Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84451) csatarid válasza proof88 (#84352) üzenetére


csatarid
csendes tag

Sajnos nem oldotta meg :(

Amúgy az onlineba azt írja NAT type: modarate. lehet ez a gond, de hogy hogyan kell átállítani Openre azt nemtudom. Próbálkoztam pedig a routerben.

Ryzen 5 7600x, MSI MSI MAG B650 TOMAHAWK, SAPPHIRE Radeon RX 7800 XT 16GB NITRO+, CORSAIR 2x16GB 6000 Mhz, SEASONIC FOCUS GX 750 GOLD, Cooler Master HAF XM, Kingston KC3000 2TB SSD,

(#84452) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#84428) üzenetére


#81556480
törölt tag

ezen a videón sincs rajta minden

(#84453) homerhamm válasza dawez (#84446) üzenetére


homerhamm
addikt

Xboxon kód jár hozzá, a dobozba lévő kódot kell aktiválni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#84454) DrBubo77 válasza CactuS (#84450) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ha túllépte a játékidő a 2 órát, akkor supporton keresztül sem lehet visszatérítést kérni?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#84455) Plata válasza DrBubo77 (#84449) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem epic-es,de semmi karácsonyi téma nincs.
Majd karácsonykor lesz rohadt hó. ;]
Meg újévkor.
Jah és lakásban irodában karácsonyfa és kész.

Sajna mobilrôl nem tudok jól szerkeszteni.
De szerintem ne kérd vissza az árát.
Nincs még egy olyan jó online vagy single játék mint GTA,RDR2 sem jobb,főleg nem a silány online része.
De a cybergagyi sincs hozzá képest sehol.

[ Szerkesztve ]

(#84456) CactuS válasza DrBubo77 (#84454) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem, de miért akarnál? Mostani árát szerintem abszolút megéri a játék.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#84457) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#84452) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én eddig 3x zongoráztam végig magamnak az Intet, ismerősöknél meg 4x. És eddig mindig minden az utolsó cuccig meg volt a vidi alapján.

A powder nincs benne egyedül asszem.

Smoke some weed nigga!

(#84458) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#84457) üzenetére


#81556480
törölt tag

Akkor úgy mondom, hogy az egyik Grappling Equipment a videóban fent van a víztorony tetején, nekem meg alatta volt.

Azt a port minden esetben megtaláltam eddig ha végig mentem a videóban látható helyeken, mindig valamelyik cucc helyén volt, vagy mellette.

(#84459) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Ennyit lehet kaszálni a legjobb variációkkal :

[ Szerkesztve ]

(#84460) #81556480 válasza hegyipapa (#84459) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én nem értem még teljesen.

Ez a kép ahogy én most állok. Ebből hogy jön ki a végösszeg? Elsőnél nem foglalkoztam nagyon a dolgokkal, 1.4 körül hoztam ki, most viszont mindent scopeoltam mint látható.
Mennyi pénz várható ebből?

(#84461) wjbhbdux válasza DrBubo77 (#84449) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Csak a csalók által módosított lobbyban van karácsonyi pálya jelenleg, a héten valószínüleg elindul hivatalosan is akkor mindenhol olyan lesz év végéig.

/s

(#84462) #81556480 válasza wjbhbdux (#84461) üzenetére


#81556480
törölt tag

Dec 24-től 26-ig majd dec 30-től január 6-ig volt legutóbb, de mióta van hó, nem egységes. először csak karácsonykor volt, aztán szilveszterkor is. Meg jön mellé gondolom a minden éven visszatérő a Festive Surprise "update" pár jármű, karácsonyi dudák, meg ruhák.

Egyébként van hóesés cheat sztoriban. Director modeban pedig a weathernél lehet havazást választani. Tehát ha valakit érdekel "legálisan" megnézheti milyen a hó.

(#84463) CactuS válasza #81556480 (#84460) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem sokkal több, mert hiába van annyi másodlagos, soloban nem tudod kivinni. Scope esetén amúgy ha tudod, hogy hol vannak a lerakatok, akkor nem kell lefotózni. A heist alatt akkor is lesz ott cucc, scope csak megjelöli a térképen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#84464) #81556480 válasza CactuS (#84463) üzenetére


#81556480
törölt tag

Most csak az award miatt csináltam végig mindent, amúgy nem fogom, mert ha így van ahogy mondod akkor végigszaladok majd kifelé és felszedem. De én nekem még a másodlagos cuccok nélkül is jó az 1m, mert legalább egyedül lehet nyomni.

(#84465) negyven2 válasza CactuS (#84445) üzenetére


negyven2
veterán

:D

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#84466) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#84458) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az érdekes viszont. Mert nekem fent volt a tetején most is. :) Mind1. A lényeg hogy megtalálható minden könnyen, ha meg egyedül vagy max 2 fő tolja akkor meg elég csak az értékes dolgokra koncentrálni. :)

Smoke some weed nigga!

(#84467) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Pegasus dolgok az új szigetre...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#84468) highness válasza #81556480 (#84460) üzenetére


highness
tag

Az előtted hozzáadott táblázat szerint a táskába az elsődleges cucc + 498251$ érték fér maximum, ha csak arannyal pakolod meg a másodlagos célpontok közül, ha jól értelmezem. Lejön Pavel 22000$ része, viszont vannak bónuszok:
"Complete the Cayo Perico heist for the first time - $100k
Complete with 1 player - $100k
Complete with 4 players - $100k
Approach the Cayo Perico heist using all different vehicles - $250k
Steal all variations of the primary target - $150k
Complete the heist without alerting the guards - $200k
Complete the elite challenge - $200k
Complete the heist on hard and not lose a life - $200k"
(ezeket más külföldi oldalról másoltam)

(#84469) CactuS válasza #81556480 (#84464) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem is szimpatikus, hogy van solo része, így igazából bármikor nyomtató a dolog.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#84470) negyven2 válasza #81556480 (#84460) üzenetére


negyven2
veterán

Secondary-ben az számít, hogy mit és mennyit hozol ki. A képeden lévő összeg a szigeten lévő Secondary dolgok összértéke. De ezt sehogy nem lehet kihozni (főleg nem egyedül). A Compound-ból, solo-ban, maximum csak festményt tudsz kihozni a office-ban lévő széfen kívül, de azt is csak akkor ha az az ugyan ott az irodában van a falon. Ennél a Heist-nél pont kettő volt nálam az irodában plusz a napi bevétel.
A szigeten lévő helyek közül kettő olyan van amihez szintén kell legalább egy plusz ember, mert az kapcsolós raktár (egyik a Main a másik meg a North Dock-nál van).
Ha egyedül akarod játszani akkor a Main Dock-ban lévő 3 helyet kell megnézni és ott is olyan prioritásban, hogy a kokain legyen az elsődleges, aztán a weed, majd a cash. Itt egy festményt meg egy tálca kokain-t vittem ki. Itt meg kettő kokaint.

A táblázat picit hibás, vagy maga a játék számolása. Mert elvileg egy táska 60%-át tölti meg az arany (egyiknél 3-an voltunk és 5 arany tálcát kivittünk úgy, hogy mindenkinek tele lett a táskája. A festmény és a kokain 50%-ot, a weed az 40%-ot míg a pénz az csak 25%-őt). De írtam, hogy érdekes, mert volt olyan is, hogy kettő weed meg egy pénz megtöltötte a tákát, meg olyan is, hogy egy arany meg egy weed, illetve 4 pénz is volt.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#84471) negyven2 válasza CactuS (#84469) üzenetére


negyven2
veterán

Ráadásul maguk Prep-ek is gyorsan megcsinálhatok ha csak a solo run-ra mész rá. Pl. tegnap kb. a Heist inditása és a finálé befejezése között kb. 60-70 perc telt el és kihoztam $1 785 660-at.
Igaz itt kicsit kihasználtam egy még bent levő bugot, miszerint ha a Disruption-on prep-ek elindítása után vársz egy 15-20 mp-t majd keresel egy másik lobby-t, akkor úgy mutatja, hogy kész van (és valójában is kész van). De igazából ha kihagyod azokat és csak lopakodsz (plusz fejlövés-el végzel az ellenfelekkel), akkor nem is kell. Nekem a legtöbb lebukásom már a kikötőben a csónakkal való meneküléskor szokott lenni, mert a játék előszeretettel rakja be elém a semmiből a őrcsónakokat. De így max. pár ezres bukóval meg lehet csinálni.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#84472) lohn válasza #81556480 (#84462) üzenetére


lohn
tag

Ezekre a karácsonyi dudákra kiváncsi vagyok :U

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

(#84473) bluuzia


bluuzia
aktív tag

A secondary targetsnél a cash és a weed üres kockával, darabszám nélkül szerepel. Az azért van, mert nem találtam meg mindet vagy amúgy is üres marad? Nincs jelezve mint a többinél, hogy pl.: 3/6

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#84474) Plata


Plata
félisten

Nem tudom láttátok-e,de steamen megjelent egy középkori GTA klón. :D
Rustler,Grand Theft Horse.

(#84475) homerhamm válasza Plata (#84474) üzenetére


homerhamm
addikt

Létezik már olyasmi, RDR2, ott is lovat lehet lopni. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#84476) Plata válasza homerhamm (#84475) üzenetére


Plata
félisten

De minek? :D

(#84477) Wiz Khalifa válasza bluuzia (#84473) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azért ilyen mert nem fedezted fel mindet még. Egy-egy tárolóban 2-3db cucc is lehet ugye. Azokat mind külön kell fotózni nem egybe. Ha mindent felfedeztél akkor kiírja a darabszámot meg a kockád is olyan lesz mint pl a gold-nál.

Smoke some weed nigga!

(#84478) bluuzia válasza Wiz Khalifa (#84477) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Köszi. Sejtettem, hogy valami nem jó. :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#84479) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Szasztok, ma próbáltam Bunkert eladni, de bugos.
Első körben a monster truck-okkal nem lehetett lerakni a motyót, füst közelében a duda elhalgat, de ennyi.
Második próba két kamion volt, elmentünk a kijelölt helyre és semmi...

Ti tapasztaltatok ilyet, vagy valami modder átkot rakott rám?
3-an voltunk összesen a sessionban mindkét alkalommal...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#84480) CactuS válasza MrYoniko (#84479) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én ,most csinálom a 4. sessionben az egyik prepet, nem tudok bemenni a tengeralattjáróba visszafelé...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#84481) rup1u5 válasza MrYoniko (#84479) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nálam az új DLC óta kb minden bugos amit próbáltam. Az új Perico heist két prep missionjét próbáltam és mindkettő bebugolt. A (nemtomhogyhívják) repülő leszállításánál semmit nem csinált a hangárnál mikor a sárga körbe álltam. Ma a fingerprint scanner-es küldetésnél mikor visszaértem a sub-ra nem tudtam bemenni. Moodyman autós küldetésénél meg az autó nem állt be a garázsba a végén. Azt hiszem én itt most hanyagolom ezt a játékot egy darabig. :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#84482) CactuS válasza CactuS (#84480) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még 2x rápróbáltam, szerintem ma elengedem a dolgot...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#84483) Wiz Khalifa válasza bluuzia (#84478) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nincs mit. :)

Smoke some weed nigga!

(#84484) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

(#84485) Plata válasza CactuS (#84482) üzenetére


Plata
félisten

Cactus,menj invite onlyba ott engedi.
Tényleg.
Nekem PH-s sessionban ugyanaz volt mint neked.
Be mentem a hajóba fekete képernyő.
Végül invite onlyban simán le ment.

(#84486) ledgeri válasza wjbhbdux (#84484) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Láttál te már trackmania-t? ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#84487) Daw93 válasza ledgeri (#84486) üzenetére


Daw93
senior tag

Én nem ismerem a trackmaniat, de ez a pálya nagyon eszelős. Nem lehet tudni azt sem hogy merre kell menni :D
Nem meglepő hogy a gyerek is majdnem 50 perc alatt ment rajta végig :D

GTA Online: Daweee93

(#84488) szTotyy válasza Daw93 (#84487) üzenetére


szTotyy
őstag

Én arra is kíváncsi lennék mennyi ideig csinálta a pályát.
Igazán hardcore akkor lenne, ha nem tenne checkpointokat bele. Ha elrontja, kezdheti elölről. :DDD

(#84489) Kiskokó válasza szTotyy (#84488) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jóvan mááár hardkórrmatyi :D
Este folytatjuk a szigetet vagy hrp ?

Szotyatka ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#84490) homerhamm


homerhamm
addikt

Esik a hó, és van karácsonyfa is :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#84491) Wiz Khalifa válasza homerhamm (#84490) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az egy dolog. De most már a Still Slipping Los Santos is elérhető lett mindenhol a városba. :)



Update:
Ingyenes a Brioso 300. :C

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#84492) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Jólvan rockstárék is olvassák a ph forumot. És megjött a hó :R

Gunner for life

(#84493) hegyipapa válasza Wiz Khalifa (#84491) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Plusz ez is bekerült és elérhető :)

(#84494) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ellehet utazni a perico szigetre mostmár küldetés nélkül is. De csak a party részére. Az őrök ilyenkor nem mászkálnak el.

Gunner for life

(#84495) homerhamm válasza Wiz Khalifa (#84491) üzenetére


homerhamm
addikt

Azért lengén őltöztek a csajok. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#84496) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Újdonságok, pár bónusz és akció :

Brioso 300 is available for free Two new vehicles available now
- Itali RSX ($2,598,750 - $3,465,000)
- Veto Modern ($995,000)
Still Slipping Los Santos is now live Festive Surprise content is live, Snow is here
Podium Vehicle: Tyrus

Discounts 40% Off Executive Offices (+Renovations)
40% Off - Blazer Aqua ($1,053,360 - $792,000)
- Rocket Voltic ($2,298,240 - $1,728,000)
- Comet SR ($687,000)
- Penetrator ($528,000)
- Tempesta ($797,400)

Premium Race:
Down the Drain Time Trial: Tongva Valley
RC Time Trial: Power Station

[ Szerkesztve ]

(#84497) ProgenXL válasza ProgenXL (#84494) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ez a szigetre utazás lehet csak nekem új mert hogy tegnap csináltam meg először az heist-et.

Gunner for life

(#84498) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én nem szeretem a hóóót. Csúszik minden, mint a takony. Amíg hózás van, általában hanyagolom a gémet. Bár azóta van mk-m. Az nem csúszik a levegőben. :)
Lehet, én is lassan neki ugrok a heistnek. Kivártam, míg páran megcsinálják. Egyenlőre kínai, amit írtok, de majd möglátom. :) Csak azért akarom letolni, hogy meg legyen csinálva.

(#84499) highness


highness
tag

A szigeten is hó van? Nem tudtam még belépni.

(#84500) homerhamm válasza highness (#84499) üzenetére


homerhamm
addikt

Nincs hó:)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.