Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84701) Kiskokó válasza Nagus (#84699) üzenetére


Kiskokó
veterán

igen, azt pont nekem is bedobta.
vicces a téma mert én árkon bokron túl mentem és semmi baja nem lett a pezsgőnek, de ha pályán nyíl egyenesen 60felett mentem akkor ment le folyamatosan :D

GTA Logic :Y :C

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#84702) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Srácok, megmondanátok hogy lehet két sessionbe egyszerre? :C A történet az hogy Sico-val voltam, bementem az Arcadeba míg ő kint várt. Mikor kijöttem szembesültem vele hogy egyedül vagyok. Az egy dolog. De nála meg egész végig ott voltam, még be is tudott csengetni hozzám az Arcadeba. :DDD :C (A mellékelt képen egyszerre fotóztuk egymás sessionjét és mutattuk meg egymásnak)

Smoke some weed nigga!

(#84703) negyven2 válasza Plata (#84700) üzenetére


negyven2
veterán

Pont fordítva, így lehet gyorsan megcsinálni őket. El kell indítani majd lobby-t kell váltani...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#84704) Plata válasza negyven2 (#84703) üzenetére


Plata
félisten

De így nem bukta?
Le kellett volna lőnöm a heliket,de így nem lettek lelőve csak én meglőve. :D

(#84705) negyven2 válasza Plata (#84704) üzenetére


negyven2
veterán

Nem. Ez egy bug a játékban. Hivatalosan úgy működne ahogy Pavel is mondja. Vagyis ha elindítottad akkor megcsinálod és nem lesznek, vagy ha nem sikerül, vagy kilépsz/kidobni a játék akkor buktad és nem lehet újra indítani.
Ehelyett jelenleg úgy működik, hogy ha kilépsz/kidobb a játék akkor azt úgy regisztrálja, hogy kész van 100%-ra. És tényleg így van. Hiszen én már jó ideje úgy csinálom, hogy elindítom, majd kb. 15mo után kilépek Creator Mode-ba, majd vissza Inv. Only-ba. És hivatalosan nem csinálom így még, de nincsenek helikopterek, komolyabb fegyverek és pajzs az NPC-en.

Plusz ha az esti időpontot választasz a Heist-re akkor ingyen hangtompító jár a fegyverekhez (vagyis azt se kell venni).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#84706) Methionyl válasza negyven2 (#84705) üzenetére


Methionyl
senior tag

Én mindig nappal megyek de ha leveszem a nem létező hangtompítót és újra felrakom akkor beadja ergo ingyenes mindig

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#84707) szTotyy válasza proof88 (#84695) üzenetére


szTotyy
őstag

Megtaláltad már tegnap óta? A bill. kiosztásnál repülő jármű járműnek veszi az oppressort is meg a deluxot is. Ott állítsd át a lövés gombot!

(#84708) Nagus


Nagus
senior tag

Elkezdte adni a bogaras küldiket és már csak egy hiányzik. Elsőnek a cápa festéses furgont adta be a ruhákkal, majd a pizzát a mocival. Még a kövek vannak hátra amit remélem ma meglesz.

(#84709) Wiz Khalifa válasza Nagus (#84708) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És most mi mit kezdjünk ezekkel az ifókkal? :D Nem köcsögség képp csak kérdem. :)

Smoke some weed nigga!

(#84710) Nagus válasza Wiz Khalifa (#84709) üzenetére


Nagus
senior tag

És mi ilyenekkel? :)

[ Szerkesztve ]

(#84711) Plata


Plata
félisten

Az új heistnél mennyivel nehezebb a bejutás meg a kijutás ha helikoptert választom?

(#84712) Mizol29


Mizol29
senior tag

Hello! Ma letoltuk az új heistet ahol a fő target pink diamond volt. Ez mennyire ritka cucc? A secondary target csupa arany volt az összes. Majdnem 2,4 millát hoztunk ki ketten.

(#84713) Wiz Khalifa válasza Nagus (#84710) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ezt azért tettem ki mert ha más is találkozott ilyennel felírom a nevét ugyanis ez duplikálásnak minösül és ha a R* elhatározza hogy magam csináltam akkor szép nagy végleges banánt kapok.

Mondjuk ennek ez az oka. :C

Smoke some weed nigga!

(#84714) #81556480 válasza Mizol29 (#84712) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát ezaz hogy ketten.
Ha minden apró részletre rámegyek 1.4 körül hozok ki egyedül, ha meg összecsapom az egészet és rutuinból futkosok, akkor is megvan könnyedén az 1.3

(#84715) Nagus válasza Nagus (#84708) üzenetére


Nagus
senior tag

Na kezdődik újra... 12 óra eltelt még nem is csak sima 8. Beléptem onlineba az interakció menűben nincs egyáltalán CEO és MC... szerverváltás után már lett de nem hív Dave, helyette Connors küld SMS-ben valamit amit elvállaltam. Ki kellett nyirni 2 alakot és egy ruhát bevinni a kaszinónál lévő új discoba, de hiába volt sárgával jelölt az ajtó nem engedett be. Jó, újra szerver váltás... Ismét nincs se CEO se MC, kiötlöttem, hogy bemegyek Arcadeba és onnan a Master Controll Terminálból ilyenkor meg tudtam mindig oldani. Hát kifagyott amikor az Arcade-ot töltögette... Újraindít, új szerver, és azóta sem volt hívás...

#84712
Róraszín gyémántnál egyedül 1,7M hoztam ki, plusz kaptam még rá 200K-t az elite miatt. 1,4 volt a gyémánt és szerencsémre akkor a main docknál coco volt csak.

[ Szerkesztve ]

(#84716) szTotyy


szTotyy
őstag

Mennek a fejtegetések miből mennyit lehet kihozni, talán ez a táblázat még nem szerepelt a fórumban:

(#84717) Farmingtom


Farmingtom
friss újonc

Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni a PHHU Crewhoz, örülnék ha befogadnátok.
Farmingtom az SC nevem, 79-es szintű vagyok.
Már küldtem REQUEST-et az SC-ban!
Üdvözlettel, Tamás.

(#84718) szTotyy válasza Farmingtom (#84717) üzenetére


szTotyy
őstag

(#84719) Nagus válasza szTotyy (#84716) üzenetére


Nagus
senior tag

Az első két része szerintem nagyjából stimmelhet. A harmadiknál 2 pakk kokó szerintem többet ér, mint 3 pakk fű.

[ Szerkesztve ]

(#84720) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok !

Barátnőmmel szeretnénk nekiugrani a GTAV-nek. Online rész teljesen hidegen hagy minket, csak a sztori miatt. Én az első rész óta nem játszottam egyik kiadással sem, de most megjött hozzá a kedvem.

Olvasom, hogy a mod-ok alapvetően ban-t eredményeznek. Na most, ha megveszem a játékot és szeretnék egy graphic modot ráhúzni , amennyiben nem online játszunk, jelenthet bárminemű gondot? Ezzel kapcsolatban szeretnék javaslatot kérni ajánlott graphic modokra.

A gépem nem egy erőmű ( I5 4690, GTX 970), de ha mindennel együtt átlag 40 fps megvan, tökéletesen elég.

Köszi.

# ANTAL Tuning #

(#84721) szTotyy válasza Nagus (#84719) üzenetére


szTotyy
őstag

Pedig a matek kijön, meg ha a második rész rendben van, akkor a harmadiknak is stimmelnie kell.

L4D1K: menni fog az simán, bár ha felraksz mindenféle csili-vili modot, az biztos jobban eszi a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#84722) L4D1K válasza szTotyy (#84721) üzenetére


L4D1K
őstag

Köszi.

Nem baj ha eszi a gépet, azért van. Csak nem szeretnék feleslegesen pénzt kiadni ha utána tilt a játék.

# ANTAL Tuning #

(#84723) gabesz123 válasza Plata (#84711) üzenetére


gabesz123
tag

Attól függ, hogy csinálod. Ha van őrruha (meg kötél, vagy a teherautó), akkor könnyű, max csak kicsit több idő bejutni. Kifele asszem ki kell iktatni a reptéren a légvédelmet, ennyiből nehezebb, meg ugye az a menekülési pont van a legmesszebb.

(#84724) Plata válasza L4D1K (#84720) üzenetére


Plata
félisten

Grafikai modhoz az nagyon kevés lesz.

(#84725) Wiz Khalifa válasza L4D1K (#84720) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Egy graff mod ajánlott az a Rage. Mert az eredeti graffot is ha felállítod a pöcköket nagyon szép lesz. Ha rátolsz egy 5/2-es frame scaling-ot akkor meg kb minden recé eltűnik. De ezek a gyári graffal is megesz egy i7-6700/16GB/Vega64 kombót úgy hogy kb 30fps-es van.

És a Rage még ettől többet. Én nem módosítanám a grafikát max a gyári graffnál a pöckökkel szórakoznék hogy a legszebbet kihozd.

Smoke some weed nigga!

(#84726) L4D1K válasza Wiz Khalifa (#84725) üzenetére


L4D1K
őstag

Na az kemény.

Most a CB2077 szépen fut ezzel a configgal low/med 1080p-n. Többet nem is vártam tőle.

Ami meglepett, hogy milyen látványt képesek kihozni a GTA-ból, illetve hogy jön a remastered meg rt mód.

# ANTAL Tuning #

(#84727) Wiz Khalifa válasza L4D1K (#84726) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A GTA V PC-n folyton remastered graffot kap. Szóval amióta bejelentették hogy jövőre az új konzol generáció gap egy olyan GTA-t meg a PC is kap egy graff patch-t azóta folyamatosan érezhető a javulás. Kezdetben pl az éjszakai fényeken, a ködön, a tükröződésen lehetett észre venni. Mostanra egyre több régebbi (és az újonnan jött kocsik online alapból olyanok) sokkal részletesebb lámpákat kapnak stb... Rendesen 3D kidolgozottságú stb... nem pedig egy nagyon élethű “fotó” van betéve. :) Legalábbis én ezt is észre vettem.

Smoke some weed nigga!

(#84728) Plata válasza L4D1K (#84726) üzenetére


Plata
félisten

Ne csodálkozz rajta,ezek a modok elég vacakul vannak összerakva,GTA alapból nagyon jól van optimalizálva,a modok viszont sehogy.

(#84729) ETOM válasza Plata (#84728) üzenetére


ETOM
addikt

Kár hogy az online az meg szarul van optimalizálva. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84730) Plata válasza ETOM (#84729) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom,nekem semmi bajom vele.

(#84731) Wiz Khalifa válasza Plata (#84730) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Gondolom arra gondolt hogy online sokkal gyakoribb meg jobban előfordul az FPS esés stb... ha olyan a konfigod mert az online jobban terheli a gépet mint a story. De mondjuk ennek nagyon egyszerű oka van.

A másik hogy a módok nem szarul vannak optimalizálva. Hanem a mod ugye általában sokkal nagyobb felbontású textúrákat tartalmaz stb... hogy szebb legyen. Ami azzal jár hogy szarabban fut a gépeden.

Régi példa ami a mai napig megálja a helyét: GTA SA-t ha teli pakolod nagy felbontású képeket tartalmazó kocsikkal akkor a pálya egy idő után "paca" képeket fog bedobni. Azaz nem tölti be időbe a pálya textúrát mert a berakott kocsiknak a nagyobb textúra állományának a megjelenítését teszi prioritásba. Ilyen egyszerű.

Smoke some weed nigga!

(#84732) Plata válasza Wiz Khalifa (#84731) üzenetére


Plata
félisten

Én azt sem modoltam. :B
Max multi mod,de az nem olyan.

[ Szerkesztve ]

(#84733) #81556480 válasza ETOM (#84729) üzenetére


#81556480
törölt tag

nekem nincs ilyen problémám. Freemodeban egyedül vagyok, játékmódokban meg ugyan úgy tartjs az FPS-t . Freemodeban ha beesik akkor az a sok másik player miatt van de úgy meg nem játszok.

(#84734) ProgenXL válasza L4D1K (#84726) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha modot tesztek a játékba, akkor véletlenül se menjetek fel az online játékrészbe. Addig nincs baj.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#84735) ETOM válasza #81556480 (#84733) üzenetére


ETOM
addikt

Nekem sehogy sem bírja tartani a 75 FPS-t ami kellene. Ahogy néztem a Ryzen 1600AF fogy el csak többet már nem éri meg húzni rajta.
Szóval cserélek majd gsync monitorra akkor talán nem idegesít ha leesik az FPS.
Az új sziget az maga a low fps. (gondolom a sok növény miatt van)
Aztán ha ez se oldja meg erősebb proci stb. stb. Addigra talán lemennek az árak. :DDD

(#84736) Plata válasza ETOM (#84735) üzenetére


Plata
félisten

Minek 75 fps?
Szerintem 60 tök elég,nekem annyira van rakva,minden 60-ra.
Asszem minden játékban max 60-ra van állítva.

(#84737) Kiskokó válasza Plata (#84736) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én is így vagyok vele. A 60 Tök elég. (lehet)
Viszont nagyon is van különbség mondjuk ha 100hogy vagy szokva azt nagyon észreveszed ha kevesebb.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#84738) ETOM válasza Plata (#84736) üzenetére


ETOM
addikt

75hz-s a monitor és zavar ha leesik 55-60FPS-re. Sajnos ez van nem tudok mit tenni. :DDD
G-Sync talán megoldja majd.

Nem soká kipróbálom a 144Hz-t is. GTA5 alatt mondjuk oly mindegy fele se lesz az FPS. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84739) Plata


Plata
félisten

Ma új heist-et indítottam,bár lehet törlöm és másikat kezdek,mert a loot szár.
Lényeg hogy Kosatka-val kimentem a partra,a vespucci beach-en,a reptér mellett ott ahol a Lifeguard bázis van,attól nem messzire,elmentem prep-re és mikor tértem vissza a Kosatka-hoz nem volt a helyén,Del Perro beach-en volt kint a parton.Túl a csatornán ami be vezet vespucci-ba.De hogy ment az egyik patról át a másik partra?Invite only sessionban volt,szóval másik játékos sem vihette el.

(#84740) #81556480 válasza Kiskokó (#84737) üzenetére


#81556480
törölt tag

azért mert vannak 75hz monitorok ahogy ETOM-nak és nekem is az van

(#84741) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#84740) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem is 75Hz-es a monitorom ami magyarba maradt egyenlőre és sose zavart amikor 50-60fps-el ment a játék. Belőttem fixen annyira és nrm észrevehető mert fix az fps.

Smoke some weed nigga!

(#84742) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#84741) üzenetére


#81556480
törölt tag

engem még a 30 se zavar mert konzolon ennyivel megy, de a gépem bírja a 75-öt simán

(#84743) homerhamm


homerhamm
addikt

Mostantól megint csütörtökön lesz a frissítés? Azt hittem, hogy az ünnepek miatt lett kedden, hogy karácsonykor/újévkor ne ezzel kelljen foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#84744) negyven2 válasza ETOM (#84735) üzenetére


negyven2
veterán

GTA Online esetében, az fps számra negatívan tud hatni a laggos P2P alapú szerver rendszer. Ha sok a potato internettel rendelkező játékos a lobby-ba (vagy véletlenül bekapcsolva maradt a laggswitch...), akkor konzolon van hogy 5-10 FPS körül mozog a játék. Normális nettel rendelkezőknek, vagy pl. Invite only-ba stabil a 30 körüli. Gondolom ez PC-n is hasonló (max ott nem 5-10).

homerhamm: a Tunable update-ek autmatikusak jönnek (előre vannak beállítva a bennük lévő dolgok). Maximum szerveroldali hibajavításokat tesznek hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#84745) ledgeri


ledgeri
nagyúr

No mi van akkor, ha vígan elvagyok, majd belépek menün belül MC-be, kb 20 másodperc múlva hív Angol Dávid... majd a telefon beszélgetés után jelzi ki, hogy igen én most már MC-ben vagyok... Megyek csak rá a kövekre, felveszem az összeset, és utána semmi....
Sem next waypoint, sem hívás, sem lemondás, sem sys-message... és még az MC színem is eltűnt, és a ledobási kör sem volt sehol...
Ha ma 30. után az új BF-t csak venni lehet, és Dave nem adja, akkor elég volt a játékból... És inkább ezt az MK.III-t hajtom...
.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#84746) Plata válasza ledgeri (#84745) üzenetére


Plata
félisten

Az Elite Dangerous szar,inkább gyere GTA-zni. :K

(#84747) SkyLine3000 válasza Plata (#84736) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Minek 60 fps?
Szerintem 30 tök elég, nekem annyival megy. :DDD
60, 75fps. Hova ez a rohanás... ;]

(#84748) Kiskokó válasza #81556480 (#84740) üzenetére


Kiskokó
veterán

?? :U
Mi?
Pont ezt mondom, hogy attól hogy nekem elég lehet a 60FPS másnak lehet nem. A 100Hz-es dologgal meg azt akartam mondani, hogy még 60 - 75 között lehet nem is de 100-nál már nagyon észrevehető a különbség.
(nekem 100Hz-es a monitorom)

Vagy most nem értem...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#84749) lipothp


lipothp
tag

Sziasztok!

Hol tudnék utána nézni, hogy az MKII-es fegyverekbe vehető lőszerek között mi a különbség?
Google nem a barátom :(
Legalábbis magyar leírást nem találtam.

Köszönöm!

S23 Ultra

(#84750) Plata válasza lipothp (#84749) üzenetére


Plata
félisten

Nézd meg GTA wiki-t,ott biztos van.
Bár én nem szeretem az Mk2 fegyók lőszereit,kevés van belőlük és nem lehet venni boltban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.