Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84951) rup1u5 válasza Kiskokó (#84949) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Tényleg el kéne felejteni a feladatkezelőt ilyen célra! Nem detektálja rendesen a GPU terhelést még folding alatt sem ahol pedig csontra ki van akasztva a GPU. Látszik a képemen is hogy végig 20% körüli értéket mutat pedig játszottam pár percet és utána alt-taboztam. És ahogy te is írtad asztalra téve az alkalmazást lecsökken annak az előforrásigénye. Amatőrök nézegetnek csak ilyen célból task managert. Tessék Afterburnert használni vagy megnyitni a GPU-Z sensor fülét és ott szépen látszik al-tab után is visszamenőleg a GPU terhelés, fogyasztás, hőfokok, powerlimit, stb. Vagy ott van a HWinfo64 ha tényleg mindent szemmel akar tartani az ember. Az pl nálam a rendszerrel indul mert az alaplapi vrm hőfokait azzal rakom ki az OSD-be.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#84952) lanszelot válasza rup1u5 (#84948) üzenetére


lanszelot
addikt

Az enyémról beszéltem, nem a tiedről, azt nem tudom, hogy neked forog e a ventillátor, nekem gta5 alatt áll, és úgy van az a fok amit ott látsz. 3 másik progi is méri a gpu és cpu hőmérségletét, azok isugyanazt mutatják /jobb lent te is láthatod óra mellett/
Amikor alt taboztam akkor azonnal indítottam a felvételt, látszik is hogy a renderelés miatt megugrot a cpu terhelés, de előtte ott van hogy forogtam, mászkáltam, és látni hogy nulla a terhelése a gépnek

De azt is írtam, hogy Forza Horizon 4 4k Ultrán fut és nem megy 50 fps alá, no, ott már forog a venti a gpu-n és ott 300 nál igen csak kell számolni a térképet, és az online játékosokat.
Ezt nehogy már a gta5 túl tolja.
Itt tuti más lesz.

(#84953) CactuS válasza lanszelot (#84920) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen 2013-ban jött ki xbox360-ra - amire már sok éve nem is jön frissítés -, de ez a PC topik, a PCs verzióval. Ha egy picit is követted a játék fejlődését, akkor gondolom tisztában vagy vele, hogy volt "némi" fejlődés és bővülés a játékban a 7 évvel ezelőtti x360-as verzióhoz képest. Az Forza sorozatot nem venném ide, mert teljesen más világ, kevésbé komplex a játék, jóval kevesebb dolgot kell ott számolni. Láthatóan eszed ágában sincs elfogadni tanácsot olyan emberektől akik már beletettek a játékba néhány ezer órát, mert jobban tudod, így a legjobb tanács amit adhatunk az az, amit te magad írtál itt az utolsó mondatodban... Fölösleges pörgeni a topiklakókat ezen, ha úgyis jobban tudod.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#84954) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Halkan megjegyzem. GTA V 4k Ultra 1070-el 35-47fps között van végig 99%-os VGA terheltséggel. :C

Smoke some weed nigga!

(#84955) McSico válasza lanszelot (#84929) üzenetére


McSico
senior tag

Nem tudom mire számítasz 4k-ban ha az élsimítást is rávereted elég keményen.
Itt van pár vidi hogy fut 4k-ban GTX 1070-en a játék élsimítás nélkül.
Sok mindenre elég a GTX 1070, de erre nem. Ezt akár el tudod fogadni akár nem, ezek a tények. Ha Te 4k-ban kimaxolva akarsz játszani, erősebb vga-ra lesz szükséged.

VIDEO_01
VIDEO_02

A windows feladatkezelőben látott értékeket hagyjuk. A VGA-t nem úgy monitorozza ahogy kéne, főleg ha még a játékot lerakod kis mérete. Onnantól kezdve a játék már nem is terhel semmit.
Rakj fel egy Afterburnert, ahogy mások is mondták, és nézd meg játék alatt kiíratva az értékeket. Borítékolható a 100%-os gpu kihasználtság.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#84956) Kiskokó válasza rup1u5 (#84951) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én csak neki mondtam.

Én se használom, Aida van meg Afterburner amit szoktam nézni.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#84957) mycso válasza lanszelot (#84920) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szia, nálad valami nagyon nem jó.
Nem tudom, esetleg valami driver probléma - összeakadás.

Nekem 1070Ti van, FHD, minden very high - high.
60 - 80fps
gpu: 57-68% és 45-6-7°C (idle 33-4°C és víz van rajta)
cpu: 25% körül

Egyedül session töltésnél, vagy a térképet megnyitva ugrik fel a GPU 9X% kihasználtságra.
4K alatt a 1070, nekem is gyanús, hogy 80% és felette kellene lennie (egyéb beállítások függvényében) - és természetesen menni kell vele a hőfoknak is.

A bekarikázott részeknél voltam folyamatosan a játékban: (hozzá tudod nézni a procit, FPS-t, mindent is):

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#84958) CactuS válasza mycso (#84957) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

:R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#84959) Dr. Akula válasza mycso (#84957) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"FHD, minden very high - high.
60 - 80fps"

De ő 4K-ban akarja, ami 4x annyi teljesítményt igényel.

(#84960) ledgeri


ledgeri
nagyúr

4:14 Perico Elite
... ez farm nem tűnik annyira rossznak...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#84961) zsiz válasza ledgeri (#84960) üzenetére


zsiz
őstag

Videón annyira egyszerűnek tűnik ez a heist, aztán nekem sose sikerül úgy, ahogy kéne :DDD De ezt a módszert is ki fogom próbálni.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#84962) Plata válasza ledgeri (#84960) üzenetére


Plata
félisten

Szándékosan van lebutítva a grafika?
Így talán több az fps vagy mi a szösz?
Vagy GTA-ban is van az a hiba hogy ha túl low-ra állítod a grafikát még a falon is átlőhetsz?
Bár az arca is fura,olyan mintha túl sok púdert nyomott volna vagy valami fura bőhibája lenne.

(#84963) CactuS válasza ledgeri (#84960) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, azért a srác nem gyengén jól lő a játékban. Azt mondjuk nem értem, hogy a főbejáratnál miért nem vette észre a kamera és a végén a motoros NPC mit csinált.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#84964) hegyipapa válasza CactuS (#84963) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Pont ezt akartam írni, én megpróbálnám 5x elcseszném az tuti.

(#84965) Wiz Khalifa válasza CactuS (#84963) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha elég gyors vagy akkor a kamera nem vesz észre szigeten levő járműben. Én is téptem már át kamera előtt ruha nélkül és nem szúrt ki.

Ellenben volt olyan hogy ruhába voltam, átfutottam a kamera előtt és beriasztott...

Smoke some weed nigga!

(#84966) Plata válasza ledgeri (#84960) üzenetére


Plata
félisten

Nekem [ez] jobban tetszik.
Végre oda pörköl az őröknek. :K
Ha egyszer be tudnák menni akula-val hú de szétrúgnám a hátsójukat.

(#84967) zsiz válasza Plata (#84966) üzenetére


zsiz
őstag

Ezt a hack-elést amikor a légvédelmet kapcsolom le, amúgy valaki el tudná magyarázni nekem? Mert fogalmam sincs, hogy mit kell nézni, hogy jó legyen. Általában sikerül, de nem tudom, hogyan :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#84968) Plata válasza zsiz (#84967) üzenetére


Plata
félisten

Számokat kell nézni,hogy annyi jöjjön ki mint ami felül van,de én legtöbbször tök random nyomok valamit és ha mázlim van be jön.

(#84969) zsiz válasza Plata (#84968) üzenetére


zsiz
őstag

Az megvan, annyit értek belőle. Én is úgy szoktam csinálni, random próbálkozok és sikerül. De valami logika csak van benne, nem? :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#84970) SkyLine3000 válasza zsiz (#84969) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Van erről is magyar videó fent a yt-n. comet988 a srác neve, aki csinálta. Pont a napokban néztem meg. És igen, van benne logika. :)

(#84971) Wiz Khalifa válasza zsiz (#84967) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az a legfelső szinbólum x1, a második x2, a hamradik meg x10 szorzó. A szinbólumok sorrendeje mindig változik.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#84972) lanszelot


lanszelot
addikt

Ez a GTA5 nagyon gáz játék.
Bug halmaz az egész.
- hiába rakom full screen-re ablak módban indul, és nem lehet full sreen-be rakni, csak ALT+Entre-el
- mikor indul megy a zene, van hang, de mikor betölt a játék, onnantól néma. Ablak mód, windows óra mellett hang vezérlő megnyit, és bezár, és utána van hang.
- Elfelejt lőni, mikor húzom a ravaszt
-nem megy fedezékbe
-Auto aim nulla, pedig már fullosra is felraktam. Eget, falat, nagy semmit célozza be
- kontroller kezelése pocsék /MS Xbox One S kontroller, kábellel/

és csak a második kldetést kezdtem el /ki is léptem közbe, mert annyira "jó"/

4k gondolom utólag jőtt be frissítéssel, mert eszeveszett optimalizálatlan, pocsák a grafika.
-Járólap úgy néz ki mintha víz lenne.
-4k ban nincs térkép /mármint bal lent kis térkép/ én vagyok a négyzetbe, meg ha közel megyek pl fodrászathoz akkor a jele, de se utca, se semmi

[ Szerkesztve ]

(#84973) ProgenXL válasza lanszelot (#84972) üzenetére


ProgenXL
őstag

Azt tedd hozzá hogy "szerinted és a te gépeden"

Gunner for life

(#84974) #81556480 válasza ProgenXL (#84973) üzenetére


#81556480
törölt tag

Így van, mert amit felsorol annak a nagy része hülyeség.

A kontrollert teljesen úgy kezeli mintha xboxon lennél vagy PS-en. megjelenés óta pár ezer órát beletoltunk már itt párna, én meg 100%-ban kontrollerrel játszom pc-n, de semmit nem tapasztaltam abból amit mond.

(#84975) Wiz Khalifa válasza lanszelot (#84972) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Egy kérdés. Eredeti a játékod? Mert a hang, ablak mód, stb... az mint virág bolti verzióra volt igaz.

A térképet nem állítottad át a display részen? Mert át lehet olyanra állítani mint amit írtál.

Smoke some weed nigga!

(#84976) Plata válasza lanszelot (#84972) üzenetére


Plata
félisten

Én még egyiket sem tapasztaltam.
Nekem fut full screen-el.Zenėvel sose volt gondom.
Rdr-ben minden indításnál.
Lövöldözėssel sem volt bajom.

(#84977) szTotyy válasza lanszelot (#84972) üzenetére


szTotyy
őstag

Micsoda mázlisták vagyunk mi többiek, hogy velünk ilyenek sose forulnak elő! :U

(#84978) lanszelot válasza Wiz Khalifa (#84975) üzenetére


lanszelot
addikt

Eredeti, és Rockstar Games Launcherre is be vagyok regelve, indulásnál szaladgál a R betű
W10 pro is eredeti.
Nem állítottam semmit, Hol van az a térkép beállítás?
és a hang? az miért megy el?

Többiek, ti még akkor se hiszitek el, ha videót dobok róla. Miért jó nektek kötekedni?
Fizettek, hogy minden áron védjétek meg a játékot?
Most gondolom az jön, hogy xar a hangkártyám, és vegyek egy új gépet, rakjam újra a w10-et...stb

(#84979) hegyipapa válasza lanszelot (#84978) üzenetére


hegyipapa
senior tag

"Miért jó nektek kötekedni?" :DD :DD :DD :DD :DD :DD Szeretik, és élvezik itt a srácok. :D

[ Szerkesztve ]

(#84980) lanszelot válasza lanszelot (#84978) üzenetére


lanszelot
addikt

Már nem tudtam hozzá írni

Reseteltem a Display -nél és a hang plusz a térkép megjavult. Bár annyi volt, hogy a felirat be volt kapcsolva, de vissza kapcsoltam, és nincs most gond a hanggal se a térképpel /nem volt semmi elállítva ott, csak a felirat/

Ablakos indulás: Ha nincs bedugva a kontroller, akkor jól indul, ha be van ablakban indul.
Tehát kontroller nélkül kell indítanom, és utána bedugni ha elindult....csudajó

Akkor mégis csak a kontroller támogatása rossz. Lehet a többi gondot is az okozza. Billentyűvel meg nem fogok kinlódni

(#84981) homerhamm


homerhamm
addikt

Semmi

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#84982) SkyLine3000 válasza lanszelot (#84972) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem semmi gondom a játékkal. Az általad leírt "bugok" közül egyikkel sem találkoztam.
Szerintem ez nem a te játékod...
Én elhiszem, hogy nálad valami gáz van. De ahogy látod, rajtad kívül másnak semmi gondja nincs a játékkal, CSAK NEKED. Ezen kéne elgondolkozni.
És nyilván az ide 1000 éve írogatók kötekednek veled. Vicces vagy.

Azért az megjegyzem, hogy én meg a büdös életben nem tudnék kontrollerrel játszani. Egyszerűen nem áll kézre. Nekem sokkal jobb a billentyűzet, plusz az egér, ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#84983) Plata válasza lanszelot (#84978) üzenetére


Plata
félisten

Nézd én a kezdetektől játszom a játékkal.
Soha hasonló gondom sem volt.
Mivel az Online része iszonyat jó így méh ma is játszom,bár ma már főleg csak marháskodok.
Vagy kötekedek hülye állatokkal public-ban passzív módban. :D
Esetleg búvárkodom az új szigeten.
Vagy csak búvárkodom az új kocsimmal a tengerben.

[ Szerkesztve ]

(#84984) lanszelot válasza SkyLine3000 (#84982) üzenetére


lanszelot
addikt

Mint írtam a kontroller okozza a hibákat, hogy mondhatod, hogy nem is, ha sose játszol kontrollerrel? Neked nincs gond vele, mert nincs rádugva kontroller...hát nem fura, pont ezt írtam fentebb.
Pedig eredeti Xbox One S kontroller, és kábellel tolom, tehát még az se lehet, hogy a dongle miatt. Más játékokban semmi gond, csak itt.

Tessék itt van, nem csak nekem okoz gondot a kontroller. Megoldás nincs. /alt + enter minden indulásnál/

[ Szerkesztve ]

(#84985) Daw93 válasza lanszelot (#84978) üzenetére


Daw93
senior tag

A kérdésedet feltenném neked fordítva: neked fizetnek, hogy minden áron lehúzzad a játékot?

Szerintem a hiba a te készülékedben van.
A 1070 ahogy már leírtuk 4k-ra kevés, főleg csutkára húzva a grafot.

A kontrollerrel nem tudom mi a baj, nekem hiba nélkül megy az XB1 kontrollerem, akár játék közben is váltogatható a bill és a kontroller. Ablakos módot alt+enterrel tudod váltani, bár nekem ezzel sose volt gondom.
Egyébként ha jót akarsz bill+egérrel tolod, a kontroller nagyon béna egy ilyen játékban, autó vezetéshez elmegy, bár ami fizika van a gta-ban, igazából a bill-nél semmivel sem jobb.

GTA Online: Daweee93

(#84986) CactuS válasza lanszelot (#84978) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Rajtad kívül szerintem az egész topiknak nincs annyi baja a játékkal, mint neked egyedül Ha segíteni akarunk, akkor az hülyeség és mi vagyunk helikopterek. Meg védjük a játékot. Eszünk ágában sincs a zsebedben turkálni, azt csinálsz amit akarsz, csak ne add elő, hogy ez a játék egy bughalmaz, mert nem az, mivel mások ilyen dolgokat nem tapasztaltak, pedig sok ezer órát beletettek/veletettünk.

Controller: sokan játszunk xbox controllerrel, senkinek nem volt még vele gondja, én pl. controllerrel vezetek, de egérrel lövök többnyire és simán vált a perifériák között oda-vissza. És a controller a gépre van dugva fixen.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#84987) lanszelot válasza CactuS (#84986) üzenetére


lanszelot
addikt

Tessék itt a lock on probléma....de fura, új gépet kellene vennem...mivel csak nálam van gond

(#84988) CactuS válasza lanszelot (#84987) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jó, hogy linkelted, mert a 7. hozzászólásban írja a kérdező, hogy bocs, user error volt. ( A controllerrel volt a bibi nála).

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#84989) lanszelot válasza CactuS (#84988) üzenetére


lanszelot
addikt

kontroller hiba volt, de semmi gond...

(#84990) CactuS válasza lanszelot (#84989) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tehát sikerült bizonyítani, hogy rossz controller esetén nem működik jól a gtav. Döbbenet...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#84991) lanszelot válasza CactuS (#84990) üzenetére


lanszelot
addikt

Tessék itt elmagyarázza miért game bug

rossz linket küldtem, nagy dolog... írd be google-ba és rájössz , hogy mennyi találat van a hibáimra, de megoldás sehol

[ Szerkesztve ]

(#84992) #81556480 válasza lanszelot (#84991) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ott vannak a kommentek között a megoldások ( még a videó címében is benne van) , még a feltöltő is elmondja milyen in -game beállítással kell próbálkozni. De általában mindig az ilyen pc masterrace egyedek akik össze vissza állítgatnak mindent azoknál lesz a játék bugos optimalizálatlan fos. Én mint írtam megjelenés óta kontrollerezem. Először xbox 360 majd ONE kontrollerrel. Van receiverem és néha kábelen is tolom ha nincs elem. Nem volt ilyen gondom még. Te meg ahelyett hogy olvasgatnál, első küldetésnél jössz hogy bugos szar az egész. Lehet nem így kellett volna nyitni, hanem hogy keressünk rá megoldást, aztán már ki is derül hogy végülis semmi gond.

(#84993) SkyLine3000 válasza lanszelot (#84984) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Értelmezd, amit írtam! Egy szóval nem írtam olyat, hogy nem a kontroller okozhatja a hibát nálad! Csak leírtam, hogy nálam minden rendben.
És szerinted a kontroller okozza szt is, hogy induláskor a játék ablakban indul és nem full képernyőn?
Gondolom, itt is jópáran tolják kontrollerrel, de eddig nem panaszkodott senki. Persze, ettől függetlenül nálad lehet azzal a hiba. De ha itt nincs senkinek sem gondja (és ezért nem is kellett ilyenekkel foglalkozni), akkor miből gondolod, hogy pont itt a fórumtársak fogják neked megoldani? Mert ahogy elnézem, idáig nem sikerült. :) De linkeltek be neked megoldást feljebb.
Útláod a billentyűzetet. Oké. Csak kontrollerrel akarsz játszani. Oké. De azzal bugzik nálad a gém. Oké. Szerinted nincs rá megoldás. Oké.
-> Hagyd a picsába az egész játékot...
Meg ez a stílus sem idevaló, hogy idejössz egy hibával fröcsögni, meg ócsárolni a játékot, az itteniek megpróbálnak segíteni, de szerinted mindenki hülye. Inkább megköszönnéd, hogy páran veszik a fáradtságot és próbálnak segíteni és belinkelni lehetséges megoldásokat!

[ Szerkesztve ]

(#84994) Plata válasza CactuS (#84986) üzenetére


Plata
félisten

Nekem volt gondom a controllerrel. :DD
Mindig öngyilkos lettem vele. :DDD
Mivel nem tudtam meg szokni. :B

[ Szerkesztve ]

(#84995) rup1u5 válasza Plata (#84994) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én mikor kontrollert látok:

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#84996) lanszelot válasza SkyLine3000 (#84993) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem egy hibával jöttem, írtam rengeteget. Felsoroltam. Ha már a 2ik küldetést se lehet megcsinálni, akkor valószínű kitolom, hogy hátha..
Nem fröcsögök, ti vagytok elvakultak.
Nálam jó, de en igazából full hd-n játszom, de én billentyűvel tolom, de én igazából ps4-en tolom, de én láttam a havernál, de én Battlefronttal tolom és nincs baja.
Állítsam el, de ne állítsam el.
Megosztottam, hogy másnak is van gondja vele, de a világon csak nekem jött még elő, vegyek új gépet...stb
Ezeket írjátok.

Ha a játéknak semmi baja a kontrollerrel, akkor miért indul normálisan ha nem dugok rá kontrollert? Ja, vegyek újat.
Eddig csak páran próbáltak segíteni, a többikek fel voltak háborodva, hogy hogy merészelem leírni a tapasztalataimat.

LaciCRM
és azt is elmondja, hogy nála egyik se működött, csak végig kellene nézni.
lent a hozzászólások is tele van, hogy nem működött
Te hol találtál olyat, hogy működik?

[ Szerkesztve ]

(#84997) Dr. Akula válasza lanszelot (#84996) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mivel ennél komolyabb hardveren se fut kimaxolt 4K-ban, szerinted majd pont nálad fog?

(#84998) Kiskokó válasza lanszelot (#84996) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én eredeti Xbox360 kontorllert használok vezeték nélkül a PC-n és semmi gondom vele.
3000+ órám van a játékban, előrendelő voltam.
Nem állítom, hogy hibátlan a játék. Mert valóban sok Bug van benne... de nem olyanok amiket te mondasz. (Bár azok is legtöbb online és nem storyban)
Igaz jópár éve toltam a Storyt, jóval gyengébb gépen, de semmi bug nem rémlik.
Én a helyedben próbálkoznék minimum egy játék és minden sallgan reinstallal, de inkább a windowst is újra raknám és úgy új driver mindenhez, mert nem kellene olyannak lennie amit mondasz.
Nem mondtuk, hogy vegyél új gépet, csak azt hogy ettől ne várj 4K max beállítást.
Itt a topikban a beszélgetők nagy része rengeteget játszott együtt és évek óta írkál ide, gondolhatod hogy egyikünk célja se az, hogy neked védjük a játékot...
A másik amit gondoltam volna én is hogy nem eredeti a játékod, de ugye ezt megválaszoltad.
nincs további ötletem, de kérlek fejezd be ezt a hozzáállást azokkal szemben akik próbálnak segíteni, még ha te ezt kötekedésnek is veszed.

szerk : Bocsi a legújabb Update óta azt a hibát tapasztalom, hogy a "depth of field" beállítás mindig visszakapcsol!
(de lehet a Fivem zavarja össze a játékot, hogy azon keresztül feljárok RP szerverre)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#84999) Nagus válasza Wiz Khalifa (#84823) üzenetére


Nagus
senior tag

Ez ami a linkelt videóban van én is lehozom 11 perc alatt. De nekem a main docknál nincs annyi másodlagos (akkor és most megint), hogy ne kelljen átmenni a kis csatorna túloldalára.

#84996
Én elhiszem, hogy bugok halmaza van nálad, de ott valószínűleg valami speciális együttállás lesz amit magad tudsz megoldani valamiképpen lépésről lépésre.
Én pl. szeretem ha full képernyő ablakban van, mert akkor egy gombnyomás a képernyőkép készítése és nem ablakos módban a casino heistnél az utóbbi néhány hónapban mindig kifagyott.
Nekem a téli DLC óta a kamerabeállítások másznak el megint, pedig a nyári kis DLC-nél ez a hiba megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#85000) Wiz Khalifa válasza Nagus (#84999) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Van amikor nekem is kevesebb van ott. De álltalában jó a cucc. Neked nem volt még jól beadva? :(

Ha gondolod küldök friends invet ha megtudom az SC neves és ketten letoljuk az Elitet.

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.