Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12350) Penge@Borisz válasza Dilikutya (#12331) üzenetére


Penge@Borisz
tag

Köszönöm ezt a jelzőt. Nem csak a mostani eset kapcsán fogalmaztam meg a gondolataimat, hanem a Rockstar hozzáállást úgy általánosan a PC-s társadalommal szemben. Szerintem mély előítéletekkel élnek velünk szemben és kirekesztő a gondolkodásmódjuk. Gyakorlatilag potenciális bűnözőkként kezelik a komplett PC-s tábort. Folyamatosan szívatják az embereket az összes GTA-val, és egyértelmű, hogy inkább a konzol az ő terepük. (Red Dead Redemption) Persze senki nem kötelezhet senkit arra, hogy ne a saját belátása szerint cselekedjen és ne a saját üzletpolitikáját kövesse, de nekem mégis az az érzésem, hogy az RS eleve ferde szemmel tekint a PC játékosokra. Viszont ha így van, akkor tessék teljes egészében kivonulni erről a piacról, nem? Nem kell semmiféle „szívességeket” tenni – már ha lehet annak nevezni egy kétéves játék teljes áron való árusítását -, és hanyag portokkal (GTA IV) szívatni a népet. Ez a hozzáállás – jaj, évekig hátrányosan megkülönböztetjük a PC-seket, lehúzzuk őket és nem optimalizálunk, vagy csak alig – aligha nevezhető optimálisnak. Ha ennyire nehezükre esik normálisan hozzáállni a PC-s játékosokhoz, akkor nehezen érthető, hogy miért foglalkoznak azzal bármilyen mértékben. És persze azt is akartam mondani, hogy sem az RS sem a játékaik nem nélkülözhetetlenek. Legalábbis én simán el tudom képzelni az életemet ezek nélkül és valahogy nem igazán éreznék űrt ha nem lenének. Így hát én a hozzáállásuk fényében egy percig nem bánnám, ha innentől kezdve csak konzolra dolgoznának. Ha ez fogyatékos hozzáállás, akkor jó, fogyatékos vagyok, én kérek elnézést.

[ Szerkesztve ]

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.