Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39737) s3toraph válasza TESCO-Zsömle (#39651) üzenetére


s3toraph
senior tag

Egyetértek!

imibogyo:
Bekapcsoltam, hát fúúú de gyors lett! :Y :C Tölteni tölt vagy 5 percet mikor ment, vagy betöltöm a projektet, de a mozgás alig akad most már. Kell-e még valamit belőni szerinted az AMD driverében? Gyári beállításokon van jelenleg.

Esetleg, ha van kedved/időd, nem szoktál olyat hogy mikor dolgozol sketchupban, felveszed pl. snagittal? Érdekelne, te mit hogyan csinálsz, mert jók a tutorialok de nincs benne haladós, hatékony tervezés (én nem találtam), én meg marha lassan haladok, biztos lehet sokkal gyorsabban is de nem tudom hogyan kellene. Már vagy 30 órát elbasztam erre a tervre (igaz elsőnek használom a progit, de akkor is).....

#39666 szacsee:
Tetszik ahogy megoldottad. :Y :Y Brutális felszerelésed van!

A házikó is jó lesz, én is hasonló elrendezésben gondolkodom.

(#39728) Pete55555: Jó lesz! Ha jól látom változott az alapkoncepció, most mi hol van benne? Ha felrajzolod, talán tudunk valami ötletet adni még hogyan legyen még kisebb. Egyébként én is azon gürizem hogy minél több mindent zsúfoljak bele, és mégis kicsi legyen és szellős. Már vagy 5x átterveztem a házat....egyre jobb, de még nem az igazi....

-------

Pár kép, hol is tart a terv jelenleg (aktuális méret: 44 x 44 x 32 cm):

1. forma:

2. forma:

Még pár dolgot át lehet rendezni, pl. az alsó házban a 3,5" hdd-ket hátra, tápot notivinyókat előre, fent a 3,5" hdd-k helyett notivinyók a dokkolóba.

Vélemények, javaslatok? Mit szóltok hozzá?

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.