) üzenetére


fehér_ember
addikt

És még annyi, hogy mivel hdmi csatlakozó vagy új ficsőrök miatt, nevetséges árakon szabadulnak egyesek régi jó házimozi vasaiktól, jelenleg szerintem érdemesebb használtan régi házimozierősítőt nézni mint használt régi sztereót.

(#26908) junkpod válasza Hohocali (#26906) üzenetére


junkpod
nagyúr

Igen, van nekem is, mert a Panasonic is okos mérnökökkel dolgozik. De hát ezek fel millas tv-k, ne kelljen már toldozgatni....

Box's don't touch!

(#26909) zsoika válasza Hohocali (#26906) üzenetére


zsoika
addikt

Még csak az sem kell...van eleve 90°-os HDMI.

(#26910) junkpod válasza zsoika (#26909) üzenetére


junkpod
nagyúr

De hát az is kiáll, meg dugdosasra le kell akasztani a tv-t.
Most is egy 3cm-es tavtartot is be kellett rakni a tv hatuljahoz:(
Még a táp csatlakozó is kiáll, pedig L alakú csatija van...

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#26911) zsoika válasza junkpod (#26910) üzenetére


zsoika
addikt

"De hát az is kiáll" Valamennyire igen ...távtartó kell ,de írtad is hogy van.
"dugdosasra le kell akasztani a tv-t." Minek...ott az AVR.
"Még a táp csatlakozó is kiáll, pedig L alakú csatija van" nekem külső tápos :C Gondolom neked sem áll ki nagyon, ha L alakú csatija van....annyi hely kell a Tv mögött.

[ Szerkesztve ]

(#26912) taknyí válasza fehér_ember (#26896) üzenetére


taknyí
senior tag

Köszi így világos... Azért kérdeztem rá. Apropó nem tudsz távirányítót hozzá? Nekem vacakol az "egér scroll"...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#26913) fehér_ember válasza taknyí (#26912) üzenetére


fehér_ember
addikt

Nemtudok, még soha nem kerestem.
Amúgy teljesen érthető hogy csak megjelenítőként nem módosít semmi képfrissítést, hisz honnan is tudhatná, hogy épp milyen tartalom fut rajta (főleg hogy a pc által küldött képfrissítés fix értékű).

(OFF)Hihetetlenül keveset tévézek, úgyhogy nálam akár kilowattokat is fogyaszthatna, az sem volna gond.(/OFF)

[ Szerkesztve ]

(#26914) #49892864


#49892864
törölt tag

Sziasztok!

Házimozi rendszer vásárlásán töröm a fejem, a kiszemeltek egy 25 nm területre:

Jamo s 807HCS 5.1.2 + Yamaha RX-V583 ez egy forgalmazó által összeállított dolby atmos szett 440000 ft-ért.

vagy

Denon AVR-X2400H + Polk audio T50 5.0 + Polk audio DSW PRO 440 wi, amit tesztek alapján gondoltam ki kb 500000ft.

Meghallgatás nélkül nem venném meg, viszont véleményeket szívesen olvasnék.

Hozzászólásokat előre is köszömöm!

(#26915) Norbi 72 válasza VigyorEX (#26903) üzenetére


Norbi 72
veterán

Kábeleket pl. itt vagy itt választhatsz.

(#26916) Beni2360


Beni2360
félisten

BUÉK mindenkinek!!! :C
Érdeklődnék, hogy a második HDMI kimenet ami felett SUB felirat van onnan mehet a projiba a kábel.
Gondolom igent fogok kapni de érdekes, hogy SUB kimenetként jelöli a pio.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#26917) Norbi 72 válasza Beni2360 (#26916) üzenetére


Norbi 72
veterán

Neked is!

Mehet,de tükrözi.2 forrást nem tudsz egyszerre nézni,ennyi.

(#26918) Beni2360 válasza Lacielvtárs (#26750) üzenetére


Beni2360
félisten

No ez lett a tesztelgetesbol :W - Na de miért vezettél elektromos kábelt egy gáztűzhelybe. Hőlégkeverésnek szántad? :D
----------------
Norbi 72 - köszi nem is lehet mert a vászon a TV elé jön le.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#26919) daniel2121 válasza VigyorEX (#26903) üzenetére


daniel2121
senior tag

Én a Kácsáéknál vettem,ott méretre szerelik,meg is várhatod, korrektek nagyon.

(#26920) Beni2360


Beni2360
félisten

Melyiket ajánlott? :F
Denon AVR-X2400H 7.2 AV vevő fekete 4K DLNA BT WLAN HEOS
vs
Pioneer VSX-1131-B 7.2 AV vevő 4K Airplay Bluetooth WiFi Dolby Atmos

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#26921) daniel2121 válasza BBéci (#26875) üzenetére


daniel2121
senior tag

És a Denon X2400? Az av-online-on egész jó teszt van róla.

(#26922) Norbi 72 válasza Beni2360 (#26918) üzenetére


Norbi 72
veterán

Na én nem úgy értettem,de mindegy. :DDD

(#26923) I'am Dony válasza daniel2121 (#26921) üzenetére


I'am Dony
őstag

Picivel többért kapni 3300 is, ha Heos nem kell akkor jobb választás.
Amit olvastál nem teszt, de ezt te is tudod;)

(#26924) daniel2121 válasza I'am Dony (#26923) üzenetére


daniel2121
senior tag

Erősítő teszt, így van írva. Bbéciék csinálják ha jól tudom,de nem biztos.Csak használtakat keresek.

[ Szerkesztve ]

(#26925) virkir válasza daniel2121 (#26924) üzenetére


virkir
veterán

Már egyszer leírtam, hogy a 2400 igencsak alsó közép kategória, nem egy liga a 33-as sorozattal az elbukott cambrdige-ről nem is beszélve.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26926) daniel2121 válasza virkir (#26925) üzenetére


daniel2121
senior tag

Még szerintem nincs elbukva,nem hiszem hogy eladta volna,jövő héten kiderül. A Denon X3100,3300 között van nagy különbség ill. a sima X nélküli jelzésű Denonok azon kívűl hogy nincs benne annyi ficsör rosszabbak lennének?

(#26927) I'am Dony válasza daniel2121 (#26926) üzenetére


I'am Dony
őstag

Ha fontos v. majd az lesz neked a HDMI 2.0 és HDCP 2.2 akkor kell az újabb.

[ Szerkesztve ]

(#26928) junkpod


junkpod
nagyúr

Egyébként milyen Panasonic OLED tesztről írtatok? A prohardveren kívül nem talált nekem a Google ilyet a magyar lapokon.

Box's don't touch!

(#26929) Norbi 72 válasza junkpod (#26928) üzenetére


Norbi 72
veterán

Még nincs kész a teszt,(már fent lenne)egyébként ugyanarról,mint a PH-n.

(#26930) Nemir Ombe válasza junkpod (#26928) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

A "teszt" még csak most íródik .... de elméletileg erről [link] lesz benne szó .... ;)

.... de remélem nem ilyen/hasonló "állítások" lesznek benne .... ;] :D

"Vagyis aki nem hagyja, hogy a tévéje végig futtassa a regenerációs ciklust, az búcsút inthet a képminőséggel kapcsolatos garanciának. Mi is ez a regenerációs ciklus? Erre sajnos nem kaptunk pontos választ, csak annyit tudunk, hogy akár már néhány órányi használat után is aktiválódhat, kikapcsolt, pontosabban készenléti állapotban, sötét képernyő mellett. Azt különösen érdekesnek tartjuk, hogy miközben a nagy konkurens LG 100 000 órás élettartamot emleget, a Panasonic inkább azt vallja, hogy a kikapcsolt tévé csendben "masszírozza" a fáradt pixeleket."

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#26931) PÉTERelvtárs válasza Nemir Ombe (#26930) üzenetére


PÉTERelvtárs
kezdő

Az nem derült ki, pedig engem érdekelne, hogy melyik volt az az "egyik egyszerűbb LCD tv", amit az EZ950 mellé állítottak? Se kép, se írás róla.

(#26932) VigyorEX válasza Norbi 72 (#26915) üzenetére


VigyorEX
tag

Norbi 72, koszonom szepen a 2 linket, sajnos a helyi adottsago(m) miatt kisse nehezen kivitelezheto a beszerzesuk. :D

(#26933) VigyorEX válasza daniel2121 (#26919) üzenetére


VigyorEX
tag

daniel2121 Koszi szepen a tippet (neked is) Sajna szamomra nem a legjobb a te verziod. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26934) daniel2121 válasza VigyorEX (#26933) üzenetére


daniel2121
senior tag

Oszt miért nem.Nem pesti vagy?

(#26935) VigyorEX válasza daniel2121 (#26934) üzenetére


VigyorEX
tag

O' dikk ma'n, me'rt nem mindenki pesten lakozik :D Kulfoldiaban elek, Koalafalvan, yoo messzi. :DDD

(#26936) fehér_ember válasza VigyorEX (#26935) üzenetére


fehér_ember
addikt

Milyen kábel kell még a hangfalkábeleken kívül?

(#26937) VigyorEX


VigyorEX
tag

Nehany kommentet olvasva kisse elbizonytalanodtam 1-2 dologgal kapcsolatban.

Ahogy azt a #26903 hozzaszolasomnal emlitettem, a Denon AVR-X2400H volt szimpatikus, de az Onkyo TX-NR676/TX-NR777 is tetszett.
Valahol olvastam, hogy HDMI problemak leptek fel valamelyik markanal/tipusnal, de nem tudom melyiknel.

Ami fontos jelenleg: Dolby Atmos, Dolby Vision, HDCP 2.2 support, HDR10, Wi-Fi, Bluetooth.
Mellesleg nem art ha van benne egy kis plusz kakao/ujdonsagok a jovore valo tekintettel.
HA tudtok ebben az (kozep) arkategoriaban jobbat/tobb tudassal, megneznem azon opciokat is.

Klipsch Synergy 5.1 (8 Ohm-os) rendszerhez szeretnem hasznalni egy ~23 negyzetmeteres nappaliban, ahol egy PS4 PRO es egy LG OLED55B7T uzemel.
A kesobbiekben szeretnek vasarolni 2db Dolby Atmos kiegeszito hangszorot a rendszerhez.
Viszont lehet akkor mar nem eleg Denon AVR-X2400H es helyette a Denon AVR-X3400H lenne a jobb valasztas?

Lenne egy masik opcio is: Onkyo HT-S7805 [link].
Ez esetben eladnam az 5.1-es rendszert es egy (valoszinuleg) kevesebb technikai ujdonsaggal kell majd beernem.

Elerkeztem a hangfalkabel kerdeshez:

A TV mellett lenne a ket elso hangszoro es a melynyomo.
A hatso hangszorokhoz kellene a leghosszabb vezetek (~2x15meter).
A melynyomohoz egy 2 meteres 1 RCA to 2 RCA Subwoofer Y-Cable van.

Az lenne a kerdesem, hogy a 2db elso es 2db hatso hangfalakhoz es a center sugarzohoz milyen vastagsagu OFC kabel ajanlott?

Koszi #26936 fehér_ember a linket. Valasztok amint kapok megfelelo valaszt :)

[ Szerkesztve ]

(#26938) Norbi 72 válasza VigyorEX (#26937) üzenetére


Norbi 72
veterán

Régebbi Onkyo vasaknál volt probléma.

A 3400-as a legjobb választás innen.

Front/center 2,5-4 mm,hátsókhoz min. 2,5 mm javasolt.

És linkelj bátran egy helyi boltot kábel témával kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#26939) VigyorEX válasza Norbi 72 (#26938) üzenetére


VigyorEX
tag

Koszi Norbi 72 es tessek 2 link :R

1. [link]

2. [link]

A Denon erositoknel lattam olyan megjelolest, hogy "INCommand Series"
A szamozasuk ugyanaz mint a "sima" erositoknel, annyi kulonbseggel hogy a jobb also sarkaban van egy megkulonbozteto felirat amirol nem tudok semmi erdemlegeset [link]

[ Szerkesztve ]

(#26940) BBéci válasza hm15 (#26899) üzenetére


BBéci
titán

Amikor még beleolvastam annak az oldalnak a tesztjeibe, homlokegyenest mást tartalmaztak, mint az AVForums és a HDTVTest cikkei. Utóbbi kettőt maximálisan korrektnek tartom, akárcsak a FlatpanelsHD-t.
A1-et hasonlítottam azonos árú LG-ve és durván jobb volt a Sony. Csak ezt tudom mondani, hiszek a saját szememnek és nem érdekel mások véleménye.
BFI nélkül még a 600 soros mozgóképfelbontást sem érik el az UHD OLED-ek, ezért nem tartom azokat mozgóképek megjelenítésére alkalmas eszköznek. Sajnos BFI-vel is elmaradnak egy jó Panasonic plazmától, éppen ezt írtam le egy órával ezelőtt a plazmás topikban.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#26941) Norbi 72 válasza VigyorEX (#26939) üzenetére


Norbi 72
veterán

Az AVR-X3400H része a Denon IN · Command sorozatának, amely egyéni, integrálható AV komponensekből áll, amelyek számos funkcióval rendelkeznek, és így továbbfejlesztett vezérlési képességeket és kompatibilitást biztosítanak harmadik felek és egyedi integrációs megoldásokkal.

Sajna sejtettem,hogy azokat a kábeleket nem fogom ismerni.

De ez szerintem teljesen jó.

(#26942) hm15 válasza BBéci (#26940) üzenetére


hm15
senior tag

Azt írtad itt 2 napja: A Panasonic EZ950 BFI-je szuperül működik! arra a felvetésemre, hogy egyelőre még a Panasonic BFI sem jó.

Most a plazmásban így fogalmazol: Jó az EZ950 BFI-je, de nem tökéletes. Például előfordult, hogy sok világos jelenetet tartalmazó film alatt inkább kikapcsoltam, mert zavart a villogás.

A szuper és kikapcsolod, mert zavar, nagyon távol álló fogalmak olvasatomban, de végeredményben nem ez a lényeg. János feletted fogalmazza meg, hogy a Kuro után is az OLED-et tartja meg, és még a Panasonicért sem rohan a boltba cserélni vagy venni. A te beszámolód szerint egyik lealázta a másikat, szerintem meg tök egyformák 2017-ben!

Mivel a történelmében számos példa volt rá, hogy a Pana jobb elektronikát gyárt a többieknél, ezért LG OLED Panellel is jobb tévét lesz képes piacra dobni, szinte biztos. De most szó sem lehet alázásról, ezt több hiteles teszt oldal, saját magam és amint látszik János véleménye is megerősít.

Ott van a bemutatkozásodban, hogy szakújságíró. Ezért bátorkodtam felhívni a figyelmed, hogy az érzelmeid ilyen minőségben nem írhatják felül a tárgyilagos tapasztalást, még ha kitüntető figyelemmel is szereted a Panasonic tévéket. Scott Wilkinson szájából vagy tollából még csak hasonló véleményformálást sem tapasztalni, követendő példa. Ha magánemberként írod ugyanezeket, átugrottam volna, remélem érzékeled a különbséget.

OLED és LCD tévék technológiában és látványban teljesen mások mozgóképfelbontás puszta számainál. Pont arról beszélgettünk a OLED topicban, hogy 24p filmeknél semmit nem jelent, ricegnek plazmán is, OLED-en is. Én közvetlen G20 után is ugyanolyan rossznak látom az OLED-et oldalazó kameramozgásnál, semmit nem számít a plazma háromszor sorfelbontása. Az LCD ezt még tetézi elmosódással. Külön téma, ha nem csak filmeket vizsgálunk, de ez már nem ide tartozik.

(#26943) szivacs1987 válasza szivacs1987 (#26118) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

Erre valakinek lenne válasza?
(#26118)

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#26944) BBéci válasza hm15 (#26942) üzenetére


BBéci
titán

Amikor megfogalmazódott bennem a vélemény, hogy szuperül működik, még nem láttam azt a filmrészletet, ami alatt fél percre kikapcsoltam a BFI-t. Mivel sokkal jobban zavart az elmosódás, mint a látómezőm perifériáján, a vakítóan fehér képterületeken látható villogás, gyorsan visszakapcsoltam a BFI-t.
Sony A1 alázta le a mellette álló LG-t, ezt velem még két kollégám látta, ők is csak pislogtak, mert senki nem számított akkora különbségre. Konkrétan a sötét részek részletességéről beszélek.
János mérte, kalibrálta, vizsgálta nálam a szóban forgó EZ950-et és azt mondta, neki kell egy olyan és megpróbálja pénzzé tenni az LG-jét.
A 24p ricegése nem hiba, egyszerűen az olyan és pont.
Itt magánemberként írok!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#26945) fehér_ember válasza szivacs1987 (#26943) üzenetére


fehér_ember
addikt

Nem kell ezzel a kis eltéréssel annyira foglalkozni, főleg hogy az az érték fix frekvenciára, jelen esetben csak úgy ~120Hz környékére van számolva, a kisebb frekvenciáknak nagyobb a hullámhossza, tehát azoknál még kisebb az eltérés (60Hz-es hullámnál már csak a fele) (ott -30 lenne).
Amúgy -60 = +300 ;] na jó tudom ezzel sem sokra mész. De akkor olvasd el ezt, benne van a megoldás; (hangszóró ki, fázis felcserél, utána meg +120) (de azért mérget ne vegyél rá, hogy jól számoltam :) ); de én hagynám 0-án, úgy ahogy most van, nem csinálnék vele semmit.

[ Szerkesztve ]

(#26946) szivacs1987 válasza fehér_ember (#26945) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

Rendben, köszönöm.

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#26947) daniel2121 válasza VigyorEX (#26935) üzenetére


daniel2121
senior tag

Jól van na, az aztán tényleg nem itt van.

(#26948) zsoika válasza VigyorEX (#26935) üzenetére


zsoika
addikt

"messzi" Az nem egy focista?! ;] :)

(#26949) ubid


ubid
őstag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni hozzáértőktől, mert új vagyok a témában.

Kaptam kölcsön egy Denon - AVR-1611 -es erősíőt,
Egy pár JBL ES -100 front sugárzót
És egy JBL ES 25C centert.

Első körben Samsung TV-vel próbáltam összedugni HDMI ARC-n, de valamiért nem szól egyáltalán.
Mással nem tudtam kipróbálni, mivel még sosem használtam ilyet ezért abban sem vagyok biztos teljesen, hogy jól dugtam össze a hangfalakat az erősítővel. Bár elég egyértelműnek tűnt, talán nem tévedtem.
A TV-t átállítottam külső hangszóróra is, de nem szól se így se úgy.
Az erősítő összes source funkciójával kipróbáltam, egyikkel sem szólt.
Csatolok pár képet, lehet valamit elrontottam...
Kérem aki tud javasolni valamit, miket próbáljak ki, az kérem segítsen.
Az sem tiszta, hogy melyik source-ot kell választanom.
Valami más módon le tudom tesztelni, hogy egyáltalán jól raktam e össze a hangfalalkat ?

Mic nincs meg hozzá így kalibrálás nem lehetséges.
Optikai kábelem sajnos nincs kéznél.
Rádióhoz pedig nincs antenna :)

Kép1
Kép2
Kép3
Kép4
Kép5

[ Szerkesztve ]

-.-

(#26950) I'am Dony válasza ubid (#26949) üzenetére


I'am Dony
őstag

A kábelek helyesen vannak a + - csatlakozásokon?
A kábelek végei le vannak csupaszítva?
A HDMI kábelt told még beljebb a kép alapján.
A source a TV audio?
Az erősítőn is az ARC HDMI van csatlakoztatva ahogy a TV n?
A TV es erősítő setupban a HDMI controll minenhol: On, Full ill. power+source ill. házimozi vezérlése: Be?
Ha kikapcsolt állapotból bekapcsolod a TV t akkor bekapcsolja az erősítőt?
Ha ezek után nem akkor kelleni fog az optikai kábel, amennyiben nem hibás egyik eszköz sem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.