Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9601) ->Raizen<- válasza KillHates (#9599) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Szerintem a csúcs karik kapják meg a hbm2.0 verziót, a noteszekbe meg max gddr5x-es pacalok jönnek.

(#9602) hszilard666 válasza ->Raizen<- (#9601) üzenetére


hszilard666
veterán

Pedig pont a notiba lenne ésszerű, a kedvezőbb hűtés és az alacsonyabb fogyasztás miatt. Mondjuk rohadt drága lenne de legalább lenne. :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#9603) echterion válasza hszilard666 (#9602) üzenetére


echterion
nagyúr

Na, mert a notik építésénél manapság pont az a céljuk, hogy ésszerű hűtéseket csináljanak...ja nem is. :(

**********

(#9604) hszilard666 válasza echterion (#9603) üzenetére


hszilard666
veterán

Ilyenkor én is egy picit elszontyolodom mert nekem lenne igényem jó cuccra. Faktem.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#9605) ->Raizen<- válasza hszilard666 (#9602) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ez van aku, az interporser gyártása nem elég kiforrott hogy nagy tömegekben alkalmazzák mobil cuccoknál szerintem.

(#9606) KillHates válasza ->Raizen<- (#9605) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem az is közre játszhat, hogy a HBM a mechanikai igénybevételre érzékenyebb, mint a hagyományos kiépítés.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9607) Dhampir válasza Darth_Revan (#9590) üzenetére


Dhampir
félisten

Sorozatban sikerült pixelhibás LG Philips paneleket kifogni, egy Samsung panel végre hibátlan volt.

(#9608) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sziasztok!egy kérdéssel fordulok hozzátok!nem is igazán ehhez a topichoz tartozik,de folyamatosan követem a fórumot,így bízom a velemenyetekben! :) szeretnék magamnak egy hordozható max 14" lapost.átlagos felhasználás,játék csak starcraft 2.multi. (desert strike,marine arena...) Ehhez persze nem kell erogep,ezt néztem ki :http://hardverapro.hu/apro/dell_vostro_5470_ezust_notebook_14core_i78gb256gb_ssdgt7/
Nagyon max ennyit szannek rá,de inkább kevesebbet :)
A hutese mennyire képes kordában tartani?illetve ha esetleg tudtok ajánlani mást,ne habozzatok :)
A mostani asztali gépem az adatlapomon van,ha annyit tud,nekem már jó :) ill,sajnos a q9400 már szaggat egy nagy 4vs4 mapon sajnos....

(#9609) kreten67 válasza Medocsabi (#9608) üzenetére


kreten67
senior tag

Akkor inkább eladom neked az Alienware 14 notimat majdnem ennyiért.

(#9610) KillHates válasza kreten67 (#9609) üzenetére


KillHates
nagyúr

De jó fej vagy... :U

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9611) Medocsabi válasza KillHates (#9610) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát igen,szemezgetek egy bizonyos dell xps-sel is...:D Nemsokára otthon leszek,este ráguglizok arra az U-s procira,mert ezekkel az ulv cpukkal semmi tapasztalatom nincs. :) de gondolom azért egy csilliárd éves asztali q9400asnál azért csak többet tud :)

(#9613) havast


havast
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Valaki, akinek van TechInferno regje, letöltené nekem ezt, ha szépen megkérem?

(#9614) Muerte válasza havast (#9613) üzenetére


Muerte
Topikgazda

(#9615) havast válasza Muerte (#9614) üzenetére


havast
aktív tag

:R

Mindig jössz és megmentessz :R

(#9616) Medocsabi válasza Medocsabi (#9608) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát úgy néz ki le kell mondjak a méretről... :( amit találtam az jóval az általam meghúzott (max 130.00ftot) kereten felül van.Viszont találtam itt aprón egy vadonatúj,minden tekintetben tiptop állapotú lenovo m5400ast,15,6" méretben! :) saját tapasztalata van valakinek a masinával? ahogy néztem a teszteket nekem az i5 4200m és a gt740m bőven elég lesz,a cpu egy ill. többszálas tesztekben is jóval erősebb mint a q9400,a gt740 meg erre a hd felbontásra elég. (legalábbis merem remélni:D )

(#9617) kreten67 válasza Medocsabi (#9616) üzenetére


kreten67
senior tag

Az nem mondanám hogy ettől nem lehetne rosszabb döntést hozni,de nem lenne könnyű hirtelen rosszabbat találni. Erről a gépről még az átlag tesztelők is negatívan nyilatkoznak,úgy gépház mint a hűtése tekintetében.
Tulajdonkép ha nem nyitogatod a fedlapját és nem játszol rajta csak és kizárólag netezésre használod akkor akár meg is veheted.

(#9618) k-adi válasza Medocsabi (#9616) üzenetére


k-adi
nagyúr

szia Medocsabi!

Az általad meghatározott összegért 130 forint / 13000 forint / 130 000 forint nincs jó gamer laptop jelenleg. (amit jó szívvel ajánlana itt bárki is, szart meg nyilván nem szeretnél venni)

Ugyan nem kell erőgép az általad támasztott igényeidhez (hordozható max 14" lapost.átlagos felhasználás,játék csak starcraft 2.multi) de nem tudom jártál-e már a másik, vásárlást segítő laptop topicban, ha esetleg még nem, inkább oda látogass be: << katt ide >>

(#9619) Medocsabi válasza kreten67 (#9617) üzenetére


Medocsabi
addikt

Bakker.pedig magyarul is van teszt róla,és amit én találtam azalapjan a hutes elvileg simán megbirkozik ezzel a hardverrel.csábító volt pedig a 90.000ft amennyiért meg lehetne venni....szerinted akkor felejtos?az i5 meg a gt740 nem egy kazán,én pedig ahogy írtam csak starcraft 2 multit játszom!találtam még egy asus 550jk-t 4200H ill gtx 850m-mel,130k ért.az jobb választás lehet?ahogy néztem ugyanúgy közös hocsovon van a cpu gpu....anyaghasznalat talán jobb lehet?

(#9620) Medocsabi válasza k-adi (#9618) üzenetére


Medocsabi
addikt

Lol,tényleg jó pár árat írtam! :D azért gondoltam ide írni mert ezt a fórumot követem,még ha nem is írok!ott nem tudom mennyire adhatok a véleményekre,de azért hátha van ott személyes tapasztalata vkinek hasonló géppel.köszi a tippet!:)

(#9621) kreten67 válasza Medocsabi (#9619) üzenetére


kreten67
senior tag

Hát nem tudom hogy ez a hűtés mivel tud megbirkózni?

[ Szerkesztve ]

(#9622) Medocsabi válasza kreten67 (#9621) üzenetére


Medocsabi
addikt

Pitsàba....azt hittem megtaláltam a nekem való gépet... :O
Akkor a magyar tesztben ezek szerint ne bizzak?ill.gondolom akkor az asus is kilove...

(#9623) Muerte válasza Medocsabi (#9622) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Annyi pénzért és arra a játékra amire neked kell jó lesz az a gép,csodát nem kell tőle várni és akkor rendben lesz.

(#9624) KillHates válasza kreten67 (#9621) üzenetére


KillHates
nagyúr

6400 rpm-en az Antarktiszon mehet alá egy i7-es egy GTX980-al :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9625) KillHates válasza Medocsabi (#9622) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ment pü :)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9626) Hurkaleves válasza Medocsabi (#9619) üzenetére


Hurkaleves
őstag

én pl. egy AMD A10-5750M-el nyomattam a starcraft2-t mediumon, 1366x768-ban. igaz nem multiztam csak a kampányt. szépen viszi, de csak DC memóriával.
a GTX850M egy igen jó kártya, csak kár, hogy DDR3-at tettek mellé. visszafogja de durván. viszont lehet húzni a VRAM-ot és ha feltekeri az ember mondjuk 40GB/s-ig erősen meglódul!

(#9627) coldDUST


coldDUST
csendes tag

Üdv!
Egyetem miatt utazásra leszek szorulva így hordozható gépre lesz szükségem!
Főként játékra kéne tehát gamer gépre gondoltam
Keret 280-300k
Fontos lenne, hogy 120Hz kijelző legyen!

(#9628) Muerte válasza coldDUST (#9627) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Használtan tudsz venni AW M17xR4-et 3D-s panellel GTX 680M-mel,ha erősebb vga kell akkor bukik a 3D funkció,de a 120Hz megmarad.

(#9630) Medocsabi válasza Muerte (#9623) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ma meghajtottam kicsit a gèpecskèt,hát mit ne mondjak magasan felülmúlta az elvarasaimat... :) sc2 ben online a legnagyobb map meg se kottyan neki,simán fullon ~40fps és semmi lag,cpu gpu msi afterburner szerint 70-80 fok.(A q9400-zal jatszhatatlanul szetlaggol) még talán a rome 2 total wart is rá merem ereszteni a gépre,aztán meglátjuk... :) még egy m.2. Ssd az 500as vinyo mellé és teljes az öröm bòdottà! :D

(#9631) Hurkaleves válasza Medocsabi (#9630) üzenetére


Hurkaleves
őstag

milyen gép lett végülis?

(#9632) Medocsabi válasza Hurkaleves (#9631) üzenetére


Medocsabi
addikt

Lenovo m5400 85.000ftert végülis :) .I 5 4200m 8 gb ram gt 740m 1 év gari...

(#9633) Hurkaleves válasza Medocsabi (#9632) üzenetére


Hurkaleves
őstag

na, az patent kis konfig az áráért!

(#9634) x_o_n válasza Medocsabi (#9632) üzenetére


x_o_n
veterán

a fiamnak valami hasonlót keresek,bár új lenne a legjobb,gondolom ez használt

(#9635) Medocsabi válasza x_o_n (#9634) üzenetére


Medocsabi
addikt

Teljesen új,100% os állapot! :)

(#9636) x_o_n válasza Medocsabi (#9635) üzenetére


x_o_n
veterán

És hol lehet venni ilyen kedvező árban?(priviben természetesen)

(#9637) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Abban tudtok segíteni h milyen m.2 ssd kell a gépbe?mert ahogy nézem sok méret van,és pontos infót nem találtam csak h m2.ssd -t tudok bele tenni....milyen típust kellene keresnem?
(Lenovo m5400)

(#9638) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

Clevo W230SS-rol van valakinek sajat tapasztalata?

(#9639) hszilard666 válasza DuDieHUN (#9638) üzenetére


hszilard666
veterán

Pár hónapja én is majdnem megvettem, de lebeszéltek róla :(

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#9640) x_o_n válasza DuDieHUN (#9638) üzenetére


x_o_n
veterán

Csak kipróbáltam,semmi különös negtivum csak rettenetesen kicsi :)

(#9641) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

mi a gond vele? melegszik nagyon? nekem a merete miatt nagyon tetszik, mert igy tudom hurcolaszni es otthon monitorra rakotni

jelenleg dell e6430+egpu van tervbe gtx950-el

nem tudom melyik legyen :)

(#9642) cuebler válasza Medocsabi (#9637) üzenetére


cuebler
senior tag

eszerint 2242-es: [link]
anno ezt kemény volt kibogarásznom nekem is az acer nitro-hoz...

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9643) Medocsabi válasza cuebler (#9642) üzenetére


Medocsabi
addikt

:R

(#9644) cuebler válasza Medocsabi (#9643) üzenetére


cuebler
senior tag

azért próbáld meg egy-két forrásból csekkolni, nem adok kártérítést, ha mégsem 2242-es ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9645) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Hosszabb terjedelmű lenovo y900 gamer noti teszt. [link]

600-700k lesz mire megjelenik és az ES példány cpu-ja throttlingol, azt hiszem hátradőlhetek a g751-el. :D

[ Szerkesztve ]

(#9646) k-adi válasza ->Raizen<- (#9645) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jól látom, hogy nincsen benne G-synch támogatású kijelző? És, hogy megsül a kéz az amúgy jó billentyűzeten?!

Ja most látom a végén, hogy írják a tesztalany hibás. Én nem értem mi értem van egy hibás modellt tesztelni ha így fals adatok jönnek ki :U kinek jó ez?

(#9647) ->Raizen<- válasza k-adi (#9646) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Hát ha megnézed milyen a hűtése akkor rá fogsz jönni hogy a végleges példány is megsüti majd a kezet szerintem.

(#9648) gabó


gabó
tag

Sziasztok!
Mint hozzáértők, melyik 15"-ben(esetleg 14") van GTX 970M? Amit eddig láttam az mind GTX 960M volt. Néztem benchmarkokat, de azért az már a High felbontást nem viszi olyan szépen mint egy 970M. Inkább szimulátorkhoz szeretnék(pCars, Assetto, raceRoom stb) használni, kivezetve TV-re. És ha egy Witcher3 és társai nagy ritkán. Vagy ehhez ti mit ajánlanátok?
köszi!

[ Szerkesztve ]

Nekem8

(#9649) ->Raizen<- válasza gabó (#9648) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Alienware. Vagy esetleg clevo. A többi gyártó gépeinek nem kielégítő a hűtése ilyen komoly hardverekkel, ebben a méretben lásd: Acer predator.

(#9650) gabó válasza ->Raizen<- (#9649) üzenetére


gabó
tag

Köszi, meg is néztem, de annyiért már ROG 751-van itt apron. Egyébként a 960M tényleg gyengusz? NIncs személyes tapasztalat, amennyiben a számokat nézen akkor elég nagy a difi a 970M- hez képest

[ Szerkesztve ]

Nekem8

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.