Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) #81556480 válasza Garada (#10600) üzenetére


#81556480
törölt tag

Remélem soha. Az nem GTA feeling

(#10602) Garada válasza #81556480 (#10601) üzenetére


Garada
őstag

Hát engem azért valamilyen szinten érdekel a dolog.Valóban nincs köze a játékhoz de a multis részlegen biztos el lehetne pár kört szórakozni vele. :D

(#10603) #81556480 válasza Garada (#10602) üzenetére


#81556480
törölt tag

nekem meg az tetszene ha télen lenne folyamatosan választható havas szerver. Mint tavaly karácsonykor. Csak akkor 1 napig tartott :(

(#10604) Garada válasza #81556480 (#10603) üzenetére


Garada
őstag

Az valóban nagyon király lenne.Ezt nem értem a fejlesztőkben ha képesek voltak egy ilyen remek szintű havas tájat létrehozni miért csak nem napra tették be.Simán el tudnám viselni egész télen a játékban, sőt egy változó évszak milyen király lehetne még benne :D

[ Szerkesztve ]

(#10605) steeel35 válasza #81556480 (#10603) üzenetére


steeel35
tag

A hó szerintem is sokkal királyabb lenne, mint a zombi.

(#10606) jonnyjoker01 válasza Garada (#10600) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Oh bakker World War Z-féle 500 ezer zombi egy helyen? Milyen lenne már :Y

De igen, a változó évszakokra vagy hóra +999. Ha Magyarországon mostanában nem esik hó télen, legalább a játékba kapjunk :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#10607) cyberkind


cyberkind
félisten

Ps3 vs Ps4

Paranormal Cocktivity

(#10608) AsusBoy válasza jonnyjoker01 (#10606) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Előző Gta részekből kiindulva biztos vagyok benne, hogy sokféle módban lesz játszható az online multiplayer :)

Biztos ,hogy nem csak deatmach illetve verseny módok lesznek. Miből áll beletenni akár egy cops vs robbers vagy free ride mode-ot

Crossmotorral felmenni a hegyekbe haverokkal , ilyen grafika mellett ez eeez.... szóhoz sem jutok ;]

Egy szó mint száz, nagyon várom már !! :C

Garada

Nyilván a zombis mód is jóvolna, főleg ,hogy '' The Walking Dead '' sorozatért oda vagyok :))

[ Szerkesztve ]

(#10609) jonnyjoker01 válasza AsusBoy (#10608) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

De végül is, mint a legtöbb open world játékban, itt is csak a kreativitás szab határt.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#10610) AsusBoy válasza jonnyjoker01 (#10609) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Szerintem megjelenés után csak úgy özönleni fognak az official online módok .
Aki teheti vegye meg a játékot ;)

Nem hiába vettem kb 3hete új komplett pc-t ( nyomós ok volt a GTA V megjelenése :D )

Remélem szép grafot tudok majd kicsikarni ebből a kis masinából :

- Intel Core i5-4440 3.1GHz
- ASRock B85M Pro4 (mATX)
- Kingston DDR-3 8GB /1600 HyperX Fury White KIT
- GIGABYTE GTX 760 2GB GDDR5 OC Rev. 2.0

(#10611) Bjørgersson válasza AsusBoy (#10610) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kíváncsi vagyok, hogy fog muzsikálni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10612) Garada válasza jonnyjoker01 (#10609) üzenetére


Garada
őstag

Pontosan, ezért is, ha megérkezik a játék ebben az évben ezzel tökéletesen el is vagyok sőt. :D
Sok játék érkezik még amit érdemes lesz kipróbálni de mivel úgyis főleg ezzel leszek elfoglalva fölösleges előre megvenni őket, :DD

(#10613) AsusBoy válasza Bjørgersson (#10611) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Énis énis :).

Ha a far cry 4 -nek ilyen gépigény kell akkor teljesen korrekt.

Azért a Far Cry 4 grafikája sem szégyenkezhet . (szóval azért van viszonyítási alap gépigény terén )

(#10614) ViiiiktorOC válasza cyberkind (#10607) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Nagyon jó ez a video! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#10615) Garada válasza cyberkind (#10607) üzenetére


Garada
őstag

Hát azért nem semmi.Bár megjegyzem az előző generációval éppen hogy csak játszottam mert tudtam hogy a mostani generáció alá való már ez a játék. :)

(#10616) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Így használja ki a GTA V a PS4 kontrollert

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10617) Garada válasza Bjørgersson (#10616) üzenetére


Garada
őstag

Hát ez nagyon király lesz.Végre igazán érezhetem azt, hogy ki lesz használva a konzolom.Nem bírom fékezni magam annyira dícsérem már a játékot. :))

(#10618) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Új képek! :) :Y
[link]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#10619) steeel35


steeel35
tag

Lassan fog telni az idő megjelenésig! :(

(#10620) Garada válasza ViiiiktorOC (#10618) üzenetére


Garada
őstag

Majdnem 2 hét. :(((
Egyébként a képek nagyon királyok! :D

(#10621) cyberkind válasza ViiiiktorOC (#10618) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyébként ha már ennyire újít a Gta, remélem hogy beleújították a vezethető vonatot is, mert nem volt az csak egy küldiben ha jól tudom. :)

Durván szép lett a játék, kivi vagyok hogy írnak-e új grafmotort a 6-ra, vagy még maradt egy kis tartalék.

Paranormal Cocktivity

(#10622) ViiiiktorOC válasza Garada (#10620) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Brutális mind! :)

(#10621) cyberkind: Vonat tényleg jó ötlet lenne. :) 5. rész után szerintem valami kiegészítő rész jön. (pl.:Vice City, San Andreas) De az kb 2018-ban jön ki. Sajnos.
Story mód mikor kap story dlc-t? Azt mondták majd jön. Új verziókba esetleg már be lesz építve?

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#10623) Cthulhu Dawn válasza cyberkind (#10607) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Gép pont most épült meg hozzá, bár emlékszem én még a GTA IV-re ami az akkori csúcskártya 4870x2-n nem futott rendesen :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#10624) cyberkind válasza Cthulhu Dawn (#10623) üzenetére


cyberkind
félisten

Én emelem a tétet, nekem 4870x2+4870 volt CF-ben, és azon se futott. :DD
Mindig, mindenhogy kevés volt.
Nekem még boltban van a gép, Xbox One a neve. ;]

Paranormal Cocktivity

(#10625) ittakary válasza cyberkind (#10624) üzenetére


ittakary
nagyúr

Azért nem futott megérdemeltétek, mert nem fórumoztatok helyesen :D. Számtalanszor el lett mondva, hogy IV az nV párti de valami brutális módon. 5870 volt az első VGA amin normálisan ment, DE kb egy GTX 650 szintjén... amikor megvettem a GTX580at hozzá 8GB RAM + i5 760 @ 4.5GHz... maxon ment mint az ááááálom! Nem hittem el hogy ilyen folyamatosan futhat ez a játék.

AMD driverekkel valami hihetetlen módon hadilábon állt ez a játék. Ekkor ismertük meg a 4870 kártyákon a stuttering fogalmát :K

[ Szerkesztve ]

(#10626) cyberkind válasza ittakary (#10625) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem az 580-on is ledroppolt néha néha 20-15 fps-re, amikor a gtx 780 volt a csúcs, i7 3770K procival 8GB rammal, ott már csak 30-25 fps-re, nagyon nv párti látom. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#10627) ittakary válasza cyberkind (#10626) üzenetére


ittakary
nagyúr

Érdekes, nekem sem i5 760 sem i7 2600 alatt nem volt ilyen. Steames eredeti játékom volt, felpeccselve tökig.

(#10628) cyberkind válasza ittakary (#10627) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ha feltoltam a 7-es peccset, akkor még szarabbul ment az egész, mínusz pár 10% teljesítmény, ez a durva :U
De mondok jobbat is, ami most van gépem, megnézhető az adatlapon, na azzal rohadt szépen, és jól megy fullon, amíg a nagy drága gamer pc-n meg nehezen, ördögi. :D

Paranormal Cocktivity

(#10629) Cthulhu Dawn válasza cyberkind (#10626) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

2008. 12. 3-án már a boltból hoztam kifele, de csak egy hónappal ezelőtt tudtam életemben először kimaxolni minden beállítást :DDD (igaz, csúcsgépem se volt igazán soha) . Király volt az is, hogy 6970-en szarabbul futott, mint 5850-en.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#10630) cyberkind válasza Cthulhu Dawn (#10629) üzenetére


cyberkind
félisten

Na ez az, én nem sokat vártam, kb 3-4 évet csak. :D
De pont ez az egyik amiért nem erőltetem én már a gamer pc-t, csak konzol és kész, a másik a multi. :)

Paranormal Cocktivity

(#10631) ittakary válasza Cthulhu Dawn (#10629) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jó a 6xxx széria egy kalap kaka... mindig is az volt :)

cyberkind: őszinte leszek, én még E6600-zal is nyomattam... 30 FPSsel. Na az volt a megszállottság :) 3870 512MB, 2GB RAM, E6600 @ 3,1GHz :D Mediumon épphogy vállalható volt :)

Utána sokáig letettem róla, majd pedig lett belőle, az i5 760as gépem. Azon már tényleg jól ment.

(#10632) cyberkind válasza ittakary (#10631) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze hogy az, én a 6990 óta csak NV párti vagyok, erre jó volt az a széria. :DD
Ez tényleg megszállottság, durva, de egyébként annyira nem volt csúnya a 4 semelyik beállításon.

Paranormal Cocktivity

(#10633) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Nem lessz ez igy jó..hol van még a PC-s verzió...

Ez a First Person.. fúúh
nagyon kemény amúgy, bár elsőre megszokásból tuti a hagyományos nézetben fogok játszani vele majd csak a végén amikor már csak szórakozás az egész..
Kocsinak is belső nézet pfúúú... adja..
a IV is lefoglalt vagy 1 évre ezt is várom már.. ezen kívül szinte nincs is játék amivel játszok..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#10634) Cthulhu Dawn válasza ittakary (#10631) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Jaj, hát az már burzsuj gép, én 2008 őszén váltottam p4-ről E2200-ra egy 8600gt-vel. 1024p-ben (bár inkább 768p volt az szerintem) mediumon 30 fps körül :DDD . Minden esetre azután kiváló érzés, hogy nem kell aggódnom menni fog e a gépemen nem hogy maxon.

PS3-on egyébként már beletoltam vagy 200-250 órát 4 hónap alatt, csak aztán februárban eladtam, mert már nem toltam gyakran. Most viszont lehet megduplázom ezt az óraszámot :DDD .

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#10635) #81556480 válasza AsusBoy (#10608) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mivaaa :F úgy beszéltek mintha MÁR MOST nem lenne rengeteg felé játszható multiplayer mod. Igaz jonnek az új változatok ( pc,Xbox,ps) kicsit szögelve, de ez attol meg ugyan az a játék. Egyesek ugy beszélnek mintha az elmult 1 év meg sem történt volna. Engem nem zavar hogy jonnek az új kiadások,(nextgen es pc is meglesz nekem is) csak az hogy a régit igy lenézik az emberek. :F Mikozben mar tobb mint egy eve mennek azok a rohadt jo multi partyk, attol hogy ti nem vettetek figyelembe.

én rohadtul imádom ezt a játékot, ez latszik szerintem az rgsc adatlapomon ( figure-t azé nem tudom űberelni ) de attól tisztán latom hogy nehany kocsin kívül nem nagyon jott semmi /heist, story dlc /. Ezt hiányolom. Reméljük az új kiadások valamelyikére jonni fog. Sokkal tobb van ebben a játékban minthogy egy 10-15 órás sztorija legyen minimum egy EFLC szintű kiegészítő belefér meg.

van aki folyamatosan azon pörög (nem játszott még ajatekkal) hogy nem lehet benne guggolni. Igen es ? Amig nem írta eszre se vettem. Nem hianyzik, mert a játékra figyeltem. Lekötött a jatekelmeny.

(#10636) cyberkind válasza #81556480 (#10635) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem lehet benne guggolni? :DDD
Ha nem mondod sose jövök rá, de ugyanez a grafika is, valakinek csak rece rece hátán, nekem ámulás ezerrel. :)

Story DLC-t én sem értem hogy miért nem akarják kiadni, vagy csinálni, lenne még bőven ebben a játékban.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#10637) #81556480 válasza cyberkind (#10636) üzenetére


#81556480
törölt tag

Igen, es tisztaban vagyok vele hogy a szemed láttára rajzolódik néhol a graf, de mint mondtam: jatekelmeny engem kárpótol.

valamelyik nem olyan régi codban bent is esik a ho. Az azé súlyosabb :D

(#10638) cyberkind válasza #81556480 (#10637) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem is, a régi gépeken is csak annyi zavart hogy alig volt ember meg forgalom, de ezenkívül isteni.

Paranormal Cocktivity

(#10639) AsusBoy válasza #81556480 (#10635) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Ezért írtam ,hogy még a pc-s változat (annyira ) nem ismert ,hogy megállapítsuk ,hogy milyen online módok lesznek pontosan. ( még van 3 hónapunk :Y )

[ Szerkesztve ]

(#10640) #81556480 válasza AsusBoy (#10639) üzenetére


#81556480
törölt tag

De még mindig nem érted amit mondok. Miféle dologra vársz még amit " mód " alatt értesz?

Mi az a free ride mód?

Jelenleg van a Online mission/ DM / TDM / LTS / Survival / Capture / autóverseny ( azon belül vagy 6 - 8 féle) /repülőverseny / szkander /tenisz / golf / darts / közös ivás az apartmanban :DDD / bandaháború / ejtőernyőzés (több fős) .. meg mittudomén... azaz minden ami a játékban játszható az a multiban is játszható többféle változatban. Biztosan lesznek benne újítások, de nem hiszem hogy új játékmód jönne. Eddig ismert hogy felemelik a játékosok számát az adott szerveren azt hiszem 64főre? ( nem emlékszem pontosan) és lesz állatvilág a multiban is ami eddig nem volt.

(#10641) jonnyjoker01 válasza Garada (#10612) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én sem fogok egy évig mással játszani :)

Üdv. Johnny

(#10642) front3r válasza jonnyjoker01 (#10641) üzenetére


front3r
őstag

Ennyire sok content van ebben? :Y
Mondjuk pár hónapig én is tuti tolom, először a single részével kezdem, majd átmegyek multiba.
Gondolom lesz mit csinálni benne!
Kíváncsi leszek a Rockstar üzletpolitikájára is, hogy ugye ehhez már folyamatosan adnak DLC-ket. Vajon nagy lehúzás lesz, vagy ingyenesen is kapunk hozzá DLC-ket?
Nem ismerem a lastgenes GTA V-öt...

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#10643) #81556480 válasza front3r (#10642) üzenetére


#81556480
törölt tag

két kommentelfeljebb:

Jelenleg van a Online mission/ DM / TDM / LTS / Survival / Capture / autóverseny ( azon belül vagy 6 - 8 féle) /repülőverseny / szkander /tenisz / golf / darts / közös ivás az apartmanban :DDD / bandaháború / ejtőernyőzés (több fős)

de leírom érthetően.

A jelenleg játszható GRAND THEFT AUTO ONLINE tartalma:

(biztos van még ami kimaradt)

- Race (Rally Race, GTA Race ,Team GTA Race)
-Air Races
-Bike Racce
-Land Race
-Water Race

-Deatmatch
-Team Deathmatch
-Last Team Standing

-Ejtőernyőzés

-Küldetések (1-16 főig)

-Golf
-Tennis
-Apartmanba ivás/Filmnézés/vizipipa/zuhanyzás
-Bolt rablás
-Vanilla unicorn strip club :DDD
-Random bedobott autó leszállítás Simeonnak ( egy szerveren egy autó, ha más is elakarja vinni harcolhattok érte )
-Random pénzszállító ( szintén lehet meccsezni ki viszi a lét :D )
-Random "create droppok" ledobott csomag ( szintén meccsezős)

A bandaháború az ilyen megadott időben megadott helyeken teljesítendő leszámolás. Ki kell végezned 15-20 tagot. hasonló mint a San andreasban volt, csak itt nem kell folyamatosan uralnod a területet.

Nekem ez a berúgás jött nemrég a képbe, bemész a boltba veszel piswassert, megiszod az utcán és atom be lehet állni :D

Los Santos customban pimpelheted a verdát onlineban is, amit a garázsodban rendezgethetsz. szerintem ez jobb itt mint a story módban.

[ Szerkesztve ]

(#10644) AsusBoy válasza #81556480 (#10640) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Free Ride mód alatt azt értem ,hogy az ég világon semmi dolgod nincs Los Santosban csak mész a vakvilágba a haverokkal ;]

(#10645) front3r válasza #81556480 (#10643) üzenetére


front3r
őstag

Oké, vissza tudok olvasni, nem ezzel van a baj. Hanem hogy ezek kitartanak-e elég sokáig? Persze így leírva is nagyon izgalmasnak hangzik egy élő, állandóan változó városi környezetben. :)
De ahogy látom nem igen unták meg az emberek a GTA V-öt a lastgenen sem, mert a mai napig látok friss youtube videókat...

Nem ehhez a játékhoz tartozik, de hasonló volt az érzés a Guild Wars 2-nél is az elején, hogy mennyire élő, változó világ, és mégis meguntam, mert teljesen kiismerhetővé vált, és elvesztettem az érdeklődésemet a játék felé, pedig még a béták idején megvettem, nem akartam kimaradni semmiből sem!
Nehogy ez legyen itt is! :)

Az is igazi, hogy a régi GTA-kal is sokat toltam, de azok közel sem ígértek ekkora mennyiségű tartalmat, mint az V.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#10646) #81556480 válasza AsusBoy (#10644) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ez is rohadt jó. Ehhez van a passive mode amikor nem tudnak lelőni ( csak elütni) . Ilyenkor mászkálok, keresek embereket, és lehet integetni, tapsolni, bemutatni, szalutálni meg jópár ilyen mozdulat van. Figyelni ki mit reagál rá. :D Vagy éppen BMX-el tekerni a városban közben mutogatni :

(#10645) front3r Én TDM buzi vagyok már több mint ezer meccset letoltam, de még mindig rohadt változatos mert a creator és a hatalmas pálya miatt sok új helyen lehet darálni, és néhol nagyon el lehet kapni a hangulatot. Egyik kedvencem a "Shotgun wedding" egyszerű képlet: vidéki templom és környezetében csak shotgunnal pirítassz. Én most 500 óra körül mondom hogy jöhetne még bele tartalom, ami olyan feelinget ad mint a story mode, azaz heist vagy komolyabb küldetés. De ha nem jön ezzel is elégedett vagyok. És még pár évig el is lennék vele.

[ Szerkesztve ]

(#10647) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Na még meg sem jelent de már meguntuk a Gta V-t .

inkább hallgassunk egy kis vice city muzsikot ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10648) #81556480 válasza AsusBoy (#10647) üzenetére


#81556480
törölt tag

Igazi classic !

:C

Igaz még nagyon odébb van, de én bízok egy HD vice City feldolgozásban, int San andreas és Liberty Cityvel is történt.

(#10649) cyberkind válasza #81556480 (#10648) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért ez a SA HD nem épp az aminek látszik, de legalább megy minden Windowson, de szerintem így kevés.
Én annak örülnék ha visszatérnénk a 6-ban a 80-as évekbe, édes jó istenem, kedvenc korszakom, se enni, se inni, se aludni nem aludnék.

Paranormal Cocktivity

(#10650) #81556480 válasza cyberkind (#10649) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem erre gondooltam, hanem a HD érában való feldolgozásnak. azaz új GTA rész csak Vice City alapokon mint ahogyan a IV a 3 a V pedig SA feldolgozás.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.