Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39701) pcgamer01 válasza macko20 (#39700) üzenetére


pcgamer01
senior tag

ja a fóliával nincs bajom.:D
van de az fehér :(

Samsung Galaxy S10+

(#39702) macko20 válasza pcgamer01 (#39701) üzenetére


macko20
őstag

És elfogyott a fólia, ?

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#39703) pcgamer01 válasza macko20 (#39702) üzenetére


pcgamer01
senior tag

igen :(,mert még a tetejét is lefóliáztam

Samsung Galaxy S10+

(#39704) blasko92


blasko92
őstag

Srácok egy kérdés!

Egy ilyen radiátorra [link] hogyan tennétek fel 4db 18as ventit? Nincs hozzá ventitartó rács...

(#39705) #90933760 válasza blasko92 (#39704) üzenetére


#90933760
törölt tag

Én ragasztanám, de mivel ez egy szexi Mora2 azért valami jobb megoldás kell. Szerintem valami vékony madzagot húzz át a lamellákon és a csőkígyón és kösd oda a ventiket.

A szebb megoldás ha vágatsz ki hozzá aluból vagy plexiből tartót. Inkább alu.

[ Szerkesztve ]

(#39706) =HG= válasza blasko92 (#39704) üzenetére


=HG=
addikt

Veszel valami vékonyabb alu profilt, mondjuk obi-ban, függőlegesen ráerősíted az alsó-felső lemezhez, és ahhoz gyorskötözővel a ventiket...

(#39707) blasko92 válasza #90933760 (#39705) üzenetére


blasko92
őstag

Nem mondasz hülyeséget! :U :R

A plexit legalább könnyen meg tudom munkálni. Veszek egy darab plexit, és kivagdosom a ventihelyeket.

Már csak az a kérdés, hogy hol kapok ekkora fekete plexit pesten? :D

[ Szerkesztve ]

(#39708) =HG= válasza blasko92 (#39707) üzenetére


=HG=
addikt

Pl: itt

(#39709) blasko92 válasza =HG= (#39708) üzenetére


blasko92
őstag

Király! Köszi, pont itt van a közelben. Akkor akár a ventik helyét is kivágathatom.

(#39710) blasko92 válasza blasko92 (#39709) üzenetére


blasko92
őstag

Na kettő ventit már fel is gányoltam ideiglenesen cipőfűzővel :DDD

Netezés, jutyúk közben -15 fokot hozott. Majd veszek plexit és akkor feloktojálom mind a 4 phobyát, aztán lecsapom őket 4-500rpm környékére.

Lesz még meló bőven, a radit le akarom venni a gép oldaláról, és valahova állványra, vagy az asztal hátuljára rakni. Később meg majd akarok csinálni egy nagyobb gépezős asztalt, amibe majd benne lesz a konfig.

(#39711) SSB


SSB
csendes tag

hello mindenkinek egy modon gondolkozom amit megakarok csinálni. Gépházról lenne szó plexiből lenne. Fekvő lenne vagy inkább kocka. Volt már olyan aki csinált ilyet bármilyen segítséget elfogadok előre is köszi :C :R

ha nem fér be a procihűtő....ez van

(#39712) imibogyo válasza SSB (#39711) üzenetére


imibogyo
veterán

Mire vagy kíváncsi? Miben kell a segítség? Mik a pontos terveid? Plexi lenne az egész, vagy plexizett? Nem is szeretnél vázat neki? Vagy csak ne lehessen tudni, hogy van váza? Átlátszót, vagy nem átlátszót akarsz? Kicsit pontosíts légy oly szíves, mert így biztosan nem tudunk segíteni, illetve nem tudjuk, hogy miben tudnánk. :U

[ Szerkesztve ]

(#39713) SSB válasza imibogyo (#39712) üzenetére


SSB
csendes tag

köszi a gyors választ :DD nos az egész plexiből lenne szerintem nem lenne váza egy m-atx lap lenne benne. az is megfordult a fejemben hogy két emelet lenne alul lenne a hdd +táp +dvd író felül pedig az alaplap és a többi. az is lényeg hogy ne legyen nagyon nagy minnél ksiebb annál jobb bár ha a 2 emeletes megoldást választom akkor már alapból nem lesz pici (szerintem) :))

ha nem fér be a procihűtő....ez van

(#39714) FatalEror válasza SSB (#39713) üzenetére


FatalEror
addikt

Attól függ,hogy merre legyen nagy,ha 2emeletes,akkor lehet egy tornyot csinálni,ha nem,akkor egy 2-3X akkora területű,de alacsonyabb házat lehet csinálni.

HardCore is my LifeStyle

(#39715) SSB válasza FatalEror (#39714) üzenetére


SSB
csendes tag

hát inkább legyen egy kicsit magasabb mint egy lap :DD

ha nem fér be a procihűtő....ez van

(#39716) imibogyo válasza SSB (#39715) üzenetére


imibogyo
veterán

Én csináltam annó emeletes házat, igazából többet is, de ha már ilyen irányba terjeszkednék akkor tuti fektetett alaplapban gondolkodnék. Nagyon hálás érte az alaplap, mert nagy mértékben tehermentesíted. :K

Persze ezt átültetheted micro-atx méretre is. (1, 2, 3). Mondjuk ez a tervem nem zárt háznak készült és sokat lehet még faragni a méretein, de kiindulásnak talán jó lehet az oldalait plexiből képzeld el.

Vagy gondolkozhatsz "oldalra szendvicsben" is, ekkor a ház magasságán tudsz spórolni amennyiben állitott elrendezést szeretnél (1, 2).

Ha állított alaplapot szeretnél és alá helyezett tápban és cuccokban gondolkodsz, akkor lényegében egy normál házat kapsz végeredményként ami el van felezve, lehet ezzel nem éri meg annyit vesződni, hogy teljesen egyedileg legyártod, mert a végeredmény talán nem lesz annyira egyedi, vagy szép. Én így jártam a saját plexizett házammal. Nem tetszett a végeredmény pedig idő és pénz is ment bele jócskán. :(

Vagy ha nagyon minimálisban gondolkodsz és plexiben, akkor itt egy régi tervem, ahol nincs a belső felosztva, az elejét (a mélységet) meg veheted rövidebbre, szerintem bő 5 centit biztosan nyerhetsz még.

(#39717) SSB válasza imibogyo (#39716) üzenetére


SSB
csendes tag

nagyon köszi a részletes választ tényleg sokat segítettél :R természetesen fektetve szeretném az alaplapot a tiéd nagyon jól néz ki én is hasonlóan képzeltem el annyi különbséggel hogy én nem nagyon szeretnék vázat neki. :U
Van egy bolt ahol méretre vágnak plexit meg mindent csinálnak vele amit csak akarsz tőlük akarok majd rendelni ha már nekem is lesznek olyan részletes terveim mint neked.
Igazából onnan jött ez a plexis ötlet hogy nézegettem ezeket a benchpad-okat kinézetre nagyon jól néznek ki csak elég drágák és hát szerintem kicsit hangosak is ha plexiből van valamennyit tompít a hangon viszont ugyanúgy láthatom a gépet.

ha nem fér be a procihűtő....ez van

(#39718) Pete55555 válasza imibogyo (#39716) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Én most pont olyasmi házat rakok össze, mint ami a 19-es képen van, rétegelt lemezből lesz.
Hnap ha hazaérek melóbol, vágom méretre a fát, alaplapi tálca már kivágva régi házból, csak kicsit finomítgatni kell :DDD
Plexi kéne még majd, mert a tetején be akarok majd kukucskálni :D Csak nem tudom Debrecenben merre lehet normális áron kapni?

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#39719) imibogyo válasza SSB (#39717) üzenetére


imibogyo
veterán

Szerintem jó az irány, hajrá. És igazán nincs mit! ;)

(#39718) Pete55555: neked is csak azt tudom mondani, hogy hajrá.
Képek jöhetnek. :K

(#39720) Pete55555 válasza imibogyo (#39719) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Egyelőre itt tartok :

Illetve a rétegeltlemez táblából levágtam 2 kisebb csíkot, amikből majd kivágom a ház oldalait.
Holnap az alaplap tálcát, és a többi "fémet" akarom készre vágni, meg a vágásokat finomra csiszolni, ha az időmbe belefér, akkor ugyanezt megcsinálom a rétegelt lemezzel is.

A merevlemez tartót ketté kell vágnom majd, az alsó merevítőt egyel feljebb teszem (a képen ez nemnagyon látszik), a gépben csak 2 HDD lesz, több nem fér el. Illetve az 5.25-ös tartót is meg kell vágnom valahogy okosan, mert az alja kelleni fog majd, arra csúszik rá a HDD tartó keret.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#39721) Mici80 válasza szacsee (#39677) üzenetére


Mici80
tag

Na ilyet még nem láttam... :))

---

(#39722) Beretvás


Beretvás
addikt

készítettem hulladékból egy állványt a csiszolónak. kép

(#39723) Elvagyok válasza Beretvás (#39722) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Jó!!!

Soha többé ...

(#39724) szab.tam válasza SSB (#39713) üzenetére


szab.tam
nagyúr

itt egy totál plexi gép.
(10x20x22cm)

ezt még TESCO-Zsömle kolléga faragta.
csak a képeket találom, leírást nem...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#39725) szacsee


szacsee
nagyúr

Hulladékból szeparáltam egy hátlapot. Igaz nem végleges, de méreteket belőni tökéletes.
Ilyen elrendezésű kocka háznál Ti melyik felét lyuggatnátok szét a háznak és milyen perforálást csinálnátok?

VGA feletti rész, táp ventinél az oldallapot, esetleg afelett és a táp előtt elhelyezkedő HDD felett.
PCI csatlakozók mellett maradjon, vagy érdemes ott is kicsit perforálni?
Hátha kifelejtettem valamit.
Előlap is perforálva lenne, illetve egy közdarabra lenne az előlap mögött 2db 140mm-es ventilátor felfogatva.
Alaplapi tálca mögött állítva a HDD/SSD, viszont nem tudom, hogy ha perforálva lenne a teteje, akkor kell-e ventilátor?
Méhsejt kiesett, mert túl instabil lenne szerintem és egy anyagból szeretném megcsinálni az összes elemet.
Lian li féle lyukasztást meg tudom valósítani.

(#39726) FatalEror válasza szacsee (#39725) üzenetére


FatalEror
addikt

Egyértelmű a méhsejt.
Vagy nem is lenne perfor,csak egy nagy kivágás,azon,egy fém keret,amiben porszűrő van.

HardCore is my LifeStyle

(#39727) do3om


do3om
addikt

Amúgy a rácsokról szólva érdemes kipróbálni mennyire elveszi a venti erejét ha van előtte valami hiába ritka sejtrácsos. Csak tegyetek egy próbát. Ilyen szempontból a régi védőrács bár csúnyább de jobb vagy valami egyedi védő, néhány vékony fémpálca elhelyezve ízlés szerint, de nagyon ritkán.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#39728) Pete55555


Pete55555
Topikgazda

Méretre vágtam a ház oldalait, kicsit nekem magasnak tűnik, de sehogy nem tudom kisebbre venni, max ha a DVD meghajtó nem lesz benne. Viszont akkor meg kell vennem egy külsőt, ami 8-10 körül van :S

Egyébként majdnem kocka a ház, 325 hosszú, 314 magas, és 300 széles.
A képen balról nézve van a ház eleje

"valami egyedi védő, néhány vékony fémpálca elhelyezve ízlés szerint, de nagyon ritkán."

Ez jó ötlet, lehet én is valami hasonlóval oldom majd meg 2 oldalt a "rácsot"

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#39729) =HG= válasza Pete55555 (#39728) üzenetére


=HG=
addikt

Csináld egyformára, és tegyél rá pöttyöket ! :)

(#39730) szacsee válasza FatalEror (#39726) üzenetére


szacsee
nagyúr

Lehet félreérthetően fogalmaztam.
Fenti képen látszik nagyjából az elrendezése.
2db TY-140 lenne elöl a házban rács nélkül az előlap mögött 40mm-re egy tartón, ami nem rácsos lenne, hanem a ventilátor méretére körbe kivágva. A levegőt az előlaptól szívná, ami teljesen ki lenne lyukasztva Lian-Li mintásra. Méhsejt nekem nem tetszik egy előlapon pl, viszont Lian Li féle megoldás még vállalható.
Esetleg Antec féle előlap oldalán levő perfor, viszont az nem ereszt át annyi levegőt.
Hátul a PCI Slotok mellett is lenne perfor, lehet ovál lyukasztás eltolva, hogy több levegő jusson ki a szabadba.
Hátsó TY-140 vagy a házon lenne, vagy a proci hűtőn (Archon), a házra csak egy régi 120mm-es ventilátor védő lenne téve, ami elég kicsi ellenállású.
Perforálásokat a táp ventije elé gondoltam, csak nagyobb területen, hogy elég levegőhöz jusson, vagy ha nem megfelelő, akkor telibe körkivágás és valami pálcikás dizájn elem, hogy ne nyúlkáljanak be... bár a tápon van ventilátor védő.
A VGA felett a ház teteje is majdnem telibe lenne lyukasztva, vagy ez is kevés lenne szerinted?
Régi Dragonom elején 2db 92mm-es nyílás mögé tettem a TY-140-et, hátul pedig 12cm-es kör kivágás volt és a hőfokokkal meg voltam elégedve. Jelenlegi Lian Li elejében egy 140-es venti van, felül a táp és hátul a CPU hűtő tolja ki a meleg levegőt. Sajnos mostanában nem vagyok képben, hogy hány fokot lehetne hozni egy nagyon jól szellőző házzal, de ezért is kérdeztelek benneteket. :R

(#39731) Pete55555 válasza =HG= (#39729) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Ha az csak úgy menne... :D
Nem véletlenül lettek ekkorák a méretek sajnos.
Tudom, a pöttyös az igazi... :D

Venti rács ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#39732) Mici80 válasza Beretvás (#39722) üzenetére


Mici80
tag

ötletes! :C

---

(#39733) Beretvás válasza Mici80 (#39732) üzenetére


Beretvás
addikt

szegény ember vízzel főz.. :P

(#39734) ati012 válasza Beretvás (#39733) üzenetére


ati012
senior tag

kézzel nőz.

[ Szerkesztve ]

(#39735) szab.tam válasza ati012 (#39734) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD
nem vagyok csecsemő, de ez új volt.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#39736) Satyricon válasza Beretvás (#39733) üzenetére


Satyricon
addikt

léggel hűt... - Régebben láttam valaki aláírásába :DDD

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#39737) s3toraph válasza TESCO-Zsömle (#39651) üzenetére


s3toraph
senior tag

Egyetértek!

imibogyo:
Bekapcsoltam, hát fúúú de gyors lett! :Y :C Tölteni tölt vagy 5 percet mikor ment, vagy betöltöm a projektet, de a mozgás alig akad most már. Kell-e még valamit belőni szerinted az AMD driverében? Gyári beállításokon van jelenleg.

Esetleg, ha van kedved/időd, nem szoktál olyat hogy mikor dolgozol sketchupban, felveszed pl. snagittal? Érdekelne, te mit hogyan csinálsz, mert jók a tutorialok de nincs benne haladós, hatékony tervezés (én nem találtam), én meg marha lassan haladok, biztos lehet sokkal gyorsabban is de nem tudom hogyan kellene. Már vagy 30 órát elbasztam erre a tervre (igaz elsőnek használom a progit, de akkor is).....

#39666 szacsee:
Tetszik ahogy megoldottad. :Y :Y Brutális felszerelésed van!

A házikó is jó lesz, én is hasonló elrendezésben gondolkodom.

(#39728) Pete55555: Jó lesz! Ha jól látom változott az alapkoncepció, most mi hol van benne? Ha felrajzolod, talán tudunk valami ötletet adni még hogyan legyen még kisebb. Egyébként én is azon gürizem hogy minél több mindent zsúfoljak bele, és mégis kicsi legyen és szellős. Már vagy 5x átterveztem a házat....egyre jobb, de még nem az igazi....

-------

Pár kép, hol is tart a terv jelenleg (aktuális méret: 44 x 44 x 32 cm):

1. forma:

2. forma:

Még pár dolgot át lehet rendezni, pl. az alsó házban a 3,5" hdd-ket hátra, tápot notivinyókat előre, fent a 3,5" hdd-k helyett notivinyók a dokkolóba.

Vélemények, javaslatok? Mit szóltok hozzá?

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#39738) blasko92 válasza szab.tam (#39735) üzenetére


blasko92
őstag

És nem vagy pánk se :D Szegény ember kézzel nőz

(#39739) Pete55555 válasza s3toraph (#39737) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Nagyjából maradt az eredeti koncepció, most nézegetem aprón, 3k körül van slim dvd író, ha azt raknék bele, akkor az alsó szint úgy nézne ki, hogy táp fektetve, felfele ventivel, felette marad 2,5 cm hely, táp előtt elférne a slim dvd, ezek mellett meg a HDD keret. Csak a sok vezetéket nem tudom hova tegyem, mert a táp és a merevlemezek között kb 1 cm hely maradna, szélesíteni meg nem tudom már a házat, mert a cucc ugye le van vágva... meg nem is akarom. Úgyhogy most ezen agyalok, így nyernék 4 cm-t a magasságból, de lehet marad az eredeti terv, úgy már mindennek megvan a helye, táp állítva, mellette a DVD, felette a HDD-k, és szellősen elfér minden, és még vennem sem kell slim DVD-t.
Holnap reggel itthon leszek, akorra eldől a dolog, mert nekiesek készre csiszolni a fát, meg kivágni rá a táp - és egyéb cuccok helyét.

Mellesleg a te munkád is alakulgat úgy látom :D :R

Ui: Azért is maradok szerintem az eredeti tervnél, mert ha bent lesz a venti, meg a kapcsolók nem lesz ilyen kopár az előlep, szerintem csak amiatt látom most ilyen idétlennek :S

Fent is maradok az eredeti tervnél, alaplapi tálca, mellette ~2-2 cm hely furatokkal a kábeleknek, és előtte is kb ennyi hely, ugyanúgy furatokkal. Pci-E foglalat felett (a csavarhelyre gondolok, ahol megfogatod a vidkarit pl) 2 cm-t hagytam, úgyhogy nagy CPU hűtő nem fog belemenni :D - de ez nem is cél.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#39740) Pete55555 válasza Pete55555 (#39739) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Ez meg a tegnapi munkám:

Kép

kép2

kép3

Meg lett vágva a merevlemez keret 4->2 HDD-re, kivágtam az 5.25-ös tartó közepéből a HDD keret felfogató csűszkáját, meg méretre vágtam az alaplapi tálcát is.

...Szeretem leracsniztatni...

(#39741) szab.tam


szab.tam
nagyúr

örömmel nézlek benneteket. én mostanában totál ötlettelen, talán főként lusta vagyok.

de jó alapokat látok a masszív alaplapi tálca + hátlapi panel faragáshoz.
lenne pár tesztelni valóm, (rég óta húzom), és a meglévő teszt bench szerű izé eléggé illabilis.

kéne valami atx-et fogadó, de 2 pozíciós, (fekvő + álló), ami nem borulékony.

majd december elején újra öntudatomra ébredek.
(skynet v.4.1...)
addig kuksolok.
:)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#39742) MasterHUn válasza szab.tam (#39741) üzenetére


MasterHUn
senior tag

zsugor csöve van valakinek egy 25cm es darab?

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#39743) jim bcs válasza Pete55555 (#39740) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

jó lesz :K , mehet alá-köré az aluprofil és kész is

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#39744) psycho18


psycho18
tag

Az éjszakai gépeléshez készítettem egy bill. világítást.
Egy régi tápon találtam leszerelhető molex csatikat amiből egyet rápattintottam a "külső" dvd író tápkábelére, így a ledszalag a gépből kapja a kakaót :)
Képek (klikk jobbra)

[ Szerkesztve ]

(#39745) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

Örülök annak, hogy mindenki épít, szépít, átalakít.
Annyira jó, hogy sokan belevágtok a dolgokba, és olyan szívesen olvasom az írásaitokat, azonban van egy dolog ami engem zavar picit.
Mindenféle képfeltöltő/tároló oldalakat használtok, amik miatt sajnos a képeiteket nem látom, pedig olyan jó lenne látni, hogy ki mit alkot...

Mindenesetre hajrá, csak így tovább mindenkinek!

(#39746) Pete55555 válasza jim bcs (#39743) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Most úgy néz ki lesz slim DVD íróm, úgyhogy kicsit alacsonyabb lesz a ház ;]
A régi IDE-s pioneer DVD írómat amúgy sem árt lecserélni, nem szivesen raktam volna IDE kábelt már ebbe a gépbe :D

Én úgy terveztem, hogy simán összecsavarozom a rétegelt lemezt, 2x20-as csavarral, persze így látszanak majd a csavarok, de a fa marad faszínű, kap majd kis lakkot, csavarból meg próbálok felkutatni ezüst színűt, azzal nem fog rosszul kinézni szerintem.
Ha valamilyen profillal oldanám meg, az meg kb 1,5*1,5 cm-es farúd lenne :D - még ezt az ötletet sem vetettem el teljesen.

(#39745) Irmscher 353 Ez ilyen nem hivatalos PH szabály. Ha sok - főleg nagy - képet raksz fel, ne a hsz-be rakd, mert lehet görgetni kilómétereket. Plusz esetleg ha valaki mobilról nézi, annak nem mindegy, hány x mb-os kép nyílik meg, így meg ha érdekli rákattint, ha nem akkor nem eszi a netet.

Jut eszembe, szerintetek mennyi hely kell minimum a táp felett, hogy elég levegőt tudjon beszívni?
Értelemszerűen felfele fog állni a ventilátor, és az alsó szintre fog fújni a 23-as venti is levegőt, tehát nem saját magának kell szívnia a tápnak, kap egy kis segítséges a 23 cm-estől.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#39747) jim bcs válasza Pete55555 (#39746) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

sűlyeszd be a csavarokat akkor kevésbé látszik és szebb is

egy 10-15cm elég

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#39748) ati012 válasza psycho18 (#39744) üzenetére


ati012
senior tag

miért jó hogy az optika felett van a táp? Nem fog hülyén kinézni hogy ott lóg ki a kábel?

A világítás egyébként jó lett, és kérek egy chipset!

Pete55555: sűlyezd meg a csavart, gletteld ki a lyukat és fesd le.

[ Szerkesztve ]

(#39749) Pete55555 válasza jim bcs (#39747) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Persze, besüllyesztem, ez alap.
Ugye mm-re gondoltál? :-D

...Szeretem leracsniztatni...

(#39750) Xantor válasza Pete55555 (#39746) üzenetére


Xantor
tag

Nekem a gépház (Lian Li V1000) és a táp venti között körülbelül 1,5-2cm hely van és se hangban se melegedésben nem tapasztaltam még problémát.

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.