Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82751) Mr.Csizmás válasza Fr@nkieWilde (#82750) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk konfig ismerete nélkül nehéz megmondani.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82752) Fr@nkieWilde válasza Mr.Csizmás (#82751) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Kétlem, hogy a konfigom a hibás, egy vga csere után történt mindez.
4x2gb ddr2 800
L5408 2,8ghzen járatva alap beállításokon
Gtx 460 se 1gb
Asus p5q se plus
250gb + 2tb hdd
Chieftec gps 500a táp

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#82753) Mr.Csizmás válasza Fr@nkieWilde (#82752) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és eddig ment? :Y

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82754) melan


melan
senior tag

Sziasztok!
Venni akartam a játékban elkölthető pénzt, de az xboxon nem a saját accommal léptem be...
A játékban kapott dollárokat át tudom utalni, vagy juttatni magamhoz?

(#82755) Plata válasza melan (#82754) üzenetére


Plata
félisten

Gta dollárt nem tudsz mozgstni accountok közt.
Bár hogy xboxon ez hogy megy nemtom.
De Gta dollárt nem lehet átadni.

(#82756) Fr@nkieWilde válasza Mr.Csizmás (#82753) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Nem értem a kérdést és a szmájlit.
Eddig is ment, most is megy, ezután is fog. A baj az, hogy 3 gigásnak látja a vga-t egy helyett, és irreálisak a beállítások, hiába veszem le minimumra akár, akkor is gigán feletti ramot hoz ki a konfig.
Kabaré.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#82757) Mr.Csizmás válasza Fr@nkieWilde (#82756) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

első körben a driverekkel játszanék. gugle alapján a 350.12 WHQL volt ami a GTA5 kiadáskor lett optimalizálva, és név szerint tartalmazza még a GTX460-at.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82758) Fr@nkieWilde válasza Mr.Csizmás (#82757) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Megvolt, 4 féle drivert néztem. VGA cserét nem tudok csinálni.
Öcsémnek egyszer a 2gb-os 7850hez 360mb memóriát társított a játék... Megcsinálta, de már nem emlékszik hogyan.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#82759) satee76 válasza Fr@nkieWilde (#82756) üzenetére


satee76
aktív tag

Szerintem a szmájli annak szól, hogy a konfigod kb. 10-12 éves technológia.....de nincs azzal semmi baj, az enyém is hasonló, csak a vga GTX 750 OC 2 Gb, és köszöni jól el van a GTA V -el. Full HD kb 35-40 fps nekem elég. Igaz én már hetente jó, ha 1-2 órát játszok vele. Majd a novemberi DLC talán újra visszacsábít. De az biztos, hogy emiatt nem fogok gépet újítani, mivel szinte másra már nem is használom az asztalit.

(#82760) Racer77 válasza Fr@nkieWilde (#82758) üzenetére


Racer77
tag

Sajnos 1GB régi vgak meg integráltak csak full lowra jók, ott is kompromisszumosan. GTAhoz érdemes venni egy R9 290 körüli kártyát meg egy huzott régi i5töt 8giga rammal és akkor veryhigh texturával , medium high efektekel kilehet hozni fix 60fpst.

(#82761) ledgeri válasza Kiskokó (#82748) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én nekem már azzal is bajom van, ha valakinek két neve van két platformon, és már találkoztam valakivel crewból, akivel hasonlóan lezajló beszélgetés volt, hogy:
A név: felmegyünk DC-re
Én: aha, melyik szoba?
A név: már ben vagyok B néven.... de lehet, hogy láttá már PH-n, C-név, de egyébként szólíts D-név.

Szóval legalább olyan kéne, hogy a DC szerón legyen a GTA-s nick az alap és pl utána a megszólítás zárójelben. Ez discord szerónként egyedileg választható, szóval nem kell a mindenhol látszódó nevet átírni.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#82762) Mr.Csizmás válasza Fr@nkieWilde (#82758) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mégvalami, ha naprakész, az új update botrány lett a topic jelek szerint :U azaz nálad se a géppel lehet a baj (ezügyben)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82763) SkyLine3000 válasza Fr@nkieWilde (#82750) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A frissítés óta nálam ugyanez van. Az integráltat viszont jól látja.

(#82760) Racer77: "Sajnos 1GB régi vgak meg integráltak csak full lowra jók, ott is kompromisszumosan." Ezzel annyiban vitatkoznék, hogy az én 1gigás AMD HD7670m karim eddig egész jó ment. Abszolút nem full low beállításokkal. Natív (1366*768) felbontás, plusz víz maxon volt és több beállítás is high-on volt. Jó, nem 60fps-el futott a játék, hanem 30 körül, ami nekem bőven elég. Most viszont vmit csináltak a frissítéssel, mert a dedikálttal max 2 percig megy a játék és lefagy az egész cucc. Az integrálttal, amihez 1760mb ram van hozzácsapva, megy, ameddig akarom, csak lassabban. Ott meg van, amikor percekre belassul, utána gondol egyet és fut simán. Aztán megint belassul, és így tovább.
Anno, amikor vettem ezt a notit, nem játszott nálam még a gta 5, úgyh nem volt szempont a több video ram.

[ Szerkesztve ]

(#82764) Kiskokó válasza ledgeri (#82761) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen ezt én si tudnám díjazni, ha nem mindenhol más lenne.
de ahogy látom nem lesz probléma ebből mert senki se jelentkezett azóta se :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#82765) Plata válasza Kiskokó (#82764) üzenetére


Plata
félisten

Neked is más a neved játékban mint a fórumon. ;)

(#82766) rup1u5 válasza Kiskokó (#82764) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én beléptem! :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#82767) Kiskokó válasza Plata (#82765) üzenetére


Kiskokó
veterán

1. nem tehetek róla oka van neki :D
2. de minden játékba ugyan az (annak a párnak amivel játszok online :D )

De Discordon is ugyan az szóval psszt gyere most már jöhetsz Discordra , Laci Offolta magát :D

Rupi
AKkor hajrá!

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#82768) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Valóban.... jött frissítés nekem is közben. De erre nem is gondoltam... akkor lehet addig kb játszhatatlan lesz, míg megint nem jön az új frissítés és javítják (ha egyáltalán javítják)! Jó, hogy pont a héten vagyok szabin...

A konfig sztorihoz annyit, hogy igen, valóban a proci 12 éves, a ramok sem fiatalok, meg a lap sem, a vga is 10 éves, de ahhoz, hogy a játék megmozduljon 9800gt kell, és valóban megy is vele.
Vehetnék erősebb gépet is, sőt volt is, pont gtx 650 ti volt benne és a 460-at tettem vissza driver cserével, amikor előjött a probléma, ezért is cserélgettem a drivereket először orrvérzésig. A gtx 650 ti nem hozta a várt javulást grafika terén, így annak mennie kellett, és maradt a 460 se. Meg csak a héten volt nálam 3db Ps4 pro és Xbox one is, akár ezek is jók lettek volna rá bőven. De a fenti gépet 18 ezer forintért vásároltam, igaz egy q8200 vot benne, és a 2 terrás lemezt is már magam tettem bele. A q8200 után érezhető volt az l5408 csere és annak tuningja, hozott is vagy 4-5 fps-t.
Nekem 1366x768-on, dx 10 alatt, vsnyc off, textura normal, a többi minden magas és nagyon magas beállításokkal megy, élsimítás stb stb. az emberek öszetétele és sűrűsége is maxon van.
Nah így megy városon belül 30-35 fps-sel városon kívül meg 40-50 fps között. Ha zavar a 30 fps, akkor lejjeb vezsek 1-2 dolgot. De mivel anno ps3-on vittem végig, így nem zavar a sebesség. Ahhoz képest így sokkal szebb és még gyorsabb is a játék ezzel a konfiggal.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#82769) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Srácok.

A 10dby movie-s összegyűjthető cuccnak az utolsó 3 eleme nem fix ugye. Mind a 3 az 3 különböző helyen is lehet. Na nekem az istenért nem jelenik meg egyik helyen se egyik sem. Mi a trükk? Mit lehet tenni?

Smoke some weed nigga!

(#82770) Plata válasza Wiz Khalifa (#82769) üzenetére


Plata
félisten

Random spawnol,három helyen.Egyik M háza mellett pár utcával, a másik Downtown mellett a csatorna túlpartján,harmadik meg Paleto Bay-ben ott ahol sztoriban a bankot raboljuk.Ha nem spawnol válts sessiont hátha.Térképen egy kék pötty jelenik meg,őrizni fogja egy csapat rossz arc.
De ebben a videóban megmutatja.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#82771) ledgeri válasza Wiz Khalifa (#82769) üzenetére


ledgeri
nagyúr

...Én pont fordítva állok hozzá: várom a 3 pontot, és akkor a meglévő 7 súlya addig nem is nyom :) (2 már meg is :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#82772) bluuzia válasza csukas2002 (#82745) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Szia!
Elfogadtam a jelentkezést.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#82773) CactuS válasza Wiz Khalifa (#82769) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Semmit, random sajnos. Nekem se adta még be a Lester mellettit. Én arra kerülök mindig, amikor a környéken vagyok. Aztán egyszer csak beadja. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#82774) bluuzia válasza CactuS (#82773) üzenetére


bluuzia
aktív tag

A paletoit és a kínai negyedben egyet gyorsan beadott, de a harmadikat nem akarja, pedig 2-3 órát már rááldoztam. :U
Ide-oda repkedek 3 lehetséges pont között: Lester melletti, az Epsilon épülete és fent Pacific Bluffs - Low Rotunda épülete között.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#82775) Plata válasza bluuzia (#82774) üzenetére


Plata
félisten

Nekem paletoit nem adja be soha.Másik kettő meg lett első este.
Szerintem ne repkedj,mintha földön járva hamarabb be adná.
Paleto öbölbelit is úgy csinálom elrepülök a falu széléig ott lopok kocsit és úgy,de még nem volt mázlim.

(#82776) Beerdrinker válasza Plata (#82775) üzenetére


Beerdrinker
tag

A paletoit nekem sem adta az istenek sem. Végül nem is a városban volt, hanem Paleto után az országúton vezette két fickó. Valahol a bolt környékén...

"Where is Jessica Hyde?"

(#82777) Plata válasza Beerdrinker (#82776) üzenetére


Plata
félisten

Na csessze meg,én folyton városban nézem,oda repülök vagy opressorral vagy helivel,az utóbbi viccesebb volt,szokás szerint lezuhantam. :D
Utána lopott kocsival átnéztem a várost.

(#82778) Wiz Khalifa válasza Plata (#82770) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azt tudom hogy random jelenik meg meg hogy hol. Csak felbasz hogy az utolsó 3 felszedendő cucc sehol se jelenik meg pedig rá lett baszva egy rakat idő.

Smoke some weed nigga!

(#82779) CactuS válasza Wiz Khalifa (#82778) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Engedd el, nekem a háromból kettőt úgy adott be, hogy mást csináltam, csak arrafelé autóztam.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#82780) Silverboy


Silverboy
aktív tag

Ciao

For Info
AMD: PRO drivert feltenni, nem a gameready-t, ismerős R9 270-el így újra tökéletes lett, nincs lagg, normálisan érzékeli vmem-et is.

Jelentkeztem Crew-ba, kieg. infó hozzá: Hétfő, Péntek + néha esténként online, B_Nap0l30n (SC. nick), lv60, ceo-mc-bunker business.

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#82781) Teobro válasza Wiz Khalifa (#82778) üzenetére


Teobro
csendes tag

Messzemenő következtetést nem akarok levonni belőle csak tapasztalatként írom, nekem a videogeddon arcade melletit a felüljárón péntek reggel 8 körül adta be. (természetesen játékbeli nap :)))

SC: Teobromin

(#82782) purplered


purplered
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék jelentkezni a crewba. Elolvastam a szabályzatot, páran már ismertek Ewe009 néven szoktam játszani, szintem 120körül van.

GTA Online: Ewe009

(#82783) bluuzia válasza Silverboy (#82780) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Szia!

Légyszíves olvasd el az összefoglalót (legfelül a fórum neve alatt van és sok hasznos infót tartalmaz) és a PH Crew szabályzatot.
Ha tetszik és elfogadod, felveszünk. :)

purplered: Social Clubon is jelentkezz légyszi.

Köszi!

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#82784) purplered válasza bluuzia (#82783) üzenetére


purplered
csendes tag

Köszönöm! Jelentkeztem.

GTA Online: Ewe009

(#82785) Silverboy válasza bluuzia (#82783) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Elolvasva, ;) azzal kezdtem, én hibám, hogy nem írtam meg.

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#82786) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Nos srácok. A Solomon-os filmes cuccokhoz infó:

Ha az utolsó 3db cuccot véletlen sikerül elcsípni (amik ugye egyenként 3 különböző helyen jelenhet meg) és vannak még ismerőseitek, stb... a sessionbe akiknek szintén kell akkor fussatok össze velük és a feladatkezelő által ürítsétek a sessiont. Mert ekkor nektek is megmarad meg a többieknek is. Szóval ezzel úgymond tudod "glitch"elni.

Amire érdemes még figyelni: ha megjelenik a kocsi akkor onnantól számítva 10 percetek van hogy bevigyétek a film studióhoz. Amikor letelik 5 perc, azután jobb lent írja a maradék 5 percet hogy tudd nyomon követni.

Remélem tudtam segíteni. :R

Smoke some weed nigga!

(#82787) bluuzia válasza purplered (#82784) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Ok, elfogadtam.

Te is meg vagy Silverboy. :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#82788) rasotamas válasza Wiz Khalifa (#82786) üzenetére


rasotamas
veterán

Valamelyik nap megjelent de nem tudtam mi az, az Epszilonos ház oldalában kék pólósok pakoltak furgonba, csak kék pötty meg bemérte őket a rakéta, elengedtem egyet, kocsi odalett, hiába köröztem azután ott is meg pár másik helyszinen, semmi.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#82789) Wiz Khalifa válasza rasotamas (#82788) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Sok más helyen is megjelenik random ilyen kék pöty a frissítés óta, többségben valamilyen drog biznisz van éppen.

Smoke some weed nigga!

(#82790) Jojosi


Jojosi
csendes tag

Itt vannak a 100%-os helyek. [link]

[ Szerkesztve ]

(#82791) Plata válasza Jojosi (#82790) üzenetére


Plata
félisten

Nejen 8A és 9B volt.

(#82792) Beerdrinker


Beerdrinker
tag

8A, 9B, 10C.

"Where is Jessica Hyde?"

(#82793) need


need
addikt

Sziasztok..

Azt kell hogy mondjam ritkán találkozok ilyennel hogy valaminek ennyi baja legyen..
Epic változat van meg..kb. 2 hetente szoktam elővenni és játszani pár órára..
Most nyomott valami frissítést és nem hajlandó elindulni.. storit tolom csak..
Magyarosítással használom..

a Discord már meg van csak ember kellene akivel lehet kommunikálni :D

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#82794) Plata válasza need (#82793) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem pont az a baja. ;)

(#82795) McSico válasza Wiz Khalifa (#82786) üzenetére


McSico
senior tag

Hogy mi mindig megtaláljuk a kiskapukat. :DD

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#82796) need válasza Plata (#82794) üzenetére


need
addikt

mi hogy ritkán játszom??
vagy a Magyarosítás..?

Szedjem le a játékot rakjam újra..? vagy inkább várjak..?!

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#82797) McSico válasza need (#82796) üzenetére


McSico
senior tag

A magyarosítás. Első körben kipróbálnám nélküle. Másrészt, ha módosítod a játék fájljait, lásd magyarosítás, azért ban jár.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#82798) need válasza McSico (#82797) üzenetére


need
addikt

sztoriban is..??

most újra rakom és kíváncsi leszek mi lesz..

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#82799) SkyLine3000 válasza need (#82793) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az online nem szereti a magyarítást. Ha jól tudom, bann is járhat érte. De vmi szankció biztos.

(#82800) Plata válasza need (#82796) üzenetére


Plata
félisten

Egen, a magyarosítás csak elbassza a játékot,egyrészt úgyis tök gagyin van fordítva,másrészt nincs is az egész le fordítva.
Ha a launcher rágyün hogy bepiszkáltál a file-okba annyi banánt kapsz hogy 20 évig csak banánt eszel. :K

(#82799) SkyLine3000
Ha nem veszi észre nincs baj,ha észreveszi instant bann örökre.

(#82798) need
Bann szerintem mindenre kiterjed.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.