Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9051) Pocok256 válasza Muerte (#9050) üzenetére


Pocok256
veterán

Nyárig várok (aztán kiderül majd) mint írtam talán pacalig bár nem tudom az mikor fog leszivárogni a notikba :/

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#9052) k-adi válasza Molk (#9044) üzenetére


k-adi
nagyúr

én pl. anélkül játszom mindig laptopon, mert engem zavar a füles

(#9053) Molk válasza k-adi (#9052) üzenetére


Molk
tag

Értem, köszönöm. :R
Nekem még soha nem volt ilyen több százezres laptopom, lehet ezért nem értettem. (Számomra a fejhallgató alap.)

(#9054) Pocok256 válasza Molk (#9053) üzenetére


Pocok256
veterán

Akár hány százezer forintos is egy noti, a hangja ettől függetlenül egy 10k s füleshez képest egy raklap sz*r lesz. Csak van aki eltűri van aki nem :)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#9055) capulet75 válasza Molk (#9044) üzenetére


capulet75
addikt

3 fajtát használok. Egy nagy nyitott Sennheisert ha mehet a buli, egy zárt CAL!-t ha alszik az apróság, és egy in-ear Soundmagic M10-et ha magammal kell vinnem.

Errefelé egyébként egy csomóan mászkálnak Razer Krakennel a fejükön az utcán. Egész szürreális. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#9056) x_o_n válasza Pocok256 (#9054) üzenetére


x_o_n
veterán

Maximálisan egyet értek,bár az sem mindegy milyen füles,bár a noti hangszorok védelmében,én pozitiv csalodtam ,pedig fikáztam a clevo-onkyot...fogalmam sincs miért nem aktiváltam rajta a loudot,mivel a sima hangzás és a loud között kb a sokol rádió és a mini hifi hangzásbeli különbség van..ha egyértelmübb helyen van ,tuti egyböl bekapcsolom :) igy már nem használok hozzá külső hangfalat sem.
De egy jó füles szerintem mindent visz

(#9055) capulet75

Gondolom nem az újabb széria,mert az katasztrófa...eleve halkabbak a sennheiserek,de nemrég vettem egyet...el is ajándékoztam hd461..katasztrófa....vettem egy Sony-t az még bejáratatlanul is lemosta,és igazábol meg is lepödtem milyen bitangul szól

[ Szerkesztve ]

(#9057) capulet75 válasza x_o_n (#9056) üzenetére


capulet75
addikt

HD650 Bár szépen szól, de én alapvetően nem szeretem a Sennheiser karakterisztikáját, ( kivéve a HD800-asét, az priceless ), valszeg csere lesz a noti variálás után.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#9058) KillHates válasza Muerte (#9041) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem fikázzuk! Az én gépem is 8mm! És kibír vagy 30 másodpercet is throlling nélkül, ha elég hideg van!!! :D :P

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9059) KillHates válasza capulet75 (#9055) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nézzük a jó oldalát;
-nem kell sapka
-erősödik a nyakuk
-nem kell láthatósági mellény

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9060) Darth_Revan válasza KillHates (#9059) üzenetére


Darth_Revan
veterán

(#9061) KillHates válasza capulet75 (#9057) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem a "cég" adja. Egyébként teljesen vállalható a hangzása.

Otthon ez szól:

NX90

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9062) KillHates válasza Darth_Revan (#9060) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez qrva jó! :D :DDD :Y :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9063) capulet75 válasza KillHates (#9061) üzenetére


capulet75
addikt

Az a noti annyira baromira szép... :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#9064) KillHates válasza capulet75 (#9063) üzenetére


KillHates
nagyúr

Élőben már nem annyira kívánatos mint a sajtófotókon. Irdatlanul nagy dög.
Viszont a hangja valami elképesztő....

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9065) x_o_n válasza KillHates (#9064) üzenetére


x_o_n
veterán

azt gondolom,bár nekem megmondom öszintén nem tetszik hogy alul modern felül meg retro :)
pedig az alsó rész,fedlap az patent,de láttam a prospektusban is egy őszes uriember használja :)

(#9066) KillHates válasza x_o_n (#9065) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én nem mondanám retronak, meg modernnek sem. Inkább valahogy "testidegen" mikor kézbe veszi az ember bárminek elképzelné csak notebooknak nem. És ezek az ambivalens érzések használat során is megmaradnak :U :K Én amolyan kinyithatós multimédia bigyulának hívnám. Kukáztam bele DVB-T tunert, és meglepően jól fogja itt a tajgában (Tököl) is a földi digitális adókat. Bármikor nézhetem HD-ben orbánapánkat az M1-en :Y
Hogy ontopic is legyek; a GT335M meg tökéletesen seder a HalfLife2-vel. NA AZ A RETRÓ!! :D :DDD

B@sszákmeghogynemcsináltakEpisode3-at! Megfogadtam, hogy ameddig nem jelenik meg, addig minden Valve terméket a Steam helyett a torrentboltban fogok beszerezni!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9067) gama78gmus2h válasza ->Raizen<- (#9022) üzenetére


gama78gmus2h
csendes tag

Nálam masszívan tart még 1 év után is, pont ilyenem van, csa sima SM ben

(#9068) capulet75 válasza KillHates (#9064) üzenetére


capulet75
addikt

A Bang & Olufsen ilyen, a hangzás, de főleg a design mindenek felett. Néha bemegyek a helyi B&O-ba, meghallgatni az új cuccokat, de azok az árak ( nincs árcédula semmin, néha megkérdezem mi mennyi ) brutálisak. Annyiért veszünk most olcsó kocsit a páromnak amennyi ott egy hangfalpár.

(#9065) x_o_n : Az őszes úriember David Lewis, a Bang & Olufsen designer tervezője. :)

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#9070) Szepi1979 válasza Mikulásbá (#9069) üzenetére


Szepi1979
senior tag

iGPU-val a játékosokat? :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#9071) capulet75 válasza Szepi1979 (#9070) üzenetére


capulet75
addikt

Olvass tovább... ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#9072) Hurkaleves válasza capulet75 (#9071) üzenetére


Hurkaleves
őstag

eGPU? plusz x százezerért? akkor már hol is járunk árban?... :U

(#9074) capulet75 válasza Hurkaleves (#9072) üzenetére


capulet75
addikt

Én nem mondtam hogy ez jó vagy olcsó... :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#9075) Hurkaleves válasza capulet75 (#9074) üzenetére


Hurkaleves
őstag

mondjuk marketingnek nem rossz... pistike megveteti mert milyen tökjó, aztán rájön, hogy nem úgy futnak a játékok ahogy kéne, majd megveteti az erős egpu-t plusz zsetonért.

(#9077) hszilard666 válasza Mikulásbá (#9076) üzenetére


hszilard666
veterán

Nekem nem gyere be, a sima mac pro viszont annál inkább. Az MSI vödre nekem túl csicsás :(

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#9078) ->Raizen<- válasza Mikulásbá (#9076) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ez egy jó drága kuka! :DDD

(#9079) Hurkaleves válasza hszilard666 (#9077) üzenetére


Hurkaleves
őstag

egyetértek. nekem sem tetszik a dizájn. plusz az a sárkányos géming logó szerűség is full gagyi hatást kelt...

btw: ez az MXM 980-as vga mivel másabb mint egy "asztali" pcie gtx 980-as?

(#9080) ->Raizen<- válasza Hurkaleves (#9079) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Fogyasztásban, orajelben, méretben más

(#9081) Hurkaleves válasza ->Raizen<- (#9080) üzenetére


Hurkaleves
őstag

akkor miért nevezik 980-nak? miért kell a mobil és az asztali gpu-k közé még beékelni egy harmadik félig ilyen félig olyan kártyát?? nem tudták már tovább elnevezni mobil fronton? vagy inkább egy marketing fogás??

(#9082) Darth_Revan válasza Hurkaleves (#9081) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Gondolom ugyanaz a 980 van benne, mint amit laptopokban is hasznalnak, az pedig ugyanaz, mint az asztali 980, csak a PCIE csatlakozo Mobile PCIE (MXM) csatlakozora lett cserelve.

[ Szerkesztve ]

(#9083) ->Raizen<- válasza Hurkaleves (#9081) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A chip ugyan az.

(#9084) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

hát.. minden esetre érdekes.. és picit megtévesztő is. az is fura, hogy míg asztaliban ez a kártya egy méretes darab, 2x6 pines betáppal (plusz a pcie), itt meg meg van oldva minden egy kis kártyán hasonló teljesítménnyel... :U

(#9085) ->Raizen<- válasza Hurkaleves (#9084) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Fejlodik a gyartastech, jobb steppingesek lesznek a chipek, kevesebb szivargo arammal, kisebb hotermelessel, kevesebb fesz igénnyel. Plusz az oc laposoknal nem nagyon lehet alternativa.

(#9086) Hurkaleves válasza ->Raizen<- (#9085) üzenetére


Hurkaleves
őstag

használhatnák asztaliban is akkor.. :)
mint pl. az új msi vödörben.
a fogyasztását elnézve is jobb valamivel:
The GeForce GTX 980 has a TDP of 165W, the GTX 980M has a TDP of 125W while the GeForce GTX 980 (Laptop SKU) will have a TDP around 125W – 150W (configurable by OEM)
és jóval kisebb a helyigénye (így gondolom a felhasznált anyag is kevesebb...)

(#9087) ->Raizen<- válasza Hurkaleves (#9086) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A pc-s biznisz zsugorodik. Lassan a mult lesz, a laposokat mar jobban veszik az emberek. Meg lehet nezni hany honapig hirdetik a gamer pc-t. Lapos+kulso vga ebben meg lehet valami ráció szerintem. Nekem nem lesz mar komoly pc, képes felfűteni egy kisebb szobat, es zajos is, sokat fogyaszt, es a mobilitasa is 0.

[ Szerkesztve ]

(#9088) Hurkaleves válasza ->Raizen<- (#9087) üzenetére


Hurkaleves
őstag

én is teljesen lapos párti lettem kb. másfél éve! :) jóaz. egybe van minden, viszed, kész.

(#9089) ->Raizen<- válasza Hurkaleves (#9088) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Miota nekem kell fizetnem a villanyszamlat szempont a fogyasztas, plusz egyre kibirhatatlanabbak a nyarak, nekem ne futson a pc, szabalyosan leszoktatott a jatekrol. Neha utazom akkor kell a mobilitas.

(#9092) k-adi válasza ->Raizen<- (#9087) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, szerintem is a lapos+egpu a jövő... persze ez inkább a PC-t váltaná ki nem a "gamernotit".... de aki csak otthon kockulna viszont néha vinnie kellene vagy csak jó lenne otthon egy böhöm nagy PC helyett egy vékony, halk noti office, stb munkára annak tökéletes kombo lenne ez. :K

(#9093) Darth_Revan válasza Hurkaleves (#9084) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Azert a nagyobbik Clevo modellben, a P870DM-G-ben levo 200W-os valtozatnak keves a csatlakozon keresztul kapott juice, ezert meg egy kulon kabelen is kap kakaot. :K

(#9094) Hurkaleves válasza Darth_Revan (#9093) üzenetére


Hurkaleves
őstag

miért abban mennyi és milyen vga van?

(#9095) ->Raizen<- válasza Hurkaleves (#9094) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Gtx 980.

(#9096) Jazz válasza Hurkaleves (#9084) üzenetére


Jazz
veterán

De annak a megoldásnak ára is van. Tudod mennyibe kerül egy ilyen kártya soloban? 1000$. (Lehet kapni olcsóbban is, de ennél még több is volt megjelenésekor). Nincs ebben semmi megtévesztés. Ott van hogy mxm.

free your mind

(#9097) ->Raizen<- válasza Darth_Revan (#9093) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Egy cimlapos blog bejegyést nem csinálnál a notidról? Sok embert érdekelne.

(#9098) Matexx99


Matexx99
tag

Szervusztok!
A Dell Inspiron 7559-ről (i5, 4gb 960, 8gb ram) van valami tapasztalat, vélemény, ellenjavallat? Nagyon megtetszett, hogy nem az az atom hülyegyerek kinézetű, de a specifikációk alapján játékra is megfelelő.

Köszi előre is.

(#9099) Hurkaleves válasza ->Raizen<- (#9095) üzenetére


Hurkaleves
őstag

csak ahogy írtam (kikerestem) az MXM GTX 980-as TDP-je 125-150W közé teszik.
ezért néztem, hogy 200 wattot kér... mirefel?

(#9100) Muerte válasza Hurkaleves (#9099) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nem jól tudod,van egy 175-180W-os és egy 200W-os verzió.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.