Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PitLee

    őstag

    A lapra szerelt bútor összerakósdi jó móka, én szeretem.
    A 3 ajtós tiszta fa nagy szekrényt pl. a helyén raktam össze, ami fontos, pl nálunk a parketta nem sík, anno nem volt ilyen kiegyenlítgetés, a beton ahogy sikerült, max kátrány és leszorták rá.
    A 3 ajtósnak az alján van 3 fiók is és alulról felépítkezős típus.
    Az alsó részt elkezdtem összeépíteni az egyik sík oldalapján ami még a kartonban volt, majd a kinézett helyére tetem és vízmértékkel beállítottam a sarkai, lábai alá annyi hézagolót tetem, hogy teljesen billegés mentes legyen, majd felépítettem a felső részét, majd a tetejére egy került egy azonos méretű 3 ajtós kis szekrény.

    Íg amikor az ajtók is felkerültek csak minimális állítás kellet és minden futott és jól zár nyílik, nem csálé.
    Volt egy gondolat , hogy átrendezem a bútorokat és a ruhás szekrény elkerült máshova, na az új helyén az ajtó sarkai vagy egy 1-1,5 cm-re voltak feljebb-lejjebb, de mivel tudtam, hogy a bútor jó ezért csak az ajzat lehet csálé, így lehetett hézagolgatni míg megint jó lett.

    Azért írom ,mert a lapszabász gépek azért elég pontosak, kicsi az esély hogy ott eltolnak valamit.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés